Pedeapsa corectă

Răspuns: Doar pedeapsă

esti un ipocrit si pe langa faptul ca esti ipocrit esti si un judecator al tuturor celorlalti si stii cum gandim noi...


Îl caracterizezi, deci îl judeci, ca pe un ipocrit și în același timp îl certați că îndrăznește să-i judece pe alții...
Satanic.
 
Răspuns: Doar pedeapsă

CE spune băiatul nostru bun cinstit și cumsecade Nicholas!!!!

:yes1::yes1::yes1::yes1::yes1::yes1::yes1::yes1::yes1:

cate kilograme esti prost, baiatul meu? dar cat? ha, ha, ha, ha, ha....

Ma bucur ca Aris te-a facut moderator pentru ca greselile lui tragice de la inceputul anului sa se vada mai clar...

După ce ne-a forțat să ne înscriem la companii de pariuri care au dispărut, după ce a dispărut timp de trei luni (după ce a fost invitat la o petrecere în familie) a mai avut și idioți ca voi jucați cu Napoleons...



PS Către ARI : Pentru că te-am avut prieten și tocmai m-ai văzut ca un alt utilizator al forumului, ori de câte ori fumez vei citi de aici și PUBLIC "reclamațiile" mele... și după ce am aflat că te deranjează o voi continua să-ți arăt cât de mult m-au deranjat și pe mine unele lucruri pe care le-ai făcut...

Pentru că este înțelept ce spune „dacă nu simți asta pe piele, nu poți înțelege când o faci...

PS2 Napoleon - monstru îngrijit, ai înțeles că te „folosesc” ori de câte ori îmi place să dau mesaje lui Marte? Sau nu?
 
  • Aprecieri
reacţii: Nebunul Monster
Răspuns: Doar pedeapsă

cate kilograme esti prost, baiatul meu? dar cat? ha, ha, ha, ha, ha....

Ma bucur ca Aris te-a facut moderator pentru ca greselile lui tragice de la inceputul anului sa se vada mai clar...

După ce ne-a forțat să ne înscriem la companii de pariuri care au dispărut, după ce a dispărut timp de trei luni (după ce a fost invitat la o petrecere în familie) a mai avut și idioți ca voi jucați cu Napoleons...



PS Către ARI : Pentru că te-am avut prieten și tocmai m-ai văzut ca un alt utilizator al forumului, ori de câte ori fumez vei citi de aici și PUBLIC "reclamațiile" mele... și după ce am aflat că te deranjează o voi continua să-ți arăt cât de mult m-au deranjat și pe mine unele lucruri pe care le-ai făcut...

Pentru că este înțelept ce spune „dacă nu simți asta pe piele, nu poți înțelege când o faci...

PS2 Napoleon - monstru îngrijit, ai înțeles că te „folosesc” ori de câte ori îmi place să dau mesaje lui Marte? Sau nu?


Ce să-ți spun, omule, ai astfel de probleme psihologice, te rog du-te la un medic să le rezolve... și lasă-mă în pace, dacă vrei să-i spui ceva lui Aris, spune-i, oprește-ți iluziile abuzive... tu ești obosit...
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Ce să-ți spun, omule, ai astfel de probleme psihologice, te rog du-te la un medic să le rezolve... și lasă-mă în pace, dacă vrei să-i spui ceva lui Aris, spune-i, oprește-ți iluziile abuzive... tu ești obosit...

atât de bine făcut, ai înțeles că nu e frumos să ai de-a face cu ceilalți....

De ce vezi ce ti-am facut si NU-TI PLACE....

Prin urmare, lasă caracterizările în numele celorlalți și vorbește pentru tine...

hyg. hahahaha lucru frumos cu doctorii....in fiecare zi merg..dar nu ca client...hahahahaha

Hai, noapte bună, amaretto mi-a făcut somn...: bb:
 
  • Aprecieri
reacţii: Nebunul Monster
Răspuns: Doar pedeapsă

atât de bine făcut, ai înțeles că nu e frumos să ai de-a face cu ceilalți....

De ce vezi ce ti-am facut si NU-TI PLACE....

Prin urmare, lasă caracterizările în numele celorlalți și vorbește pentru tine...

hyg. hahahaha lucru frumos cu doctorii....in fiecare zi merg..dar nu ca client...hahahahaha

Hai, noapte bună, amaretto mi-a făcut somn...: bb:


Continui sa fii un adormit profund.....O mai spun, daca vrei sa-i spui ceva lui Aris, du-te la el.

p.s.: cand am zis doctor nu ma refeream la oftalmolog....ma refeream la psiholog....: Cool:
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Continui sa fii un adormit profund.....O mai spun, daca vrei sa-i spui ceva lui Aris, du-te la el.

p.s.: cand am zis doctor nu ma refeream la oftalmolog....ma refeream la psiholog....: Cool:

o terță persoană se uită la avatarul meu....se uită și la al tău....cui îi spui să trimită un psiholog, Dexter? hahahaha... (un psiholog desigur nu este medic, probabil te-ai referit la un psihiatru...)


(primele 15 secunde despre doctor..hahahaha...
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Am zis ca pedeapsa este mica, deci este nedrept ca legea a trebuit sa retrogradeze un grup cu un astfel de comportament.Si in primul rand sa fie inchisi vinovatii fizici si morali.Daca au fost pedepsiti automat, grupul nu ar fi chiar 1 penalizare.in acest fel presedintii aduceau oameni la magazinul lor unde la intrarea echipei adverse mancau chipsuri si beau bere.Cei carora le place relaxarea in pielea mamei sau a femeii.Fotbalul ar trebui sa se adreseze oamenilor si nu animalelor ca ce a facut cimpanzeul in fata lui Karebe.Odata contrariile i-au facut-o lui Sise.Astia vor disparea doar cu pedepse de exterminare.Acum amandoi pur si simplu hranesc lumea in fiecare zi si la baschet vom avea oameni morti. pentru că peste tot sunt aceiași muguri.

Pentru echipe este imposibil din punct de vedere tehnic să retrogradeze, pentru că organizarea va deveni o mizerie cu suișurile și coborâșurile echipelor, anulările etc. La mine ar trebui lovite buzunarul și biletul european în astfel de chestiuni. pedeapsă pe scaun, amendă și în afara Europei, indiferent de clasificare.

Pentru autorii morali, am început cu președinți, producători, arbitri și s-a ajuns cu jurnaliști, comentatori, editorialiști, chiar și funcționari din justiție etc. Pentru că, nu există niciun mecanism de control, doar guvernele rămân să curețe lucrurile. Și se pune întrebarea cât de mult dorește fiecare guvern să curețe fotbal.Cele anterioare oricum știam cât de mult vor...
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Cel mai corect ar fi să nu scadă puncte, ci pe cine prinde poliția, să-l închidă și nu să apeleze la președinți pentru a scoate copiii afară.
 
Ultima editare:
Răspuns: Doar pedeapsă

Este important că există multe modalități de a rezolva o problemă cronică - faptul că este cronică confirmă două lucruri, primul este că nu poate fi rezolvată prin jumătăți de măsură, a doua este că este cunoscută și, prin urmare, poate fi tratată - dar nu se rezolvă, pe de o parte, pentru că unii cred că violența pe stadioane este controlată și gestionabilă, pe de altă parte, ajută să o pedepsim după cum credem noi și să facem relații publice, precum și oricând se observă fenomene, pentru a se deda la condamnări îngrozitoare ale comportamentului, urări de viitor și mai multe articole obiective și neobiective.

În problema făptuitorilor fizici, sunt de acord, să intre în bouzou.Totuși, pentru că făptuitorul moral, dacă se stabilește că există într-un anumit comportament, este pedepsit în mod similar, ar fi dificil să se facă o astfel de prevedere legislativă care i-ar pune pe făptuitori la închisoare.
 
  • Aprecieri
reacţii: SPYRIDON și MAN7
Răspuns: Doar pedeapsă

Soluția este una simplă, se numește intervenție politică. Nu, nu, nu, nu, nu... Dar cine să voteze aceste 2-3 prefecturi de care e nevoie, acești parlamentari care se ceartă în cantina Parlamentului ca la 10 ani în pauză de școală câte lărgiri au luat toată lumea. in derby?

De asemenea, care sunt recomandările acestui ticălos Platini? Lasă epo și fiecare epo să devină cât mai autonome și independente, statul neavând niciun drept legal asupra ei, ca slujitorii să poată da 800 de mii unor băieți Ranieri de la UEFA să joace...

Și până la urmă cea mai bună pedeapsă este una. Ce câștigă acest stat din fotbal? absolut nimic... Aproape nicio echipa nu da FPA, etc., in fiecare duminica trebuie sa trimitem covoare etc (prelungiri si altele aferente...), sunt pierderi, etc.... Ah, o desfiintare, mare Prime Domnule ministru, oricine ați fi, orice ați spune, faceți postarea mai tehnică și apoi vedem mai târziu. Dar dacă se va întâmpla asta, cum vor juca echipele uriașe grecești în Europa???? Sau cum vor veni niste jucatori precum Dosevi, Botia, Pereira, Berg etc etc sa ne incanta cu mingea uriasa pe care o cunosc???
 
  • Aprecieri
reacţii: iraklis30

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...