Experimentează betrebels

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
418
470
63
ADERFIA AJUTEM AJUTOR,
CINE FOLOSIȚI DOUĂ SESIUNI CE SUNTEȚI HOPS?
MULTUMESC MULT
Kalimera.
Cazul meu a fost diferit. I-am trimis-o pentru că nu am avut o tranzacție cu alt e-mail, așa că nu mi-au putut spune că am făcut un comportament greșit.
Permiteți-mi să vă spun adevărul a doua oară când am avut nevoie de ei după ce am strâns foarte mult.
Ceea ce am făcut-o și 2 ori a fost de a le trimite fundal și imediat după a cere ajutorul cuiva care site-ul a avut, de asemenea, bannerele lor, astfel, .Mallon ar plăti și în caz contrar, doar cred că pot pune celălalt ajutat să completeze mijloacele de control 2-3 ore.Deoarece 2 ori, cu câteva ore înainte de mi-au spus că este consumatoare de timp și, de obicei, preia 2 săptămâni.

Motivul pentru care a fost solicitat este 100% pentru a vedea dacă aveți tranzacții prin e-mail către un alt client. Doar doresc să găsească un motiv să nu vă plătească. Ai făcut o grămadă de rahat pe care ai trimis-o după ce ai făcut această tranzacție. Au un cont dublu, dacă nu ați făcut o înțelegere cu unul dintre pro. Nu este interzis de nici o lege.
Acum, gafa este greu să te îndrepți, să găsești un loc pentru a avea bannerul și pentru a le face publicitate și a le cere să te ajute.
MGA uită tin.EEEP uitați partenerii tin.7 (toți au autorizat MGA) a închis ultimii ani 2-3 fără a plăti pe nimeni jucător și MGA nu a făcut nimic.
Dacă vrei un avocat și te duci la o curte obișnuită, dar pentru banii pe care-i pretuiți nu știu că nu te interesează.
De asemenea, nu s-ar scrie acest lucru în la întâmplare într-un motiv oarecare stoichimatiki.O că există bannere și infobeto și alte site-ul, de asemenea, nu este numai pentru a câștiga de la care nu cunosc filialele pos.Me un înregistrat de site-ul Banner, de asemenea, este este mai ușor să intri și să te ajuți dacă se va dovedi.
Doriți să deschideți un cont tipbet, deschis prin intermediul infobeto. Mergeți la altul fără infobeto, deschis prin alt site.
.

qatarianos

Membru activ
8 Jan 2014
416
240
43
Din păcate, acesta este motivul pentru care Skrill declarația este de a lovi. Din păcate, ați făcut-o, vă voi trimite e-mailul pe care l-am trimis, dar, din păcate, nu știu dacă vă va ajuta acum. În exact același fel venisem de la prietenul meu 3000.

Trimis de la BLA-L29 folosind funcția Tapatalk

spyridon kanas

New Member
5 Ion 2019
6
0
1
27
Din păcate, acesta este motivul pentru care Skrill declarația este de a lovi. Din păcate, ați făcut-o, vă voi trimite e-mailul pe care l-am trimis, dar, din păcate, nu știu dacă vă va ajuta acum. În exact același fel venisem de la prietenul meu 3000.

Trimis de la BLA-L29 folosind funcția Tapatalk
Bine, mă aștept pe prietenul meu. Dacă mă poți trimite acum. Mulțumesc.

spyridon kanas

New Member
5 Ion 2019
6
0
1
27
TINERI ȘI VECHI. UN PRIETEN meu a fost exact problema ACEEAȘI, și nu după ce Istoricul a trimis amenințat că va recurge la savirsirea MALTA ETC. while OBICEI luarea respinge ÎN CADRUL UNEI ORE câteva din ACUM ESTE DESCHISĂ 2-3 zile. Empiric ceea ce crezi VA FACE SFÂRȘITUL adoptiei; Lăsați-l să se întîmple? CUM VĂ ÎNCEPĂȚI?

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
109
160
43
După cum spui că este. În prima lună a fiecărei luni vi se va anunța un bonus de 50% la următoarea depunere. Așa că introduceți niște bani, le trimiteți e-mail pentru a vă oferi bonusul și vă spun că ați avut bani în contul dvs. înainte de a depune, astfel încât să nu primiți un bonus. Amateurs.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43
Le-am învățat și m-am asigurat să-mi șterg contul din luna precedentă înainte de a-l solicita. și dacă am un sold pozitiv (retrageri minus depozite), nu îl cer. Știu că nu o vor face.

Oricum, este o idee bună să oferiți unei companii 400 de euro pe lună (loialitate, argint, platină de aur), chiar dacă trebuie să pierdeți pentru a le obține pe toate. iar în altele pierdem ocazional și nu cheltuim niciodată un singur euro. și spun că nu prețuiesc foarte mult betrebelele, dar vreau să fiu obiectiv.

NickmambA1984

New Member
13 Dec 2019
17
5
3
Și am o viziune proastă asupra lor. Când m-am înregistrat, după ce am trimis un ID și o dovadă a adresei, mi-au cerut o a doua dovadă de adresă (aveam 2 diferite) și permis de conducere sau pașaport. Nu se conduce deci nu am o diplomă și nici măcar nu am un pașaport, așa că nu au completat înregistrarea - identificarea

Kardas1980

New Member
13 Jan 2019
8
4
3
După cum spui că este. În prima lună a fiecărei luni vi se va anunța un bonus de 50% la următoarea depunere. Așa că introduceți niște bani, le trimiteți e-mail pentru a vă oferi bonusul și vă spun că ați avut bani în contul dvs. înainte de a depune, astfel încât să nu primiți un bonus. Amateurs.
Nu sunt amatori.
Mi s-a trimis și e-mailul promoției pentru bonusul de fidelitate.
Îi întreb dacă sunt eligibil pentru această lună, pentru că nu mi-au dat-o luna trecută, așa că știu că o voi primi, așa că dacă nu sunt eligibil și nu depun dosar fără niciun motiv, nu ne vom certa.
Îmi spun că da.
Depun 200 € pentru a obține 100 €.
Nu mi le dau ...
Nu există alte comentarii.
M-am plâns la e cogra.
Astept un raspuns.
  • ca
reacţii: FunBet

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
109
160
43
  • Haha
reacţii: Magon și chri213

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43
Am avut impresia că cea mai proastă companie de pariuri este Goalbet ,
dar, probabil, Betrebels îl depășește.
Nu aveam nicio intenție să fac public și să scriu despre ce a devenit din mine și în ultimele săptămâni, dar kardas1980 m-a agitat de ceea ce a scris.
se pare că au zăcut acolo profesional.

povestea este cea șase.

ia o parte din bonusurile care promit în decembrie. cât am pierdut totul. la fel ca în bonusul recent am câștigat peste 600 de euro și am cerut o retragere, l-au anulat fără să mă informeze. Am aflat că a durat 1-2 zile și m-am autentificat să văd ce se întâmplă.

Mi s-a spus că trebuie să trimit o declarație fiscală sau alte chitanțe (salarii etc). li s-a spus prin legea mga și spălarea banilor că nu vor să facă rău clienților lor. minciuna numărul 1 a fost asta.
Le informez că mama mea este absolventă de drept la Atena și că suntem bine conștienți de legi și că au încercat să încalce datele cu caracter personal etc., și le rog să-mi arate legea pe care s-au bazat și le-a dat câteva ore să-mi dea. altfel aș fi apelat la e cogra și unde am considerat-o adecvată.

și-au dat seama că nu au nicio legătură cu vreun copil mic irelevant, mi-au pus banii în 1-2 ore, dar mi-au închis contul și, după un al doilea e-mail, în căutarea legii pe care au citat-o, mi-au trimis directiva anti-spălare de bani de 2 de pagini. Venituri MGA (directiva AML, combaterea spălării banilor)
și, cu binecunoscutul lor stil nepoliticos, înainte de a citi măcar o singură pagină sau de a le răspunde, îmi trimit din nou un e-mail în 1-1 ore, care conținea o captură de ecran a depozitelor și retragerilor mele cumulate și diferența dintre ele, fără a specifica această perioadă de timp și, pe scurt, spun „acum citiți legea, vedeți declarațiile dvs. de depunere și trimiteți-ne hârtia pe care am solicitat-o” (aceasta nu a fost exact a doua minciună a lor, nu a fost exact minciuna, a fost o încercare de a înșela, asta ar fi expresia corectă, aș înțelege fie pentru că de mai jos).

Răspund atunci când găsesc timpul să-l citesc eu și reprezentanții mei legali și, dacă cred că sunt obligat să trimit un document, o voi face. în caz contrar, mă voi mișca împotriva lor. evitați să răspund la ce perioadă de timp mi-a arătat ecranul colaboratorilor. Întreb din nou și apoi ei răspund „din ziua în care v-ați înscris, dar nu contează”.

citim directiva în zilele următoare, iar zoom-ul acestei directive pentru cei care se plictisesc să citească toate cele 37 de pagini sau nu știu limba engleză bună, a apărut.

în cazul în care un utilizator depune peste 2000 de euro în termen de 180 de zile (pragul stabilit de MGA), poate exista șansa de înroșire. în funcție de profilul său de joc (dacă a fost lăudat acum 5-10 euro și a început să joace brusc în mii), și prin modificarea depozitului (de exemplu, banca, cardul de debit etc, care sunt direct legate de birourile fiscale și bănci și așa mai departe) legate de spălarea banilor, deoarece aceste împrumuturi există deja la bănci, astfel încât acestea sunt justificate, pe de altă parte băncile în sine sunt responsabile de efectuarea de verificări și, prin urmare, atunci când deschideți un cont, ați fost obligat să plătiți un cec și să confirmați este mult risc mai mare pentru spălarea cardurilor de debit).

Deci, în funcție de câte depozite a făcut cineva și de modificările acestora și de posibila inversare radicală a profilului său de joc, mga ar (fără a forța) pariorii să ceară bani sau salarii etc, la fel ca băncile unul depășește pragul de 2000 de euro (să nu mai vorbim dacă este depășit permanent și chiar mai mult), dacă acesta continuă să piardă un procent mare de depozite imense și continuă să joace, dacă depune în numerar sau suspecți similari etc.

fapt 1. Nu am depășit niciodată limita de depozit de 2000 de euro, de 180 de zile, în niciun moment la Betrebels.
iată minciuna numărul 1. că mga, aparent, i-a făcut să ceară actele. în timp ce acest lucru nu este necesar. doar o recomandare pentru cazuri de peste 2000 de euro la fiecare 180 de zile sau mai mult și, evident, nu veți merge să verificați pe cineva care joacă ca mine în fiecare an, chiar dacă am făcut-o o singură dată, ACEȘTI NICIODATĂ NECESITAT.

fapt 2. ecranul înșelător cu suma totală a retragerilor de depozit (care inițial a evitat să-mi spună pentru ce fus orar era). depozite en-gros 4800 de euro, retrageri 4200 de euro, de aici erupții de 600 de euro (înregistrat unul la începutul lui 2017, deci acum 30+ luni). iată ce am scris mai sus că nu a fost exact o minciună, ci o încercare de a mă înșela.
după e-mailul cu directiva, a trebuit să rog 2 persoane să mă trimită, așa cum am făcut mai devreme mi-au trimis (evident, în situații de panică) și al doilea e-mail consecutiv (sper că nu citesc în detaliu directiva și vreau doar să văd 2 ca un prag, ca și cum n-aș citi o perioadă de 2000 de zile), arătându-mi o captură de ecran uimitoare a depozitului meu total de 180+, FĂRĂ DETERMINAREA CEU PERIOADA DE TIMP AS VREA zile, asta e sigur și a fost însoțit de promptul „acum că ați citit legea, uitați-vă la depozite (adică am depășit limita mga) și trimiteți actele”.
desigur, după a doua oară am întrebat în grabă, mi-au răspuns că a fost pentru tranzacțiile mele totale din ziua înregistrării. în același timp, am verificat toate instrumentele financiare pe care le-am folosit pentru depozitele pe ele și am constatat că acestea nu au depășit niciodată pragul de 2 de euro stabilit de mga.

de fapt 3. 4800 de depozite de euro în 30+ luni = 150 euro depozite în medie pe lună. deci ce să faci? 150 de euro pe lună; și având un venit negru de 150 de euro pe lună, suma este amuzantă. le va folosi pe piețele de produse și nu va trebui să se ocupe de pariurile online.
de asemenea 600 erupții pe 30 de luni mai mult = 20 de erupții pe lună.
deci ce dorește compensarea etc? sa vad unde gasesc aceasta suma uriasa de 20 de euro pe luna pierd in medie si continui sa joc (unul dintre ceilalti bani fiind pur si simplu reciclat din retragerile proprii ale betrebelelor) ????

de fapt 4. jumătate din depozitele mele din ultimii 3 ani au fost cu un card de debit / portofel viva, care este conectat la spuma mea și merge la biroul meu fiscal, deci este foarte scăzut riscul de a clăti în conformitate cu MGA, și altele La jumătate cu ace de salariu, da, sunt cumpărate în numerar, risc mai mare împotriva mega, dar din nou vorbim despre prostii care se ridică la 3 ani jucând la betrebels și, desigur, nici mai mult de 2000 de euro pe 180 de zile.

Evident, sunt nebună după ce am studiat directiva. deoarece îmi dau seama că au mințit folosind numele MGA și au încercat să mă păcălească cu informații înșelătoare și mă acuză, de asemenea, că sunt terorist sau traficant de droguri.
Îi rog să confirme în scris că nu am depășit niciodată 2000 de euro pe 180 de zile stabilite de mga ca prag pentru a fi considerat potențial suspect de clătire, astfel încât să pot trece la toate acțiunile de restabilire a ordinii legale și restabilire și reputația familiei și a mea.
timp de 2 zile nu răspund la nimic, evident că văd cum să justificați pe cei nejustificați. după aceea (persoanele care au verificat că mga și legea lor mi-au cerut să solicite eliberarea etc și că nu vor să deranjeze clienții și că este o chestiune pur formală și că nu mă acuză în niciun caz de clătire etc.) ei spun că, în condițiile lor (aparent ilegale și abuzive), au dreptul să ceară orice document pe care și-l doresc (deci teoretic ne pot cere să trimitem până la o fotografie pe jumătate dezbrăcată unde să o deținem cu ID-ul în mână în ALASKA 3) că au dreptate ci să închidă orice cont pe care și-l doresc în orice moment.

adică cei care au spus „nu noi, MGA este suficient”, apoi au spus „da, noi îl cerem”.
nici politicienii noștri un asemenea cobbler (columba în greacă modernă). CONCLUZIILE DVS.

Din partea mea, cazul a luat acum calea legală.

PS Nu îmi trimit salariul sau bonul de plată nu pentru că am ceva de ascuns, ci pentru că nu-mi place să mint, să mă insulte ca infractori, să-mi închid inteligența și să încalce datele mele personale. Mai mult, în cazurile în care am solicitat certificări de câștig de la alte companii, știu că trebuie să trimit documente corespunzătoare pe care le-am făcut.
Ultima editare:

nickbin

New Member
18 Nov 2017
27
8
3
Au trecut aproximativ months7 luni de când am deschis postarea și văd că continuă. Am văzut fotografiile ecranului prietenului de mai sus cu reprezentantul chatului și dacă nu aveam o abordare similară nu aș crede. Așa că, din mai, continuu să joc la betrebels având „interzicerea pariului din al 2-lea meci”. L-am luat puțin patriot și am spus ... nu contează că voi încerca să le câștig chiar așa ... bineînțeles, mi-am limitat jocul la betrebels.
De atunci nu am mai avut altă parodie. Retragerile sunt în mod normal și fără întârziere. Permiteți-mi să spun, desigur, că mi s-au solicitat selfie-uri, precum și viva și auto-curățare. Desigur, nu fac ture nebunești și nici nu cer retrageri mari. Adevărul este că până acum scriu că mă așteptam la o limită după ce mi-au impus limita de mai sus.

ClandestinoGR

New Member
21 Jan 2020
2
1
3
Fiți conștienți că, mai presus de toate, sunt deblocați și de aceea încearcă să iasă din zbor.

Enumerați amenzile de la oficiul fiscal (pe nedrept, dar nu bine) pe care le-ați mâncat și puteți înțelege de ce caută să salveze 100 de persoane.
  • ca
reacţii: ganian

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43
Au trecut aproximativ months7 luni de când am deschis postarea și văd că continuă. Am văzut fotografiile ecranului prietenului de mai sus cu reprezentantul chatului și dacă nu aveam o abordare similară nu aș crede. Așa că, din mai, continuu să joc la betrebels având „interzicerea pariului din al 2-lea meci”. L-am luat puțin patriot și am spus ... nu contează că voi încerca să le câștig chiar așa ... bineînțeles, mi-am limitat jocul la betrebels.
De atunci nu am mai avut altă parodie. Retragerile sunt în mod normal și fără întârziere. Permiteți-mi să spun, desigur, că mi s-au solicitat selfie-uri, precum și viva și auto-curățare. Desigur, nu fac ture nebunești și nici nu cer retrageri mari. Adevărul este că până acum scriu că mă așteptam la o limită după ce mi-au impus limita de mai sus.
daca imi amintesc bine ai spus ca laudati 5 - 8 euro pe pariu. în mod corespunzător; Dacă se spune asta, atunci aveți limita, probabil nu vă puteți da seama

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Aibar - Levante
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Greuther Furth - Stuttgart
  • 14: 30
    Novasports 2HD
    • Sala - Leeds
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Brighton - Palatul de cristal
  • 15: 00
    ERT3
    • Veria - Ierapetra Of
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Lazio - Bologna
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hoffenheim - Bayern Munchen
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Dortmund - Freiburg
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Augsburg - Gladbach
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mainz - Paderborn
  • 17: 00
    Novasports 3HD
    • Fulham - Preston
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Valencia - Betis
  • 18: 30
    Novasports 2HD
    • Paris Saint-Germain - Dijon
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Udinese - Fiorentina
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Watford - Liverpool
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Leguminoase - Mânere
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Köln - Schalke
  • 21: 00
    Novasports 2HD
    • Toulouse - Rennes
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Napoli - Torino
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Gelt
  • 05: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
  • 15: 00: 00
    ERT Play3
    • Vulcan - PAOK
  • 15: 30: 00
    ERT Play1
    • Panionios - AEK
  • 16: 30: 00
    ERT Play2
    • Colos - Aris
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • OEM Panathinaikos OPAP - OEM Larissa
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Uniks Kazan - Kalev
  • 17: 45: 00
    ERT Sports HD
    • Peristeri - Prometeu din Patras
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Texas - Texas Tech
  • 21: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Florida Gators - Tennessee
  • 21: 30: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Andorra - Gran Canaria
  • Mâine 01-03-2020
  • 00: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New York Knicks - Chicago Bulls
  • 03: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Rachete Houston
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Busto Arsicio - Scadici
  • Mâine 01-03-2020
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • BetLaden BetLaden:
    pentru a vedea cum vor merge primii pași ...
  • BetLaden BetLaden:
    Axax pleacă
  • BetLaden BetLaden:
    vrea 4 goluri să meargă ... atât de palid pentru a se califica chiar și pentru minge
    joci anul acesta
  • BetLaden BetLaden:
    bun 2,25 pentru calificarea Benfica
  • BetLaden BetLaden:
    Gol pentru Benfica 1-0
  • BetLaden BetLaden:
    1-1 Shakhtar !!!
  • Ertzan Ertzan:
    Basak fură calificarea
  • BetLaden BetLaden:
    Benfica 2-1
  • Ertzan Ertzan:
    Obiectiv Legenda
  • Ertzan Ertzan:
    Extras de extravaganță
    +1
  • jogo jogo:
    ti
  • jogo jogo:
    ce s-a întâmplat să fie făcut .....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu suntem afectați de bolile coronariene permanente Olympiacos !!!
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Unchiul meu va înnebuni cu bonusurile din nou
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Europa League "16" remiză„la Știri sportive.
  • V Forum Bot:
    Utilizatorul vagionakis a lansat o nouă temă numită "Problemă cu stoiximan„la Site-uri legitime de pariere.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Cu lupii englezi Olympiacos în Europa League "16"„la Știri sportive.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "LEGEA EUROPA "16" SCALES„la Știri sportive.
  • S Siomos1:
    Bună seara, engleza pare a fi ... soarta lui Olympiacos:)))) Un alt obstacol în mod clar foarte dificil, dar dacă ați trecut de Arsenal, ce să trișați ..
  • S Siomos1:
    Dintre celelalte cupluri: https://bit.ly/2I63fSW distinge Sevilla-Roma.
  • P Chat Bot:
    Ptrmois a conectat la cameră.
  • Ertzan Ertzan:
    La ora 1 este meciul Osmanlispor-Karagumruk Turcia clasa I meciul. Vizitatorii sunt în formă bună, alergând o serie de 1 victorii și 4 remize pe locul 2 și au aspirații să crească. În timp ce partea de acasă nu este într-o poziție atât de bună, ei pariază pe partea de acasă. Aici merită să încercați cele 5 DNB care plătesc bine la 2 în pariu în altă parte, poate cu 1.90/3 peste miză
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    De asemenea, Trabzonspor-Risespor furtuna neagră este în formă. Merită o victorie cu -1 handicap asiatic pe podiumul verde 1.88 miza 3/10. În Coniaspor-Kasibasa aș alege egalul în a doua repriză 1 miza 2.17/3
    +1
  • McLaren17 Forum Bot:
    McLaren17 a început un nou thread numit "IFC # 16: B GROUP: Curse 30„în Concursul IFC.
  • J Forum Bot:
    Utilizatorul JONATHAN4E a lansat o nouă temă numită "CONCURENȚA DE LIGURĂ EUROPA„la Diferite concursuri Infobet.
    J Forum Bot: JONATHAN4E a început o nouă temă numită "EUROPA LEAGUE COMPETITION" pe ...