Trafic inacceptabil din partea Paysafecard

Eleanna

New Member
3 Mar 2020
1
1
1
Bună seara Folosesc salariu pentru a depune la companiile de pariuri.
În timp ce am tranzacționat peste 2.500 de euro și contul este autentificat complet, am făcut o depunere de 23 de euro duminică 2/2020/400 cu scopul de a le depune pentru a juca pariuri.
Și nu mă lasă să le depun în compania de pariuri și îmi închide contul cu 400 de euro.

Te trimit luni jos să vezi ce s-a întâmplat. Îmi cer să-mi retrimit identitatea. Îl trimit și spun ok totul va fi bine. Marți mă roagă să le trimit convingerile. Le trimit și eu. Miercuri, ei îmi cer să trimit condamnările împreună cu actul de identitate. O voi trimite din nou. Joi le trimit un e-mail, le primesc și telefonul meu este comunicat de departamentul relevant. Vineri mi-au cerut auto-identitate, cont de telefon pentru confirmare acasă și captură de ecran de stoichiman că am depus vechile perseife. Le trimit toate dimineața, nu răspund și noaptea primesc un telefon. Mi-au spus că le-am primit, să avem răbdare.

Orice le-aș spune, aici de o săptămână ai gajat 400 de euro fără motiv, ți-am trimis că ai cerut, ai cerut și încet o zi și vreau să pariez cei 400 de euro pentru că nu mai am bani de depus, deci o săptămână Nu joc pariuri.

De vineri, am trimis 10 e-mailuri care nu mi-au răspuns nimănui și contul rămâne blocat cu cei 400 de euro rezervați.

De ce ar fi vrut să-mi fure convingătorul deodată? Este inacceptabil și aș dori ajutorul oricărui manager sau jucător care știe mai multe sau a cunoscut un disconfort similar care l-a adus la limită.
Este păcat pentru o companie, principalul broker de pariuri, să vrea să fure bani. O companie folosită de milioane de jucători în fiecare zi pentru a dori să fure bani, în timp ce nimeni nu îi poate atinge.

Vă mulțumim anticipat.
  • ca
reacţii: goal2

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Pentru că se va părea că faci o mulțime de achiziții, care pot fi disproporționat de mari în ceea ce privește veniturile tale.
exact.

întrebarea nu este de ce cardul Payafe i oxi, ci de ce paysafe și nu spoturile viva.

PS Banking cu e banking nu merge oricum la biroul fiscal, deci este o alegere mai bună decât utilizarea unui card.

PS2 Eleanor, ca orice alt avocat, a făcut-o pentru că poate ține povestea luni întregi. altele sunt închise luni întregi.

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
Bună seara Folosesc salariu pentru a depune la companiile de pariuri.
În timp ce am tranzacționat peste 2.500 de euro și contul este autentificat complet, am făcut o depunere de 23 de euro duminică 2/2020/400 cu scopul de a le depune pentru a juca pariuri.
Și nu mă lasă să le depun în compania de pariuri și îmi închide contul cu 400 de euro.

Te trimit luni jos să vezi ce s-a întâmplat. Îmi cer să-mi retrimit identitatea. Îl trimit și spun ok totul va fi bine. Marți mă roagă să le trimit convingerile. Le trimit și eu. Miercuri, ei îmi cer să trimit condamnările împreună cu actul de identitate. O voi trimite din nou. Joi le trimit un e-mail, le primesc și telefonul meu este comunicat de departamentul relevant. Vineri mi-au cerut auto-identitate, cont de telefon pentru confirmare acasă și captură de ecran de stoichiman că am depus vechile perseife. Le trimit toate dimineața, nu răspund și noaptea primesc un telefon. Mi-au spus că le-am primit, să avem răbdare.

Orice le-aș spune, aici de o săptămână ai gajat 400 de euro fără motiv, ți-am trimis că ai cerut, ai cerut și încet o zi și vreau să pariez cei 400 de euro pentru că nu mai am bani de depus, deci o săptămână Nu joc pariuri.

De vineri, am trimis 10 e-mailuri care nu mi-au răspuns nimănui și contul rămâne blocat cu cei 400 de euro rezervați.

De ce ar fi vrut să-mi fure convingătorul deodată? Este inacceptabil și aș dori ajutorul oricărui manager sau jucător care știe mai multe sau a cunoscut un disconfort similar care l-a adus la limită.
Este păcat pentru o companie, principalul broker de pariuri, să vrea să fure bani. O companie folosită de milioane de jucători în fiecare zi pentru a dori să fure bani, în timp ce nimeni nu îi poate atinge.

Vă mulțumim anticipat.
Eleana va câștiga în valoare banii dvs. Nu o veți pierde. Doar când vă scăpați banii, stați departe de salariu și încercați orice altă metodă, de ex. portofel viva dacă sunteți în regulă cu impozitarea profesiilor dvs. și puteți justifica cumpărăturile (contați ca cheltuieli de pariuri viva) încercați altfel Skrill η NETELLERCeea ce îți fac este, dintr-un singur motiv, în partea greacă a salariului lucrează târziu. Idioti. Și am văzut acest lucru în conversațiile lor de telefonie mobilă din 2017 pe o telefonie fixă ​​din Atena, când am fost întâmpinat și am răspuns răspunzând spunând două mii și doi pui. să-mi blochez contul fără niciun cont, pentru că deja făcuse retrageri la o bancă Eurobank și am solicitat retragerea unui cont bancar Piraeus. minute și erimena 2017 zile pentru a verifica extrasul de cont.
+ 30 211 198 2662
Orele de deschidere:
Luni până vineri între 10:00 și 22:00
Sâmbătă între 10:00 și 22:00
Duminică între 10:00 și 21:00
Luați-le în fiecare zi la telefon și stoarceți-le
Ultima editare:
  • ca
reacţii: PANATHA

NickmambA1984

New Member
13 Dec 2019
23
5
3
O voi rescrie chiar dacă am rescris-o înainte. Evitați să vă împărtășiți contul de salariu cu alții sau să utilizați un al doilea, al treilea cont salarial din același dispozitiv. Își găsesc mai degrabă sistemele și blochează utilizatorii.
Nu cunosc 15 de oameni care joacă foarte activ la pariuri. Cei 4 care au greșit v-am spus că i-ați blocat. Alții care nu și ((%%) nu au avut nicio problemă până acum.
Comentariul meu este general și nu se referă în special la Eleana.
Încerc doar să îi ajut pe ceilalți să nu sufere la fel

Phila76

New Member
14 Jan 2020
9
2
3
exact.

întrebarea nu este de ce cardul Payafe i oxi, ci de ce paysafe și nu spoturile viva.

PS Banking cu e banking nu merge oricum la biroul fiscal, deci este o alegere mai bună decât utilizarea unui card.

PS2 Eleanor, ca orice alt avocat, a făcut-o pentru că poate ține povestea luni întregi. altele sunt închise luni întregi.
Deci, prietene, atunci când fac un depozit e-banking, banii pe care îi fac nu par să fie în biroul fiscal sau pe taxisnet ca cheltuială?
Când pui cu un card, totul pare o cheltuială, adică ca cheltuielile, de aceea te întreb.
Ultima editare:

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Deci, prietene, atunci când fac un depozit e-banking, banii pe care îi fac nu par să fie în biroul fiscal sau pe taxisnet ca cheltuială?
Când mergeți cu un card, toate arată ca niște cheltuieli, așa vă costă să cereți.
nu, ele nu arată. Sunt 99,99% sigur, dar cereți contabilului dvs. să fie 100% sigur.
dacă transferul de bani folosind e-banking-ul de la papadopoulos la sistemul de pariuri părea a fi o ieșire în sistemul de taxi, atunci transferul de bani de la papadopoulos la papadakis, la fermier, la nikolades etc etc ar fi părut o ieșire.
În plus, transferurile prin e-banking sunt despre conturi bancare, nu despre carduri. cardul este personalizat și atașat de card. nici un cont bancar.
Până la urmă, dacă un cont bancar de familie are 2 sau 3 sau 4 beneficiari, cine va fi însărcinat cu transferul banilor către compania de pariuri? deci este practic imposibil să percepeți un taxi pentru un transfer bancar.
Aceasta nu înseamnă că nu este o tranzacție bancară și că nu trece prin mâinile și ochii băncilor și a biroului fiscal. indiferent de faptul că nu va costa. o văd ca pe o mișcare. doar pentru sume mici de care nu se ocupă. Registratorul a declarat că pentru mai puțin de 1000 de euro de remitențe nici nu s-au uitat cine le-a trimis pe cine.
pentru mine viva pete mai bine. nici nu vrea un cont. mai ales acum că salariul a scăzut, iar punctele în plus nu sunt bune. și dacă ai dorința să te încuie, nu merită.
Ultima editare:

Phila76

New Member
14 Jan 2020
9
2
3
nu, ele nu arată. Sunt 99,99% sigur, dar cereți contabilului dvs. să fie 100% sigur.
dacă transferul de bani folosind e-banking-ul de la papadopoulos la sistemul de pariuri părea a fi o ieșire în sistemul de taxi, atunci transferul de bani de la papadopoulos la papadakis, la fermier, la nikolades etc etc ar fi părut o ieșire.
În plus, transferurile prin e-banking sunt despre conturi bancare, nu despre carduri. cardul este personalizat și atașat de card. nici un cont bancar.
Până la urmă, dacă un cont bancar de familie are 2 sau 3 sau 4 beneficiari, cine va fi însărcinat cu transferul banilor către compania de pariuri? deci este practic imposibil să percepeți un taxi pentru un transfer bancar.
Aceasta nu înseamnă că nu este o tranzacție bancară și că nu trece prin mâinile și ochii băncilor și a biroului fiscal. indiferent de faptul că nu va costa. o văd ca pe o mișcare. doar pentru sume mici de care nu se ocupă. Registratorul a declarat că pentru mai puțin de 1000 de euro de remitențe nici nu s-au uitat cine le-a trimis pe cine.
pentru mine viva pete mai bine. nici nu vrea un cont. mai ales acum că salariul a scăzut, iar punctele în plus nu sunt bune. și dacă ai dorința să te încuie, nu merită.
Mulțumesc tipule, voi căuta e banking, în ceea ce privește punctele viva pe care le-ați auzit că sunt puțin bănuitor în privința pariurilor la fel ca NETELLER pentru a putea închide cu ușurință conturile (nu știu dacă este adevărat) ...

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Mulțumesc tipule, voi căuta e banking, în ceea ce privește punctele viva pe care le-ați auzit că sunt puțin bănuitor în privința pariurilor la fel ca NETELLER pentru a putea închide cu ușurință conturile (nu știu dacă este adevărat) ...
dacă câștigi totul este suspect .. pierzi, totul este în regulă.
adevărul este, de fapt, că conturile pe care le depun cu mine skril,neteler etc, ei îi urmăresc un pic mai mult, dar nu credeți că chiar și cu un depozit bancar veți economisi în timp ce câștigați. Dacă ar fi fost cazul, nu aș fi fost închis la jumătate din companii sau de mine
  • ca
reacţii: Phila76

Predictii

• 14: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hamburg - Vehen Wiesbaden
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Dinamo Dresda - Stuttgart
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Gladbach - Uniunea Berlinului
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Paderborn - Dortmund
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • 2020 Seria GP Virtual MotoGP

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: Unul l-a mâncat ... Cred că foarte puțini, dacă este cazul, spun că nu este de acord cu deciziile și ...