Retrageri Skrill

A plăti

New Member
19 Jan 2019
1
0
1
Am cerut retragerea din Skrill la un cont bancar..știe cineva cât vor fi banii...altă dată la un card Visa, a durat 2 zile

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
45,652
20,380
113
39
CARE ESTE FENERUL
Suma contează.
Eu, de exemplu, din Skrill intr-un cont (nu pe card, are comisioane bancare), in National si in Pireu am cerut 15 euro (da pana la 15 euro nu e retragere bancara), si au intrat in 2 ore in aceeasi zi și am repetat-o ​​de până la 3-4 ori în intervalul am făcut-o în fiecare zi, mai puțin după 6 după-amiaza, unde îmi imaginez că contează dacă lucrează, ar veni a doua zi. La Alpha, unde am cerut 5 euro (da, asta e suma minima ca sa nu vi se plateasca comisioane bancare), acolo dureaza 2-3 zile lucratoare.

PANATHA

Membru bine-cunoscute
14 Feb 2019
365
427
63
Suma contează.
Eu, de exemplu, din Skrill intr-un cont (nu pe card, are comisioane bancare), in National si in Pireu am cerut 15 euro (da pana la 15 euro nu e retragere bancara), si au intrat in 2 ore in aceeasi zi și am repetat-o ​​de până la 3-4 ori în intervalul am făcut-o în fiecare zi, mai puțin după 6 după-amiaza, unde îmi imaginez că contează dacă lucrează, ar veni a doua zi. La Alpha, unde am cerut 5 euro (da, asta e suma minima ca sa nu vi se plateasca comisioane bancare), acolo dureaza 2-3 zile lucratoare.
Adica ai cerut o retragere de 15 euro si intreaga suma a intrat in cont fara taxe si comisioane?

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
45,652
20,380
113
39
CARE ESTE FENERUL
Adica ai cerut o retragere de 15 euro si intreaga suma a intrat in cont fara taxe si comisioane?
Exact. Dacă căutați pe google „taxe de transfer bancar”, acolo veți găsi o listă cu ce percep băncile. dupa cum am mentionat mai sus pana la 15 euro Pireu, National nu percepe nimic pentru remiterile primite, banca Alpha are 5 euro. A încercat de nenumărate ori.

Doar pentru a adăuga următoarea retragere pe care o ceream după primirea banilor în cont. Nu mă gândeam „Bine, a trecut o jumătate de oră, să cerem o retragere”. Nu mi-am asumat riscul să aflu. Vorbim despre Skrill fostul moneybookers nu paysafe, nu NETELLER că orice altceva aparțin aceluiași grup acum

• Aprecieri
reacţii: PANATHA

PANATHA

Membru bine-cunoscute
14 Feb 2019
365
427
63
Exact. Dacă căutați pe google „taxe de transfer bancar”, acolo veți găsi o listă cu ce percep băncile. dupa cum am mentionat mai sus pana la 15 euro Pireu, National nu percepe nimic pentru remiterile primite, banca Alpha are 5 euro. A încercat de nenumărate ori.

Doar pentru a adăuga următoarea retragere pe care o ceream după primirea banilor în cont. Nu mă gândeam „Bine, a trecut o jumătate de oră, să cerem o retragere”. Nu mi-am asumat riscul să aflu. Vorbim despre Skrill fostul moneybookers nu paysafe, nu NETELLER că orice altceva aparțin aceluiași grup acum
Am solicitat o retragere de 15 euro într-un cont bancar din Pireu și întreaga sumă a fost depusă în câteva secunde

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
45,652
20,380
113
39
CARE ESTE FENERUL
Am solicitat o retragere de 15 euro într-un cont bancar din Pireu și întreaga sumă a fost depusă în câteva secunde
Este o reteta incercata si testata. Întrebați din nou și va fi la fel, „avantajul” după părerea mea este că o puteți face de mai multe ori fără costuri suplimentare. Am facut-o de pana la 5 ori intr-o zi National si Piraeus in acelasi timp, de fapt banii au intrat in ambele conturi in acelasi timp, doar Alpha e lent.

Din cate am vazut, Eurobank are si o limita de pana la 20 de euro fara cheltuieli, dar nu am cont asa ca nu stiu

PANATHA

Membru bine-cunoscute
14 Feb 2019
365
427
63
Este o reteta incercata si testata. Întrebați din nou și va fi la fel, „avantajul” după părerea mea este că o puteți face de mai multe ori fără costuri suplimentare. Am facut-o de pana la 5 ori intr-o zi National si Piraeus in acelasi timp, de fapt banii au intrat in ambele conturi in acelasi timp, doar Alpha e lent.

Din cate am vazut, Eurobank are si o limita de pana la 20 de euro fara cheltuieli, dar nu am cont asa ca nu stiu
Este valabil.... am scos 120 de euro in cateva minute.....

• Aprecieri
reacţii: Ertzan

Predictii

• 21: 45
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Salernitana - Juventus
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Sheffield United - Wrexham
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Hamilton - Regina Sudului
  • 02: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Huancayo - Nacional Paraguay
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Panathinaikos - Porto
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Dundee - Raith Rovers FC
  • 22: 00
    Novasports Premier League
    • Manchester United - Leeds
  • 06: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • AEK - Limoges
  • 21: 00
    Start Novasports
    • Trento - Ankara
  • 21: 15
    Novasports Prime
    • Badalona - Ulm
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Atlanta Hawks
  • 03: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Memphis Grizzlies - Chicago Bulls
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
  • 05: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 19: 00
    Novasports 5HD
    • Lietkampelis - Veneția
    Novasports 4HD
    • Prometheus Patras - Slsak Wroclaw
  • 20: 00
    Novasports 3HD
    • Hapoel Tel Aviv - Gran Canaria
    Novasports Prime
    • Alba Berlin - Olympiacos
  • 21: 30
    Novasports 5HD
    • Paris - Buduchnost
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Malaga - Galatasaray
    Start Novasports
    • London Lions - Hamburg
  • Mâine 09-02-2023
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Philadelphia 76ers
  • 14: 30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Mubadala Abu Dhabi Open
  • 16: 45
    Start Novasports
    • Pliskova - Mugurutha
    Novasports 6HD
    • Sakkari - Parithas Diath
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2023
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Olympiacos - Panathinaikos
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2023
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Vakifbank - Novara
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2023
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Tur - Friedrichshafen
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2023
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • BetLaden BetLaden:
    te-a captivat...de cand iti place de el!!!
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    Nu, nu-mi place....am avut una neagra aici acasa goala si mi-a spus ca la fiecare meci pe care-l scriu isi va pune si o piesa vestimentara!!
  • Ertzan Ertzan:
    Am avut o scurtă privire deoarece prefer PAS-Atromito și văd că Liverpool a devenit client al lui Wolves : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Ești un meci pentru echipa ta....în afara locului și timpului...PA
    S - Fearless a mizat cabana și magazinul : bb: : bravo:: închisoare: gg și scor 1-1
  • Ertzan Ertzan:
    Ce OFI-PAS ce PAS Neînfricat contează că este Super League

: agis:
  • PANATHA PANATHA:
    Elveția Super League Grasshoppers - Basel 0-0 la 29'....Peste 0,5 în prima parte la excelentul 2.22
  • PANATHA PANATHA:
    De asemenea, merită GG și peste 2,5 cu cote de 3.00
  • PANATHA PANATHA:
    Lucruri ciudate la Peristeri
  • Ertzan Ertzan:
    lucruri frumoase pe care le spui
  • Ertzan Ertzan:
    Vad ca una din cele 2 grinzi este mai jos cu 6 cm. Vom obiecta daca ne dau inapoi cele 2 puncte pentru ca aveam acolo 2 grinzi
  • PANATHA PANATHA:
    Serios acum...nu te impresioneaza ca au vazut diferenta de 4-5 centimetri cu ochiul liber?
  • Ertzan Ertzan:
    Serios, acum sunt foarte impresionat că l-au descoperit și cum. Nu-mi amintesc că la concursuri se iau o bandă de măsură și măsoară grinzile aici, cum au descoperit-o?
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea am scris lucruri ciudate
  • Ertzan Ertzan:
    lucruri frumoase, dar bineînțeles că te-ai obișnuit cu străinii, tu care nu ai nimic neașteptat, astea sunt lucrurile frumoase, ți-ai pierdut simțul fotbalului : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Am citit că s-au opus luării chibriturilor pe hârtie...
  • Ertzan Ertzan:
    a facut AEK asa ceva?
  • Ertzan Ertzan:
    Am citit undeva ca regulamentul spune sa o luam oricum
  • PANATHA PANATHA:
    da, pentru că este responsabilitatea gazdei
  • Ertzan Ertzan:
    Știu că AEK nu ia chibrituri pe hârtie, nu vrea : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Nu ca se va rezolva, dar problema este foarte grava.... Pe stadionul Peristeri s-au mai sustinut inca 10 meciuri si bineinteles nu stim in ce stare erau grinzile atunci
  • PANATHA PANATHA:
    Ertzan a spus:
    Știu că AEK nu ia chibrituri pe hârtie, nu vrea : paidi:
    Exista echipe care iau meciurile pe hartie??
  • PANATHA PANATHA:
    Meciurile Turciei au fost toate amânate din cauza marelui cutremur.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • cosmicsports Forum Bot:
    Utilizatorul cosmicsports a început un nou subiect numit „Manchester City - Juventus" în Cafenea.
    cosmicsports Forum Bot: Utilizatorul cosmicsports a început un nou thread numit „Manchester City - Juventus” pe...