Campionatele locale grecești la pariuri

bethunter

Membru activ
12 Ion 2021
127
53
28
Am auzit că în trecut au fost în unele companii niște meciuri de la EPSA și în general din campionate locale. Este valabil sau nu? Are vreo companie azi astfel de campionate?
 
Am auzit că în trecut au fost în unele companii niște meciuri de la EPSA și în general din campionate locale. Este valabil sau nu? Are vreo companie azi astfel de campionate?
În trecut, s-au intrat în unele jocuri de fotbal amatori din SK și ligile au fost întrerupte pentru a se retrage
De asemenea, in unele faze a mai intrat si baschetul amator, dar din nou au fost injurati si s-au retras, in mod caracteristic ei dat afara si pe unul care a facut live covering, pentru o firma de scouting care furnizeaza datele pentru pariuri, baschetul amator in Calamari 2-3 ani în urmă
De asemenea, dacă ai juca un astfel de meci, ai fi blocat imediat
 
  • Aprecieri
reacţii: bethunter
Uneori joc la echipa a treia națională. Vrei să spui că va fi o problemă cu blocarea etc. sau dificilă? Același lucru pe care îl descrieți s-a întâmplat cu unii care au jucat campionate în Albania, Hong Kong etc. dar din moment ce nu vor să jucăm aceste jocuri de ce le joacă?
 
Uneori joc la echipa a treia națională. Vrei să spui că va fi o problemă cu blocarea etc. sau dificilă? Același lucru pe care îl descrieți s-a întâmplat cu unii care au jucat campionate în Albania, Hong Kong etc. dar din moment ce nu vor să jucăm aceste jocuri de ce le joacă?
S-a supraanalizat acest subiect, vor sa aiba varietate, pun de toate, cand este depistat cineva care ii bate in aceste campionate unde greselile sunt dese si ii castiga mult mai usor decat altii, atunci salut
 
  • Aprecieri
reacţii: bethunter
Singura companie care este de acord cu astfel de chestiuni, deși nu oferă multe ligi „ciudate”, este OPAP. Să fie și Stoiximan. În plus, nici eu nu aș încerca să îmi asum un risc. Dar din moment ce le oferă, aș dori să știu ce părere are EEEP.
 
Nu are nicio legătură cu companiile și cu Grecia.

Eventualele meciuri ale EPSANA, Volei C Ethniki, Athenian Basketball etc. au fost transmise în direct de companiile rusești, care asigură totul, chiar și 5x5-ul cartierului. pentru ca cealaltă persoană să piardă 10-20 euro max pariu

Companiile grecești pur și simplu preiau feedul și tot ce este disponibil este disponibil. De obicei, verifică ce va ieși și aleg ce vor să ofere, dar în zile atât de aglomerate, cum ar fi luni seara, nu există prea multe de oferit.

Pai de cand sagoniile i-au dus in judecata au inceput sa adune toate astea, acum rusii nici nu dau sigur daca dau din nou vedem ce se intampla
 
  • Aprecieri
reacţii: defecte
Cu toate acestea, bet365 oferă multe astfel de lucruri.

Adică c fotbal național, a2 baschet, a3 volei etc la intervale regulate și mai ales pentru pariuri live.

Desigur, după cum vă puteți imagina, aceste meciuri pot deveni „ciudate” ca rezultat, atunci când bănuiesc ceva
sau dacă se joacă o sumă serioasă (pentru datele scăzute ale meciului competiției grecești) sau dacă primesc hit-uri repetate pe una dintre puținele piețe oferite, comercianții blochează cotele și cine l-a prins pe maestru a văzut.

Nu vreau să intru în detalii, dar frecvența acestui tip de meciuri suspecte nu este atât de rară pe cât cred mulți...până ieri s-a jucat un astfel de meci.
 
Nu are nicio legătură cu companiile și cu Grecia.

Eventualele meciuri ale EPSANA, Volei C Ethniki, Athenian Basketball etc. au fost transmise în direct de companiile rusești, care asigură totul, chiar și 5x5-ul cartierului. pentru ca cealaltă persoană să piardă 10-20 euro max pariu

Companiile grecești pur și simplu preiau feedul și tot ce este disponibil este disponibil. De obicei, verifică ce va ieși și aleg ce vor să ofere, dar în zile atât de aglomerate, cum ar fi luni seara, nu există prea multe de oferit.

Pai de cand sagoniile i-au dus in judecata au inceput sa adune toate astea, acum rusii nici nu dau sigur daca dau din nou vedem ce se intampla
Rușii încă mai dau ;)
 

Predictii

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Barcelona - Paris Saint Germain
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Dortmund - Atletico Madrid
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Southampton - Preston
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Famalikao - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Maccabi Tel Aviv - Basconia
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Anatolou Efes - Virtus Bologna
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Bonn - Peristeri
  • Mâine 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Ok, scriu Olympic Final Four de acum înainte : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Fără Final Four în finală. Barcelona Mă distrez cu tine din vestiar dacă vii, așa că sunt definitiv
  • Ertzan Ertzan:
    Finala Olympiacos-Fener și repetarea finalei fixe
  • PANATHA PANATHA:
    ne-ai derutat...
  • Ertzan Ertzan:
    stai jos si eu m-am incurcat
  • Ertzan Ertzan:
    Avem Fener-Monaco și dacă vii, avem Fener-Panathinaikos
  • PANATHA PANATHA:
    Barcelona - Olimpic și după cu câștigătorul Real - echipa a 8-a
  • Ertzan Ertzan:
    Olympiacos-Barcelona si apoi Olympiacos-Real nu?
  • PANATHA PANATHA:
    Perechile playoff-urilor Real Madrid - Maccabi sau Baskonia sau Virtus sau Efes / Panathinaikos - Maccabi sau Baskonia / Monaco - Fenerbahce / Barcelona -
    Olimpic
  • PANATHA PANATHA:
    Așa că marți îl avem pe Bakabi - Baskonia într-un singur meci....învingătorul joacă cu Panatha.....învinsul va juca cu câștigătorul de la Efes - Virtus și câștigătorul cu Real Madrid....
  • PANATHA PANATHA:
    Cu timpul în care Efes a câștigat, ei pot câștiga Virtus și orice ar pierde în Maccabi - Baskonia și pot juca împotriva Realului...
  • PANATHA PANATHA:
    Am explicat bine?
  • animusbet animusbet:
    Nu există echipă Efes, pentru că l-au învins pe Fener de două ori într-o săptămână, i-am făcut echipă?
  • Ertzan Ertzan:
    Realul nu pierde în fața Efes decât dacă Larkin o face și acasă, atunci există speranță
  • Ertzan Ertzan:
    și celălalt client : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    In cele 5 meciuri cred ca Real va trece.....doar pentru ca a venit primul, poate sa nu aiba un adversar atat de usor cum ar fi normal
  • PANATHA PANATHA:
    1900 de meciuri și numărătoare :p
  • Ertzan Ertzan:
    Liverpool, sunt sigur că a trimis oameni și o mulțime de oameni găleți, puncte, handicap peste tot
  • PANATHA PANATHA:
    Cu siguranță s-ar pierde mulți bani în viață
  • Ertzan Ertzan:
    Fetele noastre l-au oprit pe Villeneuve în finala cu 58-45 la finalul primei reprize
  • Ertzan Ertzan:
    Englezii din această zi de meci au luat-o la dracu cu oamenii și lumea mică cu Aston Villa 0-2
  • PANATHA PANATHA:
    Momente șocante la Udinese - Roma, Evan Entika s-a prăbușit în minutul 72 al meciului.
    1f691.png
    A plecat pe targă, din fericire opritorul roman era conștient, în timp ce jocul a fost oprit definitiv.
  • Ertzan Ertzan:
    de aceea a fost întreruptă, vă spun ce s-a întâmplat aici
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
    B Forum Bot: BraShaVa8888 a început un nou thread numit „|_ Live _|” in Prognoze...