Încercare arbitrară de a schimba performanța de pe bet365

NickmambA1984

New Member
13 Dec 2019
28
7
3
Așa cum spuneam despre un alt subiect, aș deschide un subiect nou în care aș menționa pariuri pe 365 de proiecte și zile.
Am jucat live la 1,86 - 4,5 Eficienții handicapului în meciul din Euro League cu Fener. La început am fost plătit pentru asta. Seara, câștigurile obținute de acesta și 2 Efes au trecut la cele nerezolvate. Aceștia susțin incorect, iar dimineața handicapul este plătit la ora 1,31.
După ce am citit experiența unui alt utilizator aici, îi informez că acum sunt cunoscute practicile lor frauduloase și că voi recurge la IBAS și că, pe măsură ce au plătit pentru asta, voi plăti mai devreme sau mai târziu. În sfârșit m-au plătit înainte să mă duc chiar la IBAS.
Cea mai amuzantă parte a poveștii este că cu câteva secunde înainte de handicap - 4,5 am jucat și am avut un efect câștigător la cote de peste 1,40 și 1,50. Adică, cu 1,31 pe care au pus-o este ca și cum ar spune că este mai ușor să învingi efectul cu 5+ puncte decât să obții o victorie simplă. Ne subestimă inteligența.
Explicația lor a fost că un doi-pointer a fost taxat accidental cu un trei-pointer, ceea ce mă îndoiesc, dar nu este problema mea finală.
Le-am răspuns că termenii lor afirmă că statisticile companiei lor sunt pur orientative și nu au nicio responsabilitate pentru acestea. Nu au răspuns la nimic. Tocmai mi-au dat banii.
Sunt sigur că un fugar care se îndepărtează de un trepied cu două sensuri încărcat credea că Fenner se întoarce și se miza în câștigul ei și a întrebat după ce alergătorii i-ar fi spus.
Aflați să vă revendicați drepturile.
Pentru mine, pariul 365 s-a încheiat probabil după aceea. Atâta timp cât am pierdut totul. Imediat ce am avut două zile bune, am mers la un număr de patru cifre cu o foarfecă. Auzisem în trecut că spuneau că trimiteau un e-mail spunând că contul tău era acum restricționat. Probabil au schimbat tactica. De ce să-i alungi? distractiv de jucat. Când pierd totul bine. Când câștigă, dă-le 1,20 în loc de 1,90 etc.
Lucruri frumoase
Screenshot_20191213-033111.png
Screenshot_20191219-170547.png
Screenshot_20191219-170547.png
Screenshot_20191219-170547.png
Screenshot_20191213-033111.png
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon și PANATHA
Am fost interesat de plasarea dvs. Am fost celălalt utilizator care m-a lovit pe al meu. în cursa Bayern călugăr-leverkusen.
in cele din urma sistemul s-a schimbat bet365 in sfarsit pentru a vedea randamentele daca invingi. și mi s-a întâmplat să petrec numărul de 4 cifre în cont cu o serie bună câștigătoare atunci.
fericirea este că am luat banii, pentru că celelalte fukaras cu rucsacul
și cine știe câți alții și-au pierdut banii cu „cote greșite” din diferite pariuri.

cu toate acestea, măștile au dispărut, iar bomboanele companiilor de pariuri mari și mici s-au terminat. aici vei cădea. este o problemă de eliminare. asta cred.

oricum vreau să ies în evidență.

IBAS pare sclav. și este bine ca oricine are un conflict să-l folosească.
in ultima luna avem 3/3 (tu, eu si prietenul meu cu scoala de nanobibet) unde am fost platiti cu amenintarea refugiatului pentru el.

desigur, să nu ratăm puterea forumului aici, unde publicitatea care contează aici ajută și ea
 
Și s-a terminat pentru tine, dă-mi contul tău, joacă 3-5 zile cât pot, obține un 5k și închide-l. După ce te strică atât de mult ...
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
Și s-a terminat pentru tine, dă-mi contul tău, joacă 3-5 zile cât pot, obține un 5k și închide-l. După ce te strică atât de mult ...
Nu fi atât de absolut prietenul meu. Evident că ai fost limitat de 365, eu stichimanul.
Totul în această viață este relativ. Pentru propriul meu mod de a paria, stoiximan este mult mai util decât pariul 365. 365 nici măcar nu are multe dintre piețele pe care le-am jucat în stoiximan.
De asemenea, nu există niciun motiv să ai acest stil. Orice ai face, o faci singur. Nu am niciun motiv să fiu cocoș în legătură cu a putea face 5 acri în 5 zile cum spuneți. Nu trebuie să vă prezentați
 
Nu fi atât de absolut prietenul meu. Evident că ai fost limitat de 365, eu stichimanul.
Totul în această viață este relativ. Pentru propriul meu mod de a paria, stoiximan este mult mai util decât pariul 365. 365 nici măcar nu are multe dintre piețele pe care le-am jucat în stoiximan.
De asemenea, nu există niciun motiv să ai acest stil. Orice ai face, o faci singur. Nu am niciun motiv să fiu cocoș în legătură cu a putea face 5 acri în 5 zile cum spuneți. Nu trebuie să vă prezentați
Și nu pot auzi ridicol că nu voi juca din nou în 365 sau au pariat și că s-a terminat pentru mine etc etc. Dacă nu aveți nevoie de cele mai complete companii de pe Pământ, vă stau la dispoziție să vă preiau conturile.

Miniștrii vă rugăm pentru un cont bet365
 
  • Haha
reacţii: loxagos marca
Și nu pot auzi ridicol că nu voi juca din nou în 365 sau au pariat și că s-a terminat pentru mine etc etc. Dacă nu aveți nevoie de cele mai complete companii de pe Pământ, vă stau la dispoziție să vă preiau conturile.

Miniștrii vă rugăm pentru un cont bet365
Ceea ce voi face cu facturile mele este problema mea și trebuie să fii atent cum te exprimi, căci nu ridiculizez și nici nu-ți spun nimic.
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...