adaptări

jazz

New Member
12 IOL 2006
9,669
7,175
0
Răspuns: Schimburi

zeci de execuții reale și remixuri.
Inchei cu remixul meu preferat. minunat
Terminați volumul pentru a vă bucura de ea.

jazz

New Member
12 IOL 2006
9,669
7,175
0

"teren mai înalt".
Am auzit-o acum câteva zile de Red Hot Chilli Peppers.
Eram lângă dj cu soțul meu.
Ei comentau. Le spun "piesa este o adaptare". Ei nu au crezut, dar au verificat-o pe internet și au spus "prietene bravo".

Unul dintre cele mai bune cântece vreodată.
Este puțin probabil ca degetele magice ale lui Stevie Wonder să fie introduse în chei.

și ardei

jazz

New Member
12 IOL 2006
9,669
7,175
0

dar cea mai frumoasă piesă scrisă de Stevie Wonder este, desigur, minunată, șocantă, ...
"paradis de distracție". Ce să spun despre această capodoperă. Bucură-te din nou și din nou.

o mulțime de oameni știu despre Coolio și filmul.
După un tip de o zi într-un magazin pe care l-am pus de Stevie Wonder, a venit și m-a întrebat "prietena mea, nu-i așa?" !!!!!!!!!!!!!!!!: twis:
Foarte frumos, dar și asta

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,285
18,382
113
36
CARE ESTE FENERUL

Am descoperit ieri că am auzit rso 91.7

Original Heart-Alone

Celine Dion-Singură

Versiunea 2012 Alyssa Reid-Alone din nou

• ca
reacţii: Zorian

johnbill

IFC # 5 campion 2008-09, IFC # 4 Cup & Super Cup winn
Membru al echipei
7 Sep 2002
10,992
7,578
113
45
Sepolia

Astăzi nu a fost o zi bună ... Fără ceva teribil ... Gânduri diferite ...

Toată noaptea (după ce toată lumea sa dus la culcare) Sunt pe PC-ul cu căști și asculta diverse gerolykous .... Și pentru că această adaptare special, am auzit în seara asta de peste ori 10 pot pune ....

Originalul este de la Nine Inch Nails .... Trupa serioasa cu multi oameni in spatele ei ....

Și apoi a venit Johny Cash ... A primit-o (în ultimul său album înainte de a pleca) a respectat-o ​​și a făcut-o proprie ... De ce ... De ce ar putea ... După interpretarea lui și adâncul durere si finisaje sentiment chiar mai profunde, fără nici un efort (numai acest răgușeală mamimeni) nu-mi pot imagina orice alte buze .... cine stie ... poate cântând chiar înainte să moară lupte contemple date de demonii lui personali (din moment ce piesa vorbeste despre dependenta, depresie, abandon si, in general, o astfel de incantare histamina) ....

Galvatron

interzis
21 Jan 2013
2,098
1,746
0
42

Discuție grozavă, chitară mare la piept, sunt recent în negru, dar din motive ridicole (vreme nefavorabilă din punct de vedere economic : agis:) L-am aruncat în muzica indiană ca să mă liniștesc seara. Dar când încep să cânt un muzică indiană, îl văd pe Yannisss devenind din nou un banner și mi-a trimis indian : Cool:
  • ca
reacţii: johnbill

johnbill

IFC # 5 campion 2008-09, IFC # 4 Cup & Super Cup winn
Membru al echipei
7 Sep 2002
10,992
7,578
113
45
Sepolia

L-ați înțeles greșit ...: twis:

Astăzi este o altă zi (mai bună) ....

Și nu există motive ridicole pentru un prieten să-ți aibă copii ... Toată lumea este acceptată ... Spune-mi că vrei Galva ... Nu vei alăpta ... Fii doar pe titlu ...: semn:

Galvatron

interzis
21 Jan 2013
2,098
1,746
0
42

L-ați înțeles greșit ...: twis:

Astăzi este o altă zi (mai bună) ....

Și nu există motive ridicole pentru un prieten să-ți aibă copii ... Toată lumea este acceptată ... Spune-mi că vrei Galva ... Nu vei alăpta ... Fii doar pe titlu ...: semn:
Nu voi îndrăzni, dar mă va duce la germană în noul ei show

Voi trece acum opțiunile

: semn:

Galvatron

interzis
21 Jan 2013
2,098
1,746
0
42

pentru a începe ceva "grec", (nu indian: twis:), ideal pentru după mască și înainte de siesta

Predictii

• 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Stuttgart - Hamburg
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Darmstadt - Greuther Firth
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Freiburg - Leverkusen
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    X Forum Bot: Xr_raf a lansat o nouă temă numită "Depozit-vivawallet" în ...