NOVIBET nu mă plătește

jghjk

New Member
21 și 2021
16
10
3
19 mai. După 3 luni de pierderi continue câștig pentru prima dată 840 de euro.
20 mai. A doua zi, contul meu Novibet a fost dezactivat fără niciun motiv.
fișier.png
Trimit către departamentul competent, ei îmi spun că trebuie să trimiteți:
- certificat preplătit
-poze de identitate lângă fața ta

Le trimit și eu, le primesc normal și mi-au răspuns, documentele sunt verificate. 2 zile și 100 de comunicări după ce nu am răspuns și banii mei rămân nevăzuti. Singurul lucru pe care îl pot face acum este să mă plâng în fața EEEP, vă rog oricui care a lucrat în trecut să-mi dea o părere despre cum să mă mișc.
 
Nu cred că îți vei pierde banii .. Cred doar că încearcă să te dezamăgească și, în același timp, să întârzie plata. Este posibil să aibă probleme financiare și să pregătească plata cât de mult pot .. Acordați-le un termen scris de 1-2 zile și apoi discutați cu avocatul dumneavoastră.

Acum, asta cu fotografia (identitatea de lângă față), este ca și cum ai ignora un document oficial public și cu siguranță ridică o mulțime de conversații .. Dacă te distrezi și răbdare, tragi curtea și burghezii apoi tragi de păr.
 
Nu cred că îți vei pierde banii .. Cred doar că încearcă să te dezamăgească și, în același timp, să întârzie plata. Este posibil să aibă probleme financiare și să pregătească plata cât de mult pot .. Acordați-le un termen scris de 1-2 zile și apoi discutați cu avocatul dumneavoastră.

Acum, asta cu fotografia (identitatea de lângă față), este ca și cum ai ignora un document oficial public și cu siguranță ridică o mulțime de conversații .. Dacă te distrezi și răbdare, tragi curtea și burghezii apoi tragi de păr.
Am făcut toate acestea, prietene, până le-am spus să meargă la EEEP și urechea lor nu transpiră, în ultimele 5 zile mi-au răspuns: se desfășoară o investigație, vă rog să aveți răbdare. Retragerea din ceea ce mi-au spus a fost anulată, așa că, probabil, din ceea ce văd, nu există niciunul dintr-un milion care să-mi primească banii din asta ....... CARE SE NUME NOVIBET
 
Am făcut toate acestea, prietene, până le-am spus să meargă la EEEP și urechea lor nu transpiră, de acum 5 zile îmi răspund: se desfășoară o investigație, vă rog să aveți răbdare. Retragerea din ceea ce mi-au spus a fost anulată, așa că, probabil, din ceea ce văd, nu este unul din milion să-mi primească banii de la această FRAUDĂ NUMITĂ NOVIBET
Dorim să vă informăm că contul dvs. a fost dezactivat permanent, câștigurile dvs. au fost deduse și depozitul inițial a fost rambursat deoarece termenii 2.7, 2.8 și 2.9 au fost încălcați:

pregătește-te pentru asta prietene ....
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA
Dorim să vă informăm că contul dvs. a fost dezactivat permanent, câștigurile dvs. au fost deduse și depozitul inițial a fost rambursat deoarece termenii 2.7, 2.8 și 2.9 au fost încălcați:

pregătește-te pentru asta prietene .... escroci ...
Contul meu și cel al fiului meu (26 de ani) au fost închise în același timp, probabil că suspectează un cont dublu sau ceva care nu se aplică în niciun caz. Pur și simplu nu vor să plătească profiturile .. Ți-au spus că vor verifica și după câteva zile ți-au spus că a fost dezactivat definitiv dld?
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA
Contul meu și cel al fiului meu (26 de ani) au fost închise în același timp, probabil că suspectează un cont dublu sau ceva care nu se aplică în niciun caz. Jefuitorii pur și simplu nu vor să plătească profiturile .. Ți-au spus că vor verifica și după câteva zile ți-au spus că a fost dezactivat definitiv dld?
A 10-a zi și încă nicio știre. Contul este închis, banii au dispărut și niciun răspuns ... Novibet nu mai joc, nu plătesc cu nimic
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA
Am intrat pe pagina lor, în chat
și am pus întrebări rapide pentru a scrie pe pagină
Le-am spus că intenționez să fac un depozit de 20.000 de euro :)):):):)) și că am un profit așteptat
1000 euro / zi :):):):):):):)
și că ceilalți pariori m-au închis și am întrebat dacă aș avea și eu o problemă cu ei
bineînțeles că mi-au spus că nu
Le-am trimis un link către firul tău și mi-au spus „Nu îi preocupă”
 
  • Aprecieri
  • Haha
reacţii: MrChow și PANATHA
Bună seara și de la mine. Contabilez această companie de 3-4 luni, deci din curiozitate, pentru că nu am auzit cele mai bune cuvinte despre asta. Toate retragerile pe care le-am solicitat au fost plătite în mod normal în termen de 1-2 zile. Până acum nu am întâmpinat probleme, deși limita de timp nu este prea târziu
 
Bună seara și de la mine. Contabilez această companie de 3-4 luni, deci din curiozitate, pentru că nu am auzit cele mai bune cuvinte despre asta. Toate retragerile pe care le-am solicitat au fost plătite în mod normal în termen de 1-2 zile. Până acum nu am întâmpinat probleme, deși limita de timp nu este prea târziu
Că iei de la ei și nu lasi mult, adică nu spune să fie 500-1000 și eu îi voi lua
 
Am intrat pe pagina lor, în chat
și am pus întrebări rapide pentru a scrie pe pagină
Le-am spus că intenționez să fac un depozit de 20.000 de euro :)):):):)) și că am un profit așteptat
1000 euro / zi :):):):):):):)
și că ceilalți pariori m-au închis și am întrebat dacă aș avea și eu o problemă cu ei
bineînțeles că mi-au spus că nu
Le-am trimis un link către firul tău și mi-au spus „Nu îi preocupă”
Le-am promis că le voi trimite o mare de mare : paidi:
 
  • Haha
reacţii: joc cinstit
Am intrat pe pagina lor, în chat
și am pus întrebări rapide pentru a scrie pe pagină
Le-am spus că intenționez să fac un depozit de 20.000 de euro :)):):):)) și că am un profit așteptat
1000 euro / zi :):):):):):):)
și că ceilalți pariori m-au închis și am întrebat dacă aș avea și eu o problemă cu ei
bineînțeles că mi-au spus că nu
Le-am trimis un link către firul tău și mi-au spus „Nu îi preocupă”
Urechile lor nu transpiră și, cu plângeri că i-am amenințat, au spus „poți face ceea ce crezi în interesul tău”. Știu că, indiferent de câte plângeri ai face, nu vei obține nimic ori de câte ori vor face ceea ce le place
 
Bună seara și de la mine. Contabilez această companie de 3-4 luni, deci din curiozitate, pentru că nu am auzit cele mai bune cuvinte despre asta. Toate retragerile pe care le-am solicitat au fost plătite în mod normal în termen de 1-2 zile. Până acum nu am întâmpinat probleme, deși limita de timp nu este prea târziu
Am avut contul de 5 ani și am făcut retrageri în mod normal, dar până la 100-120 euro..acum am câștigat 800 și am făcut o retragere de 340, m-au închis după 2 zile fără să-mi dea măcar banii
 
Urechile lor nu transpiră și, cu plângeri că i-am amenințat, au spus „poți face ceea ce crezi în interesul tău”. Știu că, indiferent de câte plângeri ai face, nu vei obține nimic ori de câte ori vor face ceea ce le place
Vor plăti și vor cânta o melodie .. Depinde de tine. De îndată ce avocatul le va contacta, oh, vor usca toți banii .. Așa că îți spun din nou .. Depinde de tine.
 
Vor plăti și vor cânta o melodie .. Depinde de tine. De îndată ce avocatul le va contacta, oh, vor usca toți banii .. Așa că îți spun din nou .. Depinde de tine.


se va schimba DOAR când și DACĂ vor vedea 5-10 -100 de persoane cerându-le explicații și amenințându-i cu reclamații
 
Vor plăti și vor cânta o melodie .. Depinde de tine. De îndată ce avocatul le va contacta, oh, vor usca toți banii .. Așa că îți spun din nou .. Depinde de tine.
El mi-a spus că am un cont dublu (pentru că și fiul meu joacă în companie) și mi-a spus în baza termenului nostru 2.7 avem tot dreptul să vă închidem contul și să deduc restul de la dvs.
 

Predictii

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Barcelona - Paris Saint Germain
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Dortmund - Atletico Madrid
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Southampton - Preston
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Famalikao - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Maccabi Tel Aviv - Basconia
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Anatolou Efes - Virtus Bologna
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Bonn - Peristeri
  • Mâine 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Fără Final Four în finală. Barcelona Mă distrez cu tine din vestiar dacă vii, așa că sunt definitiv
  • Ertzan Ertzan:
    Finala Olympiacos-Fener și repetarea finalei fixe
  • PANATHA PANATHA:
    ne-ai derutat...
  • Ertzan Ertzan:
    stai jos si eu m-am incurcat
  • Ertzan Ertzan:
    Avem Fener-Monaco și dacă vii, avem Fener-Panathinaikos
  • PANATHA PANATHA:
    Barcelona - Olimpic și după cu câștigătorul Real - echipa a 8-a
  • Ertzan Ertzan:
    Olympiacos-Barcelona si apoi Olympiacos-Real nu?
  • PANATHA PANATHA:
    Perechile playoff-urilor Real Madrid - Maccabi sau Baskonia sau Virtus sau Efes / Panathinaikos - Maccabi sau Baskonia / Monaco - Fenerbahce / Barcelona -
    Olimpic
  • PANATHA PANATHA:
    Așa că marți îl avem pe Bakabi - Baskonia într-un singur meci....învingătorul joacă cu Panatha.....învinsul va juca cu câștigătorul de la Efes - Virtus și câștigătorul cu Real Madrid....
  • PANATHA PANATHA:
    Cu timpul în care Efes a câștigat, ei pot câștiga Virtus și orice ar pierde în Maccabi - Baskonia și pot juca împotriva Realului...
  • PANATHA PANATHA:
    Am explicat bine?
  • animusbet animusbet:
    Nu există echipă Efes, pentru că l-au învins pe Fener de două ori într-o săptămână, i-am făcut echipă?
  • Ertzan Ertzan:
    Realul nu pierde în fața Efes decât dacă Larkin o face și acasă, atunci există speranță
  • Ertzan Ertzan:
    și celălalt client : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    In cele 5 meciuri cred ca Real va trece.....doar pentru ca a venit primul, poate sa nu aiba un adversar atat de usor cum ar fi normal
  • PANATHA PANATHA:
    1900 de meciuri și numărătoare :p
  • Ertzan Ertzan:
    Liverpool, sunt sigur că a trimis oameni și o mulțime de oameni găleți, puncte, handicap peste tot
  • PANATHA PANATHA:
    Cu siguranță s-ar pierde mulți bani în viață
  • Ertzan Ertzan:
    Fetele noastre l-au oprit pe Villeneuve în finala cu 58-45 la finalul primei reprize
  • Ertzan Ertzan:
    Englezii din această zi de meci au luat-o la dracu cu oamenii și lumea mică cu Aston Villa 0-2
  • PANATHA PANATHA:
    Momente șocante la Udinese - Roma, Evan Entika s-a prăbușit în minutul 72 al meciului.
    1f691.png
    A plecat pe targă, din fericire opritorul roman era conștient, în timp ce jocul a fost oprit definitiv.
  • Ertzan Ertzan:
    de aceea a fost întreruptă, vă spun ce s-a întâmplat aici
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Utilizatorul Infobetakias a început un nou subiect numit „Ofertă introductivă triplă, cu 1...