Ne-am distrat cu Koronios

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,285
18,382
113
36
CARE ESTE FENERUL
Kardalias: „A fost izbitor că vineri, toate instalațiile sanitare au fost demontate, în toate casele, cu excepția Atenei, și toată lumea a trebuit să meargă să o remedieze.

însemna următoarele : paidi:

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,285
18,382
113
36
CARE ESTE FENERUL
Mesajul lui Koulis cu salariile deputaților săi este ca noi să pescuim.
Nu știu câți știu că există o tehnică de filare și un mecanism de lumină cu tijă de 2.40 m. Pui un fir de anduranță cu 8 fire undeva undeva 10-11 kilograme de rezistență la pește. Deci puneți pește fals acolo, fie silicon, fie plastic. Aruncați peștele înăuntru și îl ridicați și peștele face mișcări, să zicem sardină sau kefalopoulos, acest lucru se face tot timpul, îl facem timp de trei ore în zori sau când apune soarele pentru că atunci peștele mare vine să se hrănească și laurul de 5 kg îl apucă și puterea pe care o simți este mai bună decât sexul și în acel moment sunetul în frâne este mai bun decât motorul Ferrari. Deci ce a făcut Koulis? exact la fel. El a aruncat peștele meșteșugat (sugestia de a veni de bună voie) și a început să tragă pentru a vedea câți fundiți, vânători, focuri (parlamentari) vor urma. Dacă cineva este bătut în cuie, va sărbători. În caz contrar, va merge la al doilea plan pe care îl răspândesc net (neapărat toate cu 50% în jos) și le colectez pe toate, nu mai rămâne nimic.

Lucruri atât de simple : bere1:

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
Nu știu câți știu că există o tehnică de filare și un mecanism de lumină cu tijă de 2.40 m. Pui un fir de anduranță cu 8 fire undeva undeva 10-11 kilograme de rezistență la pește. Deci puneți pește fals acolo, fie silicon, fie plastic. Aruncați peștele înăuntru și îl ridicați și peștele face mișcări, să zicem sardină sau kefalopoulos, acest lucru se face tot timpul, îl facem timp de trei ore în zori sau când apune soarele pentru că atunci peștele mare vine să se hrănească și laurul de 5 kg îl apucă și puterea pe care o simți este mai bună decât sexul și în acel moment sunetul în frâne este mai bun decât motorul Ferrari. Deci ce a făcut Koulis? exact la fel. El a aruncat peștele meșteșugat (sugestia de a veni de bună voie) și a început să tragă pentru a vedea câți fundiți, vânători, focuri (parlamentari) vor urma. Dacă cineva este bătut în cuie, va sărbători. În caz contrar, va merge la al doilea plan pe care îl răspândesc net (neapărat toate cu 50% în jos) și le colectez pe toate, nu mai rămâne nimic.

91276318_212237926779382_3126205024292569088_n (1)

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,285
18,382
113
36
CARE ESTE FENERUL
Am primit-o de la un prieten pe fb

Ziua nebuniei din aprilie mâine, să încercăm să ghicim „noutățile” pentru binele obiceiului:

1. Guvernul ridică treptat interdicția de circulație.

2. Nu există cazuri noi de COVID-19 în Grecia în ultimele 24 de ore.

3. S-a găsit vaccinul coronavirus. Când să o găsești în farmacii.
4. Sfânta Lumină: Implicarea bruscă cu transferul său în Grecia.
5. 100% din salariul lor, în loc de 50% propus de prim-ministru, este oferit de eurodeputații pentru a consolida SSN în lupta împotriva legistului.
6. Merkel a spus „da” emisiunii de obligațiuni euro pentru prințul coroanei.
7. Calea a fost deschisă pentru întoarcerea sculpturilor Partenon. Boris Johnson s-a gândit din nou la asta, în timp ce era în carantină.
8. Internet prin satelit gratuit pentru toată lumea, până când criza sa sfârșit.
9. Cu „Cafeaua bucuriei” în loc de „Isus din Nazaret” Săptămâna Sfântă de pe ANT1.
10. Reluarea treptată a acțiunii în Super Ligă. Playoff-urile încep în weekend, după playoff-urile de Paște.

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93

Înveți adevărul de la a fi beți și nebuni.

Predictii

• 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Stuttgart - Hamburg
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Darmstadt - Greuther Firth
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Freiburg - Leverkusen
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    X Forum Bot: Xr_raf a lansat o nouă temă numită "Depozit-vivawallet" în ...