Înfrângere didactică (81-79)

Nikitas

Membru bine-cunoscute
9 Nov 2005
16,095
8,577
113
Unde vă plac cu voi și cu tine
sau altceva ce ai avut Barji ce am avut întotdeauna. Domnul Giorgos și echipa sa văd verde și pierd mingea, care fără a avea la dispoziție 38 de lovituri câștigate (record obișnuit al OSFP în Euroliga oricum), dar și Bogris care a postat cu succes Lekavitsios în trecut, a fost forțat să înfrângere, pe care îmi doresc din suflet să nu-l coste în vânătoarea pentru a 8-a.
Dominația atât de confortabilă a lui Zalgiris încât, în ciuda jocului greu de refuz prea slab, a găsit modalități de a câștiga arbitrajul și de 3 ori campion european, demonstrând că sufletul este mai important decât bugetul. Cei dintre noi care iubesc baschetul vor să vadă astfel de jocuri frumoase, iar Euroliga din acest an le va oferi cu generozitate. Să ne fie bine și la mulți ani de aici

johnbill

Campion IFC # 5 2008-09, IFC # 4 Cup & Super Cup câștig
Membru al echipei
7 Sep 2002
11,002
7,604
113
46
Sepolia
Oricum, tu, antrenor Barji, ai avut mare grijă de tine .... Și în interiorul casei tale .... Deci nu văd o problemă cu verdele .... A fost un antrenament bun, poate puțin mai puternic decât el ar fi trebuit să fie în fața majorității .. ..

Noroc Nikita mea .... Și anul viitor puternic ....

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
44,062
18,901
113
37
CARE ESTE FENERUL
Îl las 79-79 cu 20 de secunde rămase. Câteva minute schimb canalul, apoi mă întorc gândindu-mă că a trecut ore suplimentare și nicăieri.

Văd ultima fază a ceea ce s-a întâmplat în 20 de secunde și spun următoarele.

Cum s-au stins luminile băieți. : Nesigur:

Nikitas

Membru bine-cunoscute
9 Nov 2005
16,095
8,577
113
Oricum, tu, antrenor Barji, ai avut mare grijă de tine .... Și în interiorul casei tale .... Deci nu văd o problemă cu verdele .... A fost un antrenament bun, poate puțin mai puternic decât el ar fi trebuit să fie în fața majorității .. ..

Noroc Nikita mea .... Și anul viitor puternic ....
Antrenamentul este întotdeauna aceste jocuri pentru osfp atunci când nu este nici măcar în a 8-a.
Joacă joacă vei câștiga cândva. Prin rezultat. La urma urmei, nu am vrut să fim din nou vinovați pentru concediere. Trăim vremuri dificile
Îl las 79-79 cu 20 de secunde rămase. Câteva minute schimb canalul, apoi mă întorc gândindu-mă că a trecut ore suplimentare și nicăieri.

Văd ultima fază a ceea ce s-a întâmplat în 20 de secunde și spun următoarele.

Cum s-au stins luminile băieți. : Nesigur:

Pacat si prieten nedrept !!

johnbill

Membru al echipei
7 Sep 2002
11,002
7,604
113
46
Sepolia
Antrenamentul este întotdeauna aceste jocuri pentru osfp atunci când nu este nici măcar în a 8-a.
Joacă joacă vei câștiga cândva. Prin rezultat. La urma urmei, nu am vrut să fim din nou vinovați pentru concediere. Trăim vremuri dificile

Pacat si prieten nedrept !!
Ar trebui să știi mai bine decât noi toți Nikita mea că acum octava este ceva foarte dificil ... În plus, vom fi din nou în jocul următor ....

Nikitas

Membru bine-cunoscute
9 Nov 2005
16,095
8,577
113
Ar trebui să știi mai bine decât noi toți Nikita mea că acum octava este ceva foarte dificil ... În plus, vom fi din nou în jocul următor ....
Anul acesta nu plecăm pentru opt, prietene, pentru că vrem să-l ridici, pentru ca concurenții noștri să nu scape prea mult. facem o pauză și rămânem în Grecia pentru a obține o dublă veche. Tu, deși odihnit (din moment ce ai două echipe), pierzi din orice eventualitate. Și da, voi fi mereu înăuntru. Nu m-am ascuns niciodată.

Γυρισαμεεεεεεεε❤️

johnbill

Membru al echipei
7 Sep 2002
11,002
7,604
113
46
Sepolia
Anul acesta nu plecăm pentru opt, prietene, pentru că vrem să-l ridici, pentru ca concurenții noștri să nu scape prea mult. facem o pauză și rămânem în Grecia pentru a obține o dublă veche. Tu, deși odihnit (din moment ce ai două echipe), pierzi din orice eventualitate. Și da, voi fi mereu înăuntru. Nu m-am ascuns niciodată.

Γυρισαμεεεεεεεε❤️
Da omule ..... Ia dublul ..... Cu dorința mea .... Dar nu văd că Lavrio și Prometeu sunt de acord foarte mult ....

Și nu am vrut să spun că se vor ascunde eh .... Doar săptămâna viitoare vom fi din nou în 8 ....

Ne-am intors !!!!!!!!

• Dragoste
reacţii: Nikitas

Nikitas

Membru bine-cunoscute
9 Nov 2005
16,095
8,577
113
De asemenea, trebuie remarcat faptul că Spanoulis a fost eliminat și este o prostie împotriva unei persoane care a mers la o echipă care până atunci avea un european peste Elysiakos, i-a dat două Euroligi, i-a dat campionate și cupe și acum se aplică pentru a juca.
Ντροπηηηηηηξξξ

• Aprecieri
reacţii: johnbill

Nikitas

Membru bine-cunoscute
9 Nov 2005
16,095
8,577
113
Da omule ..... Ia dublul ..... Cu dorința mea .... Dar nu văd că Lavrio și Prometeu sunt de acord foarte mult ....

Și nu am vrut să spun că se vor ascunde eh .... Doar săptămâna viitoare vom fi din nou în 8 ....

Ne-am intors !!!!!!!!
Deocamdată spun prietenul meu. Planificăm de acum înainte. Anul acesta vom câștiga un singur campionat. La urma urmei, avem o echipă care să joace mai întâi

• Aprecieri
reacţii: johnbill

johnbill

Membru al echipei
7 Sep 2002
11,002
7,604
113
46
Sepolia

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
44,062
18,901
113
37
CARE ESTE FENERUL
Anul acesta îl văd pe Spanoulis plecând pentru a fi ultimul său. Frații Angelopoulos ar putea fi gelosi pe Diamantidis și l-au pus la conducerea echipei

johnbill

Membru al echipei
7 Sep 2002
11,002
7,604
113
46
Sepolia
Sper să faci A1 și să pierdem un an. Lipsesc ochii plecați și pauzele jocului din baschetul grecesc. Acum toate jocurile se termină în 40 de minute, boringgggggh
: Lol: (Divin) ...

Vom vedea .... Este adevărat că am ratat non-apelurile și cele 5 greșeli în 10 secunde ....

johnbill

Membru al echipei
7 Sep 2002
11,002
7,604
113
46
Sepolia
Invata sa joci aparare fara faulturi si nu te vor fluiera. Știu că ți-a fost dor, de aceea vrei să te întorci.
Este puțin dificil prietenul meu .... Trebuie să ne înțelegi și noi .... Altfel sportul se joacă în Europa și diferit în localnici .... Fiecare are dulceața lui, desigur ...

• Aprecieri
reacţii: Nikitas

Predictii

• 19: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Paderborn - Darmstadt
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Trece Ferreira - Nacional
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Schalke - Mainz
  • 21: 45
    Novasports 5HD
    • Huddersfield - Cardiff
    Novasports Extra 1
    • Charleroi - Sf. Truiden
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2020-21
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Valencia - Villarreal
  • 22: 45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Sporting Lisabona - Santa Clara
  • 19: 00
    Novasports 2HD
    • Khimki - Alba Berlin
  • 20: 00
    Novasports 4HD
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21: 00
    Novasports 1HD
    • Olympic - Steaua Roșie
    Novasports 3HD
    • Villeurbanne - Fenerbahce
    Novasports 2HD
    • Barcelona - Basconia
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 22: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • PANATHA PANATHA:
    Lamia - PAOK 0-1 la 23 ΄ .... meciul are un ritm și merită să pariezi pe peste 1,5 goluri în prima repriză la cota de 1.93
  • PANATHA PANATHA:
    A devenit clasic ... nu s-au mai înscris goluri în primul - în timp ce s-a pierdut un penalty - și a fost la începutul reluării .....
  • Ertzan Ertzan:
    gol frumos al lui Panathinaikos : paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    Ertzan a spus:
    Legenda este dublă astăzi și Fener este o victorie, mai ales Fener este fix : paidi:

O imagine este o mie de cuvinte pe care le spun chinezii : bere1: : bere1: : bere1: : bere1:
  • Ertzan Ertzan:
    Puneti-va centurile
    : bask:: bask:: bask:: bask:: bask:
  • Ertzan Ertzan:
    și îi las sloganul preferat : bask: : bask: : bask: : bask: : bask:
  • A Forum Bot:
  • BINOTRADER Forum Bot:
    Utilizatorul BINOTRADER a început un nou subiect numit „Răbdare pentru ieșirea din tunel." în Forex Trading.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce facem alania ?? Ne-am enervat?
  • Ertzan Ertzan:
    wow la naiba ce să spună acum îl lăsăm să înțeleagă :D
  • Ertzan Ertzan:
    În baschet brodăm fotbalul negru pe fotbal. Lucrul bun este că Ozil a fost accidentat și sper să închidă sezonul pentru anul acesta pe care îl vedem
  • Ertzan Ertzan:
    Efes o violează pe Tska; Nu îl văd pe Itoudis revenind
  • PANATHA PANATHA:
    Ertzan a spus:
    În baschet brodăm fotbalul negru pe fotbal. Lucrul bun este că Ozil a fost accidentat și sper să închidă sezonul pentru anul acesta pe care îl vedem
    gluma este că cealaltă echipă a ta Olympiakos merge exact invers în ambele sporturi
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    gluma este că cealaltă echipă a ta Olympiakos merge exact invers în ambele sporturi

Nu vreau absolutul, nu ce să fac. Te văd brodând în ambele sporturi : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    faptul că ne-am câștigat reciproc în fotbal și baschet în timp ce nu brodăm ne arată măreția ...
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-am dat seama că odată au apărut grupuri de artificii și asta a fost
    : pește:
  • PANATHA PANATHA:
    la ce vulpea nu ajunge, el atârnă ...
  • Ertzan Ertzan:
    Avem prognoze pentru mâine? : bask:
  • Ertzan Ertzan:
    în seara asta mă aștept să câștigi, știu doar un Bayern München și cel din fotbal. Nu există Bayern München în baschet : agis:
  • PANATHA PANATHA:
    Ei bine ... ce gol a marcat Aris ... nu am mâncat asta nici măcar în campionatul școlar
  • PANATHA PANATHA:
    Bună seara Alanya
  • PANATHA PANATHA:
    Am vrut să vă întreb dacă aveți
    vești despre un flăcău care a avut probleme de sănătate ..... nu-mi amintesc numele ...
  • Ertzan Ertzan:
    George. Nu am nicio veste despre el, dar nu am nicio veste proastă despre el. Dacă am unul mai nou, vă voi anunța
    +1
    Ertzan Ertzan: George. Nu am nicio veste despre el, dar nu am nicio veste proastă despre el. Dacă am pe cineva mai tânăr, voi ... +1