Ne-am distrat cu Koronios

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,382
18,454
113
36
CARE ESTE FENERUL

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,382
18,454
113
36
CARE ESTE FENERUL
Din moment ce suntem acasă ne putem „ucide” timpul citind nicio carte despre jucători

Iar pentru romantici am mai jos Sotirakopoulos-ul meu preferat

Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
  • ca
reacţii: joc cinstit

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
Încerc să-mi imaginez ce s-ar fi întâmplat dacă Grecia ar fi ales ceea ce Anglia alesese inițial cu o deplină libertate, fără niciun metru deschis tuturor magazinelor de service și să continuăm acest lucru (acum spunem).

- Mitsotakis ar fi ales un economist pentru Dr. Giordas.
-Site-urile ar vorbi despre un guvern cu criminali care părăsesc lumea să moară pentru a proteja economia.
-Site-urile care spun că fotografiile din Italia erau false ar spune exact opusul, „vezi ce se întâmplă în Italia”
- Cardiologul Bovolis ar scrie un alt text, de exemplu, „politicieni nebuni care au ales o turmă imatură”
-ISIS în apelul său către credincioșii săi să părăsească Europa, i-ar sfătui să nu călătorească prin Grecia.
- În loc să împingă Grecia în Evros, Erdogan ar face-o singur.: ROFLMAO:El ar asculta Grecia și ar speria iadul din Liban.
- Naționaliștii ar spune că acum că turcii uciși sunt oportunități de a prezenta Orașul.
- Partidele de stânga ar fi putut solicita intervenția armatei.

Zorian

IFC # 5 Cupa câștigătoare 2013-14
Membru al echipei
11 Oct 2005
29,404
19,056
113
50
Pe o insulă a oceanului, pe un vârf pustiu
Mâine Mareva ne-a spus să nu ieșim și să aplaudăm. El a cerut să ieșim cu toții la ora 9:XNUMX la baloane și să cântăm. Să cânt o melodie preferată veche. Să cunoaștem toate versurile și să le cântăm toate într-o singură voce, deoarece ne unește pe toți grecii. A arăta că suntem uniți ca un pumn!
Deși cred că majoritatea cunosc versurile, fac acest lucru pentru a-i lăsa pe cei care nu îi cunosc să știe că mâine seară suntem toți gata ...

Predictii

• 16: 05
    Novasports 1HD
    • Chicago - Seattle
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Vest Brom - Fulham
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • 2019 - Premier League 2020
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • 2019 - Premier League 2020
  • 22: 45
    Novasports 1HD
    • Atalanta - Brescia
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
  • 23: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Benfica - Vitoria Guimaraes
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 11: 10
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Rezistent la apă Forum Bot: Waterproof a început un subiect nou numit „pariuri sau schimburi?” în...