De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri ??

Xenofon

New Member
3 Dec 2012
202
119
0
Pentru cei care spun și insistă că avem locul 3 ca țară în ceea ce privește cifrele de afaceri din Europa, dar și din Betfair, permiteți-mi să răspund!
Cum nu poate fi afectat cifra de afaceri Betfair ?????
 
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

De câte ori și în câte locuri veți pune această întrebare? Toate acestea servesc să mă facă să înțeleg?
 
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

De câte ori și în câte locuri veți pune această întrebare? Toate acestea servesc să mă facă să înțeleg?

Îl continui ca subiect nou, deși nu l-am început... pentru a nu denatura alte subiecte.
Da, serveste pentru ca inca nu am auzit aproape niciun argument care sa fie mai puternic decat al meu....este suficient pentru tine??are doua intrebari, nu sta pe una daca nu iti merge sau nu ai idee...
 
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

Pe mine? idee? niciunul ...... Nici măcar să nu discutați ......

Va las terenul sa actionati liber....... Pe langa .... ideile si parerile sunt ca ....... nasuri ... Fiecare are unul ....
Și după cum observ în ultima vreme ...... sunt multe ......

Deci buna seara de la un ignorant.....

: semn:
 
  • Aprecieri
reacţii: Nicolas
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

Dacă poți vorbi cu argumente ești binevenit în discuție, dacă nu în dorința lui Dumnezeu : preot:
 
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

Pana la urma .... ideile si parerile sunt ca ....... nasuri ... Toata lumea are unul ....
Și după cum observ în ultima vreme ...... sunt multe ......

dreapta!
 
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

Pe forum macar imi dai voie sa stau sau sa plec si din asta sa te las in pace?
 
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

Acum câțiva ani nu eram a 3-a țară, ci a 2-a în spatele Angliei, cel puțin la betfair. Majoritatea companiilor, însă, ne-au văzut ca pe o piață unică cu Cipru (și datorită unei limbi comune), care avea și un număr mare. În ultimii 2 ani, aceste cifre au început să scadă dramatic, mai ales în Grecia și nu atât de mult în Cipru. Nu stiu daca am fost a 3-a sau a 4-a sau a 5-a coca, dupa toate schimbarile astea de la firma la firma. Sunt companii care dau pondere unor anumite tari cu reclame in grupuri mari si inevitabil au adunat mai multa cifra de afaceri decat noi.

În ceea ce privește betfair, pierderea Ciprului în vară (pentru schimb) și reducerea cifrelor de afaceri din Grecia au făcut ca noi să fim foarte departe de cifrele din trecut. Dar din nou, acestea ar însemna că trebuie să cheltuiți pentru aceste procese. Poate că nu a fost ceea ce era de așteptat. Și să nu uităm că odată cu plecarea lui bf din diverse țări mari precum de ex. Germania și Franța nu rămân suficient de mult pentru a fi deasupra Greciei în ceea ce privește cifra de afaceri
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Helias
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

Eu personal nu am văzut cea mai mică schimbare a cifrei de afaceri în toate sporturile (cu excepția fotbalului unde habar n-am și nu pot avea o părere) nici măcar în cea mai mică măsură.....
 
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

Acum ma intereseaza realitatea, pentru ca intr-adevar daca este asa cum se spune, ca avem locul al treilea in Europa si al 9-lea in lume inseamna un lucru!!!!!!!!!! Ca detinem locul trei ca cei mai proști oameni din Europa și al nouălea ca idioți din lume .............
 
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

Eu personal nu am văzut cea mai mică schimbare a cifrei de afaceri în toate sporturile (cu excepția fotbalului unde habar n-am și nu pot avea o părere) nici măcar în cea mai mică măsură.....

Și din moment ce nu o vezi, nu există nicio schimbare...
 
  • Aprecieri
reacţii: SJim
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

Acum ma intereseaza realitatea, pentru ca intr-adevar daca este asa cum se spune, ca avem locul al treilea in Europa si al 9-lea in lume inseamna un lucru!!!!!!!!!! Ca detinem locul trei ca cei mai proști oameni din Europa și al nouălea ca idioți din lume .............

astea pentru prostie, si prostia nu am inteles.. poti deveni mai clar?
 
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

Și din moment ce nu o vezi, nu există nicio schimbare...

oh amice, nu fi ironic și nu încurca problema dacă ai o ceartă, spune-ne. Dar nu scrie că M @ L @ KIA și răul îți vin în capul mic.
 
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

astea pentru prostie, si prostia nu am inteles.. poti deveni mai clar?

Granada ce nu ai inteles prietene?
jocurile de noroc nu sunt inteligență, ci cu siguranță o prostie m @ l @ ki @ prostie și boli ......
si nu imi spune ca 99.99999999% sunt profesionisti ??? pentru ca asta ar schimba subiectul...
 
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

oh amice, nu fi ironic și nu încurca problema dacă ai o ceartă, spune-ne. Dar nu scrie că M @ L @ KIA și răul îți vin în capul mic.


In loc sa trecem la subiectul pe care ti l-am urat si ti-am spus la multi ani sa iti multumim, stam si te toleram....

Data viitoare când vei scrie așa vei vorbi singur.....
 
  • Aprecieri
reacţii: Bakounin și SJim
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

xenofon l-am scris in celalalt topic pe care il scriu aici pentru ca probabil nu l-ati vazut....

Suntem a treia forță cu un procent de o singură cifră (sub 3%), așa că este logic ca piețele să nu fie afectate semnificativ.
 
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

S-au aruncat multe mesaje pe subiect.Singurul care a raspuns cu argumente si logica este xatzidis.
pe toti ceilalti doar sustineti ceva ca si voi sustineti o echipa, pe scurt NU aveti o parere.De asemenea, ceea ce sustineti am demonstrat in mesajele mele anterioare, ca te face mai putin inteligent pe harta lumii.
Nu voi raspunde de acum inainte la mesaje si le voi sari de parca nu ar exista, care nu vor raspunde la subiect sau vor avea un punct de vedere amanuntit fara a avea argumente....
 
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

Ei bine .... pentru că mergem plictisitor cu următoarele.....

In primul rand NU imi pasa in ce pozitie sunt sau mai bine zis erau jucatorii greci in bf.
Deși ți-au răspuns din când în când mulți oameni serioși, cu cele mai oficiale informații pe care le au (anunțurile bf, comunicarea pe care au avut-o cu ei), compari că nu vezi că cifrele de afaceri au scăzut.

Așa că vă întreb: aveți „închiderile” oficiale de tranzacționare pe zi în meciurile de fotbal și chiar în comparație cu cele din lunile precedente pentru a judeca asta?
Dacă da, prezentați-le și nu le încurca. Dacă nu, atunci ești unul dintre cei care au o părere și vrei ca toată lumea să fie de acord cu tine pentru că altfel vei „pop”.

De asemenea, să știți că majoritatea grecilor care au făcut cifre de afaceri mari la bf, continuă să facă asta. Există modalități serioase și nu au nimic de-a face cu vpn sau proxy sau alte soluții mezo-vezice ....

In sfarsit, pentru ca vad ca ati mentionat de doua-trei ori ca bf a plecat pentru ca nu a putut plati amenda de 10.000 de euro de cand intra ...... iti spun asa: bf NU a plecat din acest motiv. Nici nu a plecat pentru ce s-a întâmplat cu legile jocurilor de noroc. Acesta a fost motivul. Motivele sunt diferite și nu vă așteptați să vă spun.
Dacă nu mă credeți, vă spun sincer, am o bucată uriașă.

Citeste cu atentie cele de mai sus si vei intelege cine zice ca ii vine la ..... capul mic.

Și un ultim lucru, nici nu m-aș deranja cu tine dacă nu aș vedea că ai intrat foarte stângaci... Relaxează-te și ascultă, nu te va strica.....

Acestea de la mine.

: semn:
 
  • Aprecieri
reacţii: mystis1701
Răspuns: De ce au făcut-o companiile? Suntem într-adevăr țara 3 din Europa în cifra de afaceri

In loc sa trecem la subiectul pe care ti l-am urat si ti-am spus la multi ani sa iti multumim, stam si te toleram....

Data viitoare când vei scrie așa vei vorbi singur.....

Nu am văzut asta deloc (și încă nu l-am văzut...)!!!!! Mulțumesc mult tuturor celor care mi-au urat și sărbători fericite vouă și familiilor voastre.
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: