de-a dreptul(e)

Acesta a fost ultimul pariu pentru fir. De asemenea, am pus o valoare bună în seria NBA, dar nu este nevoie să o împărtășesc pentru că mi-am plătit cotizațiile. Oricine a urmat acest thread timp de o lună (și fără a plasa mize masive) a câștigat cu ușurință un salariu de un an în profit (fără a număra chiar și River, care este miza mai mare dintre toate - am un sentiment prost că o serie mare de câștiguri va avea sfarsit in seara asta vs Tucuman). Pentru cei care nu au făcut-o... ei bine. Firul va rămâne activ, astfel încât să pot actualiza pariurile existente în așteptare.

Happy weekend toată lumea




: semn:
 

Este foarte greu să faci comentarii despre acesta. Acesta a avut un preț de @ 1.01 pentru a câștiga seria

L
Screenshot_2023-05-01-10-22-28-855_com.android.chrome.png


IMG_20230501_103759.jpg
 
River a scăzut într-adevăr 2 puncte la Tucuman, așa cum am prezis. A fost de fapt singurul joc din ultimele 10 care a primit un gol și nu a câștigat. Încă cred că vor câștiga titlul cu două cifre, dar îmi voi acoperi miza (jumătate din ea pentru că limitele sunt mici) cu San Lorenzo, care este a 2-a cea mai bună echipă din ligă.

IMG_20230509_195158.jpg

 
Vedeți atașamentul 38583

Aceeași poveste veche în fiecare săptămână pentru Lille. Dominând pe deplin, creând tone de oportunități de gol, ratând tone de oportunități de gol. Nu pot să cred că nu au reușit să câștige acest ffs



Imo (din cauza programului mai dur al lui Lille) cred că cotele actuale sunt supraestimate. Fă cum vrei, voi ține oricum.



Nu am încasat acum 2 runde când cota era de @ 1.10, după aceea Lilles a mers să piardă 5 puncte în următoarele 2 jocuri și acum găzduiește Marsilia. Fără alte explicații, voi încasa acum @ 1.45. O alegere pe jumătate câștigată este întotdeauna mai bună decât o pierdere completă.


IMG_20230516_141210.jpg
 
Nicio șansă ca Las Palmas să fie considerat favorit pentru a termina în top 2. Cotele IMO pentru Las Palmas și Granada ar trebui inversate (și cred că Las Palmas nici măcar nu va termina pe locul 3)


Vedeți atașamentul 38351

Voi fi sincer: Granada s-a descurcat mai rău decât mă așteptam. Ideea este că Toate colectiile celelalte echipe concurente au făcut-o mult mai rău rezultând Granada cu doar 2 victorii în ultimele 6, trecând de pe locul 4 pe 1 și având cel mai ușor program rămas dintre toți concurenții, înfruntând 2 echipe (Mirandes, Leganes) care joacă degeaba în meciuri foarte câștigabile. Puteți încasa al doilea pariu la 1.05 cote și puteți păstra definitiv. Sau poți oricum să faci ce vrei


IMG_20230516_141329.jpg
 
după ce uriașa favorită Perugia (22-0 în Italia) a fost exclusă (așa a fost planul de la început) nu văd niciun motiv să păstrez pariul și să risc @ cote corecte, în timp ce Kozle a arătat o performanță foarte puternică în semifinale. Așa că încasează @ 2.50 cote curente.
(Am folosit 2 umpluturi combo pentru a crește șansele din cauza limitelor mici).


Vedeți atașamentul 38471 Vedeți atașamentul 38472

Aici am făcut clar o greșeală grăbindu-mă să încasez. Jastrzebski a mers cu 9-0 în playoff, câștigând campionatul național, pierzând doar 5 seturi în acea serie și l-a aruncat pe Kozle în finală. Destul de normal s-a transformat în favorit acum.


IMG_20230516_141901.jpg
 
Mourinho a reușit să câștige 2 meciuri în ultimele 8 și cele 2 meciuri au fost împotriva lui Feyenoord și Leverkusen. Dacă n-ar fi fost golul ăla din minutul 90 (care m-a încurcat de mai multe ori), acum unul dintre Leverkusen sau Feyenoord ar fi cu siguranță în finală.

Cote curente @ 5.00, estimare curentă @ 5.00.
 
A promova

Vedeți atașamentul 38440


Estimarea mea @ 3.50

Vedeți atașamentul 38441


Estimarea mea @ 4.50

Salford aproape că a dat peste cap. În ultima rundă au avut nevoie de doar 1 punct acasă împotriva unui adversar lipsit de motivație și au reușit să piardă cu 0-1. În același timp, Mansfield a câștigat cu 0-1 în deplasare. Dacă ar mai primit 1 gol sau dacă Mansfield a mai marcat 1 gol, ar fi acum eliminați din playoff din cauza diferenței de goluri. Datorită acestei înfrângeri au coborât pe locul 6 și s-au confruntat cu Stockport, care a fost cea mai bună echipă din turul doi și a încheiat sezonul 14 meciuri neînvinși. În primul meci am câștigat cu 1-0 și scorul nu ne face dreptate pentru că am fi putut extinde avantajul. Dacă reușim să ne calificăm din această serie, cred că turul următor va fi mai ușor.

Cota curentă @ 3.25, estimarea curentă @ 3.30.


Luton este echivalentul cu Stockport în campionat. Cea mai bună echipă din runda a 2-a, a fost foarte aproape de promovarea directă. În primul meci cu Sunderland nu am fost buni și scorul ar fi putut fi mai rău. Același lucru este valabil și cum am menționat cu Salford. Dacă trecem prin această rundă, cred că vom învinge și (probabil) Middlesbrough.

Cote curente @ 5.00, estimare curentă @ 5.00
 

Predictii

  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: