De ce ar trebui ca o companie de pariuri să intre în procesul de închidere / expulzare a clienților câștigători?

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,263
1,256
113
Obțineți banii de la învinși, dar și de la companie, dacă pariul este unic.
Un exemplu de pariu care a mers într-un singur sens, iar Bucks a pierdut a fost finala Cupei Mondiale din 2002, Brazilia - Germania, 2-0. Au dat Brazilia 2.10 în nouăzeci de minute și întreaga lume a căzut pentru asta.
În dimineața dinaintea cursei a scăzut treptat la 1.60 și apoi la 1.30, dar în general a pierdut rezervările din
acest pariu
Orice pariu pe care îl poți face într-un singur sens, dolarii pierd.
Dacă s-au jucat, să zicem 100,000 de euro cu cote și joci alți 100,000 cu cote de 2.50, da
pentru a fi plătit 250,000, astfel încât compania va pierde 50,000 de euro dacă câștigați.
Desigur, pot face acest lucru pentru a nu se pierde în acest fel. Cu alte cuvinte, unde au fost jucate, spunem 100,000 de euro ca să vă spunem până la 20,000 de euro, acceptăm la 2.50. Se dovedește a fi un tip destul de complicat, dar calculatoarele pot face față. Nu am pariat niciodată atât de mult să văd ce se întâmplă, dar cred că deja o fac.

Unde am ceva experiență este cu vechile rezervări ilegale ale hipodromului grecesc.
Nu aveau computere, ci implementau diverse sisteme.
Unele pariuri nu au fost acceptate.
Alte ori au descărcat telefoanele - echivalentul opririi pariurilor pe pariurile online
companii și vedeți că ecranul devine gri.
Jucătorii au fost tăiați și ei.
Dar - în funcție de cum i-a fumat - au primit și pariuri de la jucători buni recunoscuți care aveau informații. În aceste cazuri, buck a procedat la așa-numita "ardere". Toată suma o juca
a jucătorului de pe pista de curse și și-a jucat și banii pentru a câștiga!
Unele - câteva - din rezervările ilegale aveau un sistem diferit. Toate pariurile au fost acceptate și simple
i-au ars unul pe altul cu excepția dacă aveau informații că calul jucat ar pierde cu siguranță atunci
au păstrat-o.
Căzusem pentru una dintre ultimele într-o zi. Era un prieten vechi și, pentru că avea o altă slujbă urgentă, mi-a spus „ia 400,000 de drahme și mergi să joci Katerinaki”. Ce îi spun? Acesta este șchiop și se va termina în Menidi din Menidi! Știu că mi-a spus, dar nu am informații și nu-mi asum niciun risc, un nebun a jucat-o pentru mine și o să ard totul - du-te și adu-mi actele. Așa că primesc cele 400,000 de drahme pe care merg la casierul pe care le dau și casierii au înțeles faza. De fapt, unul dintre casierii era și un prieten de-al meu, de la o altă companie. Casierii plângeau și îmi spuneau „oh find ars Arachova, patru sute de mii merge, ce pui este acest prieten al tău”! Desigur, Katerinaki încă funcționează.

Deci, acum, cu internetul, ei joacă practic mici diferențe.
Nu pierd, dar Brazilia - Germania, dar cu jucători buni unde merg să câștige, de ex. 7% din aceasta
păsările câștigă 6.5%.
Așa că le opresc.
Ei au dreptul, eu sunt de părere.
Pentru că - nu-mi spui - dacă te prind pe strada unde mergi și îți spun „oops, Thanasaki, vom merge
pariați pe Olympiacos-Panathinaikos, amândoi ", sunteți obligat, Thanasakis, să acceptați?
Η numai tratamentul constă în a face pariuri unul pe celălalt, cu un mic grebl, desigur, nu mamutii săi OPAP.

Predictii

• 19: 00
    Novasports 2HD
    • Pădurea Nottingham - Fulham
  • 19: 15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Campionatul german 2 2019 - Campionatul 2020
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Crystal Palace - Chelsea
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Norwich
  • 20: 30
    Novasports 1HD
    • Lecce - Lazio
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Arsenal - Leicester
  • 22: 45
    Novasports 1HD
    • AC Milan - Juventus
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 14: 10
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    BetLaden Forum Bot: BetLaden a lansat o nouă temă numită "IFC # 16: Semifinale 11-13 iulie 2020" ...