Schimb de opinii cu un comerciant

Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Desigur, cu prima suspiciune ești închis. Și cu cât Compania este mai mică, cu atât face mai mult "agarba".
Aceasta este o dezbatere.

O altă discuție este din partea jucătorilor 100 cât credeți că câștigă pe termen lung.
3% mi se pare rezonabil, chiar dacă nimeni nu știe răspunsul.

Și nu înseamnă că cineva care câștigă este un profesionist și nici că cineva care este profesionist este bine câștigat.

Trimis de la SM-J510FN folosind funcția Tapatalk
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

{ loxagos marca Nu se pune problema, desigur, câștigând nici o relație nu este pur și simplu doriți fabrici și pierderi VALOARE INDEPENDENTĂ Profiturile profesioniștilor sunt scăderea în ocean.


Ei bine, 3% nu joacă cu niciunul ca un set de jucători limitați în comparație cu toate conturile active. Nu este cazul, dar să recunoaștem că nu este 50%, dar mult mai puțin, pentru a continua conversația. Îți voi pune o întrebare: cât credeți că este media anuală a unui jucător grec într-o companie de pariuri. Suma va fi cu siguranță cunoscută de Aris ca afiliat pentru că am aflat-o și de la un afiliat. Așadar, nu-mi amintesc exact ce sumă este în jurul valorii de 180 euro sau undeva pe an, o sumă amuzantă poate puțin mai puțin.

Și profesionistul care joacă pariul maxim vine și spunem că este în 3%. Nu avem alegeri prezidențiale, domnilor, pentru a număra voturile. Avem cifre de afaceri pe care un profesionist - și care au în mod natural - pot face numere nebunești. Prin urmare, majoritatea dintre voi nu arată ceea ce vrei să spui că este nesemnificativă la o pierdere companie de 3% din profesioniști și pot afecta diluante numai câștigurile și accretive pentru a nu deteriora. Ai uitat ușor ce sa întâmplat cu bwin. Ați uitat că companiile își închid acum contul, chiar și sub suspiciunea că cineva este un profesionist. Nu o joacă. Nici nu doresc să intre în pericol. Limitați cu primul pariu ciudat. Ești nesuspectat că asta e tot. În cele din urmă, atunci când jucătorul "are" compania va deveni Lerna Hydra și 3% este natural să se înmulțească.

auzi că în media mea pare puțin.

Pentru a nu te împiedica de subiect, dar 3-4% este sigur că este un procent din profesioniști, iar celălalt 96-97% l-ar împărți într-un procent de învinși, un procent care pur și simplu plutește și un procent relativ mare, chiar și bonusuri. dacă ar intra din nou în orice depozit, ar pierde.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: loxagos marca
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

cât credeți că este media anuală a unui jucător grec într-o companie de pariuri. Suma va fi cu siguranță cunoscută de Aris ca afiliat pentru că am aflat-o și de la un afiliat. Așadar, nu-mi amintesc exact ce sumă este în jurul valorii de 180 euro sau undeva pe an, o sumă amuzantă poate puțin mai puțin.
Bună dimineața. De aceea am scris linii paralele 2. 180 Euro full time pierde mijlocașul; 180 Euro este o lună maximă care, în special, erupția a variat de la 100 la 200 Euro pe lună, să zicem 150.
Aceste 150 sunt distribuite în 30 zile Pariul este o sumă perfect rezonabilă, iar jucătorul mediu rămâne constant și dacă nu înregistrează statisticile ar verifica că mulți jucători îl consideră a fi în bani.
Sună 180 complet anul? Fără punct de contact ....
 
Ultima editare de administrator:
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

150 pe lună poate fi marinada. Nu luați în considerare faptul că există conturi care, deși nu sunt limitate, sunt încă inactive (de exemplu, conturile abuzatorilor de bonusuri) sau jucători care, atunci când sunt înscriși într-o companie, joacă de mai bine de un an sau ani. Ei mizează pe activ și scad media după ce au depus zero depozite. În medie, am vorbit cu o singură companie, dar îți arăt copacul și îmi privești degetul.
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

150 pe lună poate fi marinada. Nu luați în considerare faptul că există conturi care, deși nu sunt limitate, sunt încă inactive (de exemplu, conturile abuzatorilor de bonusuri) sau jucători care, atunci când sunt înscriși într-o companie, joacă de mai bine de un an sau ani. Ei mizează pe activ și scad media după ce au depus zero depozite. În medie, am vorbit cu o singură companie, dar îți arăt copacul și îmi privești degetul.
Ce copac și ce deget? Care este problema conturilor care nu există? S-au deschis pentru bonusuri și s-au oprit ca și cum nu ar fi fost niciodată deschise. Ce contează? Vorbim despre milioane de conturi din Europa și din întreaga lume de la oameni care pariază. Oprirea aici nu are sens ...
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

150 pe lună poate fi marinada. Nu luați în considerare faptul că există conturi care, deși nu sunt limitate, sunt încă inactive (de exemplu, conturile abuzatorilor de bonusuri) sau jucători care, atunci când sunt înscriși într-o companie, joacă de mai bine de un an sau ani. Ei mizează pe activ și scad media după ce au depus zero depozite. În medie, am vorbit cu o singură companie, dar îți arăt copacul și îmi privești degetul.

bold d0m1n0. Nu o să crezi într-un singur jucător. La urma urmei, automobilul este cea mai mare armă a cărților. Este amăgirea jucătorilor obișnuiți să creadă că felul în care joacă este cel potrivit și să vrea să rămână convins că totul merge bine, indiferent dacă probele sunt sau nu copleșitoare.
 
  • Aprecieri
reacţii: d0m1n0
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

bold d0m1n0. Nu o să crezi într-un singur jucător. La urma urmei, automobilul este cea mai mare armă a cărților. Este amăgirea jucătorilor obișnuiți să creadă că felul în care joacă este cel potrivit și să vrea să rămână convins că totul merge bine, indiferent dacă probele sunt sau nu copleșitoare.
Niciun jucător nu ar fi de acord cu faptul că există chiar un om pe planetă care face bani din pariul pe termen lung. Încerc doar să fiu obiectiv. Cum a spus prietenul meu, pot spune că se potrivește corect, nu privi degetul și pierde pădurea În mediul meu există 5 prieteni care câștigă bani buni din X și știu X al 15-urilor care își fac și ei și în interiorul lor și 5 I (ca să zic așa) pentru a-l face mai interesant, asta înseamnă că noi 20 vom închide companiile? Pentru orice 20 suntem există și alți analogi 20 și li Bănuiesc că 2000 sunt cei care nu știu că nu vor să știe și, în consecință, nu vor ști niciodată. Aceasta este iapa, altfel companiile vor continua să supraviețuiască cu noi 20000 fără noi. Asta vreau să spun, dar poate că cuvintele mele sunt greșite și nu mă voi mai întoarce.

PS De asemenea, trebuie să adăugăm că noi 20 crește încet, deoarece niciun loc de muncă nu este ușor, spre deosebire de celelalte care cresc geometric. Adică, creșterea mare este în marada, nu invers.
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

365 MILLION PILLARS THS BET PROFITII, chiar donând sume imense instituțiilor ... Ei funcționează bine cu noi @@@@ cu clienții lor. Nick the Greek a câștigat uriaș cât din timpul său vorbeam despre milioane de dolari, dar l-au lăsat să câștige indiferent dacă i-a pierdut, așa cum a spus un prieten pentru că mirul este cel care dă profituri. au norocul să nu aibă legi limită și depinde de ele uitați-vă doar la impozitare ... Nu poate fi nimic pentru a proteja jucătorul. Recent am primit un logo nebun restrictiv de la mine (365) și mi-a spus că nu există niciun motiv domnule că am făcut-o restricții, dar nu vă faceți griji conturile dvs. sunt monitorizate în mod regulat, adică vă păcăliți doar în arborele tău de mămăligă .... Acum că spunem că sunt un escrocher regulat și de lege ...
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: loxagos marca
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Recent, am fost scos de pe bordură de un logo nebun de limitare a ridurilor (365) și mi-a spus că nu există niciun motiv pentru care te-am restricționat, dar nu îți face griji că conturile tale sunt verificate în mod regulat.
bineînțeles și controlat. Dacă nu ar fi fost verificate, ar fi închis magazinul într-o lună. Nu vă așteptați ca limita să fie ridicată. Auto nu va. Ideea este ce vei face de acum încolo.
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

PS De asemenea, trebuie să adăugăm că noi 20 crește încet, deoarece niciun loc de muncă nu este ușor, spre deosebire de celelalte care cresc geometric. Adică, creșterea mare este în marada, nu invers.

auto a fost făcut în primii ani și a durat mulți ani. Totuși, ultimul an 2-3 este opus.
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

365 MILLION PILLARS THS BET PROFIT. Mare este cel care conduce profiturile ......

în toate companiile, marinada dă profituri. Iar bet365 are cea mai mare marinadă. Pentru auto și urs. Unele care nu au multă marinadă nici închise, nici nu au redus limitele la euro 5-10 pentru toate țările (și vorbesc înainte de a depune aceste limite ridicole), sunt comune. Unele dintre ele sunt fortificate în spatele unui software care nu este ușor de utilizat de către profesioniști pe site-ul lor, așa că îl economisesc, deoarece puțini profesioniști lucrează cu ei. Un exemplu pe care îl voi spune doar despre auto. Cine ar juca un pariu live într-o companie atunci când timpul de pariu este 20 și mai lung de secunde? Ce profesionist ar juca un pariu live pentru o companie, că site-ul este atât de variat, încât este nevoie de o jumătate de minut pentru a deschide pagina și a atârna la sfârșit de săptămână când există o mulțime de covorașe live?
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Încercați să îi faceți pe unii oameni să înțeleagă că casa de pariuri are o politică specifică și nu le pasă deloc să reducă jucătorii, indiferent dacă joacă mult sau joacă puțin. , pentru a-și roade profiturile. Vorbim despre societăți pe acțiuni, care sunt controlate și „răspunzătoare” față de acționarii lor pentru rezultatele lor financiare. Evident, acesta este un fara simplu, dar în cele din urmă câte companii care au aceste profituri la nivel mondial nu sunt lacome? Jucătorul care cunoaște obiectul, va găsi alte modalități și alte companii de a face bani, acesta este singurul lucru sigur.
 
  • Aprecieri
reacţii: Grosan
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Voi care ați juca „orbește” x2 Cantolao și ne veți da o lecție / predică (pentru că nu știați despre sediul aici de zile întregi) trebuie să vă aflați în 1%, care în mod miraculos a adunat totul în infobetto. DAR NU ESTE MĂRĂTOS ???
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Voi care ați juca „orbește” x2 Cantolao și ne veți da o lecție / predică (pentru că nu știați despre sediul aici de zile întregi) trebuie să vă aflați în 1%, care în mod miraculos a adunat totul în infobetto. DAR NU ESTE MĂRĂTOS ???
Și de unde știți dacă joc un punct orbește sau dacă nu știu de ce sau de ce este renunțat? Dacă faceți tăierea și citiți și nu există 20 mii de răspunsuri mai multe pe forum, veți afla că nu sunt aici pentru a face o lecție de vânătoare și veți vedea în semicentrele mele comentarii că NU mă consider un jucător puternic.
Acum ce spuneți despre Kantolao în timp ce l-ați scris (săriți pe reciful vostru ironic) pentru a vă spune adevărul nu am înțeles cu adevărat ce vreți să spuneți, dacă credeți că am jucat astăzi pe 1,90 sau dacă am jucat aici de zile întregi cu 2.40 +.

(pentru că nu știați despre casa dvs. aici de zile întregi)

Din fericire sunteți și voi aici și acum știm de ce au fost șansele

trebuie să fiți în 1%, adunat miraculos peste tot în infobox. NU SUNTEM NICIODATI

Da, în 99% din dezvăluitori sunt și eu. Într-adevăr, mare om, dacă te-am înțeles bine, cum scrii pe un forum? De obicei, bigotii preferă anonimatul și nu scrii niciodată pe un forum
 
Ultima editare:
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

g7z02k


Este posibil ca numerele de cinci cifre să nu fie pariate, dar chiar și cu primele cinci, se pare că este o zi bună.
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

g7z02k


Este posibil ca numerele de cinci cifre să nu fie pariate, dar chiar și cu primele cinci, se pare că este o zi bună.

Ascultă blogul meu. Îmi scriu părerea despre cele scrise aici de alți membri că câștigă un procent mare din miză, scriu la revedere fără să jignesc sau să redescopăr niciun alt membru al forumului, nu scriu comentarii măgulitoare despre mine ce câștig, menționez doar un exemplu de modalitate de a face profit și prin acest exemplu analizez cât de dificil este să câștigi pe nimeni pe termen lung. Singurele pe care le păstrez în comentariul meu sunt unele din forumurile care vindeau previzibil că mă jucau. adâncime într-un mod (în opinia mea).
Și tu vii și te distrezi. Te înșeli și judeci fără să știi. Mi-ai văzut comentariul și ai ajuns imediat la concluzia că am venit aici să fac tot posibilul pentru a reprezenta jucătorul profesionist. Dacă te-ai fi uitat și comentariile mele anterioare, ai fi văzut ȘI ai fi cerut să afli, lucruri pe care alții le-ar putea ști mai bine decât mine.
Nici eu nu pariez cifrele 5 la fel de mult și îmi câștig viața, iar motivul pentru care intru și într-un forum este să îmbunătățesc și să nu vând mulberry
.
 
Ultima editare:
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Goal2 Fac de ani de zile cercetări statistice 11 cu pariuri. Cariera mea profesională. Am de a face cu bonusuri și tranzacționare de arbitraj de ceva timp. Am câteva trucuri în direct și câteva teorii bune la pregame.
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

în toate companiile, marinada dă profituri. Iar bet365 are cea mai mare marinadă. Pentru auto și urs. Unele care nu au multă marinadă nici închise, nici nu au redus limitele la euro 5-10 pentru toate țările (și vorbesc înainte de a depune aceste limite ridicole), sunt comune. Unele dintre ele sunt fortificate în spatele unui software care nu este ușor de utilizat de către profesioniști pe site-ul lor, așa că îl economisesc, deoarece puțini profesioniști lucrează cu ei. Un exemplu pe care îl voi spune doar despre auto. Cine ar juca un pariu live într-o companie atunci când timpul de pariu este 20 și mai lung de secunde? Ce profesionist ar juca un pariu live pentru o companie, că site-ul este atât de variat, încât este nevoie de o jumătate de minut pentru a deschide pagina și a atârna la sfârșit de săptămână când există o mulțime de covorașe live?

Găsește-mi o companie care nu mă va pune la limită și îmi voi pune pariurile cu o jumătate de oră înainte de începerea cursei și nu va pune niciodată un live.
 
  • Aprecieri
reacţii: Grosan
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Găsește-mi o companie care nu mă va pune la limită și îmi voi pune pariurile cu o jumătate de oră înainte de începerea cursei și nu va pune niciodată un live.


Vrei să ne puneți unul dintre ultimele vouchere pe care le-ați jucat recent. Nu o fotografie și asta. Intrare simplă
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...