Restrângerea de bani datorată limitei la betshop.gr

Omul este de vină pentru toate. Din momentul în care ai citit că nu ai citit până nu ai fost nedreptățiți pe tine și pe noi toți. Cu o zi înainte de ieri, termenii mi-au fost trimiși pe paypal, cum s-au schimbat, nici nu l-am acceptat când l-am citit, au făcut modificări la termenii de pe stiiman, mi-au spus că i-am aruncat o privire timp de 10 secunde și am le-a trecut fără să acorde nicio atenție.

Fiecare companie are termeni, nu doar pariază pe toți. Câți dintre noi citim termenii? Vă spun din 99% și nici din rest 1% pentru că spunem „hai acum mi se va întâmpla? Haide de. M-am pus în ele așa

Oricum, sunt curioasă să văd și jocurile prietenului meu, deoarece de la 10 / 9 a început să spună că se joacă cu 800 euro până astăzi le-a făcut 32000 euro pentru a vedea cum a gestionat-o
DOSMO EIMAIL NA SOY STEILV FOTO
 
Poate avea drept care de mult pentru a TA Pick făcut doar toate cele trei zile și nu să certifice LOGARIASMO.TORA DACĂ NU crede-ma Dă-mi o adresa dvs. de email pentru a va trimite FOTO AICI MOTIVUL heave NU merime LEEI.ECHO mutare și va Actualizare.
Dacă pariurile tale au fost într-o perioadă atât de scurtă de 3 zile, atunci ori ai jucat cu cote totale mari și de câteva ori, ori ai jucat multe pariuri consecutive și ai ajuns la o sumă atât de mare.Dacă e primul, ești doar un nemernic. Dacă este al 1-lea, înseamnă că știi să joci.
Nu trebuie să-ți dau un e-mail pentru a-mi trimite dovezi. Nu aș cere niciodată așa ceva. Toată lumea știe ce este și ce face și este invalid și inutil să treci prin procesul de a dovedi dacă a câștigat și ce a câștigat.
Dacă ceea ce scrii este sincer, atunci sper să-ți dai seama și să-ți primești banii înapoi și apoi să te gândești din nou la ce companie vei avea încredere cu banii tăi.
 
Dacă pariurile tale au fost într-o perioadă atât de scurtă de 3 zile, atunci ori ai jucat cu cote totale mari și de câteva ori, ori ai jucat multe pariuri consecutive și ai ajuns la o sumă atât de mare.Dacă e primul, ești doar un nemernic. Dacă este al 1-lea, înseamnă că știi să joci.
Nu trebuie să-ți dau un e-mail pentru a-mi trimite dovezi. Nu aș cere niciodată așa ceva. Toată lumea știe ce este și ce face și este invalid și inutil să treci prin procesul de a dovedi dacă a câștigat și ce a câștigat.
Dacă ceea ce scrii este sincer, atunci sper să-ți dai seama și să-ți primești banii înapoi și apoi să te gândești din nou la ce companie vei avea încredere cu banii tăi.
Problema este ce juca el sau ce bani aveau? L-ai numit fals de 99.99 în postarea ta anterioară fără să ai habar. Dacă cineva joacă agresiv, poate ajunge la această sumă, sau la una și mai mare, în decurs de 1 zi, indiferent dacă este fanat sau nu, nu interesează pe nimeni. Învață mai întâi 5 lucruri despre pariuri și apoi devii judecător.
 
Problema este ce juca el sau ce bani aveau? L-ai numit fals de 99.99 în postarea ta anterioară fără să ai habar. Dacă cineva joacă agresiv, poate ajunge la această sumă, sau la una și mai mare, în decurs de 1 zi, indiferent dacă este fanat sau nu, nu interesează pe nimeni. Învață mai întâi 5 lucruri despre pariuri și apoi devii judecător.
Devino profesor, o sa invat si poate intr-o zi voi ajunge la nivelul tau.
 
Companiile sunt prietenii noștri, își doresc tot ce e mai bun...

Suntem in sfarsit cu jucatorul sau cu firma(le)???
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon și goal2
Buna seara si din partea mea. Din păcate, în timp ce sunt înregistrat la betshop de 5 ani și până acum nu am avut probleme (am pierdut doar 450 de euro) am decis să joc o sumă destul de mare în cazinou, în special pe twin spin și până acum am pierdut 21800 euro. Sunt pe cale să înnebunesc. I-am contactat și mi-au spus că este doar o chestiune de noroc. Joc cu 12,50 euro pe joc. Le-am raspuns ca exista o revenire a profiturilor in jocuri variind de la 90 - 98 % eu, cand vedeti ca norocul se transforma in 50000 euro!!!!!?????? Mai bine să cumperi un apartament.
Joc de 17 ani pe aproape toate site-urile grecești, nu am mai văzut așa ceva până acum. De obicei acolo de la 8 până la 10 mii începe și îți întoarce 2 până la 3 mii. Casa de pariuri nimic. Mă duce la zero foarte repede. Nici măcar nu mă distrează. FAR FAR FAR!!!!!
 
Buna seara si din partea mea. Din păcate, în timp ce sunt înregistrat la betshop de 5 ani și până acum nu am avut probleme (am pierdut doar 450 de euro) am decis să joc o sumă destul de mare în cazinou, în special pe twin spin și până acum am pierdut 21800 euro. Sunt pe cale să înnebunesc. I-am contactat și mi-au spus că este doar o chestiune de noroc. Joc cu 12,50 euro pe joc. Le-am raspuns ca exista o revenire a profiturilor in jocuri variind de la 90 - 98 % eu, cand vedeti ca norocul se transforma in 50000 euro!!!!!?????? Mai bine să cumperi un apartament.
Joc de 17 ani pe aproape toate site-urile grecești, nu am mai văzut așa ceva până acum. De obicei acolo de la 8 până la 10 mii începe și îți întoarce 2 până la 3 mii. Casa de pariuri nimic. Mă duce la zero foarte repede. Nici măcar nu mă distrează. FAR FAR FAR!!!!!
Nimeni nu a câștigat de la sloturi NICIODATĂ!
Sunt „jocuri” în formă de RNG, astfel încât doar casele de pariuri și cazinourile care le oferă să câștige.

In loc sa te ia incet (dandu-ti 500e-1k uneori), RNG-ul a avut noroc si ai pierdut totul la un loc.Sa-ti fie rusine 22k si sper ca cei care citesc asta sa se descurajeze si sa nu inceapa cu aceasta boala (pentru ca cu adevarat prajiturile cu fructe aceasta este o BOALA dupa parerea mea.)
 
Hei prietene dimitrisaek ce spui??? citesti ce scrii??? ați predat 22 de mii de euro rechinilor într-un moment în care prietenii sunt îngrijorați de cum își vor recupera cei 300 de euro? Evident, propria ta viață a fost tratată cu dragoste și grijă, dar încearcă să te acomodezi la viața normală în care omul obișnuit nu se așteaptă să se „distreze” așa cum spui tu pierzând zeci de mii de euro în aparatele de joc ale rechinilor respectivi. Imarton.Totul are o limită.
 
Prietene n.asimos, iti inteleg pozitia, si mi-am jucat falca, dar prietene, nu-i cere prietenului sa se coordoneze in realitate, pentru ca ASTA este si realitate. De unde profiturile companiilor::: doar din pariuri?
În calitate de membru al unui forum de pariuri, iar în acest moment plec în afara subiectului, aș vrea să știu ce justificare i-au cerut pentru depozite?
Da, stiu ca controlul se face la latitudinea firmei, adica ori de cate ori trebuie sa plateasca!
Atunci când legislația menționează că controlul este permanent pentru legitimitatea surselor (capitalului), nu înseamnă că dacă încercarea de spălare a banilor negri eșuează, adică nu se face nicio retragere, eventualii bani negri pot fi un profit al companiei. .
Pe scurt, asta as face daca as pierde, adica o plangere de bani, pe de o parte razbunatoare, pe de alta stiind ca tocmai bag 1000 si fac 22000 pana ii vor cere mamei. ecografie.
Îmi pare rău, prieteni, dar pentru mine aceasta este realitatea care mă interesează.
 
Trece. Odată ce un prieten a scris despre betshop că atunci când le-a cerut profiturile și ei au refuzat, a insistat și s-a plâns, a fost sunat de compania în cauză și i-a spus „hai să ne întâlnim personal și să-i găsim”. Pe acest forum am citit asta. Dacă prietenul citește vreodată această postare, vă rugăm să confirmați.
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...