Terenurile OPAP la sol

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
174
204
43
Pentru că sunt fără legătură cu faza de pariuri la sol și trebuie să intru în agenția sa OPAP de când aveam draga noastră drăguță în buzunar, știe cineva care sunt șansele cuponului său OPAP pentru agențiile sale? De unde știe cine are cuponul în mâini dacă performanța punctului pe care dorește să îl joace s-a schimbat în comparație cu cea din cupon (și care este noua cotă)?

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
174
204
43
Tocmai am văzut asta pe pagina lui OPAP pentru pariul la sol, șansele meciurilor cuponului sunt actualizate în timp real, astfel încât interogarea nu este valabilă.

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,365
18,443
113
36
CARE ESTE FENERUL
Lasă un prieten să joace la agenția sa OPAP pariați că doriți un doctorat altfel poole. Să fie că dacă spui vreunui agent să-l completeze, te va privi într-un mod ciudat.: paidi:

Intru pentru a obține programul care le are îngrijite, arunc și nu glumește când Al Capone dă jackpot 3-4m euro (nu ies cu 1-2m euro: paidi:

giannisthegreek

Membru bine-cunoscute
17 Nov 2012
1,793
1,990
113
Piraeus
la OPAP am competență .. vezi profiturile online așa cum ai spus. Vestea proastă este că am schimbat 50 de agenții, deoarece sunt reticente să completeze o carte specială de pariuri. M-au certat
  • ca
reacţii: FunBet

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
174
204
43
Lasă un prieten să joace la agenția sa OPAP pariați că doriți un doctorat altfel poole. Să fie că dacă spui vreunui agent să-l completeze, te va privi într-un mod ciudat.: paidi:

Intru pentru a obține programul care le are îngrijite, arunc și nu glumește când Al Capone dă jackpot 3-4m euro (nu ies cu 1-2m euro: paidi:

De aceea, toată lumea l-a transformat într-un Ken, după ce l-a jucat cu un simplu maestru!
Cu toate acestea, acest lucru cu agenții agenților este divin.
Desigur, cu grebla Opap, pictată în stilul celor care își mănâncă ziua în agenții, ce pot face și ei?
Este ca și cum ai avea celălalt pe scaunul electric și ești gata să apese întrerupătorul.
Atâta timp cât poți, nici măcar nu poți zâmbi !!

la OPAP am competență .. vezi profiturile online așa cum ai spus. Vestea proastă este că am schimbat 50 de agenții, deoarece sunt reticente să completeze o carte specială de pariuri. M-au certat
Așadar, dacă intrați în agenție și jucați un card de valoare înaltă (în ligile comerciale care au limite mari), agentul îl va strica? Sau o să-i rupă mâna și să-ți spună mulțumesc?

giannisthegreek

Membru bine-cunoscute
17 Nov 2012
1,793
1,990
113
Piraeus
Nu joc sume mari și, în general, le întârzie foarte mult cu specialele, astfel încât cei care joacă quinoa să se ghemuiească pentru că vor să evite remiza. Agentul are dreptate să nu fie de acord. Ideea este a lui OPAP care, deși are multe opțiuni de pariere, sistemul nu este operațional, astfel încât jucătorul să poată completa singur cardul
  • ca
reacţii: ALEX și FunBet

Eidikos

New Member
10 Aug 2017
12
7
3
Imaginați-vă ce am întâlnit cu comportamentele agenților și patronilor când făceam pariuri speciale la evaluările jucătorilor! S-au arătat ca un fizician nuclear pentru toți și au comentat ce jucați și jucați? jucători; hahaha a fost bucura de ore de joc în cazul în care ores..Mono 1 grebla plus chinolincarboxilic 2 taxa de 30 și 20 prop grebla plus 50% taxa de 60 ISE Dude există mesa..Ta același rău pe blackjack, care a spus că patronii primar cazinourile au scos-o în mod strategic pentru a-l obține Nu că dealerii din cazinourile grecești sunt mai buni, pentru că se uitau curioși la cât de mulți oameni agitau 20 cu 80 și 10-11, se împărțeau cu 8-9 cu 2, etc. Când le explic că sunt și joc o strategie de bază din 3 dintre ei ucide, deoarece aproape nimeni nu știe bs ...

apophasic

Membru
13 Feb 2020
30
9
8
Pentru că sunt fără legătură cu faza de pariuri la sol și trebuie să intru în agenția sa OPAP de când aveam dracul nostru frumos în buzunar,
asemănător
și am fost impresionat de toată discuția așa că am căutat-o ​​o perioadă
aici explică câteva opțiuni

Pare obositor, dar pe de altă parte ai un cap liniștit că vei primi ceea ce îți dorești
  • ca
reacţii: FunBet

Predictii

• 20: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Charlton - Millwall
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Atletico Madrid - Mallorca
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 11: 50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 1 2020 - Marele Premiu al Austriei
  • 12: 00
    ERT Sports HD
  • 15: 50
    COSMOTE SPORT 5 HD
  • 19: 00
    ERT Sports HD
    • PAOK - Panathinaikos
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a lansat o nouă temă numită "RIP Elephant„la Pentru roșii.
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a lansat o nouă temă numită "În cele din urmă, Obradovic„la Știri sportive.
  • kostas69 kostas69:
    Bună seara, în Tipster Challenge am trecut două rezultate greșite în jocurile Villarreal - Sevilla +4,44 în loc de +4,84 și în Manchester City - Burnley în loc de -5, din greșeală +5 (este desigur roșu), dar este bine pentru fluxul corect al concursului care trebuie corectat ... Am încercat să îl schimb, dar sistemul nu mă lasă ... Vă rog, dacă cineva din conducere îl poate schimba. Mulțumiri
    mult noroc tuturor!
  • F Forum Bot:
    Utilizatorul Falcao a lansat o nouă temă numită "Cafeneaua Championsbet„la Știrile pieței de pariuri.
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a lansat o nouă temă numită "Pot paria„la Pachete de conversații.
  • BetLaden BetLaden:
    Pentru primul meci amânat din play-off (al 1-lea meci din competiție), câștigătorul este athanasios28. Cadoul a fost trimis și poate găsi instrucțiuni în e-mailul său.
  • BetLaden BetLaden:
    kostas69 a spus:
    Bună seara, în Tipster Challenge am trecut două rezultate greșite în jocurile Villarreal - Sevilla +4,44 în loc de +4,84 și în Manchester City - Burnley în loc de -5, din greșeală +5 (este desigur roșu), dar este bine pentru fluxul corect al concursului care trebuie corectat ... Am încercat să îl schimb, dar sistemul nu mă lasă ... Vă rog, dacă cineva din conducere îl poate schimba. Mulțumesc tuturor pentru toate !!!
    Totul este bine. Au fost corectate.
  • P PANATHA:
    Buna seara companiei .... ai trecut de meciurile meciului cu scorurile?
  • Ertzan Ertzan:
    Hei nenorocit, ai arătat acum că Zots a dispărut și întrebi despre scorurile pisoiului la noi? :p
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a lansat o nouă temă numită "IFC # 16: Tulburarea grupului A și B„la Concursul IFC.
  • P Forum Bot:
    Utilizatorul prasinostrifilaras a lansat o nouă temă numită "Înfrângeri-grupuri de grup„la Cafenea.
  • S Forum Bot:
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "La multi ani Peter si Paul!„la Anunturi - Suport.
  • BetLaden BetLaden:
    pentru cel de-al 4-lea joc al competiției la Superleague, câștigătorul premiului este athanasios13. Verificați adresa de e-mail pentru instrucțiuni.
  • BetLaden BetLaden:
    Al 5-lea meci s-a deschis pentru predicții ... și privește doar cele 3 meciuri ale zilei de miercuri
  • Ertzan Ertzan:
    Ca și astăzi în 2013, Zotsaros a semnat pentru noi aaaaah ah nostalgia
  • BetLaden BetLaden:
    Zote în Fener ??? : npaper: de cand este acest ziar ???
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a lansat o nouă temă numită "Lună fericită„la Cafenea.
  • BetLaden BetLaden:
    așteptând să aibă loc extragerea pentru cel de-al 4-lea meci ... între cei doi candidați câștigători ai cadoului ...
  • BetLaden BetLaden:
    Vă anunț câștigătorul celui de-al 5-lea joc al competiției de superliga ... care este Eric Castel!
  • BetLaden BetLaden:
    Cadoul a fost trimis ... :)
  • Eric Castel Eric Castel:
    Vă mulțumesc foarte mult!
  • T ThanosKozi:
    @BetLaden referitor la concursul de loterie din cel de-al 31-lea meci v-am trimis un mesaj ieri dimineață!
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a lansat o nouă temă numită "Cupa IFC, semifinale: 07„la Concursul IFC.
  • L Forum Bot:
    Utilizatorul libero 1987 a lansat o nouă temă numită "Novibet.De orice vrea să facă.MAKRYAAAA„la Anunturi - Suport.
    L Forum Bot: Libero 1987 ...