Schimb de opinii cu un comerciant

Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

În Asia, nu vă vor stabili limite, dar așa cum am spus deja dacă jucați în cote de închidere, cât va scădea profitul așteptat? Destul de mult
Veți avea și mai puține opțiuni decât sportul, practic fotbalul
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Vrei să ne puneți unul dintre ultimele vouchere pe care le-ați jucat recent. Nu o fotografie și asta. Intrare simplă

Băieții tineri au atins și jocul cu Grasshoppers care au avut 1 curse
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

În Asia, nu vă vor stabili limite, dar așa cum am spus deja dacă jucați în cote de închidere, cât va scădea profitul așteptat? Destul de mult
Veți avea și mai puține opțiuni decât sportul, practic fotbalul

Aveți o problemă de bani în Asia, nu le puteți justifica deoarece sunt considerate ilegale
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Aveți o problemă de bani în Asia, nu le puteți justifica deoarece sunt considerate ilegale
Evident, sunteți ilegal, legal, dar dacă sunteți un câștigător jucați cu o dată de expirare după ce nu ați mai rămas niciun cont
Pentru că într-un alt nume începeți din nou să fiți ilegal și nici măcar să justificați banii pe care îi puteți câștiga
Deci, nu există nici o diferență, fie să jucați o mușcătură ilegală, fie să jucați cu numele altcuiva
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Aveți o problemă de bani în Asia, nu le puteți justifica deoarece sunt considerate ilegale

Da, aveți o problemă enormă, ei nu vă dau o confirmare a profiturilor ... în timp ce ceilalți cei legitimi dau afară. : twis:.

Cine, totuși, te obligă să iei banii dintr-un portofel într-o bancă și nu-l iei cu cardul și chiar cu o carte cu alt nume;
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

În regulă, ești inteligent! l-ai găsit și căutam o cale și nu puteam să cred. Filieri cu această logică deschid un Bulgaria offshore Deschis pentru acea companie Îmi place contul meu de VPN Grecia și mă face să fiu aerul întreg al statului grecesc împreună. Asta este ceea ce vrem să găsim pulpa sau să facem treaba corect?
Nu poți să-ți faci treaba corect, o faci cu o dată de expirare, așa cum sa întâmplat acum
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Valaton, parierea este singura căutare pe care nu o poți face acum, ci mult timp de făcut, jucând acum cu numele tău. Termenii abuzivi ai companiilor interzic acest lucru. Acest lucru, desigur, este nedrept, dar nimeni nu se ocupă. Astfel, companiile fac cărucioare incredibile către profesioniști.

Situația a ajuns la neterminată și pentru a fi cineva mai profesionist poate fi făcută numai în mod diferit dacă nu reușește. Nu mai există posibilitatea ca un profesionist să existe și să fie perfect legitim, ca niciodată. Deci, fie părăsiți sau continuați să fiți ilegali.
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

https://www.naftemporiki.gr/finance/story/1318598/ypo-elegxo-oi-sunallages-apo-1000-euro

Cum justificați compania 1000 Euro și companiile asiatice și non-licențiate? Și nu știu dacă va exista un caz de urmărire penală

Există trei căi,

1) ridicați-vă într-un portofel și ridicați-vă cu cardul de la bancomat (ceva care nu se va menține prea sigur, într-o mică măsură pe care o termină)

2) îți faci un cont bancar în țări „ciudate” și îți pui banii cu orice risc implică acest lucru. De acolo înainte nu vă voi spune cum să le aduceți în Grecia, pentru că ne vor pune, dar știți că există căi.

3) Se schimbă banii din Asia, pariând pe OPAP, pierzând o parte din profit, dar având profituri legale în Grecia (care încă are un risc)
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

În regulă, ești inteligent! l-ai găsit și căutam o cale și nu puteam să cred. Filieri cu această logică deschid un Bulgaria offshore Deschis pentru acea companie Îmi place contul meu de VPN Grecia și mă face să fiu aerul întreg al statului grecesc împreună. Asta este ceea ce vrem să găsim pulpa sau să facem treaba corect?

OK OK cealaltă, acum înțeleg ce spui.

Vrei să-ți faci treaba corect? Redați 3 euro pe 365. Mai ales în anumite moduri puteți juca în fiecare schimbare de joc. Îmi amintesc când aveam un vis egiptean și ascetic, era 1.80. Am jucat toate handicapul de până la 0 -1, DNV, as, urmatorul obiectiv, etc, etc am realizat jucând 160 de euro cu 3efra si am pierdut : emb:

Daca vrei sa castigi legal la pariuri in Grecia, exista o singura cale, sa joci OPAP, stiind ca la 1.90 vei primi 1.75 si gandindu-te ca "eu joc pentru ca va castiga punctul si nu pentru ca are valium". Cred că așa ceva nu te duce prea departe. Și în Asia cu greu poți câștiga dacă nu îți limitezi gama de pariuri și nu devii suficient de strict cu tine însuți în pariuri și alegeri.

Personal, astăzi am jucat un pariu în Asia după 3 zile. Stau și joc OPAP urmărind 4s, 5s și 6s etc., petrecerea noastră a fost stricat, Real alaltăieri nu a adus 4-6. Lasă timpul să treacă până când se găsește ceva care merită plictisitor în Asia.
 
  • Aprecieri
reacţii: mporeli
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

OK OK cealaltă, acum înțeleg ce spui.

Vrei să-ți faci treaba corect? Redați 3 euro pe 365. Mai ales în anumite moduri puteți juca în fiecare schimbare de joc. Îmi amintesc când aveam un vis egiptean și ascetic, era 1.80. Am jucat toate handicapul de până la 0 -1, DNV, as, urmatorul obiectiv, etc, etc am realizat jucând 160 de euro cu 3efra si am pierdut : emb:

Daca vrei sa castigi legal la pariuri in Grecia, exista o singura cale, sa joci OPAP, stiind ca la 1.90 vei primi 1.75 si gandindu-te ca "eu joc pentru ca va castiga punctul si nu pentru ca are valium". Cred că așa ceva nu te duce prea departe. Și în Asia cu greu poți câștiga dacă nu îți limitezi gama de pariuri și nu devii suficient de strict cu tine însuți în pariuri și alegeri.

Personal, astăzi am jucat un pariu în Asia după 3 zile. Stau și joc OPAP urmărind 4s, 5s și 6s etc., petrecerea noastră a fost stricat, Real alaltăieri nu a adus 4-6. Lasă timpul să treacă până când se găsește ceva care merită plictisitor în Asia.

dacă puteți lăsa un mesaj din postarea dvs. pentru a vă întreba ceva
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Este cuvântul meu că sunteți de acord să pierdeți performanța și profitul pentru a fi clar. Nu poți câștiga bani din pariu sau ai câștiguri constante cu alegerile oferite de piața din Grecia. Sunteți obligați să mergeți ilegal. În esență, ceea ce face pe cineva să facă afaceri în țară. Profesioniștii independenți pierd profituri pentru a fi legali și pentru a nu conduce ADP.

Da, OPAP te va părăsi, dar vei merge la 10 până la 15 agenții diferite. Am făcut-o de câteva ori. Și OK, Bruges este o cursă care va primi un pariu de 150 de euro pe bilet, treaba ta este mai ușoară. Alte jocuri care cer 50 si 75 de euro max pariu altfel e aprobat si aruncam 5-6 carti la rand... acolo sa vedem cat de libere sunt.
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Există companii 2-3 legal care au software-ul 365. În toate sporturile non-fotbal cotele lor sunt o oglindă a 365. Din păcate, fotbalul are mai multe rake în majoritatea piețelor. Limita a fost acceptată nu de 365 ci de unul dintre comercianții 300 pe care îl are. Ți-au spus, e decizia unui comerciant ... Ce să vânezi? De ce ți-a pus o limită? Cauza probabilă este că jocul dvs. a fost periculos, întotdeauna bazat pe suma pe care ați jucat-o.

Prietenul meu ganian Am citit toate paginile subiectului care sunt foarte interesante, aș vrea să pot participa la dezbatere, acum am citit. A trecut ceva timp de la această postare, dar am fost impresionat și vroiam să vă întreb ce companii 2-3 se referă în mod legitim. Am căutat mai multe, dar nu am găsit-o. Suntem interesați nu numai de fotbal, ci și de alte sporturi, puteți să mă luminiți? Desigur, orice considerație binevenită, să ne deschidem ochii, nu este verde, singura companie din lume.
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Prietenul meu ganian Am citit toate paginile subiectului care sunt foarte interesante, aș vrea să pot participa la dezbatere, acum am citit. A trecut ceva timp de la această postare, dar am fost impresionat și vroiam să vă întreb ce companii 2-3 se referă în mod legitim. Am căutat mai multe, dar nu am găsit-o. Suntem interesați nu numai de fotbal, ci și de alte sporturi, puteți să mă luminiți? Desigur, orice considerație binevenită, să ne deschidem ochii, nu este verde, singura companie din lume.
Nu înțeleg exact ce cereți
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Nu înțeleg exact ce cereți

Ne pare rău pentru copii dacă nu am fost înțeles, eu întreb ce alte companii legitime 2-3 care au același software și AAR cote identice cu 365 în toate sporturile cu excepția fotbalului, care sunt puțin mai grebla. Dacă mâncați limita verde este, care sunt alternativele pentru a găsi același varietate de jocuri și aceeași performanță ..

Și, desigur, în fotbal, care 365 dă randamente ceva ligi exotice la care nu oferă, nu ar deranja un pic mai mult grebla, doar găsi jocuri : ochi:


Evident, el întreabă unde altundeva va juca sporturi ciudate care nu îi vor minți. Să spunem că baschetul indian spune cuvântul sau China etc.

Ertzan limita pe care nu o salvăm pe softbook-uri oricum, să spunem că vrem să găsim o alternativă temporară ...
 
Ultima editare:
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Ne pare rău pentru copii dacă nu am fost înțeles, eu întreb ce alte companii legitime 2-3 care au același software și AAR cote identice cu 365 în toate sporturile cu excepția fotbalului, care sunt puțin mai grebla. Dacă mâncați limita verde este, care sunt alternativele pentru a găsi același varietate de jocuri și aceeași performanță ..

Și, desigur, în fotbal, care 365 dă randamente ceva ligi exotice la care nu oferă, nu ar deranja un pic mai mult grebla, doar găsi jocuri : ochi:


Evident, el întreabă unde altundeva va juca sporturi ciudate care nu îi vor minți. Să spunem că baschetul indian spune cuvântul sau China etc.

Ertzan limita pe care nu o salvăm pe softbook-uri oricum, să spunem că vrem să găsim o alternativă temporară ...
Nu am văzut aceeași interfață către o altă companie, The limitarisma mananci sau chiar pentru a obține 4psifio unde te duci dacă joci lucruri și să câștige, nu există nici o soluție pentru acest lucru, joc cu data de expirare
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

arbtrage bonus nu face nici pe mine, pentru mine o risipă de bani este Arbing atunci când pariați pe un as în cartea moale, cu performanța de exemplu 2,50 și punctul face bam de kilometri, care se va prăbuși mai puțin de 2.00 și să abordați simultan, în acel moment la altul carte, care a aruncat punctul, și pune firimituri de 2% pentru a fi doar sigur, în timp ce dacă luați riscuri și nu acoperă acest timp, va fi capabil de a face cu posibile ori de profit multe peste mult de 10% din totalul potarismatos și 30 % din miza inițială a 2.50 în următorul Ca ore sau zile, care au punct și nimeni nu va acoperi căzut o super-performanta.
Nu-mi place nici vii. Vreau să am puțin timp să studiez jocul.
Cotele de deschidere preliminare sunt jocul ideal pentru mine. Oamenii au bouk.Akoma groase greșelile din marile ligi care se presupune că cunosc echipele. Dar ei nu știu, sau mai degrabă, de a vorbi mai corect pentru a stabili prețuri care nu au finisaje în jos pentru a calcula așezat rotație POSIBILĂ locuri neutre jucatorul accidentat sau alte detalii (multe meciul este rezonabil de a face acest lucru) .no Eu vorbesc doar pentru deschiderea cote în 365 (deși acest lucru face greșeli), dar, de asemenea, alți parteneri înainte de a deschide 365
Aceasta este ceea ce spuneți, adăugând că, în deschiderea cotelor, pariurile după ce pariurile 10 vă trimit sărutări
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Da, dacă faceți gangsterul așa cum îl descrieți, veți merge mai departe și dincolo de îndată ce veți obține un profit (spuneți 1000 - 2000 euro) jucând single-uri și mai ales în ligile și sporturile fără promoție, unde greșelile sunt în mod clar mai des.
Așadar, ajungem ca întotdeauna ca jucând legal să aveți o dată de expirare în jocul dvs. dacă jucați așa
 
Răspuns: Schimb de opinii cu un comerciant

Ați încercat să aflați exact asta, punctele în deschiderea cotei și ați fost limitați cu toate pariurile 10? Ai auzit-o doar undeva?
Fiți atenți. Nu vorbesc despre uitarea erorilor etc., nici despre arbitraj, nici despre înșelăciune pentru a găsi performanța 16 în loc de eroarea software 1,60 într-o companie.
Mă refer la a-i învăța direct, a avea pe toți cei care au deschis o notă, de exemplu în standby-ul 3 și să o joace la acea performanță, așteptând o scădere în următoarele zile.
Dacă tocmai asta ți s-a întâmplat, cât de mult te-ai lăudat fiecare și câte depozite ai făcut. De asemenea, este important ca o companie să continue să dețină 500 și o altă 5 diferită de 100.
Cei 1000-2000 de euro despre care spuneți că este „tăietorul” cărții este relevant. Puteți mânca o limită cu 3.000 de pierderi (mi s-a întâmplat) și într-o altă companie o puteți mânca mult mai mult de 5.000 € profit net sau chiar puteți continua să jucați chiar dacă aveți aceste profituri (și acestea mi s-au întâmplat și nu într-unul singura companie)

Chiar dacă ar fi ca și cum ai spune că marjele de profit 1000-2.000 € ar scădea la limită, te-ar face să crezi dacă ai face asta pentru corporațiile 30 și ai câștiga 45 o mie cât timp ai păstrat?
Nu poți face doar greșeli în campionatele care nu sunt promoționale. De la o premieră franceză la Champions League Europa League sunt câteva dintre punctele pe care le am în acest moment în pariuri deschise.

Profitul pe care îl obțineți, evident, nu vă va strica, spun doar că aveți o dată de expirare
Uite, când spunem că scriu acum pentru o companie care joacă, să zicem că 10 ani pariază că nu voi depune 10 euro
hai să spunem 100, primul meu pariu va fi 100 Euro, de exemplu, într-un joc indian care va deveni 2,0 prin performanța 1,5 și, în general, toate pariurile vor fi în acest stil, dacă atingeți 500 euro, veți începe să jucați 200 euro în single-uri, după ce ați citit, veți juca în majoritatea cazurilor cu un avantaj serios în deschiderea cotei și veți avea un profit constant, credeți-mă că ați filmat foarte curând, evident că vorbesc din experiența personală, nu știu ce se întâmplă cu alții
Pierdut să mănânc bariera Nu știu de ce să fac, nu are sens
De asemenea, să adăugăm, Opap face același lucru pe internet, cu un profit și asta este o barieră.
 
Ultima editare:

Predictii

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Barcelona - Paris Saint Germain
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Dortmund - Atletico Madrid
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Southampton - Preston
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Famalikao - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Maccabi Tel Aviv - Basconia
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Anatolou Efes - Virtus Bologna
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Bonn - Peristeri
  • Mâine 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Fără Final Four în finală. Barcelona Mă distrez cu tine din vestiar dacă vii, așa că sunt definitiv
  • Ertzan Ertzan:
    Finala Olympiacos-Fener și repetarea finalei fixe
  • PANATHA PANATHA:
    ne-ai derutat...
  • Ertzan Ertzan:
    stai jos si eu m-am incurcat
  • Ertzan Ertzan:
    Avem Fener-Monaco și dacă vii, avem Fener-Panathinaikos
  • PANATHA PANATHA:
    Barcelona - Olimpic și după cu câștigătorul Real - echipa a 8-a
  • Ertzan Ertzan:
    Olympiacos-Barcelona si apoi Olympiacos-Real nu?
  • PANATHA PANATHA:
    Perechile playoff-urilor Real Madrid - Maccabi sau Baskonia sau Virtus sau Efes / Panathinaikos - Maccabi sau Baskonia / Monaco - Fenerbahce / Barcelona -
    Olimpic
  • PANATHA PANATHA:
    Așa că marți îl avem pe Bakabi - Baskonia într-un singur meci....învingătorul joacă cu Panatha.....învinsul va juca cu câștigătorul de la Efes - Virtus și câștigătorul cu Real Madrid....
  • PANATHA PANATHA:
    Cu timpul în care Efes a câștigat, ei pot câștiga Virtus și orice ar pierde în Maccabi - Baskonia și pot juca împotriva Realului...
  • PANATHA PANATHA:
    Am explicat bine?
  • animusbet animusbet:
    Nu există echipă Efes, pentru că l-au învins pe Fener de două ori într-o săptămână, i-am făcut echipă?
  • Ertzan Ertzan:
    Realul nu pierde în fața Efes decât dacă Larkin o face și acasă, atunci există speranță
  • Ertzan Ertzan:
    și celălalt client : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    In cele 5 meciuri cred ca Real va trece.....doar pentru ca a venit primul, poate sa nu aiba un adversar atat de usor cum ar fi normal
  • PANATHA PANATHA:
    1900 de meciuri și numărătoare :p
  • Ertzan Ertzan:
    Liverpool, sunt sigur că a trimis oameni și o mulțime de oameni găleți, puncte, handicap peste tot
  • PANATHA PANATHA:
    Cu siguranță s-ar pierde mulți bani în viață
  • Ertzan Ertzan:
    Fetele noastre l-au oprit pe Villeneuve în finala cu 58-45 la finalul primei reprize
  • Ertzan Ertzan:
    Englezii din această zi de meci au luat-o la dracu cu oamenii și lumea mică cu Aston Villa 0-2
  • PANATHA PANATHA:
    Momente șocante la Udinese - Roma, Evan Entika s-a prăbușit în minutul 72 al meciului.
    1f691.png
    A plecat pe targă, din fericire opritorul roman era conștient, în timp ce jocul a fost oprit definitiv.
  • Ertzan Ertzan:
    de aceea a fost întreruptă, vă spun ce s-a întâmplat aici
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Utilizatorul Infobetakias a început un nou subiect numit „Ofertă introductivă triplă, cu 1...