Excluderi și schimburi

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,680
1,403
113
Interdicțiile de la companiile de pariuri au devenit o problemă internațională.
Oricine câștigă sistematic sau le primește un pachet mănâncă excludere.

Dar același lucru este valabil și pentru schimburi?
Se spunea că schimburile nu exclud, dar noi aici cu siguranță am pierdut legătura cu schimburile - acum nouă ani.
Nu am discutat despre asta cu străini, dar este un fapt că nu văd povești care să se plângă că sunt interzise de la un schimb.

Dacă într-adevăr schimburile nu se blochează, atunci ce le pasă și strigă și prietenilor noștri englezii?
Nu juca decât în ​​schimburi care au randamente mai bune și acesta este sfârșitul poveștii.

Practic, nu am jucat niciodată într-un schimb. În trecut, înainte de 2007, nu aveam paysafe sau paypal în Grecia și nu știu dacă mi-au trecut cardurile bancare - probabil că nu. Apoi între 2007-2013 abia am făcut nimic.

Dar ce se întâmplă?

• Aprecieri
reacţii: PANATHA

Larry

Membru bine-cunoscute
1 Apr 2010
1,471
985
113
Mai am ani de zile, dar îmi amintesc că a existat o creștere a reținerii pentru câștigători la burse. Nu știu dacă a mai apărut ceva între ele.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,680
1,403
113
Mai am ani de zile, dar îmi amintesc că a existat o creștere a reținerii pentru câștigători la burse. Nu știu dacă a mai apărut ceva între ele.

Adică, șansele au devenit mai slabe decât cartea? Nu crede.
Ideea este că, de douăzeci de ani, citim povestiri despre interdicții de forum în fiecare zi - de când a apărut internetul. Îmi amintesc de pe vremea Cupei Mondiale din Germania din 2006 și poate chiar mai devreme că am citit pe forumuri străine și apoi am avut acces și la schimburi. Îmi amintesc de vechile povești de blocaj / profit cu Hill și alții, dar nu cu un schimb.
Cu toate acestea, nu m-am ocupat în mod specific de cazul și de aceea întreb.

• Aprecieri

betover

Membru bine-cunoscute
25 Ion 2006
755
462
63
60
salamurile
Îmi amintesc că nu existau blocaje la acea vreme pe Bursă. Dar știu sigur că ți-ar da un comision mai mare din orice profit. În orice caz, ar trebui să fii interzis doar pentru că ai câștigat...când!!!!

• Aprecieri

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,680
1,403
113
Îmi amintesc că nu existau blocaje la acea vreme pe Bursă. Dar știu sigur că ți-ar da un comision mai mare din orice profit. În orice caz, ar trebui să fii interzis doar pentru că ai câștigat...când!!!!

Îmi amintesc un comision de 5% care a făcut mai puțin dacă jucai foarte regulat și aveai și un indice personal care fluctua. Eram membru dar am jucat foarte puțin, așa că eram la 5%.
După ce ceva a fost interzis, am citit despre provizii, dar nu am înțeles mare lucru.
Totuși, ai ajunge să plătești mai puțin decât casele de pariuri?
Dacă în orice caz schimburile nu se blochează de ce au englezii o problemă cu casele de pariuri? Doar ignora-i.

Ultima editare:

Larry

Membru bine-cunoscute
1 Apr 2010
1,471
985
113
Îmi amintesc un comision de 5% care a făcut mai puțin dacă jucai foarte regulat și aveai și un indice personal care fluctua. Eram membru dar am jucat foarte puțin, așa că eram la 5%.
După ce ceva a fost interzis, citeam despre consumabile, dar nu prea înțelegeam.
Totuși, ai ajunge să plătești mai puțin decât casele de pariuri?
Dacă în orice caz schimburile nu se blochează de ce au englezii o problemă cu casele de pariuri? Doar ignora-i.
Dacă îmi amintesc bine, cei 5% au crescut foarte mult când ai câștigat mult. Și despre asta mormăiau rechinii.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,680
1,403
113
bf spune că procentul de jucători este foarte mic, ceea ce este cazul despre care vorbim. Nu stiu daca e mai rau. Dacă ar mânca o limită, ce ar fi mai rău?
Da, ei bine, pot juca și ei tote - cel puțin pe cai.
Nu cred că nici tote-ul face limite.
Dar -să spunem- dacă diferența de schimb-carte este aproximativ aceeași cu diferența de carte-OPAP pentru noi, de ce
un englez care să se ocupe de casele de pariuri și să se plângă?

• Aprecieri

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,680
1,403
113
I-am întrebat pe englezi și au făcut ceva de genul să mă deraieze în mod deliberat am impresia și acum îmi vorbesc despre ,,, Putin. Le spun că e vina voastră, nata-sindicatele pe care l-ați lăsat să treiere, dar nu spun nimic despre problema noastră!
Nu sunt pro-brexitiști, ar fi fost o altă fază dacă ar fi fost pro-brexitiști, dar nu ne vorbesc despre tabacă, ne vorbesc despre Putin.

• Aprecieri

betover

Membru bine-cunoscute
25 Ion 2006
755
462
63
60
salamurile
Da, ei bine, pot juca și ei tote - cel puțin pe cai.
Nu cred că nici tote-ul face limite.
Dar -să spunem- dacă diferența de schimb-carte este aproximativ aceeași cu diferența de carte-OPAP pentru noi, de ce
un englez care să se ocupe de casele de pariuri și să se plângă?
Te-aș ruga, dacă este ușor, în 2 cuvinte să-mi explici ce este un tote. Imi doresc de mult sa aflu.....si tot uit sa-l caut.

• Aprecieri

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,680
1,403
113
Te-aș ruga, dacă este ușor, în 2 cuvinte să-mi explici ce este un tote. Imi doresc de mult sa aflu.....si tot uit sa-l caut.
Totul este o reciprocă simplă, frate.
Ca PROPO și Hipodromul Elen.

Dar la hipodromul elen avem panouri care ne arată oricând cotele actuale.
vad de ex. 1.80 in timp ce ma asteptam la 5.00 zic fiert. Văd 5.00 când mă așteptam la 5.00, îl joc. Sau văd 15.00 când mă așteptam la 5.00 și îmi zic „oh, asta e mort – hopa”. Depinde.
În cele din urmă, știu că voi lua ceea ce scrie plus ceva plus-minus. Numai dacă fondul total este foarte mic, pot cădea, aștept 10 și primesc 3.

betover

Membru bine-cunoscute
25 Ion 2006
755
462
63
60
salamurile
Totul este o reciprocă simplă, frate.
Ca PROPO și Hipodromul Elen.

Dar la hipodromul elen avem panouri care ne arată oricând cotele actuale.
vad de ex. 1.80 in timp ce ma asteptam la 5.00 zic fiert. Văd 5.00 când mă așteptam la 5.00, îl joc. Sau văd 15.00 când mă așteptam la 5.00 și îmi zic „oh, asta e mort – hopa”. Depinde.
În cele din urmă, știu că voi lua ceea ce scrie plus ceva plus-minus. Numai dacă fondul total este foarte mic, pot cădea, aștept 10 și primesc 3.
Mă vei ierta, dar nu știu din Hipodrom și mai ales din greacă. Daca am inteles bine, probabil va fi ca... intr-o pista de curse, #1 va iesi primul, #2 al doilea etc etc...nu???

• Aprecieri

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,680
1,403
113
Mă vei ierta, dar nu știu din Hipodrom și mai ales din greacă. Daca am inteles bine, probabil va fi ca... intr-o pista de curse, #1 va iesi primul, #2 al doilea etc etc...nu???

Piețe diverse.

Geanta este reciproca la care iti pasa.
Eu sunt compania. Mă joci cu 10000 de euro. Eu păstrez 1000, 9000 îi împart.
Dacă rezultatul favorit este jucat 5000 de euro în total, vei fi plătit cu 1.80 dacă favoritul câștigă.
În presetarea pe care o jucăm probabil că ar fi din nou în jur de 1.80.

În mutuală (tote), totuși, nu blocați un preț. Dacă se joacă mult timp după ce ai jucat, poate ajunge la 1.60.
Dar poate 2.00 dacă cazi în cazul invers.

Predictii

• 17: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Feiha - Al Hilal
  • 17: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • PAS Lamia - Apollon Paralimniou
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Panathinaikos - PAOK
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Nasr - Al Ittihad
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Valencia - Bilbao
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 22: 00
    Novasports 2HD
    • Ajax - Volendam
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Real Madrid - Atletico Madrid
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Trecerea Ferreira - Benfica
  • 05: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 20: 00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Barcelona
  • 21: 00
    Start Novasports
    • Alba Berlin - Valencia
    Novasports 5HD
    • Monaco - Armani Milano
    Novasports 6HD
    • Villeurbanne - Fenerbahce
    Novasports Prime
    • Panathinaikos - Zalgiris
  • Mâine 27-01-2023
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA 2022-23
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Phoenix Suns - Dallas Mavericks
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 10: 30
    Eurosport 1
    • Rybakina - Azarenka
  • 12: 00
    Eurosport 1
    • Linet - Sabalenka
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Zorian Forum Bot: Utilizatorul zorian a început un nou subiect numit „SUBER BOWL LVII (2023)” în Remaining...