De ce ar trebui ca o companie de pariuri să intre în procesul de închidere / expulzare a clienților câștigători?

Eisai lathos se ola. Oi periptoseis den einai katholou liges. Epeidi den etuxe hîn se esena, de tip simainei. K asfalos esu den mporeis na gnorizeis kalutera yan emena se posous kerdismenous xoris na paizoun me pleonektima vazoun oria oi etaireies. Oi etaireies vazoun oria kurios epeidi kerdizeis. Auti einai i pragmatikotita. K i suzitisi teleiionei sau.

Dar tu nu mi-ai spus că am scris basmul (adică companiile pun limite doar pe cei care joacă cu un avantaj).

Oricum, din moment ce „aceasta este realitatea”, într-adevăr „dezbaterea se termină aici”.
 
Dar tu nu mi-ai spus că am scris basmul (adică companiile pun limite doar pe cei care joacă cu un avantaj).

Oricum, din moment ce „aceasta este realitatea”, într-adevăr „dezbaterea se termină aici”.
„O companie serioasă cu lichiditate, când vede că câștigi fără un avantaj, te va părăsi pentru că ceea ce ai câștigat vei pierde în viitor” auto esu to egrapses pio pano k den isxuei se kammia periptosi, apo kammia etaireia. Ektos mono an kerdiseis paizontas joker 8ades, 10ades, imixrona telika, anatropes. Toate numele lui milame gia autes tis periptoseis .. Sosta?
 
Adevărul este că în Grecia companiile nu au nicio legătură cu străinătatea, în special în țările mari, iar acest lucru se întâmplă
a) pentru că nu există companii Sharp, adică Pinnacle, sbobet asiatice etc.
b) de ce grecii sunt la comanda
Desigur, am putea spune și alte motive.
Prietenii mei din străinătate râd de limite după atât de puțin profit.
 
Adevărul este că în Grecia companiile nu au nicio legătură cu străinătatea, în special în țările mari, iar acest lucru se întâmplă
a) pentru că nu există companii Sharp, adică Pinnacle, sbobet asiatice etc.
b) de ce grecii sunt la comanda
Desigur, am putea spune și alte motive.
Prietenii mei din străinătate râd de limite după atât de puțin profit.

c) pentru că nu au prea multă lichiditate.
d) deoarece jucătorul grec are antecedente penale grele.
e) pentru că unele dintre ele sunt companii ale plăcii (spun asta politicos).
f) pentru că caută super profituri.
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2
Aceste tigre apar și în Uruguay, unde te afli? Cum merge pariul companiilor și schimburilor Sharp?
Stin Uruguay uparxei mono mia "nomimi" etaireia, stin opoia mporeis na paikseis meso internet, alla k se diafora magazia gia sunallages xrimaton ta opoia sunergazontai mazi tis. Vevaia stin ousia mporeis na paikseis se opoia etaireia theleis, afou den apagoreuetai i prosvasi se kammia.
 
pentru că nu există companii Sharp, adică culmea, sbobet Asiatice etc.

În 2017 poate, dar acum pare atât de depășit. De când trebuie să folosiți sbobet? Sharob + actualul sbobet îl depășește chiar pe liderul Koulis +
 
iar întrebarea este de ce o companie trece prin acest proces dacă nu va pierde?
Pentru că funcționează ca o companie ca o afacere și trebuie să-și maximizeze profiturile. Bineînțeles că noi, care suntem jucători, nu ne place acest lucru, dar adevărul este că dacă am fi în poziția lor am face la fel. Care om de afaceri nu se uită la interesul său. Lăsarea unor jucători buni pentru a continua este ca și cum ai spune că ai un magazin și cu legislația existentă ți se pot oferi 10.000 € pe lună, dar te poți mulțumi cu 5.000 € profit net, făcând „cadouri” clienților a ta.
 
Ultima editare:
iar întrebarea este de ce o companie trece prin acest proces dacă nu va pierde?
Dacă o analizăm mai sus, nu toate companiile funcționează în același mod. Evident, vă referim la companiile de credit ipotecar și softmaker-urile în general. Ele aleg să își maximizeze profiturile sau să se protejeze de jucătorii buni care le vor reduce profiturile. să se concentreze pe managementul clienților. Pinnacle și asiaticii generali în general, cu excepția câtorva care au schimbat troparionii în ultimii ani, se concentrează pe managementul performanței. Atât Betafair, cât și brokerii aplică, de asemenea, metode pentru a maximiza profiturile, deși cu betfair nu este ușor să decizi unde merge. Pentru a nu scrie aceleași lucruri, dacă vrei să citești comentariul meu pe un fir recent
 
Pentru că funcționează ca o companie ca o afacere și trebuie să-și maximizeze profiturile. Bineînțeles că noi, care suntem jucători, nu ne place acest lucru, dar adevărul este că dacă am fi în poziția lor am face la fel. Care om de afaceri nu se uită la interesul său. Lăsarea unor jucători buni pentru a continua este ca și cum ai spune că ai un magazin și cu legislația existentă ți se pot oferi 10.000 € pe lună, dar te poți mulțumi cu 5.000 € profit net, făcând „cadouri” clienților a ta.

Cu toții ne mișcăm pentru a ne crește și maximiza profiturile, încercând în același timp să ne reducem costurile.
deci compania pentru a-și crește profiturile este avantajoasă pentru a atrage mai mulți clienți și pentru a câștiga sume mai mari ca comision
 
Cu toții ne mișcăm pentru a ne crește și maximiza profiturile, încercând în același timp să ne reducem costurile.
deci compania pentru a-și crește profiturile este avantajoasă pentru a atrage mai mulți clienți și pentru a câștiga sume mai mari ca comision
Ceea ce menționezi este logica lui Pinnacle care funcționează pe baza volumului de rulaje-pariuri.Europenii nu funcționează așa.Nu e nevoie de multă minte ca cineva să înțeleagă că nu funcționează la fel.
 
Ultima editare:
Den gnorizete ti akrivos einai value, opos kai oi etaireies oi idies den gnorizoun. K katheste kai lete vazoun limitează valoarea paidiis epeidi. Grapste sau osoi perissoteroi mporeite ti akrivos einai valoare gia esas. Pao stoixima pos oloi exete pliri agnoia. Ektos isos apo enan, I duo antropous to polu. Elate grapste ti einai pleonektima, valoarea kai perimeno. Alitheia stanului a spus auriu mathete sau emena. Mexri tote thelo na do ta sxolia kai tis apopseis sas.
 
Pentru mine, valoarea este atunci când urmărești și știi foarte bine un campionat de fotbal, de exemplu, unde poți obține cote mai bune de la un agent de carte care nu are aceleași cunoștințe ca tine. Adică, Olympiacos-Panionios joacă, iar asul din carte este 1.80, în timp ce ar trebui să fie la 1.40, dacă pariați la 1.80, aceasta este valoarea.
 
Desigur, acest lucru nu se poate face în campionatele cunoscute, dar în cele mai mici, am menționat doar exemple pe Olympiakos și Panionios.
 
Adică trebuie să urmăriți maxim două-trei campionate pe parcursul anului și să le învățați mai bine decât o carte, astfel încât să puteți paria pe cote greșite, fără a utiliza un program în care vă pot găsi foarte ușor.
 
Desigur, acest lucru nu se poate face în campionatele cunoscute, dar în cele mai mici, am menționat doar exemple pe Olympiakos și Panionios.
Pentru megalutero k pio piasariko anekdoto pou kukloforei einai pos ta valoare kathorizontai apokleistika yan ta închiderea cotei Asias. Peste 99% ton paikton, K până la 100% ton carte auto pisteuoun.
 
De exemplu, sunt un cunoscător al campionatului din Kazahstan, unde câțiva dolari pot face profituri mai bune decât mine, asta vreau să spun.
 
De exemplu, sunt un cunoscător al campionatului din Kazahstan, unde câțiva dolari pot face profituri mai bune decât mine, asta vreau să spun.
Den ta leo gia sena. Dikio exeis, un ki gnosi enos protathlimatos an moni tis de leei tipota, prepei na sundiazetai Kai me alla pragmata.
 
Doar mutualul nu te taie, pentru că mutualul la 1000 de euro va împărtăși 900 orice se întâmplă și nu există nicio problemă.
Vechile librării ilegale ale Hipodromului grecesc taie și ele din când în când.
De fapt, au tăiat și au fost re-acceptate după aceea, a devenit istorie cu ei.
Am căzut în următoarea fază:
Un jucător mare câștigă un milion și jumătate dintr-o carte. El merge să obțină banii, celălalt îl scoate și îi dă un pachet care consta în zece mii, cinci mii, o mie, un dolar (!) Dar și schimb valutar!
Marele meu jucător obișnuia să-mi vopsească treizeci de mii, iar el scoate și îmi dă o cambie, care era dintr-un magazin electric din Ano Patisia și expiră după trei luni! L-am primit la sfârșitul cursului.
Cartea, apropo prietenă, a plâns pe măsură ce îți dai seama și îi spunem „nu contează, vei ridica niște oase și vei repara”.
Companiile de internet nu vor lua locul acelei cărți, dar nu vor ca cineva să le scrie. Singura soluție a problemei este să pariezi unul pe celălalt sau aproape unul pe celălalt.
Dacă se întâmplă acest lucru, nu va exista niciun motiv pentru excluderi - cu excepția cazurilor legale -, dar nu va exista niciun motiv pentru ca rezervările să stabilească jocuri.
 
  • Haha
reacţii: apophasic

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...