Tribute pentru 100 ani de Marte

kibros

Membru bine-cunoscute
17 Apr 2005
3,797
2,212
113
Din orașul lui DUMNEZEU
Răspuns: Omagiu pentru anii 100 de pe Marte

Echipele mari sunt cele care au povești grozave și mii de oameni pe lume pe care să le iubească și să le urmeze. Una dintre ele este ARIS și va rămâne irelevantă etc. să jucăm mingea între ei așa cum ar fi trebuit și ARIS ne oferă o cale de a-și găsi drumul către autocurățare și de a ne face mândri în întreaga lume.

Hierofant

Membru bine-cunoscute
15 Oct 2007
2,420
2,429
113
www.socceroracle.blogspot.com

Alexandru cel Mare (Kaminikia), Thermaikos, AS Perea și AE Charilaou au și ele povești grozave.
Iar aceste grupuri sunt iubite de mii de oameni. În principal vârstnici.
Atâția ani fac auto-purificare și așteaptă să vină Marte la ei, pentru a putea urca toți împreună.
Beneficiați de un derby bun cu Kampchida și Kurkutza.

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,000
3,729
113
Alexandroupolis

Tutunul George este de la tractoare ??: twis:

Au marșat toată noaptea într-o fază festivă, pentru a închide ochii ...

Sperietoare, este adevărat că a fost violată la Boutari în Pale? Dacă da, nu-mi dau seama. Este un om parțial din cauza lui Marte și tot cred că a greșit.
Ultima editare:
  • ca
reacţii: lostre79

lostre79

Membru
3 Sep 2012
46
32
18
lostrebetstories.blogspot.gr

Unde și cum există Aris împotriva lui Boutaris, nu pot înțelege? Să îmi explice cineva! A existat un sponsor pentru un mandat de doi ani în Galway?

S-au descurcat bine și au glumit despre asta pentru că atunci când i-a cerut ajutorul, nu l-a dat, pentru a nu-și displace alegătorii populiști. Foarte bine!

PS 1 În calitate de marțian m-am bucurat să văd titlul și să spun să intru pentru a citi ceva despre anii 100 ai martirului nostru și văd o singură postare de comentarii caustice demo marcante și marcante. M-am gândit că va fi chiar cel mai mic respect pentru durerea următorului nostru martir pentru Golgota care se dezvoltă anul acesta, dar ...
PS 2 Mulțumesc prietenilor tăi din portul 4 pentru anunțul pe care l-au făcut ieri. Am fost cu toții mari ca mărime și am reușit să ne adunăm. Știam că nu sunt faimoși pentru iq-ul lor, dar nu mă așteptam la așa ceva!
PS 3 Sloganul spune: "oriunde te duci, voi fi acolo ...", întotdeauna lângă tine Aryanara mea !!!
PS 4 Ieri nu am coborât, nici vechi, nici turn alb. Nu aveam chef să sărbătoresc o astfel de zi de naștere, așa cum cred că majoritatea arienilor o fac. Cu toate acestea, comentariile de la prietenii Pocsidieni, dar și fotografiile pe care le-am văzut m-au făcut să regret.
PS La mulți ani dragă. Și în miile voi cânta din cer !!!

Sperietoarea

interzis
26 și 2013
1,143
693
0

Au marșat toată noaptea într-o fază festivă, pentru a închide ochii ...

Sperietoare, este adevărat că a fost violată la Boutari în Pale? Dacă da, nu-mi dau seama. Este un om parțial din cauza lui Marte și tot cred că a greșit.

Boutaris se ridică la un moment dat pentru a saluta și yusha începe ... Nebun yosh, fără glume.
Boutaris nu se „simte” și așteaptă acolo să vorbească. Yuki nu se oprește și apoi un șacal decide să traverseze calea ferată și să se apropie de Boutaris.
Undeva acolo, la 3-4 metri înainte de a ajunge la el, gonflabile au căzut pe el. Doar Boutaris și-a dat seama că nu „primește” să vorbească. Cu toate acestea, acesta nu a fost îndepărtat imediat de pe stadion, dar nu a mai rămas nici o jumătate de oră în lateral.
Contrar omului PAE care nu știa cine este, a mâncat și sticle și lumânări. Noi, simpli „sportivi” am trăit vremurile bune.
Numai că nu aveam spori cu mine ...

Marte, hai !!!

PS. A fost o petrecere foarte marcantă pe Marte, nu mi-a plăcut personal. Adică nu a reușit să iasă din drum și să înceapă să primească câteva mesaje în lumea echipei, care este mai împărțită ca niciodată. Oricare ar fi cazul, anii 100 sunt aceștia, cumva trebuiau sărbătoriți.
  • ca
reacţii: kosdpthess

Sperietoarea

interzis
26 și 2013
1,143
693
0

Unde și cum există Aris împotriva lui Boutaris, nu pot înțelege? Să îmi explice cineva! A existat un sponsor pentru un mandat de doi ani în Galway?

S-au descurcat bine și l-au înveselit pentru că când i s-a cerut ajutorul nu i-a dat pentru a nu-i nemulțumi pe alegătorii populiști. Foarte bine!

PS 1 În calitate de marțian m-am bucurat să văd titlul și să spun să intru pentru a citi ceva despre anii 100 ai martirului nostru și văd o singură postare de comentarii caustice demo marcante și marcante. M-am gândit că va fi chiar cel mai mic respect pentru durerea următorului nostru martir pentru Golgota care se dezvoltă anul acesta, dar ...
PS 2 Mulțumesc prietenilor tăi din portul 4 pentru anunțul pe care l-au făcut ieri. Am fost cu toții mari ca mărime și am reușit să ne adunăm. Știam că nu sunt faimoși pentru iq-ul lor, dar nu mă așteptam la așa ceva!
PS 3 Sloganul spune: "oriunde te duci, voi fi acolo ...", întotdeauna lângă tine Aryanara mea !!!
PS 4 Ieri nu am coborât, nici vechi, nici turn alb. Nu aveam chef să sărbătoresc o astfel de zi de naștere, așa cum cred că majoritatea arienilor o fac. Cu toate acestea, comentariile de la prietenii Pocsidieni, dar și fotografiile pe care le-am văzut m-au făcut să regret.

Dacă ai fi pe teren, l-ai asculta pe domnul Matthaiou dacă nu mă înșel, la fel de bine aș putea face pentru că nu cunosc fețele „jucătorilor” din echipă.
În repetate rânduri, acest grup nu a primit niciodată ajutor de la stat și chiar a spus asta nu a cerut niciodată ajutor.
Acum vii și ne spui că l-a întrebat pe Boutaris.

Într-un final a întrebat sau nu a întrebat?

PS. Bine făcut pentru TH4 pentru anunț, pentru că nu a ascuns și nu a făcut jocuri de minte. Anunț așa cum trebuie. Cu pompă și complexitate. Și nu o spun deloc ironic. Hai!
  • ca
reacţii: FREN ZENN

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,000
3,729
113
Alexandroupolis

S-au descurcat bine și au glumit despre asta pentru că atunci când i-a cerut ajutorul, nu l-a dat, pentru a nu-și displace alegătorii populiști. Foarte bine!

Găsesc comentariul meu unul casual. Nu înțeleg de ce ai fost rănit. Și în ceea ce privește Boutaris, da din motivul pe care îl menționați. Dacă nu ești de acord, atunci trăiești într-o lume diferită de umila mea părere. OK, dacă vrei să-l înveselești, care nu ajută acum, fă-o bine, dar nu-l trata cu niciun respect.

Cum rămâne cu 4 DOOR care te-a distrus exact? Cățelușul tău nu s-a legat de GAME OVER pe atunci la Hercules? Acum ai pierdut dld-ul? A fost bine atunci?

Pentru a vă spune adevărul, vreau Marte aici, deoarece campionatul încetează să mai aibă niciun interes, întrucât meciurile au o latură suspectă și campionatul scade. Dar nu-mi va fi deloc rău. Este posibil să vă așteptați la un fel de compasiune? De ce; Sincer nu o înțeleg.

Sperietoare mă impresionați băieți, mergeți la Pale? Mi-ai căzut în ochi chiar acum ... : twis:
  • ca
reacţii: Sperietoarea

Predictii

• 19: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Darmstadt - Greuther Firth
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Freiburg - Leverkusen
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    X Forum Bot: Xr_raf a lansat o nouă temă numită "Depozit-vivawallet" în ...