Amuzant KED...

Nicolas

IFC # 9 campion 2012-13, campion V-Bookie 2008
28 IOL 2007
8,413
10,101
113
Salonic în inimă, Alimos pe hârtie ....
KED a numit astăzi, fără rușine, un arbitru non-internațional pentru a fluiera cel mai important meci al anului. Arbitrul atenian Kalogeropoulos care anul acesta și-a îmbinat prezența în campionat cu cel mai amuzant penalty în favoarea lui Olympiakos!



A fost meciul de campionat Olympiacos-Asteras Tripoli în care alb-roșii au avut greutăți să câștige. Kalogeropoulos și Weiss au avut o altă părere.

Pe 7 decembrie a avut loc acel meci de campionat care a mers cu viteză maximă pentru 0-0, din moment ce Olympiacos se chinuia. Weiss „a plonjat” pe piciorul lui Zisopoulos și Athenaios Kalogeropoulos (al căror ajutor până în acel moment nu a fost suficient) au dat cel mai ridicol penalty al sezonului (video 1:35).

Desigur, KED nu l-a pedepsit!

În rest, în cei trei ani în care fluieră în SuperLigă, NICIODATĂ nu a fluierat un derby. Și acum l-au pus în cel mai mare meci al anului.

A fluierat pentru PAOK anul acesta în meciul dintre Chania și Platanias care s-a încheiat cu 2-1, în timp ce a jucat și în meciul dintre Olympiacos și Xanthi 4-0.

vedere
faza disputată.

Referitor la asistenți, Alexeas a greșit împotriva lui Platanias într-un meci cu Olympiacos, în timp ce cert este că (de dragul impresiilor) îl vor încărca cu două offside-uri pe care le-a tăiat împotriva lui Olympiacos în perioada de după 0-3. împotriva Ergotelisului.



Și apoi te numesc suspect...
 
Raspuns: GLUMA OLIMPICA....

Exista si o continuare cu supraveghetorul...hahahaha...de la Kaminia....hahahahahaha....

Interesantă este și povestea arbitrului asistent Nikos Georgarakos care a fost desemnat al doilea în meciul Karaiskakis.



Acesta este un asistent care, deși locuiește permanent în Kaminia, Pireu, aparține Asociației Atena.

Toată lumea din zona lui știe că este fanatic de aproape de Olympiakos, lucru pe care îl confirmă în conversațiile cu prietenii săi.

Ce a făcut această persoană într-un meci de la Olympiacos, printre altele? Videoclipul pregătit de prietenii lui Panathinaikos pe internet este ilustrativ. Este un joc Olympiacos-Asteras pe 12 octombrie 2012. Georgarakos este al doilea asistent care dă... ce dă în repriza secundă împotriva lui Asteras....


vedere aici ce a dat într-un singur joc în favoarea lui Olympiakos!
 
Răspuns: GUMĂ KED...

Tu (PAOK) știai că se va întâmpla așa și ce ai făcut? Nimic. Nu mai este loc de discuții, cred.
 
  • Aprecieri
reacţii: piravlos
Răspuns: GUMĂ KED...

Așa că am lovit o suspendare și un penalty și am salvat: banana:
 
  • Aprecieri
reacţii: Nicolas
Răspuns: GUMĂ KED...

Oricum, tu Nikola ești mai amuzant.

Păi, pisicuță, nu știai? La ce te așteptai după ce s-a întâmplat în Toumba ca Vanjel să nu bage mâna? L-ar lăsa așa? si in plus, echipa ta dupa Tempi este in cautare, nu vedem asta? Mai ales Apollon-Paok unde ti-ai deschis putin picioarele pentru X nu vorbim despre "One city one team one final 1 goal" la Leoforo nu mai vorbim, 2-2 de la 0-2 in Ergotelis noi' Nu vorbim nici despre 2-1 de pe terenul lui Asteras cu aparare pe teren de joaca dar ne gandim de acum inainte la un arbitru si un supraveghetor. Bun

Așa că zic miercuri dacă vezi să se întâmple Cupa și ce am în minte (vă scriu mai jos ce văd că se întâmplă) și îți e dor să vii acasă la 3 dimineața sau nu te mai întorci deloc. Soția și soacra ta te vor aștepta și vei mânca kazoura vieții tale și cel mai rău lucru pe care îl văd este că pleci din pat și mergi în sufragerie să dormi. Întoarce-te la 3 dimineața și pleacă la 6 dimineața la serviciu înainte de a te lua devreme.

Mai există și cealaltă soluție, următoarea și mai bună miercuri la 19:30 are Roma-Parma, bagă grămada, urmărește-l, bucură-te și lasă Cupa, fă-o și pe cea chinezească și joacă indiferent să o salveze.

Știi ce se va întâmpla în tigaie? Olympiacos va juca așa cum te-a jucat cu tine în 4-0, arbitrul va juca cu siguranță 80-20, Paok va fi cocoșat și va urmări un contraatac, vor cădea din trei în trei și puțin pentru a fura timp, te referi la stadionul Kamini. . Kalogeropoulos va fluiera penalty dacă va fi necesar, poate da și un penalty oricărui Stocha, să zicem că supervizorul va tăia 2-3 ofsaiduri greșite și Olympiacos va câștiga cu 2-0 sau chiar 3-0.

Mai târziu, seara, voi mânca floricele și mă voi bucura de scrisul tău. Nu este frumos scenariul meu? Dacă iese, o să încep să regiez, altfel voi tăia filmele science fiction pentru că sunt prea enervante :)
 
  • Aprecieri
reacţii: animusbet
Răspuns: GUMĂ KED...

Doar pentru că ți-a permis să câștigi acel joc lipsit de importanță în Tuba nu înseamnă că nu și-ar obține măsura pentru Cupă. El vrea aceste titluri și, oricum, vorbim despre Olympiakos. Cu Asteras a jucat cu doi portari, ai uitat deja asta?




acum se zvonește că va candida la primar, dacă votează și nerezidenții (împrumutații), îl văd prim-ministru. Nu a fost încă anunțat dacă Anatolakis-Babiniotis va avea un viceprimar
 
Ultima editare:
Răspuns: GUMĂ KED...

Oricum, tu Nikola ești mai amuzant.

Păi, pisicuță, nu știai? La ce te așteptai după ce s-a întâmplat în Toumba ca Vanjel să nu bage mâna? L-ar lăsa așa? si in plus, echipa ta dupa Tempi este in cautare, nu vedem asta? Mai ales Apollon-Paok unde ti-ai deschis putin picioarele pentru X nu vorbim despre "One city one team one final 1 goal" la Leoforo nu mai vorbim, 2-2 de la 0-2 in Ergotelis noi' Nu vorbim nici despre 2-1 de pe terenul lui Asteras cu aparare pe teren de joaca dar ne gandim de acum inainte la un arbitru si un supraveghetor. Bun

Așa că zic miercuri dacă vezi să se întâmple Cupa și ce am în minte (vă scriu mai jos ce văd că se întâmplă) și îți e dor să vii acasă la 3 dimineața sau nu te mai întorci deloc. Soția și soacra ta te vor aștepta și vei mânca kazoura vieții tale și cel mai rău lucru pe care îl văd este că pleci din pat și mergi în sufragerie să dormi. Întoarce-te la 3 dimineața și pleacă la 6 dimineața la serviciu înainte de a te lua devreme.

Mai există și cealaltă soluție, următoarea și mai bună miercuri la 19:30 are Roma-Parma, bagă grămada, urmărește-l, bucură-te și lasă Cupa, fă-o și pe cea chinezească și joacă indiferent să o salveze.

Știi ce se va întâmpla în tigaie? Olympiacos va juca așa cum te-a jucat cu tine în 4-0, arbitrul va juca cu siguranță 80-20, Paok va fi cocoșat și va urmări un contraatac, vor cădea din trei în trei și puțin pentru a fura timp, te referi la stadionul Kamini. . Kalogeropoulos va fluiera penalty dacă va fi necesar, poate da și un penalty oricărui Stocha, să zicem că supervizorul va tăia 2-3 ofsaiduri greșite și Olympiacos va câștiga cu 2-0 sau chiar 3-0.

Mai târziu, seara, voi mânca floricele și mă voi bucura de scrisul tău. Nu este frumos scenariul meu? Dacă iese, o să încep să regiez, altfel voi tăia filmele science fiction pentru că sunt prea enervante :)


TU TREBUIE SA-MI SPUNE ASTEELE, ERZAN, NU MI....

Pentru că dacă pierd ca în campionat, nu mai vorbesc.... Ai văzut cum am pierdut în campionat și am recunoscut superioritatea?

Ei bine, fă la fel acum, cu ce porți KALOGEROPOULO?

PURĂ... PUTE... POATE....

Iar PAOK nu a dat niciuna din ciorchinele pe care le spui intenționat.... Din lipsa concurenței, au pierdut sau au remizat mulți.... dar intenționat, probabil că nu ai văzut meciuri fixe în viața ta...

PS Felicitări pentru dubla lui Platanias de ieri....A doua oară când ai pus piciorul pe teren și a doua înfrângere acasă....DEFINIȚIA CAPRULUI.....: twis:
 
Răspuns: GUMĂ KED...

Mai ales Apollo-Paok unde ti-ai deschis putin picioarele pentru X nu vorbim ko ko ko eh.
nu vorbim de 2-2 de la 0-2 de la Ergotelis, nici de 2-1 de pe casa lui Asteras cu aparare de teren.


Dacă iese, o să încep să regiez, altfel voi tăia filmele science fiction pentru că sunt prea enervante :)

În ultimul an am încetat să mai spun glume. Râd de ceea ce aud și citesc despre fotbaliști. Tot timpul, majoritatea a văzut totul ca fiind normal. Creații angelice. și brusc, în ultima lună, toți elefanții au început să se uite la 9 jocuri fixe în fiecare săptămână. Când echipa clasată a doua a luat 17 meciuri pentru a da un penalty, totul era normal când a luat penalty-ul pe care l-am văzut cu toții împotriva lui Vellis (ceva ce am scris eu că se va întâmpla înainte de meci), PAOK a fost înființat și de fapt la un punct dezavantajos pentru amândoi. gluma absolută. Învață mai întâi mingea și vorbește. Nici măcar nu ești de acord cu tine, Ercan. uite ce scrii PAOK s-a înființat cu Apollo dar a fost inexistent cu șantiere, platani, etc fasces și contradicții. Ai scris din nou ceva asemănător ieri cu Obradovic. când Fener câștigă, Obradovic este bun, când ei pierd, vina este a jucătorilor. trebuie să vă stabilizați punctele de vedere la un moment dat.
decupați filmele științifico-fantastice care vă afectează în mod periculos judecata (până când ați început să vă uitați la blonda cu sicomorul): Lol:
 
Răspuns: GUMĂ KED...


această colonie durează ani de zile. atata timp cat ceilalti nu au echipa si nu au nevoie de interventii mari, totul este in regula. De îndată ce cineva i se va împotrivi, măcar vom retrăi din nou momente grozave, precum șoarecele și celelalte vedete din trecutul recent

ponti.jpg
 
Răspuns: GUMĂ KED...

În ultimul an am încetat să mai spun glume. Râd de ceea ce aud și citesc despre fotbaliști. Tot timpul, majoritatea a văzut totul ca fiind normal. Creații angelice. și brusc, în ultima lună, toți elefanții au început să se uite la 9 jocuri fixe în fiecare săptămână. Când echipa clasată a doua a luat 17 meciuri pentru a da un penalty, totul era normal când a luat penalty-ul pe care l-am văzut cu toții împotriva lui Vellis (ceva ce am scris eu că se va întâmpla înainte de meci), PAOK a fost înființat și de fapt la un punct dezavantajos pentru amândoi. gluma absolută. Învață mai întâi mingea și vorbește. Nici măcar nu ești de acord cu tine, Ercan. uite ce scrii PAOK s-a înființat cu Apollo dar a fost inexistent cu șantiere, platani, etc fasces și contradicții. Ai scris din nou ceva asemănător ieri cu Obradovic. când Fener câștigă, Obradovic este bun, când ei pierd, vina este a jucătorilor. trebuie să vă stabilizați punctele de vedere la un moment dat.
decupați filmele științifico-fantastice care vă afectează în mod periculos judecata (până când ați început să vă uitați la blonda cu sicomorul): Lol:

Tot anul am asteptat sa cada Panionios si l-am jucat intr-un parolis al meu, nu stiu daca ai reusit sa citesti dar nu a stat, nu am jucat cu Aris anul acesta pentru ca randamentul a fost scăzut, să nu mai vorbim de pariul meu și nul
Mi-am scris scenariul cu Apollon dar a fost doar jumatate, ma asteptam ca Ivan sa dea tot meciul pentru ca vrea un aliat in Liga Supa, a dat 1 punct la final.
În Grecia nu înveți mingea. Înveți cine va fi așezat unde, când cine va fi salvat, Vellis a început anunțuri și atacuri în ultimele meciuri, așa că începi să vânezi, e distractiv și înveți asta în Europa ca în seara asta la Barcelona-Atletico și Manchester-Bayern Munchen
Pentru Xanthi am încurcat definitiv scenariile, la început l-am tăiat pentru as, apoi m-am răzgândit la X2 și în final am ajuns cu as.
Nu vă răspund despre baschet pentru că va ieși în afara subiectului.
Orgiile au loc în ultimele meciuri, acolo se văd „prietenii”.

Olympiacos Volos vine și anul viitor, cred că în Liga Ciorbei acolo pentru a vedea dulceața.

Încă de la scandalurile de la Karaiskaki unde echipa noastră urmărea Panathinaikos, am încetat să mă mai uit la Campionatul Greciei, indiferent dacă am fost ieri pe stadion, copilul meu, toată atmosfera își luase cugetul. Cum să faci duminica Grecul merge pe stadion este unul dintre hobby-urile lui pentru relaxare, spune ce vrei să spui. L-am pus în scenarii după cum puteți vedea anul trecut a fost mai bine, dar ok și anul acesta nu am nicio plângere
Miercuri o sa ma uit la meci sa rad dupa si sa fac niste glume pentru ca Liga Ciorbei e doar de glume si tachinari, de aceea tachinarea lui Nikolas de mai sus, incet, nu sta sa vorbesti serios despre aceasta liga : ochi:

P.S.: Vara, spune-i lui Ivan să nu primească nicio anexă, nici un arbitru, că acum fără Ari lucrurile sunt mai dificile. : twis:

: pește:
 
Răspuns: GUMĂ KED...

Hai, asta nu s-a intamplat niciodata, este Photoshop........
Chiar mă întreb cu tine, nu ai văzut tocuri?!?!?!?!

:numarul 2:
 
  • Aprecieri
reacţii: Nicolas
Răspuns: GUMĂ KED...

TU TREBUIE SA-MI SPUNE ASTEELE, ERZAN, NU MI....

Pentru că dacă pierd ca în campionat, nu mai vorbesc.... Ai văzut cum am pierdut în campionat și am recunoscut superioritatea?

Ei bine, fă la fel acum, cu ce porți KALOGEROPOULO?

PURĂ... PUTE... POATE....

Iar PAOK nu a dat niciuna din ciorchinele pe care le spui intenționat.... Din lipsa concurenței, au pierdut sau au remizat mulți.... dar intenționat, probabil că nu ai văzut meciuri fixe în viața ta...

PS Felicitări pentru dubla lui Platanias de ieri....A doua oară când ai pus piciorul pe teren și a doua înfrângere acasă....DEFINIȚIA CAPRULUI.....: twis:

Manos va vedea Roma-Parma, care va avea o mulțime de tocuri și înalte, nu te uita la Olympiacos-Paok

Am spus sigur, nu că nu are încredere în jucătorii săi, dar îți spune „Dacă fac 1-0 și ei se închid în spate și nu trec, nu ar trebui să mă împingă arbitrul? Jucătorii sunt atac complet, supervizorul nu ar trebui să taie vreun ofsaid?
L-am văzut pe Star-Olympian de anul trecut în Cupa stabilită la X a fost
De la 0-3 la 3-3; greu de crezut.
Acum că mi-am adus aminte, întorsătură frumoasă și compensația de ieri a ieșit pentru Donis

O sun de zile întregi, vă dau puncte frumoase, nu aveți plângeri, dar nu văd să vină un procent. Ultima zi de meci cu Panathinaikos voi fi din nou, ține cont de asta

: bask:
 
Răspuns: GUMĂ KED...

O sun de zile întregi, vă dau puncte frumoase, nu aveți plângeri, dar nu văd să vină un procent. Ultima zi de meci cu Panathinaikos voi fi din nou, ține cont de asta

: bask:


O să aveți orice fotografii cu dvs. postate în afara terenului și, de îndată ce vă apropiați, fanii lui Xanthi vă vor trata așa cum olimpienii îi tratează pe jurnaliştii care nu recunosc măreția „legendei”.
 
Răspuns: GUMĂ KED...

Ercan
încetează să te mai întorci la cafenele și să asculți ce spun ei pentru că te-ai gândit. cu Xanthi ai început pentru X2 și ai ajuns în as, PAOK - o spui o frumusețe aici, dar în principal spui că nu a fost și Georgiadis a plecat să-l piardă, în puțin timp te văd ca și Thomas, pe poteca pe care a sculptat-o ​​mergi: twis:

 
Răspuns: GUMĂ KED...

Nikolas Santorini sau Hydra în vacanță?.........


REZUMAT


Arbitrul meciului este polițistul Charalambos Kalogeropoulos care nu este un jucător internațional și nu a mai fluierat niciodată într-un derby.

Arbitrul specific a fost divinizat pe un site de fani ai Olympiacos, într-un text intitulat „Profilul... Harry”, în timp ce în text se precizează că „se pare că este destinat celor... dificile după ce a arbitrat amical Olympiacos - Anderlecht”.

El a distrus deja Tripoli în meciul din ligă împotriva lui Olympiacos cu un penalty fantomă și nu numai. Vorbim de kamikaze.

Singurul asistent este Alexeas din Kalamata, fiul președintelui EPS local, domnul Stathopoulos, un susținător cald al lui Evangelos Marinakis.

Celălalt asistent, Georgarakos, ar trebui să fie în legătura cu Atena și locuiește în Kaminia. Au schimbat și geografia țării. Se declară fanatic Olympiacos și conform plângerilor care ne-au venit, visul lui este să joace cu tricoul Olympiacos pe dedesubt și să-l scoată în ultimul său meci. Când joacă la Olympiakos, el contribuie cel mai mult la rezultatul în favoarea lui.

Al patrulea, este Yachos, omul care a dat cupa de anul trecut lui Olympiakos, sacrificând Tripoli în zeci de faze. În primul rând, desigur, mâna lui Maniatis pe linie în timp ce jocul este egal. El este și din Chios, dar locuiește în Menidi. Este chestia cu geografia pe care am identificat-o mai sus.

Avem și plusuri. Papas participă la meci deși a fluierat prima semifinală a OFI împotriva lui Panathinaikos, ceva ilegal în toate celelalte țări ale lumii. În Grecia nu a fost găsită nicio reglementare care să-l priveze de drept. Este arbitrul care a jucat Olympiacos - PAOK în campionat și PAOK a primit un fault după 3-0.

Aretopoulos, de asemenea, într-o formă uimitoare, susține efortul lui Olympiakos cât poate de mult.

Desigur, chestia cu observatorii este amuzantă. Yiannis Venetis (al doilea vicepreședinte al PSE din Chios) și observatorul asistent Kostas Nicolaidis (membru al PES din Chios)

Observatorii meciurilor din Cupa Elenă organizate de EPO sunt membri ai PES sau unii recomandați de PES. Ambii jucători din Chios nu au fost niciodată observatori într-un joc atât de important și deosebit de periculos.

Nici măcar în vreun joc subordonat de Cupa Greciei. În Chios, observatorii meciului intră în jocurile din Divizia A și B ale ligii locale. Domnule Venetis, duminica trecută a fost la meciul Diviziei A Chios Pyrgos Pyrgiou-Kalamoti. Pentru a înțelege exact ce se întâmplă.

Cei în cauză sunt rugați să păstreze un echilibru, atunci când PAOK l-a atacat frontal pe Sarris, iar acesta din urmă le oferă un buzunare curajos.

Situația este ridicolă și sperăm că PAOK joacă suficient de bine pentru a expune tot acest circ.

CE NU ÎNȚELEGEȚI MANO?: preot:
 
  • Aprecieri
reacţii: Nikitas și Ertzan
Răspuns: GUMĂ KED...

REZUMAT


Situația este ridicolă și sperăm că PAOK joacă suficient de bine pentru a expune tot acest circ.

Asta păstrez... Sper să se joace așa de bine.
Ultima dată când am pariat pe poker (dacă îmi amintesc bine) a fost cu Ari...
Știi unde mă duc...
Desigur, peste...
 

Predictii

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Olympiacos - Nantes
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Nasr - Al Fayha
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Porto - Milano
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Nürnberg - Paderborn
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Genova - Lazio
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Ahly - Al Hilal
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Eintracht Frankfurt - Augsburg
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Palermo - Parma
  • 21:30
    Start Novasports
    • Tenerife - Leganes
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cagliari - Juventus
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Athletic Bilbao - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Nisa - Lorient
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Rio Ave - Aruca
  • 20:15
    ERT3
    • Panathinaikos - Peristeri
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Baskonia - Virtus Bologna
  • Mâine 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Calificare
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    de aceea a fost întreruptă, vă spun ce s-a întâmplat aici
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    conform presei grecești, din câte am citit, Panathaspor a decis să cumpere Giannis Goumas din Turcia. Foarte buna miscare, bravo : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Potrivit antrenorului Ismail Kartal, cu excepția lui Ostervolde unde a operat și Perez nu există absență. Deci, ceea ce aștept și ceea ce 99% dintre cei care urmăresc Fener așteaptă este următoarea gamă

    Livakovic

    Osagi Samuel-Tsikou-Bekao-Kantioglou

    Ismail Yuksek-Fred
    Shimansky
    Kahveji-Tadic
    Jacko
    aceasta este setarea din fabrică a lui Fener aici, nici măcar nu aveți nevoie de un autocar, totul funcționează pe auto
  • PANATHA PANATHA:
    Unde ai citit asta?
  • Ertzan Ertzan:
    conform beisports Turcia este o publicație a sportime spune
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului