Gkampala

Galvatron

interzis
21 Jan 2013
2,098
1,746
0
46
la Panathinaikos

această blocare te va face bine, atâta timp cât te scapi de ea ... Gratarul tău .. (aici râdem)

banii vor fi găsiți de Alafouzos așa cum a găsit întotdeauna în toate activitățile sale de afaceri (aici râdem)

: semn:
 
  • Aprecieri
reacţii: georgesv53
Nu aș asemăna Bartzoka.O Anastasiou a luat literalmente o echipa de la zero înainte de 2 de vară, sa pregătit un copil, el a pus bazele, s-au descurcat mai bine decât se aștepta la 1 ani, dar după aceea, evoluții și îmbunătățiri la zero , probabil, cu excepția 1-2 paiktes.Dystychos, munca lui pare să aibă plafonul și din declarațiile de același lucru, nu știu dacă ați dat seama, sau în cazul în care magazinul are atât de mult, astfel că se consideră proponitara.

Toleranța și răbdarea lumii, acești 2 ani, este apistefti.Den amintiți În timpul vizionării de sprijin Panathinaikos o astfel de eroare și un plan de proponiti.Tora să-l sprijine; Un proiect de fotbal care confundă propriii jucători; Sau o cultură funcționari publici care imită sezoanele tzinger curte; Pe de altă parte, desigur, doresc antrenor să ridice echipa și nivelul de jucători, ei vor rezista la presiunea clubului și va primi de jucatori 100% grup .ca și oamenii nu rezista la o altă măsură, ucenic vrea să fie Mourinho, fie ciocoi antrenorii din serie.
 
  • Aprecieri
reacţii: Nikitas
Răspuns: Gambala

Cel puțin salvăm munca din Panathinaikos anul acesta. Ne vor spune despre Bayern și noi pentru Gambala : bask:
 
Răspuns: Gambala

Ce să spun că am mers și un stadion?: emb:
Practic nu pot să spun că vina Anastasiou, care nu poate câștiga sediul Kampala sou.Diladi Anastasiou vina că, în timp ce dopul este din partea în al doilea gol nu acoperă în spatele spate; Sau vina Anastasiou a marcat în primul veți obține capul la inima de apărare și o măsură de 1 Milko, cu siguranță, nu antrenorul care va face omadara dar cu orice listă existentă și să aducă defterotritos va eisai.To greșit cu Panathinaikos în ultimii ani este că, după formarizetai în octombrie când a avut deja a pierdut două goluri (liga si poreis bune în Europa) rămâne doar .Etsi a paharului pentru a revendica și, prin urmare, are o cucerire.
 
  • Aprecieri
reacţii: Nikitas
animus, nu este posibil să aibă o presiune asupra jucătorilor pentru a câștiga aceasta omada.OK începe cu grinzi, accepta scor în joc einai.Isofarizeis până la pauză și nu în mod normal, trebuie să intre în al doilea și curățenia, planul Jomo este de la stânga, nu merge Bergk.Afto bilei sunt seturi de mostre nu are nici un plan și varietate în joc este cu siguranta tis.Kai proponiti.Episis vina, și chiar și după formatarea octombrie, este responsabilitatea de sine și planificarea de antrenor, când el însuși iese și să declare în fiecare an că echipa va fi pregătită în luna august pentru calificări.
 
Răspuns: Gambala

Meciul de ieri, după o mulțime de lurking am ajuns la datele finale de lângă următoarele. Gambala-Karabang 2-2 fără cei condamnați și Nano, Petric, Berk. Primul ma făcut să nu cred în nebunia generală pentru PAO. Al doilea (triplu) datorat lui Anastasios nu știa cum să o gestioneze. Împotriva unui taliban vrea ceva special. Mi-am amintit de dansatorul Nano din Danemarca și am fost marcat. În cele din urmă nu am jucat pentru că eram, de asemenea, Bartzoka de ore. Petritz a vrut să-l joace, dar am fost șocat de Anastasios că nu va începe. Acolo, jocul a fost considerat coaching. În ceea ce privește Berg, ce să spun acum. Incredibil jucătorul și un Karel cu mintea sa în transcriere. Vrei un alt antrenor pe care îl cred. Anastasios nu merge mai departe. Du-te la experimentele lui la Beloften.
 
Răspuns: Gambala

Spurt grupului după decembrie bine da dekto.O antrenor nu este bun dekto.Atychia OK și auto posta Ninis ok și auto. De ce băieții nu văd realitatea în față, lotul, cu excepția Nini și Berg este plat și Football League la kato.Egine okay ori consecutiv un paragontas.3 umane nu a putut figura măsuri Pașa 5 în BILA adiacente JUCĂTOR .ca iese în afara. Echipa are nevoie de degetele de la picioare. Pe măsură ce toată lumea pleacă. Rămâne de bază cu Berg Nini ceilalți au fost părăsesc și altele vin.


Într-o întrebare fără rezerve .. În academii, rocca află locul, nu pot găsi jucători pentru a juca bile, băieții fac cometa în totalitate; Ca un simplu fan, îmi cer bine.
 
Răspuns: Gambala

Nu există nici un alt mod de a juca pentru acest Panathinaikos, în afară de a juca din lateral cu un centru sau la cel mai bun centru de presiune și o minge fură. pentru a face mișcarea în centru, pentru a obține mingea să o întoarcă și să o împărtășească. De câte ori această oportunitate sa întâmplat ieri Panathinaikos.
 
Re: Raspuns: Gambala

marca loxagos, asteiotites.Atomika, registrul Panathenaia fi mai bine și anul trecut, ceea ce a făcut unele performanțe foarte bune și de un an înainte, jucând chiar mai bine și a fost problema kypello.To este acum o'ti pentru al doilea an serină în acest moment, un întreg jucători foarte mult în stare proastă și transcrierea este, în esență, fie pe banca de rezerve sau în afara omadas.Gia Rocha, cred că, cu excepția academie mai mult și nu se ocupă cu skaoutingk.Outos sau altfel, și la tzinger, a scris, în esență, tema în Cercetași și permiteți-mi să fac o sugestie juca pentru jucători.

animus, nu este posibil pentru a vedea aceste stiluri de joc de același antrenor, atunci când anul trecut, dar mulți încă doi ani în urmă, am văzut în multe jocuri podosfairo.Ektos foarte bune în cazul în care anul trecut a influențat atât de mult absența Ampeint! Și în acest an, mai degrabă de Silntefelnt.Episis într-o listă de jucători 18-20, este posibil dacă există sau nu sunt două extreme la capete, luând mingea cu energia atomică pentru a intra în zona; O'ti se presupune ca feedback-ul olandez, Anastasiou și, teoretic, echipa a trebuit să fie construit în 4-2-3-1 sau 4-3-3.Kai cu toate acestea, nu există nici extremele să pună în aplicare un alt proiect în cadrul jocului .Ego mai vedea o echipă previzibil, un antrenor Stuck într-o filozofie și de jucători proprii încâlcite încearcă să răspundă la rolurile pe care nu le pot sprijini.
 
Răspuns: Gambala

Ontos Rocha a avea grammeno.Se că ceea ce privește sistemele au unele enstaseis.To 4 3 3 nu poate juca nici un grup de GREACĂ pentru că vor fi îndeplinite condițiile 2 proupotheseis.1i fotbaliști știu bala.2i să aibă stare naturală nebun . Orice din 2 nu se aplică. 4 2 3 1 respins și acest lucru trebuie să fie găsită pentru fotbaliști pentru a sprijini rolous.Aftos care face acest joc de tăiere unul care triplarei Bukhara si ceea ce cautam acum ?? acestea nu sunt.
Singurul sistem care trebuie manipulat strict este 4 4 2. Poate că o reglementare ar ajuta în această direcție.: twis:
 
Re: Raspuns: Gambala

Ontos Rocha a avea grammeno.Se că ceea ce privește sistemele au unele enstaseis.To 4 3 3 nu poate juca nici un grup de GREACĂ pentru că vor fi îndeplinite condițiile 2 proupotheseis.1i fotbaliști știu bala.2i să aibă stare naturală nebun . Orice din 2 nu se aplică. 4 2 3 1 respins și acest lucru trebuie să fie găsită pentru fotbaliști pentru a sprijini rolous.Aftos care face acest joc de tăiere unul care triplarei Bukhara si ceea ce cautam acum ?? acestea nu sunt.
Singurul sistem care trebuie manipulat strict este 4 4 2. Poate că o reglementare ar ajuta în această direcție.: twis:

Cu toate prevederile din stadion pe care doriți stare naturală nebun, deoarece devine prea mare ritmul și intensitatea raliului cel puțin în ligi bine de evropis.To 4-4-2 este de departe cea mai exigentă element din grupul stare naturală jucând rapid și laminar podosfairo.Diaforetika, du-te la vechi 4-4-2 drepte, stil clasic, Marea Britanie, cu TDMA și xilo poli în amyna.Episis nu trebuie să știe MINGEA toți jucătorii să pună în aplicare 4-3-3,4 -2-3-1 etc, dar cu siguranță Wing, fiecare mediu, precum și epithetikos.Ta EXTREME-spate cu corect, pur și simplu cruce, Ante și împușcat lung sau fraudate, este ok.Ego eu văd Apprentice Mourinho a fost sau nu două extreme dribbling, zona de presă și să dea o pasă foarte bună de prokopis.Den vorbesc pentru a acoperi 10 Scopul -15, extrema aceste costuri poly.Paizei un sistem 4-2-2-2 (descrie astfel DLD) și un 4-4-2 cu diamant, care a fost singurele modificări interne pot fi Ninis pe dreapta și întreaga partea stângă a unui Nano.De contractant pot spune cu Essien și Ampeint, coasting echipei și palid , După ce a văzut cu siguranță o'ti un jucător trage, ar trebui să aibă ceva enallaktiko.E, odată ce am auzit pentru erorile de la acest nivel (mila de înviere Gkampala a jucat), pentru concentrarea klp.Koinos, dincolo de plouă, ca și în cazul în care kooutsarei la NAC Breda.
 
Răspuns: Gambala

Pentru mine forma ideala pentru jocurile europene sunt Libero, pentru a matura bilele care trec prin stoper.Me Kampala, desigur, nu se poate juca atât după ce știi că nu va merge de multe ori cu echipe dificile, dar cred că este sistemul ideal.
 
  • Aprecieri
reacţii: Nikitas
Raspuns: Re: Raspuns: Gambala

Cu toate prevederile din stadion pe care doriți stare naturală nebun, deoarece devine prea mare ritmul și intensitatea raliului cel puțin în ligi bine de evropis.To 4-4-2 este de departe cea mai exigentă element din grupul stare naturală jucând rapid și laminar podosfairo.Diaforetika, du-te la vechi 4-4-2 drepte, stil clasic, Marea Britanie, cu TDMA și xilo poli în amyna.Episis nu trebuie să știe MINGEA toți jucătorii să pună în aplicare 4-3-3,4 -2-3-1 etc, dar cu siguranță Wing, fiecare mediu, precum și epithetikos.Ta EXTREME-spate cu corect, pur și simplu cruce, Ante și împușcat lung sau fraudate, este ok.Ego eu văd Apprentice Mourinho a fost sau nu două extreme dribbling, zona de presă și să dea o pasă foarte bună de prokopis.Den vorbesc pentru a acoperi 10 Scopul -15, extrema aceste costuri poly.Paizei un sistem 4-2-2-2 (descrie astfel DLD) și un 4-4-2 cu diamant, care a fost singurele modificări interne pot fi Ninis pe dreapta și întreaga partea stângă a unui Nano.De contractant pot spune cu Essien și Ampeint, coasting echipei și palid , După ce a văzut cu siguranță o'ti un jucător trage, ar trebui să aibă ceva enallaktiko.E, odată ce am auzit pentru erorile de la acest nivel (mila de înviere Gkampala a jucat), pentru concentrarea klp.Koinos, dincolo de plouă, ca și în cazul în care kooutsarei la NAC Breda.

Un spectacol pe oră, deși am ieșit complet din subiect, îl studiez după ce am o grămadă de lucruri și voi comenta
 
Răspuns: Gambala

În mod natural, 4-4-2 nu poate fi jucat în zilele noastre, așa cum a spus Nikos, este foarte solicitantă. Cele două tampoane centrale trebuie să taie, să facă un joc și să ajungă în ambele zone. El are nevoie de mari solicitări în ceea ce privește pneumonia și pregătirea tehnică pentru a răspunde. Pneumonia este ușor de găsit, dar tehnica nu este ușor de găsit și chiar duplicat. Dacă ai un rival în centru și o echipă egală între tine și echipa ta, te-a concediat.

Anastasios a făcut un început bun, dar până atunci, echipa și jucătorii nu s-au îmbunătățit individual, vedem aceleași și aceleași. Plan alternativ zero. Nu are nici o lățime pe teren pe care Nano este capabil să o ofere cu acest aspect particular. Extremele lipsesc, iar spatele drept este ignorat de ani de zile.
Clonaridis poate să fi lăsat stânga și Noua drept, dar cu lista actuală pe care a ales-o, nu există altul. Petritsch continuă în spatele său de două ori și este unul dificil, care a văzut-o să iasă în evidență și poate să aibă din nou rolul în această carieră?
Gluma cu Pranic trebuie sa se termine, omul nu participa.

Este, de asemenea, o mulțime care arată că el are obsesii, aceste puțin pentru a corecta Panathinaikos va arăta un alt grup. Acum se pregătește să ne ducă acolo unde are Zea drept spate și scoate-l din pivot. Văzându-l pe Lagos, Pranic, pe celălalt Lund și pe Petrich în fața lor, într-un romb, o vor recunoaște mai mult. Ar fi făcut incredibil că se gândea doar la asta. Tufurile de ciment vor cădea și ele.
 
Răspuns: Gambala

4 4 2 fi jucat foarte confortabil .ca lângă fiecare alte notebook-uri strâns în mingea direct, care nu va depăși 5 metra.Parapano pași CCPD ar trebui să știe bile pentru a stopareis.Afta dificil, riskadorika pragmata..Oi 2 capete va crește mai mult peste foarte atent și a vedea în cazul în care dificil TDMA spune și un prieten mai SISTEM pano..Afto poate fi în mod automat paixeis.An de exemplu, are un talent Nini (pentru date greacă) pentru toate piesele vor fi găsite să facă uz de personal și de personal u ceea ce face jocul (uneori, repertoriul a inclus Tsiartas o minge de exemplu) și extremele lor rapide și boukadorous axei sale și Nu multe cerințe agresive regionale și ALL .Se Centrul patru în ceea ce privește relația cu runda fără vedere Ronaldinho are cuvinte, ea are nevoie de date pentru a face in ciuda unui mono pragma.Apo de trei ori, care va atinge mingea pe tot parcursul jocului 2 mingea se duce la cazuri dichtya.Empasi face toate eforturile pentru a nu vedea par campionat GREACĂ numai unul curse 2 cu mai multe grupuri cunoscute de fiecare concurs doar din pura curiozitate la ceea ce va deveni partea de sus și ce lună la mijlocul iernii și vom avea rezultatele oficiale în acest sens campion.
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...