Ajutând pe cei care sunt pe punctul de a TILT !!!

Betros

Membru activ
20 Aug 2011
180
147
43
Prin această dezbatere: http://www.infobeto.com/forum/f119/xasoyra-i-giati-xanei-o-kosmos-sto-stoixima-mpampa-116971/index8.html , Am mi-a venit această idee: Deoarece destul de mult tot ceea ce am trecut prin după infrangeri consecutive jucând până ar trebui incontrolabil pentru a câștiga înapoi pierderile (cunoscut sub numele de TILT), cu rezultate cunoscute .... : închisoare: Cred că ceva ajutor de la ea .... la momentul critic, că avem o zi foarte proastă, iar noi aburirea nu poate judeca în mod rezonabil ce să parieze și ce ochi.Isos o conversație cu oameni la acel moment au mai mult mintea limpede, salva unele (mă împreună) prin dispariția pivnița .... Deci, cineva care a găsit o situație similară, nu ntrapei.Perigrapste înfrângerile tale aici și să caute sfaturi care va gestiona psihologic și practic ... Și cei mai experimentați dintre voi aici sunt rugați pentru U suport ....

Struski

New Member
27 Nov 2012
1,043
581
0
Răspundeți: Ajutați-i pe cei care se află la marginea TILTULUI!

Frumos prieten ...
BINE ATI VENIT EFORTUL DE REFRESH, NASTEREA.
Câte gantere - care au mers cu găleata - au fost plasate în acest stadiu ...
"Spun, am rupt oversul neiertător ... am ceva de jucat ..." = oala de bun.

Betros

Membru activ
20 Aug 2011
180
147
43

Asta .... am scris și nu allou.An tulburat de acest sindrom (sindrom, deoarece pe el) mi-ar fi câștigat de departe ... general să miros rezultate Sunt destul de bine, dar această fază de metri a pus în joc.
Cred că cea mai mare problemă în pariuri este lipsa de răbdare.

loxagos marca

Membru bine-cunoscute
9 IOL 2013
603
537
93
lac din penthouse

Asta .... am scris și nu allou.An tulburat de acest sindrom (sindrom, deoarece pe el) mi-ar fi câștigat de departe ... general să miros rezultate Sunt destul de bine, dar această fază de metri a pus în joc.
Cred că cea mai mare problemă în pariuri este lipsa de răbdare.
Bună ziua și cu mine. Sunt pe deplin de acord că reticența este cel mai mare obstacol.

Nikoluski

New Member
10 Ion 2013
128
86
0
44
Atena

Slăbiciune și lăcomie - situații contradictorii posibil, dar aceeași mascate! Dacă aveți o zi proastă la locul de muncă, nu înseamnă că nu vă faceți bine treaba! Există jucării pentru a mânca prea! Răceală până când strălucirea noastră este clară!

Yannisss

Membru bine-cunoscute
11 și 2002
13,495
8,465
113
46
Nafplio

Regula de bază: Știm ce vom juca de la începutul zilei

Dincolo de faptul că am găsit cele mai multe curaj pentru a fi în măsură să stea la computer și spune că vom paria din nou mâine sau săptămâna viitoare când vezi că ai pierdut fie de nenorocire sau de predicție rău de la para pentru a câștiga înapoi pierderile seara

Hierofant

Membru bine-cunoscute
15 Oct 2007
2,420
2,429
113
www.socceroracle.blogspot.com

Am avut un stadion 100 în Toronto -2,5 împotriva Boston, pentru preaseason la NBA.
Informațiile pe care le-am primit au fost că antrenorul echipei Boston, Bradley, va împărți timpul cu jucătorii 12. De la celălalt Tordeo s-ar fi comportat complet.
Jocul a ajuns la 2: 30 înainte de sfârșit și Toronto a avut puncte de scor 12. Cu toate acestea, paparazzi au început și în 12 a doua sau diferența a fost 2, dar au avut mingea. Boston nu a făcut un fault și a încercat să fure mingea. Dar Toronto a traversat stiva și Stone a plecat cu coșul său. Se duce la cui și la doamna la fier și se termină jucăria.

Am aruncat un castron de bingle și m-am relaxat să văd ce altceva juca pentru a se distra. Pentru binele meu, cu toate acestea, când am întors scaunul pentru a sta, am stampilat și înghițit glezna mea.
Până când găsesc gheață și fac banterul, am terminat.

Acum sunt Nicholas, și sunt bine.

SAMITAS

New Member
17 Sep 2013
551
1,333
0

Cine sa dus la armată fără vânătăi, care a jucat fără pariuri ÎNCLINARESetări; Pariul nu se potrivesc ego-uri, dacă pierzi în ciuda o băutură și du-te kafe.Ena „truc“ pe care o folosesc personal este următorul înainte de a începe să joace în Bouki pus întotdeauna o limită, 15-20 de euro, de exemplu, chiar a lua cu putin timp inainte, opreste-te, asa ca o folosesc ca supapa de siguranta pentru a salva asa numita blur, dar mai presus de toate,pariul nu se potrivește cu egoismulDacă ai pierdut bătălia, nu ai pierdut războiul.

O secundă care ma ajutat este discuțiile aici, în timp ce mă joc, de obicei există o companie bună în jurul valorii de ajutor și reciproc. Când cineva este nebun, el face bam și, de obicei, ceilalți îl păzește.

venoss

Membru bine-cunoscute
14 Jan 2011
8,174
6,924
113

Cine sa dus la armată fără vânătăi, care a jucat fără pariuri ÎNCLINARESetări; Pariul nu se potrivesc ego-uri, dacă pierzi în ciuda o băutură și du-te kafe.Ena „truc“ pe care o folosesc personal este următorul înainte de a începe să joace în Bouki pus întotdeauna o limită, 15-20 de euro, de exemplu, chiar a lua cu putin timp inainte, opreste-te, asa ca o folosesc ca supapa de siguranta pentru a salva asa numita blur, dar mai presus de toate,pariul nu se potrivește cu egoismulDacă ai pierdut bătălia, nu ai pierdut războiul.

O secundă care ma ajutat este discuțiile aici, în timp ce mă joc, de obicei există o companie bună în jurul valorii de ajutor și reciproc. Când cineva este nebun, el face bam și, de obicei, ceilalți îl păzește.
Acesta este banii pe care-i rup și pe tine.
Sunt într-o situație înclinată și am jucat deja jocuri pentru weekend.
Sper să păstrez ...
  • ca
reacţii: Giannaros

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,099
2,543
113

Ei bine după național și rezultatele pe care le-am ajuns la tilt suntem ... nu căutați.

sigourakias

Membru bine-cunoscute
2 Jan 2012
868
767
93

Prin această dezbatere: http://www.infobeto.com/forum/f119/xasoyra-i-giati-xanei-o-kosmos-sto-stoixima-mpampa-116971/index8.html , Am mi-a venit această idee: Deoarece destul de mult tot ceea ce am trecut prin după infrangeri consecutive jucând până ar trebui incontrolabil pentru a câștiga înapoi pierderile (cunoscut sub numele de TILT), cu rezultate cunoscute .... : închisoare: Cred că ceva ajutor de la ea .... la momentul critic, că avem o zi foarte proastă, iar noi aburirea nu poate judeca în mod rezonabil ce să parieze și ce ochi.Isos o conversație cu oameni la acel moment au mai mult mintea limpede, salva unele (mă împreună) prin dispariția pivnița .... Deci, cineva care a găsit o situație similară, nu ntrapei.Perigrapste înfrângerile tale aici și să caute sfaturi care va gestiona psihologic și practic ... Și cei mai experimentați dintre voi aici sunt rugați pentru U suport ....
Cu ocazia acestei chestiuni, recent am propus ceva pentru Laden, care mi-a promis că va gândi, va prelua și va răspunde.

Pe scurt, ideea este foarte simplu, pentru a ajuta oamenii din forum pentru a obține îmbucătură la o „“ jocuri „“ care vin în timpul săptămânii și terminând acestora pe baza comportamentului randamentelor oferite depune mărturie care tind spre o scor, rezultat, număr de goluri etc.
pentru a fi plasat la un moment dat în zona locală care, printr-un mesaj pop-up, vă va avertiza că este disponibil un sfat nou.

Perioada de valabilitate a numelui poate fi de la 2-3 minute până la aproximativ 15 dacă există indicații puternice în timp.
Sarcina este dificilă, deoarece este important să existe o livrare la timp și că trebuie să existe cineva care să-și ia timp să scrie.

Cineva nu poate fi eu pentru că pot să ajut, dar nu la buzunarul meu.
O idee simplă pe care tocmai am venit este să scriem numele skype unei persoane conectate în după-amiaza și să se angajeze să o posteze pe site scriind doar elementele de bază

Adică se potrivește cu punctul propus și, probabil, și cu cine se poate găsi meciul, astfel încât să nu piardă timpul.
Bineînțeles, aici este o altă problemă, funcționarea ilegală a mai multor dintre aceste site-uri, pe care infobeto nu le poate promova sau publica pariurile vizitatorilor săi acolo.
Deci, poate că doar raportul rasei și prognosticul este suficient și căutarea autocontrolului care o poate găsi.

Acest serviciu va fi complet gratuit și de ceva timp va fi judecat dacă acesta poate funcționa, dacă de fapt oferă ceva și poate evolua.

PS: Marte am scris aici profitând de această oportunitate și să vă reamintesc să credeți că o vom face dacă, desigur, există interes
  • ca
reacţii: Giannaros

cernit

Membru activ
14 Oct 2013
163
115
43

Peste 1,5 și Tilt ...
Ultimul și sac de box „Viseu“ joaca cu 4 St Truiden și acolo au adunat gol cu ​​sacul în jocurile anterioare, dintr-o dată un meci câștigat APĂRAREA granit și să păstreze 0.

1.jpg

Betros

Membru activ
20 Aug 2011
180
147
43

Într-adevăr, foarte spasmodic atunci când se întâmplă acest lucru ... și mai ales când așteptați o șansă chiar dacă nu este timp niciodată vine ...
M-am gândit de multe ori dacă are sens să se uite la ceea ce a făcut o echipă în meciurile anterioare pentru a juca sau o sau .... este mai bine să te uiți la fiecare joc în parte și să o faci în mod corespunzător pentru a merge în direct ... .
Oricum, pentru că se întâmplă și se va întâmpla întotdeauna, nu există nici un motiv să înclinăm ... Și mâine este.

tarantules

Membru activ
5 Sep 2008
201
90
28
Deși destul de bătrân, când citisem titlul nu înțelegeam despre ce este vorba și nu m-am deranjat să-l citesc până ... astăzi :).
Voi cita propria opinie personală asupra acestui subiect, care este oarecum diferită și cred că îi voi nemulțumi pe mulți (dacă nu pe toți) dintre ei, așa că vă rugăm să vă interesați doar pentru că este doar o opinie personală și nimic mai mult ...
Așadar, personal cred că oricine are tendința de a se referi la zgarieli este un joc de noroc pur și nici nu ar trebui să aibă de-a face cu pariurile. El ar putea avea de-a face cu un alt tip de joc precum loto, glumeț, kino etc. pur norocos și nu tehnic ca pariurile.
Am înțeles distresul de a avea un șorț zâmbet într-o perioadă jucăușă, dar nu înțeleg modul specific în care este gestionat. Sau, pentru a spune mai corect, înțeleg unele lucruri despre personajul acelei persoane, cum ar fi nerăbdarea. ceea ce este un defect fundamental al oricui dorește să ia în serios pariurile. De asemenea, lipsa unei viziuni obiective asupra modului de a juca și dificultatea de a se adapta.
Cineva care pierde tranzitoriu într-o perioadă relativ scurtă de timp, continuă să joace așa cum obișnuia. Dacă intervalul devine suficient de lung, atunci nu este considerat un eveniment „accidental”, ci ceva mai grav, așa că ceva nu merge bine și trebuie revizuit. cineva îmi va spune acum .... Cineva urma un anumit mod de a juca, care era într-adevăr funcțional și profitabil și, dintr-o dată, urma același mod de joc a venit un zâmbet lung de nicăieri? Acest lucru nu se poate întâmpla. Și statistic vorbind, scuzele sunt rezonabile și corecte. Așadar, un astfel de caz nu există pentru mine, deci cel care pretinde sau minte sau ... minte.
Să mergem acum la celălalt caz, care este cel mai comun și cum ar trebui să ne ocupăm de el.
Adică micile lacune care apar în mod natural în program, dar care pot fi gestionate pe deplin pentru orice jucător de pariuri serioase. Soluția este una singură. Jucătorul continuă să-și aplice planul de pariere planificat (oricare ar fi acesta), Dar pentru ca acest „simplu” să aibă succes, el trebuie să aibă răbdare 1 și credința 2 în sistemul său.Gamblerul, pe de altă parte, nu are nici unul, nici celălalt. , atât de fatal este să începe să ceri raportarea în orice fel.
Personal, consider că este greșit ca un jucător să aibă un singur sistem de joc și să-și arunce toți banii în el. natura sa este că este imposibil pentru cineva să se gândească la întruchiparea cel puțin a unor variante ale sistemului de bază al sistemului care urmează, dacă nu ceva complet diferit.Pentru mine, cineva care urmărește un singur sistem consider că are un incontestabil halo sau este caz extrem de rar de cineva care a gasit sistemul imbatabil si urmeaza-l (și corect) credincios.
Din câte îmi amintesc, chiar și atunci când am început cariera de pariuri, nu am pus niciodată bani în plus pentru a cheltui în baschet.Nu am făcut decât să reduc sumele care oricum erau programate să fie jucate la timp. trebuiau să joace până când puteam găsi ce făceam greșit și să o remediez cât mai curând posibil .. Eram sigur că greșeala era din partea mea și trebuia să găsesc o modalitate de a o remedia. pierde și nu poate găsi o cale de ieșire, f spun ei și am continuat să fac corecții minore care credeam că ar putea perturba fluxul pierderilor, jucând doar jocuri virtuale. Da. Am oprit cuțitul pentru a alimenta bani reali până am găsit cauza problemei. risipește alți bani reali de plătit.
La fel fac și în ziua de azi, când încerc diferite sisteme umbroase care îmi vin în minte.Împreună cu sistemele de bază actuale, încerc și altele noi pe care le joc cu cantități foarte mici și dacă obțin un zumzet mare, îl arunc în jocul virtual. în același timp, caut cauza problemei.Dacă, la un moment dat, nu găsesc ceea ce este vinovat, îl renunț și mă găzduiesc să lucrez la un alt sistem.
Ceva ce făceam și mă opream, era să stau pe pc live pentru a vedea rezultatele a ceea ce mă jucam. Să fiu eu însumi psihotică de dragul lor.Nu ... Lucrez vineri doar când apar toate jocurile, fac ceea ce fac și apoi PC-ul se deschide marți pentru a vedea ce am făcut. Asta se va face. Pot câștiga un pariu mare pe întârzieri sau altul l-am pierdut și la doamne Nu o știu și probabil mi s-ar fi întâmplat de mai multe ori. Nu-mi pasă. Este doar pentru că nu contează. Singurul lucru care contează este fondul și timpul pe care l-am petrecut să nu mai fac necinstire.
Nu știu dacă este vorba despre o problemă de personaj sau altceva, dar cred că este greu pentru oricine să scape de logica pariurilor.Vrește o revizuire generală dacă cineva se încadrează în acest hol pentru a se gândi la ce face și unde o va obține. nu poți ieși din acest lobby, singura mișcare corectă este să renunți și să te ocupi de ceva mai constructiv.
Sper că nu m-am supărat suficient dacă am spus de la început că am o viziune puțin diferită a capitolului Pariuri.

cernit

Membru activ
14 Oct 2013
163
115
43
Pentru a evita o înclinare, trebuie să învățați să acceptați înfrângerea. Ați ratat un meci și ați simțit „ceva vă datorează?” Nimic nu vă este dator.

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Aibar - Levante
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Greuther Furth - Stuttgart
  • 14: 30
    Novasports 2HD
    • Sala - Leeds
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Brighton - Palatul de cristal
  • 15: 00
    ERT3
    • Veria - Ierapetra Of
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Lazio - Bologna
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hoffenheim - Bayern Munchen
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Dortmund - Freiburg
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Augsburg - Gladbach
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mainz - Paderborn
  • 17: 00
    Novasports 3HD
    • Fulham - Preston
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Valencia - Betis
  • 18: 30
    Novasports 2HD
    • Paris Saint-Germain - Dijon
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Udinese - Fiorentina
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Watford - Liverpool
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Leguminoase - Mânere
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Köln - Schalke
  • 21: 00
    Novasports 2HD
    • Toulouse - Rennes
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Napoli - Torino
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Gelt
  • 05: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
  • 15: 00: 00
    ERT Play3
    • Vulcan - PAOK
  • 15: 30: 00
    ERT Play1
    • Panionios - AEK
  • 16: 30: 00
    ERT Play2
    • Colos - Aris
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • OEM Panathinaikos OPAP - OEM Larissa
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Uniks Kazan - Kalev
  • 17: 45: 00
    ERT Sports HD
    • Peristeri - Prometeu din Patras
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Texas - Texas Tech
  • 21: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Florida Gators - Tennessee
  • 21: 30: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Andorra - Gran Canaria
  • Mâine 01-03-2020
  • 00: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New York Knicks - Chicago Bulls
  • 03: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Rachete Houston
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Busto Arsicio - Scadici
  • Mâine 01-03-2020
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • BetLaden BetLaden:
    pentru a vedea cum vor merge primii pași ...
  • BetLaden BetLaden:
    Axax pleacă
  • BetLaden BetLaden:
    vrea 4 goluri să meargă ... atât de palid pentru a se califica chiar și pentru minge
    joci anul acesta
  • BetLaden BetLaden:
    bun 2,25 pentru calificarea Benfica
  • BetLaden BetLaden:
    Gol pentru Benfica 1-0
  • BetLaden BetLaden:
    1-1 Shakhtar !!!
  • Ertzan Ertzan:
    Basak fură calificarea
  • BetLaden BetLaden:
    Benfica 2-1
  • Ertzan Ertzan:
    Obiectiv Legenda
  • Ertzan Ertzan:
    Extras de extravaganță
    +1
  • jogo jogo:
    ti
  • jogo jogo:
    ce s-a întâmplat să fie făcut .....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu suntem afectați de bolile coronariene permanente Olympiacos !!!
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Unchiul meu va înnebuni cu bonusurile din nou
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Europa League "16" remiză„la Știri sportive.
  • V Forum Bot:
    Utilizatorul vagionakis a lansat o nouă temă numită "Problemă cu stoiximan„la Site-uri legitime de pariere.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Cu lupii englezi Olympiacos în Europa League "16"„la Știri sportive.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "LEGEA EUROPA "16" SCALES„la Știri sportive.
  • S Siomos1:
    Bună seara, engleza pare a fi ... soarta lui Olympiacos:)))) Un alt obstacol în mod clar foarte dificil, dar dacă ați trecut de Arsenal, ce să trișați ..
  • S Siomos1:
    Dintre celelalte cupluri: https://bit.ly/2I63fSW distinge Sevilla-Roma.
  • P Chat Bot:
    Ptrmois a conectat la cameră.
  • Ertzan Ertzan:
    La ora 1 este meciul Osmanlispor-Karagumruk Turcia clasa I meciul. Vizitatorii sunt în formă bună, alergând o serie de 1 victorii și 4 remize pe locul 2 și au aspirații să crească. În timp ce partea de acasă nu este într-o poziție atât de bună, ei pariază pe partea de acasă. Aici merită să încercați cele 5 DNB care plătesc bine la 2 în pariu în altă parte, poate cu 1.90/3 peste miză
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    De asemenea, Trabzonspor-Risespor furtuna neagră este în formă. Merită o victorie cu -1 handicap asiatic pe podiumul verde 1.88 miza 3/10. În Coniaspor-Kasibasa aș alege egalul în a doua repriză 1 miza 2.17/3
    +1
  • McLaren17 Forum Bot:
    McLaren17 a început un nou thread numit "IFC # 16: B GROUP: Curse 30„în Concursul IFC.
  • J Forum Bot:
    Utilizatorul JONATHAN4E a lansat o nouă temă numită "CONCURENȚA DE LIGURĂ EUROPA„la Diferite concursuri Infobet.
    J Forum Bot: JONATHAN4E a început o nouă temă numită "EUROPA LEAGUE COMPETITION" pe ...