Schimburi - Cifre de afaceri Betfair

Tlalok07

New Member
15 și 2019
6
0
1
31
IMG_20200316_131734.jpg

Salut prima mea postare? Mă ocup de o perioadă de scădere a performanței, dar fiind puțin irelevant pentru majoritatea celor de aici, puteți explica care este numărul dintre paranteze? ceea ce afectează și performanța, pachetele de bani care intră în acea performanță sunt cantitatea maximă de bani rămasă neegalată în acea performanță? multumesc anticipat
 
Suma care nu este egalată în acea performanță.
În primul rând, pentru că sunteți primul care răspunde, aș dori să mai pun încă două întrebări (îmi pare rău pentru umflare, dar încercând să scap)
Deci, numărul dintre paranteze este mai mare decât celelalte puncte, cu atât intensitatea pariurilor este mai mare? câți de neegalat se poate vedea de pe site-ul betfair? aveți vreo idee pentru un site care oferă pariuri inegalabile și alte achiziții sub ht etc?
 
IMG_20200319_175514.jpg



În bordel scurt și murdar. Exemplu aleatoriu pentru că este în desfășurare și din cauza virusului nu are multe lupte.

Spatele "albastru" este ceea ce puteți paria. Lay-urile „roz” sunt cele pe care le poți „contracara”. În exemplul actual puteți paria pe victoria lui Evloev @ 3.55 până la 134 de lire sterline (pentru a vedea graficul cu celelalte prețuri - mai mici decât 3.55 - puteți paria că trebuie să fiți logat), iar pe victoria lui Mokrousov 48 de lire sterline @ 1.32 . Acum, dacă doriți să pariați 344 de lire sterline @ 1.39, tipul, de îndată ce îl apăsați, îl va obține în „roșu”, ceea ce înseamnă că solicitați să pariați această sumă dacă vă dau această cotă. Dacă apăsați acum „roșu” @ 1.39 pentru 100 de lire sterline, îl rezervați. Adică riscați 39 de lire sterline în cazul în care pierdeți, pentru a câștiga un net 100 de lire sterline în cazul în care câștigați (din contul dvs. atunci când faceți acțiunea, cele 39 de lire sterline vor fi deduse după ce le riscați).

Acum, în acest caz, după cum înțelegeți, cineva crede că Maxim va câștiga, așa că, pe de o parte, îi cere un pariu @ 1.39 și, pe de altă parte, „dă / cărți” evloev @ 3.55. Oricum (înapoi Maxim) sau invers (Lay evloev) în favoarea maximului va fi în esență pariat, doar cifra de afaceri va fi „scrisă” la un punct diferit. Deci, într-un meci în care doriți să pariați peste 2.5 goluri, de exemplu, puteți face acest lucru cu Lay la 2.5 dacă prețul este în favoarea dvs. Și „cifra de afaceri” pentru a înregistra ca sub în timp ce tu în favoarea peste. Ok, te-am încurcat. Lasă altcineva să le explice mai bine.
 
Am înțeles aproximativ ce vrei să spui, astfel încât numerele de sub cote sunt pariul maxim în esență în această cotă, problema cu lay este că dacă cotele pe care le pui sunt 1.39 și pariezi 100 de lire, vei obține 139, dar dacă pierzi cât vei face trebuie să-l plătești pe cel pe care l-ai „rezervat”? De asemenea, am vrut să vă pun câteva întrebări mai generale. Aveți un site de sugerat cu procente de pariere sau volum de pariuri? Nici nu mă întreb de ce, din ceea ce înțeleg, doar betfair și celelalte schimburi ar lăsa așa ceva
 
Am înțeles aproximativ ce vrei să spui, astfel încât numerele de sub cote sunt pariul maxim în esență în această cotă, problema cu lay este că dacă cotele pe care le pui sunt 1.39 și pariezi 100 de lire, vei obține 139, dar dacă pierzi cât vei face trebuie să-l plătești pe cel pe care l-ai „rezervat”? De asemenea, am vrut să vă pun câteva întrebări mai generale. Aveți un site de sugerat cu procente de pariere sau volum de pariuri? Nici nu mă întreb de ce, din ceea ce înțeleg, doar betfair și celelalte schimburi ar lăsa așa ceva


Nu pariați 100 de kilograme. Să spunem mai corect, ceri să câștigi 100 de kilograme. Riscați cei 39, îi veți pierde dacă alegerea este verificată. Gândiți-vă că sunteți bet365 și dați-mi șansa de câștig a clientului de 1.39. Pariez 100e pe asta. Dacă acesta pierde, zdrobiți 100 și eu pierd 100. Dacă câștigi asta, mă primești înapoi 139e. Adică cele 100 de pariuri plus 39 de profit net. Deci, gândiți-vă pentru a nu vă confunda. Laic devii cartea
 
IMG_20200321_175135.jpg




17-51-08-90302932_4137093526329708_1085181989083938816_o.png



Pentru a verifica ce ai învățat, spune-mi cu ce scor credeți că s-a încheiat acest buchet impecabil ???
 
  • Dragoste
reacţii: Senior Pieton
Este 4-4 în 92 ', iar oamenii cer să parieze dubla @ 1.90 cu 807 euro, în timp ce există posibilitatea de a paria 106 euro la egalitate @ 2.46
Așadar, chiar înainte să ceară 2911 euro să joace dublu @ 1.75, în același timp în care dobânda pentru as și egalitatea este de 21, respectiv 18 euro. Adică, ce altceva să discute, cu atât configurația este mai evidentă.
Totuși nu mă deranjează să caut jocuri suspecte din fluxul de numerar la schimb, așa că nu vă pot ghida mai departe
 
  • Aprecieri
reacţii: Rezistent la apă
Inutil să spun că grupul a ajuns 4-5 cu golul lui Gorky în 94 ', așa că pariurile au fost confirmate ... din predicții trebuie să aibă ochii deschiși și la pariuri, scăderea cotelor, etc dacă vrea să câștige? Acest exemplu l-ai adus mai sus în combinație cu ceva „băieți” (până nu demult îi caracterizam așa) care anunță că știu despre pariuri iar fluxul de bani din jocuri m-a deranjat foarte mult și am început să caut subiectul ...
 
Inutil să spun că grupul a ajuns 4-5 cu golul lui Gorky în 94 ', așa că pariurile au fost confirmate ... din predicții trebuie să aibă ochii deschiși și la pariuri, scăderea cotelor, etc dacă vrea să câștige? Acest exemplu l-ai adus mai sus în combinație cu ceva „băieți” (până nu demult îi caracterizam așa) care anunță că știu despre pariuri iar fluxul de bani din jocuri m-a deranjat foarte mult și am început să caut subiectul ...

Dacă vrei să spui „băieți mici” te referi la un tip neîndemânatic al cărui nume de familie se referă la fosta soție a unei personalități TV de pe rețelele sociale care se afla la mijlocul anilor '00 și la un alt „umorist” cu părul lung, poreclit cu un lanț de supermarketuri mici și un fost centru-stânga „Succesul” său este un interviu cu Giovanni, sper că ești suficient de bogat încât să nu ratezi mulți bani pe care îi vei pierde. Sper că am ajutat cumva. Buna dimineata
 
Frate, bineînțeles, și nu am de gând să dau un bănuț ca băieților ca ei, ceea ce mă interesează este dacă există într-adevăr ceva ce pretind că există - DACĂ există cu siguranță și nu au. Ganian, Santou și alte 2-3 persoane sunt sigur că știu multe mai multe despre mine decât miza pariului. :)
 
Există. Sau, mai degrabă, a existat, pentru că acum există atât de multe fluxuri false de bani în schimburile care nu sunt verificate care fac ca această tactică să nu fie profitabilă.
 
Vă referiți la traversarea meciurilor? Știți mult mai multe despre asta decât mine, însă exemplul pe care l-ați menționat mai sus cu gorky este excelent și reprezentativ pentru ceea ce se joacă cu pariurile și mizele mari în lumea pariurilor ...
 
Evident, există încă cazuri de lătrat precum cel menționat mai sus, dar după Gorky - care a fost pariat chiar și de curățenii din birourile BF - ai vedea alte 2 cazuri similare care, în timp ce „fotografiați” un punct sau un număr de goluri nu s-ar confirma niciodată. Deci suma ar ieși negativă. Pe măsură ce totul evoluează în viață, la fel și pariurile. Există acum atât de mulți pariori ascuțiți și măsurile pe care companiile le-au luat (de la a nu permite skril conturi, până când cumpărăturile dispar și sunteți limitat dintr-o clipită) ceea ce este mult, mult mai greu de câștigat decât în ​​vremurile de demult - și când spun „ani vechi” mă refer doar la 4-5 ani nr 15-20.
 
De fapt ... deci la final ce trebuie să faci? Pentru a acorda atenție fluxului de bani, cifrelor de afaceri, mișcărilor ciudate etc. sau pentru a vă îndrepta atenția asupra altor criterii? , problema este să-ți scoți pisica)
 
Dacă credeți că discuția scapă aici în public, vă pot da un e-mail personal și putem schimba opinii de acolo.
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...