adaptări

johnbill

IFC # 5 campion 2008-09, IFC # 4 Cup & Super Cup winn
Membru al echipei
7 Sep 2002
10,992
7,578
113
45
Sepolia
Răspuns: Schimburi

Orgasmatron ... Track și stație pentru Motorhead dar, de asemenea, pentru metale .... am auzit de nenumărate ori și a fost întotdeauna în fiecare CD-uri cu metal, care a fost pentru a face masina ...

Autentic ....

Adaptarea de către Sepultura ....

Deși adaptarea braziliană este mai agresivă (și, desigur, mai mult decât onestă), vocea lui Lemmy face tot ceea ce este necesar și necesar (pentru acel particular) sadism ... Deci, votez pentru original ...
  • ca
reacţii: Zorian

johnbill

Membru al echipei
7 Sep 2002
10,992
7,578
113
45
Sepolia

Doctor Doctor ..... Michael Schenker (fostul Scorpion, OZN, MSG etc.) ...

Autentic ...

Fecioara de fier ...

Deși Maiden este în TOP-5 meu personal, acest Bailey care a fost acolo pentru o vreme nu este digerat cu nimic .... Îmi vei spune că nu e vina ... El a fost comparat cu un mit .... Bineînțeles că preferăm autentic ...

johnbill

Membru al echipei
7 Sep 2002
10,992
7,578
113
45
Sepolia

Timp de mulți ani, când am auzit acest cântec am crezut că a fost Elvis ... Când m-am uitat în sus istoria piesei (în general, îmi place să fac), am realizat că Elvis este un capac .... Și pentru că aceasta a fost timp pentru a înregistra ceva luni înainte de Brenda Lee (doamna care cântă Rockin în jurul bradului de Crăciun - noi toți am auzit cândva) ... cântec foarte emoționant .... Pentru băieți sensibile ....: bb:

Autentic ...

Adaptarea lui Elvis ....

Versiunea pop foarte reușită a lui Pet Shop Boys

Preferința; Puțini artiști pot fi puse în aceeași propoziție cu Elvis ... Desigur, nu cele de mai sus .... Deci, eu prefer coperta ...

Yannisss

Membru bine-cunoscute
11 și 2002
13,495
8,465
113
47
Nafplio

Am uitat și următorul, deși este unul dintre piesele cele mai adaptate.
Eu fac doar ceea ce îmi amintesc acum și îmi place mai mult. Am 2 sau trei cd-uri cu versiuni diferite ale acestui cântec

Ultima editare:
  • ca
reacţii: johnbill

johnbill

Membru al echipei
7 Sep 2002
10,992
7,578
113
45
Sepolia

Pentru tema James Brown îmi prefer originalul ... Nașul mi-a dat totul ....

Pavarotti și-ai adus aminte de o săptămână în urmă am scris un CD cu opera si am fost blocat cu Puccini Nessun Dorma .... interpretarea Partea de sus a Pavarotti in aceasta ....

Am citit undeva o foarte mare succes la acest film .... Că la sfârșitul ochilor piese arată că Pavarotti a cântat până la sfârșitul avysou și a revenit .... foarte de succes ...

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,255
18,359
113
36
CARE ESTE FENERUL

Pentru tema James Brown îmi prefer originalul ... Nașul mi-a dat totul ....

Pavarotti și-ai adus aminte de o săptămână în urmă am scris un CD cu opera si am fost blocat cu Puccini Nessun Dorma .... interpretarea Partea de sus a Pavarotti in aceasta ....

Am citit undeva o foarte mare succes la acest film .... Că la sfârșitul ochilor piese arată că Pavarotti a cântat până la sfârșitul avysou și a revenit .... foarte de succes ...
Mă impresionezi că nu ai ieșit din brățara lui Verti pentru a auzi așa ceva : twis:

Predictii

• Nu există emisiuni de fotbal astăzi
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: nu le dai la ele ... le ia ori de câte ori dpg dorește ......