adaptări

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,358
18,435
113
36
CARE ESTE FENERUL
Răspuns: Schimburi

O melodie pe care o să aud în mod clar despre orice fel de turnare de mai multe ori pe an, mai ales în seara fără vin.

Pe măsură ce citesc povestea, 1987 a fost scris pentru Roy Orbison, dar snob-ul principal nu-i plăcea în album și sa spus

Dupa 1991, cu toate acestea, Orbison a luat-o ca single

O actriță bine-cunoscută care joacă 1990-2000 în 25 90210 și mai sus își va aminti cu siguranță pe ceilalți cu googling. Da și apoi repetăm ​​în televiziunea greacă din Mega dacă îmi amintesc bine. Lasă-mă să spun. Este Brandon unde a jucat la Beverly Hills XNUMX

După aceea, mulți oameni au spus că o versiune pe care prefer să o spun este valabilă pentru Celine Dion și în special pentru a trăi

• ca
reacţii: Zorian și venoss

venoss

Membru bine-cunoscute
14 Jan 2011
8,178
6,934
113

Executarea ornamentelor roy orbinson se face mai bine ....

gdouvl1984

prezentator
Membru al echipei
17 Ion 2012
2,541
2,983
113
3kala

Instrumentul de editare:

Primul dintre banda de spargere a trupei:

Și apoi, talentele fantastice ale academiei de muzică a lui O'Keefe:

• ca
reacţii: Zorian

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,358
18,435
113
36
CARE ESTE FENERUL

Am descoperit-o urmărind seria High Family jucând pe Atenna da toate repetițiile și dacă am jucat am văzut arsuri spunem noi și noi nu-l ascundem :)

Am stiut-o de la Gloria Gaynor, dar cred ca nu este de la faptul ca a spus mai intai urmatoarele

și apoi Gaynor. Pentru a spune adevărul, prefer Gaynor

• ca
reacţii: Zorian și venoss

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,358
18,435
113
36
CARE ESTE FENERUL

Anul 2006-2007 Îmi amintesc încă în Ankara pentru studii. Când m-am întors la școală la ploaie, ascultam radioul (stația din străinătate, turcii aud foarte rar sau deloc). Am ascultat acest lucru abia pentru că frecvențele au continuat și simfonia mea de iubire a rămas, după ani de căutări am găsit-o înaintea 2 de ani și în această dimineață am auzit că am găsit că era inițial italiană și apoi a fost făcută de Târg Controlul.

Original

revizuire

YG: Un lipici cu 70s 80s 90s țara
  • ca
reacţii: Zorian

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,358
18,435
113
36
CARE ESTE FENERUL

Într-o seară, ascultau din nou un radio și mai ales un sport-fm și, mai exact, un club de lupte (cei vechi își vor aminti de tineri greu), așa că am descoperit următorul cântec

Acest cântec special a fost adaptat de Zig Zag (da, i-am auzit și chiar astăzi le-am auzit)

• ca
reacţii: venoss

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,358
18,435
113
36
CARE ESTE FENERUL

Avem de asemenea Zig Zag. Vara de iarnă îi voi asculta și, din fericire, îi voi asculta. Pe măsură ce i-am ascultat, am aflat că există și versiunea acesteia într-o formă mai Bujukatic din Serbia.

Până la 2: 50 este paralizantul publicului și în 2: 52 cel care știe ce este Zig Zag.

și sub sârbă

De asemenea, am descoperit o adaptare în limba greacă

Vrei să spui că prefer Orizinalul : ochi:

PS: Ca pariu este înțeleasă din august :)
Ultima editare:
  • ca
reacţii: venoss

venoss

Membru bine-cunoscute
14 Jan 2011
8,178
6,934
113

Dacă nu te-ai dus la Nathalie ...
Zigzag-ul este frumos.
: bere1:
  • ca
reacţii: Ertzan

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,358
18,435
113
36
CARE ESTE FENERUL

Continuăm cu coperta. 10 zile fără a fi jucat centi și țintă până în august și nici un cent pe pariul astfel încât vom avea alte lucruri :)

Cunoscut îmi imaginez în multe feluri următorul cântec. Da, am învățat și eu.

Ediția standard

Editia Fraudelor

Următoarele pe care le-am descoperit într-o stație de radio turcă (da, auzesc turcă, dar cu cântece străine). Arată bine pentru mine. Coloana sonoră și filmul San Andreas

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,358
18,435
113
36
CARE ESTE FENERUL

Păcătuiesc au aruncat 8 euro nu paria nimic altceva în afară de mine mânca banca să mănânce singur, deci, dacă nu conta în zile aproape 2 1 luni Nici un pariu: bere1:

Așa că piesa următoare a fost descoperită întâmplător. M-am bucurat, de asemenea, de unele dintre Natalitsa Chart Show (știu venos știu :) intitulat 30 cele mai populare melodii pop de la 1970 până în prezent (adică 2012 atunci) și acest lucru a fost 5 în serie.

A fost adaptată într-un ritm rapid, bineînțeles.

Normal

adaptarea

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,358
18,435
113
36
CARE ESTE FENERUL

Unde am stat și am căutat cântece grecești care au fost jucate cu pian și numai eu sunt în greacă. Spun că este vorba de italiană și căci în mintea mea vine in vivo pe lei ca și amândoi : ochi:

Predictii

• 20: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Charlton - Millwall
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Atletico Madrid - Mallorca
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 11: 50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 1 2020 - Marele Premiu al Austriei
  • 12: 00
    ERT Sports HD
  • 15: 50
    COSMOTE SPORT 5 HD
  • 19: 00
    ERT Sports HD
    • PAOK - Panathinaikos
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a lansat o nouă temă numită "Cupa IFC, faza 8: 29/06 - 02/07/2020„la Concursul IFC.
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a lansat o nouă temă numită "RIP Elephant„la Pentru roșii.
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a lansat o nouă temă numită "În cele din urmă, Obradovic„la Știri sportive.
  • kostas69 kostas69:
    Bună seara, în Tipster Challenge am trecut două rezultate greșite în jocurile Villarreal - Sevilla +4,44 în loc de +4,84 și în Manchester City - Burnley în loc de -5, din greșeală +5 (este desigur roșu), dar este bine pentru fluxul corect al concursului care trebuie corectat ... Am încercat să îl schimb, dar sistemul nu mă lasă ... Vă rog, dacă cineva din conducere îl poate schimba. Mulțumiri
    mult noroc tuturor!
  • F Forum Bot:
    Utilizatorul Falcao a lansat o nouă temă numită "Cafeneaua Championsbet„la Știrile pieței de pariuri.
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a lansat o nouă temă numită "Pot paria„la Pachete de conversații.
  • BetLaden BetLaden:
    Pentru primul meci amânat din play-off (al 1-lea meci din competiție), câștigătorul este athanasios28. Cadoul a fost trimis și poate găsi instrucțiuni în e-mailul său.
  • BetLaden BetLaden:
    kostas69 a spus:
    Bună seara, în Tipster Challenge am trecut două rezultate greșite în jocurile Villarreal - Sevilla +4,44 în loc de +4,84 și în Manchester City - Burnley în loc de -5, din greșeală +5 (este desigur roșu), dar este bine pentru fluxul corect al concursului care trebuie corectat ... Am încercat să îl schimb, dar sistemul nu mă lasă ... Vă rog, dacă cineva din conducere îl poate schimba. Mulțumesc tuturor pentru toate !!!
    Totul este bine. Au fost corectate.
  • P PANATHA:
    Buna seara companiei .... ai trecut de meciurile meciului cu scorurile?
  • Ertzan Ertzan:
    Hei nenorocit, ai arătat acum că Zots a dispărut și întrebi despre scorurile pisoiului la noi? :p
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a lansat o nouă temă numită "IFC # 16: Tulburarea grupului A și B„la Concursul IFC.
  • P Forum Bot:
    Utilizatorul prasinostrifilaras a lansat o nouă temă numită "Înfrângeri-grupuri de grup„la Cafenea.
  • S Forum Bot:
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "La multi ani Peter si Paul!„la Anunturi - Suport.
  • BetLaden BetLaden:
    pentru cel de-al 4-lea joc al competiției la Superleague, câștigătorul premiului este athanasios13. Verificați adresa de e-mail pentru instrucțiuni.
  • BetLaden BetLaden:
    Al 5-lea meci s-a deschis pentru predicții ... și privește doar cele 3 meciuri ale zilei de miercuri
  • Ertzan Ertzan:
    Ca și astăzi în 2013, Zotsaros a semnat pentru noi aaaaah ah nostalgia
  • BetLaden BetLaden:
    Zote în Fener ??? : npaper: de cand este acest ziar ???
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a lansat o nouă temă numită "Lună fericită„la Cafenea.
  • BetLaden BetLaden:
    așteptând să aibă loc extragerea pentru cel de-al 4-lea meci ... între cei doi candidați câștigători ai cadoului ...
  • BetLaden BetLaden:
    Vă anunț câștigătorul celui de-al 5-lea joc al competiției de superliga ... care este Eric Castel!
  • BetLaden BetLaden:
    Cadoul a fost trimis ... :)
  • Eric Castel Eric Castel:
    Vă mulțumesc foarte mult!
  • T ThanosKozi:
    @BetLaden referitor la concursul de loterie din cel de-al 31-lea meci v-am trimis un mesaj ieri dimineață!
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a lansat o nouă temă numită "Cupa IFC, semifinale: 07„la Concursul IFC.
    BetLaden Forum Bot: BetLaden a lansat o nouă temă numită "Cupa IFC, semifinale: 07 ...