Tribute No 14 - David Lynch

Avrolimos

Membru bine-cunoscute
2 Oct 2009
5,386
4,990
113
Atena
Răspuns: Tribute No 14 - David Lynch

Mulholland Dr. (2001)

Dupa "odihna" cu Straight Story, atunci Leeds ne da urmatoarea lovitura dupa Highway Lost. Dar acest film cred că este cel mai bun (cu excepția precedentului deoarece este normal). început deja puzzle din titlu, că, deși limba greacă este tradus Mulholland Drive, deși în jurul valorii de modul în care Hollywood-ul în cazul în care filmul începe (realitate și fantezie), dar sunt mulți care susțin că Dr. se referă la vis și să nu Drive (!!) De ce? Dar, pentru că cea mai mare parte a filmului este un vis de Naomi Watts și numai la sfârșitul anului vom vedea filmul în timp real, în cazul în care el face clar (ca să spunem așa) că cele de mai sus este imaginația protagonistul ei a pus să trăiască visul ei (și de a trăi dragostea ei cu Laura Harring pe măsură ce Corky se grăbea : twis:). Până la sfârșitul a fost dus la ......
(să nu-ți spun totul, vezi să vezi : ochi:)

Grad: 9 / 10

Am fost destul de norocoși să încerc să decodez acest proiect. În cele din urmă, interpretarea ei este ceea ce am înțeles când am început să încerc să-i intru în minte și mă întreb ce vrea să arate, nebunul. De atunci, ochiul meu a devenit obișnuit
  • ca
reacţii: Zorian

Predictii

• Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • AEK - PAOK
  • 13: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Fenerbahce - Karsiyaka
  • 11: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Lyttos Beach ITF World Tour 2020

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: Duminică (03/00) la ora 29:03 ne stabilim marcajele ceasului pentru o oră ...