Pedeapsa corectă

Răspuns: Doar pedeapsă

Un 10-15% dintre voi o cunoașteți, o recunoașteți și vă este rușine de asta.Probabil aceasta este partea sănătoasă a lumii voastre, care stă conștient departe de teren.O mare parte din lumea Olympiacos, dincolo de cele organizate, îi place și crede că președintele care „protejează echipa” face bine și nu este pedepsit. Dacă acești oameni, dacă nu s-ar plânge de jucători și tendințe din Europa, nu ar fi criticați pentru corectitudine și corupție în fotbal. Nu, cred că Karaiskakis este gol pentru că nu vede corectitudine în fotbalul grec, nu vede mingea pe teren.


Nu mă înțelegi. Te întorci din nou la Olympiakos.
În primul rând, nu sunt hamsii, dar mă deranjează că nu este niciun Panathinaikos aici care să scrie „da, ne-au făcut bine” și atât.
Toți ați avut un „dar” de spus

Deci le merge bine pentru noi, prietene, și avem un campionat *****. Sunteți cu toții ipocriți. Dar toată lumea.
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Nu mă înțelegi. Te întorci din nou la Olympiakos.
În primul rând, nu sunt hamsii, dar mă deranjează că nu este niciun Panathinaikos aici care să scrie „da, ne-au făcut bine” și atât.
Toți ați avut un „dar” de spus

Deci le merge bine pentru noi, prietene, și avem un campionat *****. Sunteți cu toții ipocriți. Dar toată lumea.


exact asta suntem-tu esti-nu conteaza, suntem o gramada de ipocriti, campionatul asta ne merita, asta e tot ce avem.
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Nu mă înțelegi. Te întorci din nou la Olympiakos.
În primul rând, nu sunt hamsii, dar mă deranjează că nu este niciun Panathinaikos aici care să scrie „da, ne-au făcut bine” și atât.
Toți ați avut un „dar” de spus

Deci le merge bine pentru noi, prietene, și avem un campionat *****. Sunteți cu toții ipocriți. Dar toată lumea.

Ei bine, avem campionatul pe care îl merităm pentru că fanii echipelor nu acceptă penalty-urile fără să mormăiască.

Ei bine, din moment ce problema nu sunt cei 2 metri și 2 greutăți ai tratamentului lui Olympiakos împotriva celorlalți, ceilalți au fost de vină pentru căderea fotbalului grecesc.

Bună seara, pentru că mă durea mintea de așa logică.
 
  • Aprecieri
reacţii: Nikitas
Răspuns: Doar pedeapsă

exact asta suntem-tu esti-nu conteaza, suntem o gramada de ipocriti, campionatul asta ne merita, asta e tot ce avem.

Nu te-ar convinge : twis:
Sperietoarea este o persoana groaznica (am devenit fan al lui dintr-o analiza a unui arbitru pe ftl, voi gasi un link sa ti-l trimit) si una dintre cele mai organizate minti de pe forum in argumentele lui, indiferent daca esti de acord sau nu sunt de acord cu opiniile lui.
Spun asta, deși am avut mici neînțelegeri în trecut, în afară de faptul că el trebuie să fie cel mai mare anti-olimpic de aici. Dintr-un motiv ciudat ei cred contrariul (am călcat și eu pe ea așa când m-am înscris cu Yiannisss, care credeam că e un nenorocit :) )
Mi-ar plăcea să-l văd cu propria sa temă de pariuri în pronosticuri, asemănătoare cu cea a lui Grace.
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Ei bine, avem campionatul pe care îl merităm pentru că fanii echipelor nu acceptă penalty-urile fără să mormăiască.

Ei bine, din moment ce problema nu sunt cei 2 metri și 2 greutăți ai tratamentului lui Olympiakos împotriva celorlalți, ceilalți au fost de vină pentru căderea fotbalului grecesc.

Bună seara, pentru că mă durea mintea de așa logică.


Asta spui tu, nu eu.

Ceea ce înțeleg din cuvintele tale este că ai dori ca conducerea echipei tale să meargă la Curtea de Apel Xerogo și să spună: „din moment ce Olympiacos nu a fost pedepsit pentru cele mai rele lucruri pe care le-a făcut, nici eu nu ar trebui să fiu pedepsit, astfel încât noi au aceleași măsuri și aceleași poziții”.

Nu te interesează să începi de undeva. Sunteți afectat, pentru că sunt afectate interesele lui Alafouzou.

Cu această logică, logica ta, adică, cei puternici sunt legitimați să calce pe cadavre, să învingă și să fie mereu în spumă.
Înțeleg că ți-ar plăcea să fii în postura unui Olympiakos, care are acest președinte și reușește să fie primul prin orice mijloace.

Și vă reamintesc din nou că nu trebuie să discutăm între noi. Și hamsii știu că au furat și continuă să fure și să le folosească drept bomboane pe care ceilalți nu au echipe bune, așa că orice s-ar întâmpla, Olympiacos tot ar câștiga campionatul.

Poți să-ți mănânci ego-ul și să o iei de la capăt? Cu excepția cazului în care considerați că pedeapsa este nedreaptă (ceea ce nu credeți), așa că vom vorbi pe o altă bază.
 
Răspuns: Doar pedeapsă

.... în afară de faptul că trebuie să fie și cel mai mare anti-olimpic de aici. Dintr-un motiv ciudat ei cred contrariul (o călcasem și eu așa când m-am înscris cu Yiannisss, care credeam că este un Bastard :) )


Mă faci să roșesc... cu aroganță olimpică!
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Nu te-ar convinge : twis:
Sperietoarea este o persoana groaznica (am devenit fan al lui dintr-o analiza a unui arbitru pe ftl, voi gasi un link sa ti-l trimit) si una dintre cele mai organizate minti de pe forum in argumentele lui, indiferent daca esti de acord sau nu sunt de acord cu opiniile lui.
Spun asta, deși am avut mici neînțelegeri în trecut, în afară de faptul că el trebuie să fie cel mai mare anti-olimpic de aici. Dintr-un motiv ciudat ei cred contrariul (am călcat și eu pe ea așa când m-am înscris cu Yiannisss, care credeam că e un nenorocit :) )
Mi-ar plăcea să-l văd cu propria sa temă de pariuri în pronosticuri, asemănătoare cu cea a lui Grace.


În general, este o poveste confuză.

1) Marinakis este un fraudator si a facut tot ce a putut pentru a obtine PAO -3 pentru ca era ingrijorat de pierderea campionatului si sperantele Ligii Campionilor (aici Panathinaikos are dreptate sa fie suspicios)

2) Cu totii suntem (aproape toti) ipocriti pentru ca daca scandalurile facute de Marinakis si Olympiakos ar fi facute de propria echipa nu am avea nicio problema... aici sunt de acord cu Skiachtro.....

In 2 cuvinte, 80% dintre fani (majoritatea) au o mentalitate-educatie inacceptabila si de aceea vom avea un campionat mondial a treia pentru tot restul vietii....

Pana la urma inseamna un stilou foarte puternic....un stilou bun trebuie sa aiba bun simt si sa nu fie irational si sa se joace cu cuvintele.....


p.s. DA, se pare ca este Olympiacos pentru ca joaca avocatul diavolului pentru o echipa ca Olympiacos, asa ca cineva trage concluzia ca este si el.
Olympiacos.lucru greşit

p.s. 1 în loc să trimiți un link către analiza Sperietoarei, mai bine trimiți o enciclopedie despre pariuri de valoare, ca să mă încurc : twis:

p.s. 2 Nu-l lăsa pe Sperietoare să deschidă un fir, că e o găleată mare, ca să-l facă pe avocat, dar pentru un pariu câteva lucruri (bine, mi-am aruncat brânza)

p.s. 3 hei prietene, te-au mâncat circuitele!
 
Ultima editare:
Răspuns: Doar pedeapsă

Nu, prietene, și nu mă interesează interesele oricărui prost, jigger și oricărui președinți ai noștri, în general. Și 20 de ani de a obține titluri în acest fel, îmi pare rău, dar nu vreau la.Cel putin, in cei 20 de ani de capitan, l-am vazut obtinand campionat pana in Larissa.Au fost multi ani greoi pentru Olympiakos si afirmatia capitanului ca va inchisa campionatul la Paiana trebuia pedepsita.

Dar de 20 de ani aud toate inceputurile si nu vad nici un inceput.Si totul ar fi trebuit sa fie inceput de altii si nu de cei care sunt tratati cu 2 masuri si 2 standarde.Si aici si 20 de ani, totul este demis. Si am aflat ce s-a intamplat de 20 de ani, s-au intamplat si pe Vardinogianni, Melissanidis, Patera, etc. Si am aflat ca au fost mereu baraci care i-au favorizat pe cei puternici.Si legea apartine celor puternici si a jocurilor, cand sunt. jucate cu factori extra-competitivi, sunt magie și o demonstrație de forță.

Cu ce ​​logică ar trebui să înceapă „curățarea” Panathinaikos, PAOK, AEK etc.? Ca oamenii mari să nu se supere și să ardă portul, dacă cineva deranjează Olympiakos?
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Nu, prietene, și nu mă interesează interesele oricărui prost, jigger și oricărui președinți ai noștri, în general. Și 20 de ani de a obține titluri în acest fel, îmi pare rău, dar nu vreau la.Cel putin, in cei 20 de ani de capitan, l-am vazut obtinand campionat pana in Larissa.Au fost multi ani greoi pentru Olympiakos si afirmatia capitanului ca va inchisa campionatul la Paiana trebuia pedepsita.

Dar de 20 de ani aud toate inceputurile si nu vad nici un inceput.Si totul ar fi trebuit sa fie inceput de altii si nu de cei care sunt tratati cu 2 masuri si 2 standarde.Si aici si 20 de ani, totul este demis. Si am aflat ce s-a intamplat de 20 de ani, s-au intamplat si pe Vardinogianni, Melissanidis, Patera, etc. Si am aflat ca au fost mereu baraci care i-au favorizat pe cei puternici.Si legea apartine celor puternici si a jocurilor, cand sunt. jucate cu factori extra-competitivi, sunt magie și o demonstrație de forță.

Cu ce ​​logică ar trebui să înceapă „curățarea” Panathinaikos, PAOK, AEK etc.? Ca oamenii mari să nu se supere și să ardă portul, dacă cineva deranjează Olympiakos?

Dar purificarea nu poate începe niciodată de la OSFP (aceasta este legea eternă) Lăsați universul să se conformeze și apoi vom vedea. Și eu, ceea ce face și echitabil. Nu poți avea cerințe de la OSFP dacă universul nu se conformează, deoarece Mercurul retrograd a fost pur și simplu de vină pentru datorii care au fost acordate pentru stadioane care au fost construite pentru orașe rădăcină care nu au fost. pedepsit. DACA universul s-ar fi conformat, asta nu s-ar fi intamplat niciodata.
 
  • Aprecieri
reacţii: SPYRIDON
Răspuns: Doar pedeapsă

Suntem de acord insa asupra rezultatului ca Panathinaikos a fost pedepsit pe drept.Faptul ca parerea domnului Savvas si a celor care sunt acuzati de alte pedepse si alte pierderi de puncte nu a fost ceruta evident nu face pedeapsa nedreapta.Am explicat din începutul de ce Panathinaikos a trebuit să fie pedepsit.Cei care visează la ceva mai mare și nu sunt mulțumiți de mărimea pedepsei, să facă apel sau să se întoarcă în altă parte.
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Am zis ca pedeapsa este mica, deci este nedrept ca legea a trebuit sa retrogradeze un grup cu un astfel de comportament.Si in primul rand sa fie inchisi vinovatii fizici si morali.Daca au fost pedepsiti automat, grupul nu ar fi chiar 1 penalizare.in acest fel presedintii aduceau oameni la magazinul lor unde la intrarea echipei adverse mancau chipsuri si beau bere.Cei carora le place relaxarea in pielea mamei sau a femeii.Fotbalul ar trebui sa se adreseze oamenilor si nu animalelor ca ce a facut cimpanzeul in fata lui Karebe.Odata contrariile i-au facut-o lui Sise.Astia vor disparea doar cu pedepse de exterminare.Acum amandoi pur si simplu hranesc lumea in fiecare zi si la baschet vom avea oameni morti. pentru că peste tot sunt aceiași muguri.
 
  • Aprecieri
reacţii: nikos_8384
Răspuns: Doar pedeapsă

Administrațiile care, în bună cooperare cu vagabonzi organizați și escroci publici și cu editori smecheri dau ordin să ucidă.
 
Răspuns: Doar pedeapsă

exact asta suntem-tu esti-nu conteaza, suntem o gramada de ipocriti, campionatul asta ne merita, asta e tot ce avem.

esti un ipocrit si pe langa faptul ca esti ipocrit esti si un judecator al tuturor celorlalti si stii cum gandim noi...


Sunteți într-o categorie de unul singur....greacă nouă....
 
  • Aprecieri
reacţii: Nebunul Monster
Răspuns: Doar pedeapsă

esti un ipocrit si pe langa faptul ca esti ipocrit esti si un judecator al tuturor celorlalti si stii cum gandim noi...


Sunteți într-o categorie de unul singur....greacă nouă....

Scuze Nicola daca ma amestec, dar exista ipocrizie si intr-adevar grozav.Aceiasi oameni care condamna comportamentele le pasa acum de orice rating.....pierderi si printre ei si viata umana.
 
Răspuns: Doar pedeapsă

esti un ipocrit si pe langa faptul ca esti ipocrit esti si un judecator al tuturor celorlalti si stii cum gandim noi...


Sunteți într-o categorie de unul singur....greacă nouă....

CE spune băiatul nostru bun cinstit și cumsecade Nicholas!!!!

:yes1::yes1::yes1::yes1::yes1::yes1::yes1::yes1::yes1:
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: