NOVIBET nu mă plătește

se va schimba DOAR când și DACĂ vor vedea 5-10 -100 de persoane cerându-le explicații și amenințându-i
Este nevoie de o acțiune adecvată din partea unui avocat, iar problema se va încheia rapid.. SINGURA LEGGE CARE SE APLICĂ ÎNTRE TINE ȘI NOVIBET EINAI GRECUL.!! - Instanțele grecești vor decide cine este de vină .. !!! Nu vă lăsați păcăliți de malți, EEEP etc.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
Este nevoie de o acțiune adecvată din partea unui avocat, iar problema se va încheia rapid.. SINGURA LEGGE CARE SE APLICĂ ÎNTRE TINE ȘI NOVIBET EINAI GRECUL.!! - Instanțele grecești vor decide cine este de vină .. !!! Nu vă lăsați păcăliți de malți, EEEP etc.
Iar un avocat care să pună un prieten mai mult mă va costa 500 de euro tangibili pe care i-am câștigat
 
Iar un avocat care să pună un prieten mai mult mă va costa 500 de euro tangibili pe care i-am câștigat
Daca as fi in locul tau. I-aș contacta pe AntonisXanthi94 și pe toți cei pe care i-am găsit prin site pentru un cost probabil mai mic.
 
Pentru informarea celor care urmăresc problema, am trimis la ombudsmanul consumatorilor, mi-au dat un special
Dacă se adună mulți oameni, probabil că procedurile judiciare se vor desfășura și cât de repede...
formularul de reclamație pe care l-am completat și l-am trimis înapoi acum aproximativ 2 zile. astept raspunsul lor...
 

atașamente

  • Fără titlu.png
    Fără titlu.png
    33.9 KB · Vizualizări: 173
Buna dimineata prietenilor infobeto.Mentionez pentru informarea site-ului ca de anul trecut am facut in jur de 8 retrageri de la 300 la 1.200 euro fiecare de la NOVIBET si nu m-am confruntat cu nici cea mai mica problema.
 
Buna dimineata prietenilor infobeto.Mentionez pentru informarea site-ului ca de anul trecut am facut in jur de 8 retrageri de la 300 la 1.200 euro fiecare de la NOVIBET si nu m-am confruntat cu nici cea mai mica problema.
Buna dimineata si tie.

În general, ești un câștigător sau un învins? Dacă ești un câștigător, poți calcula suma totală a profitului tău net în acea companie anume?
 
  • Aprecieri
reacţii: AntonisXanthi94
Buna dimineata si tie.

În general, ești un câștigător sau un învins? Dacă ești un câștigător, poți calcula suma totală a profitului tău net în acea companie anume?
Pentru a vă ajuta să înțelegeți prietenul care a spus despre retrageri nu este obligat să le facă „cincizeci” așa cum se spune în satul meu pentru a răspunde la întrebarea de mai sus
 
Pentru a vă ajuta să înțelegeți prietenul care a spus despre retrageri nu este obligat să le facă „cincizeci” așa cum se spune în satul meu pentru a răspunde la întrebarea de mai sus
Nu te înșeli. Practic nu trebuie să ne pierdem timpul în astfel de discuții, din moment ce știm cu toții fiabilitatea inexistentă a acestei companii. Am zis să-i dai o șansă, poate găsesc o mărturie bună pentru ea, dar e ca și cum ai căuta un ac într-un car de fân. Și pentru că timpul înseamnă bani, nu-i dau un ban.
 
  • Aprecieri
reacţii: Rezistent la apă
Nu te înșeli. Practic nu trebuie să ne pierdem timpul în astfel de discuții, din moment ce știm cu toții fiabilitatea inexistentă a acestei companii. Am zis să-i dai o șansă, poate găsesc o mărturie bună pentru ea, dar e ca și cum ai căuta un ac într-un car de fân. Și pentru că timpul înseamnă bani, nu-i dau un ban.
Dar draga mea așa este. Mi-ai vazut carcasa 20 euro am pus un set de grele poate si 30 am intepat 200+ le-am luat si am plecat ca un domn.

Daca acum eram in cazul copiilor care nu mi-au dat profitul din momentul in care as lua depozitele as zice putin rau, bineinteles ca aici ai mancat timp si timp sa faci profituri (daca daca ai pierdut bun), dar pe de altă parte o spun întotdeauna dacă este un pariu sau este în altă parte din momentul în care ar trebui să citești termenii (99% nu citesc termenii pariului minim sau alți termeni) înainte de a semna sus sau înainte de a cumpăra altceva ACCEPTĂ ca și cum jocul s-a terminat, compania invocă termenii pentru care vi se cere să dovediți acest lucru. Îți poți permite? Bine, altfel la revedere.
Ai primit francii? Bun venit Nu? Fecioara Maria cu ei. Să o urmăresc legal? Ce îți va face avocatul, crezi că și în vrac o poți face de cel puțin 4-5 ori pe zi, pentru că nu toată lumea are aceeași problemă sau tu singur vei mușca o mie, deci o cauză pierdută, tu spune că mergem pentru păr și plecăm cu o tunsoare.
 

Predictii

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Barcelona - Paris Saint Germain
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Dortmund - Atletico Madrid
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Southampton - Preston
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Famalikao - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Maccabi Tel Aviv - Basconia
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Anatolou Efes - Virtus Bologna
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Bonn - Peristeri
  • Mâine 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Ok, scriu Olympic Final Four de acum înainte : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Fără Final Four în finală. Barcelona Mă distrez cu tine din vestiar dacă vii, așa că sunt definitiv
  • Ertzan Ertzan:
    Finala Olympiacos-Fener și repetarea finalei fixe
  • PANATHA PANATHA:
    ne-ai derutat...
  • Ertzan Ertzan:
    stai jos si eu m-am incurcat
  • Ertzan Ertzan:
    Avem Fener-Monaco și dacă vii, avem Fener-Panathinaikos
  • PANATHA PANATHA:
    Barcelona - Olimpic și după cu câștigătorul Real - echipa a 8-a
  • Ertzan Ertzan:
    Olympiacos-Barcelona si apoi Olympiacos-Real nu?
  • PANATHA PANATHA:
    Perechile playoff-urilor Real Madrid - Maccabi sau Baskonia sau Virtus sau Efes / Panathinaikos - Maccabi sau Baskonia / Monaco - Fenerbahce / Barcelona -
    Olimpic
  • PANATHA PANATHA:
    Așa că marți îl avem pe Bakabi - Baskonia într-un singur meci....învingătorul joacă cu Panatha.....învinsul va juca cu câștigătorul de la Efes - Virtus și câștigătorul cu Real Madrid....
  • PANATHA PANATHA:
    Cu timpul în care Efes a câștigat, ei pot câștiga Virtus și orice ar pierde în Maccabi - Baskonia și pot juca împotriva Realului...
  • PANATHA PANATHA:
    Am explicat bine?
  • animusbet animusbet:
    Nu există echipă Efes, pentru că l-au învins pe Fener de două ori într-o săptămână, i-am făcut echipă?
  • Ertzan Ertzan:
    Realul nu pierde în fața Efes decât dacă Larkin o face și acasă, atunci există speranță
  • Ertzan Ertzan:
    și celălalt client : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    In cele 5 meciuri cred ca Real va trece.....doar pentru ca a venit primul, poate sa nu aiba un adversar atat de usor cum ar fi normal
  • PANATHA PANATHA:
    1900 de meciuri și numărătoare :p
  • Ertzan Ertzan:
    Liverpool, sunt sigur că a trimis oameni și o mulțime de oameni găleți, puncte, handicap peste tot
  • PANATHA PANATHA:
    Cu siguranță s-ar pierde mulți bani în viață
  • Ertzan Ertzan:
    Fetele noastre l-au oprit pe Villeneuve în finala cu 58-45 la finalul primei reprize
  • Ertzan Ertzan:
    Englezii din această zi de meci au luat-o la dracu cu oamenii și lumea mică cu Aston Villa 0-2
  • PANATHA PANATHA:
    Momente șocante la Udinese - Roma, Evan Entika s-a prăbușit în minutul 72 al meciului.
    1f691.png
    A plecat pe targă, din fericire opritorul roman era conștient, în timp ce jocul a fost oprit definitiv.
  • Ertzan Ertzan:
    de aceea a fost întreruptă, vă spun ce s-a întâmplat aici
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
    B Forum Bot: BraShaVa8888 a început un nou thread numit „|_ Live _|” in Prognoze...