Medicul Reims s-a sinucis

Zorian

IFC # 5 Cupa câștigătoare 2013-14
Membru al echipei
11 Oct 2005
29,403
19,055
113
50
Pe o insulă a oceanului, pe un vârf pustiu
Site-ul ziarului francez „Le Parisien” scoate la iveală o veste șocantă. Doctorul Reims, Bernard Gonzalez, s-a sinucis duminică (5/4) pentru că a contractat o boală coronariană.
Recent, tânărul de 60 de ani se afla acasă în carantină cu soția sa, care a fost și ea infectată cu virusul. Potrivit raportului „Parisien”, medicul a lăsat chiar o scrisoare în care și-a explicat în detaliu mișcarea în legătură cu artera coronariană.
În Reims sunt șocați de știri, în timp ce nimeni nu știa că medicul a fost diagnosticat cu virusul. "Am vorbit cu el săptămâna trecută și nu mi-a spus nimic. Ce dramă? Nu pot înțelege. Șocul este imens", a spus un oficial francez.
Atacantul internațional grec, Tassos Donis, joacă la Reims. Jucătorii echipei franceze au fost informați despre tragica veste de duminică după-amiază (5/4).
Primarul orașului, Arno Robbine, a declarat: "Gândurile mele sunt cu părinții lui, soția sa, familia sa. A fost o victimă a lui Covid-19. Știu că a lăsat o scrisoare în care se explică mutarea lui, dar nu știu conținutul ei."
Bernard Gonzalez a fost medicul primei echipe, care participă la Ligue 1 și după 28 de partide până la pauză se află pe locul 5, cu 41 de puncte (10 victorii, 11 remize, 7 pierderi).

Predictii

• 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Stuttgart - Hamburg
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Darmstadt - Greuther Firth
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Freiburg - Leverkusen
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    X Forum Bot: Xr_raf a lansat o nouă temă numită "Depozit-vivawallet" în ...