Experimentează betrebels

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
Fiți conștienți că, mai presus de toate, sunt deblocați și de aceea încearcă să iasă din zbor.

Enumerați amenzile de la oficiul fiscal (pe nedrept, dar nu bine) pe care le-ați mâncat și puteți înțelege de ce caută să salveze 100 de persoane.
dacă o fac, atunci asta explică multe, dar fără a le justifica

nickbin

New Member
18 Nov 2017
27
8
3
daca imi amintesc bine ai spus ca laudati 5 - 8 euro pe pariu. în mod corespunzător; Dacă se spune asta, atunci aveți limita, probabil nu vă puteți da seama
Nu, nu am nicio limită. Continui și joc până la 10-15 euro pe bătaie și poate puțin mai mult, dar uneori am avut norocul că am jucat sume mai mari și le-am acceptat normal. în loc de 10, 100.
Așa cum am spus înainte, mă simt de parcă am fost uitat

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
Nu, nu am nicio limită. Continui și joc până la 10-15 euro pe bătaie și poate puțin mai mult, dar uneori am avut norocul că am jucat sume mai mari și le-am acceptat normal. în loc de 10, 100.
Așa cum am spus înainte, mă simt de parcă am fost uitat
cu 10 euro te joci, ce limită să-ți pui? limitează-le, joacă 500 de ricuri etc și câștigă.

pentru a te limita la 10 puncte, trebuie să joci profituri uriașe și să le câștigi foarte des, într-adevăr foarte dificile

nickbin

New Member
18 Nov 2017
27
8
3
cu 10 euro te joci, ce limită să-ți pui? limitează-le, joacă 500 de ricuri etc și câștigă.

pentru a te limita la 10 puncte, trebuie să joci profituri uriașe și să le câștigi foarte des, într-adevăr foarte dificile
Nu sunt de acord .... să goalbet și bwin am mâncat o limită jucând 10 zile fără să fac nimic șocant.Cred că acestea sunt o limită preventivă.
De fapt, am pus în Bwin doar 50 de euro, iar în cele câteva zile în care am jucat pariul maxim a fost de 7 euro. Da, bine, am găsit un handicap mai bun în volei, dar din nou am pus doar 50 de euro și am jucat 5 zile ..... într-o săptămână am fost închis fără să fac nici măcar profit.
în goalbet Am îndurat mai mult. Cei 200 de euro i-au făcut 500 în 15-20 de zile. Am cerut o retragere de 30 de euro, iar a doua zi mi-au trimis un mesaj în care spune că managementul riscului companiei crede că „nu îi fac client”.

Cred că dacă le câștigi în Premier League pentru 500 de euro, vor fi greu de închis. Dacă îi bateți sistematic la volei, chiar și pentru 5 ore, aveți un risc mai mare.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
Nu sunt de acord .... să goalbet și bwin am mâncat o limită jucând 10 zile fără să fac nimic șocant.Cred că acestea sunt o limită preventivă.
De fapt, am pus în Bwin doar 50 de euro, iar în cele câteva zile în care am jucat pariul maxim a fost de 7 euro. Da, bine, am găsit un handicap mai bun în volei, dar din nou am pus doar 50 de euro și am jucat 5 zile ..... într-o săptămână am fost închis fără să fac nici măcar profit.
în goalbet Am îndurat mai mult. Cei 200 de euro i-au făcut 500 în 15-20 de zile. Am cerut o retragere de 30 de euro, iar a doua zi mi-au trimis un mesaj în care spune că managementul riscului companiei crede că „nu îi fac client”.

Cred că dacă le câștigi în Premier League pentru 500 de euro, vor fi greu de închis. Dacă îi bateți sistematic la volei, chiar și pentru 5 ore, aveți un risc mai mare.
da sunt handbaluri de volei suspecte, sunt mai ușor închise acolo.

dar pentru că vorbești despre baschet și betrebels, care este un sport foarte popular, nu este la fel de ușor să închizi 10 zile. desigur că nu vor să câștige cu nimic.

jucătorii de golf ai menționați și pariorii se îmbolnăvesc dacă cineva câștigă și cere o retragere.
  • Haha
reacţii: goal2

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
Bună dimineața.Jordan h goalbet nu doar să te îmbolnăvești, ci să ieși și să scuipe 41 de febră și să aibă reacții adverse: ROFLMAO:
da, plătește mai mult și doar te taie. anul trecut @ # $$ %% @. anul acesta doar unul a scris despre ei având o problemă cu banii.
în timp ce Betterbells face că poate nu le plătește de fiecare dată. căutând scuze pentru a nu plăti.
a ajuns la punctul de a minți, de a încălca datele personale, de a ne acuza de infractori, nici măcar nu știu unde vor ajunge. după cum au scris mulți aici, el a cerut o înregistrare a comerciantului într-o singură persoană și cine i-a dat, iar în trecut a reușit să trimită bani în altă parte, îi mănâncă cu așa-numita scuză de cont multiplu.

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
412
463
63
da, plătește mai mult și doar te taie. anul trecut @ # $$ %% @. anul acesta doar unul a scris despre ei având o problemă cu banii.
în timp ce Betterbells face că poate nu le plătește de fiecare dată. căutând scuze pentru a nu plăti.
a ajuns la punctul de a minți, de a încălca datele personale, de a ne acuza de infractori, nici măcar nu știu unde vor ajunge. după cum au scris mulți aici, el a cerut o înregistrare a comerciantului într-o singură persoană și cine i-a dat, iar în trecut a reușit să trimită bani în altă parte, îi mănâncă cu așa-numita scuză de cont multiplu.
Aceasta a fost concluzia ta din partea celor care navighează pe internet că nu au fost plătiți, iar acestea nu sunt concluzii sigure. Personal, practic nu fac decât să joc și nu țin cont de ceea ce scriu pe forumuri, pe care nici măcar nu știu dacă sunt toată lumea. Pentru mine cel mai rău este goalbet de vreme ce nici măcar nu mi-a oferit șansa de a câștiga chiar și câteva, deoarece la început nu am avut probleme și când am ajuns să fiu în banii mei și am cerut un avans în numerar. goalbet cu o platformă comună și un proprietar comun, cu scuza că comandam tranzacții sau valori arbs. Acest termen are (mono) h goalbet și anexele sale, le dă dreptul să nu plătească dacă vor .. Îi dau Panathinaikos la 3.00 este peste tot la 3.00, cursa cade peste tot la 2.50, câștigi în timp ce o joci în continuare și câștigi o sumă respectabilă pe mâinile lor nu trebuie plătit. Acest termen pentru valoare nu a fost introdus fără logo, știu foarte bine ce fac. Un cuvânt pe care nu îl vedeți scris pe internet care nu a plătit goalbet s-ar putea să aibă legătură cu faptul că niciun jucător serios nu va avea de-a face cu o companie care afirmă clar că nu îi plătește pe cei care joacă cu un avantaj, valoare sau doar tăie instantaneu astfel de profiluri înainte de a câștiga suficient.
Cele pe care le-ați citit despre Betrebels susțin cu singura și singura diferență pe care o aplică celor care joacă cu următorul cont. Skrill și NETELLER a doua oară. Altele m-au plătit și nu vă vorbesc pentru 2 de euro, ci pentru puțin mai puțin de 500 € câștiguri. joc de multe luni, când alte companii cu nume de marcă mai mari l-au mâncat devreme.

nickbin

New Member
18 Nov 2017
27
8
3
Am sentimentul că acum au extins toate aceste restricții pe care le menționați jucătorilor care joacă cantități foarte mici și este îngrijorător. Adică nu le pasă de cât câștigați, dar ceea ce câștigați sunt și șiruri. Vor doar să piardă. Sau dacă îi câștigați să o faceți doar cu o alergare sau în ligile mari pe care cred că veți pierde mai devreme sau mai târziu

Dacă te referi la o companie de genul goalbet despre care discutăm închide pentru că ai strâns 200 de euro și după ce ai făcut un profit ai cerut 30 de euro, astfel încât să poți simți această victorie și atunci despre ce să vorbim?

Dacă Bwin te închide pentru că joci 5 euro într-un handbal sau betrebelurile tale cer selfie-uri, iar istoric pentru câteva sute de euro, lucrurile sunt probabil foarte dificile.

Aceasta a fost concluzia ta din partea celor care navighează pe internet că nu au fost plătiți, iar acestea nu sunt concluzii sigure. Personal, practic nu fac decât să joc și nu țin cont de ceea ce scriu pe forumuri, pe care nici măcar nu știu dacă sunt toată lumea. Pentru mine cel mai rău este goalbet de vreme ce nici măcar nu mi-a oferit șansa de a câștiga chiar și câteva, deoarece la început nu am avut probleme și când am ajuns să fiu în banii mei și am cerut un avans în numerar. goalbet cu o platformă comună și un proprietar comun, cu scuza că comandam tranzacții sau valori arbs. Acest termen are (mono) h goalbet și anexele sale, le dă dreptul să nu plătească dacă vor .. Îi dau Panathinaikos la 3.00 este peste tot la 3.00, cursa cade peste tot la 2.50, câștigi în timp ce o joci în continuare și câștigi o sumă respectabilă pe mâinile lor nu trebuie plătit. Acest termen pentru valoare nu a fost introdus fără logo, știu foarte bine ce fac. Un cuvânt pe care nu îl vedeți scris pe internet care nu a plătit goalbet s-ar putea să aibă legătură cu faptul că niciun jucător serios nu va avea de-a face cu o companie care afirmă clar că nu îi plătește pe cei care joacă cu un avantaj, valoare sau doar tăie instantaneu astfel de profiluri înainte de a câștiga suficient.
Cele pe care le-ați citit despre Betrebels susțin cu singura și singura diferență pe care o aplică celor care joacă cu următorul cont. Skrill și NETELLER a doua oară. Altele m-au plătit și nu vă vorbesc pentru 2 de euro, ci pentru puțin mai puțin de 500 € câștiguri. joc de multe luni, când alte companii cu nume de marcă mai mari l-au mâncat devreme.
  • ca
reacţii: ganian

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
Am sentimentul că acum au extins toate aceste restricții pe care le menționați jucătorilor care joacă cantități foarte mici și este îngrijorător. Adică nu le pasă de cât câștigați, dar ceea ce câștigați sunt și șiruri. Vor doar să piardă. Sau dacă îi câștigați să o faceți doar cu o alergare sau în ligile mari pe care cred că veți pierde mai devreme sau mai târziu

Dacă te referi la o companie de genul goalbet despre care discutăm închide pentru că ai strâns 200 de euro și după ce ai făcut un profit ai cerut 30 de euro, astfel încât să poți simți această victorie și atunci despre ce să vorbim?

Dacă Bwin te închide pentru că joci 5 euro într-un handbal sau betrebelurile tale cer selfie-uri, iar istoric pentru câteva sute de euro, lucrurile sunt probabil foarte dificile.
poziția ta este corectă. Sunt de acord

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
Sunt de acord cu unii, nu sunt de acord cu alții.

Da, golful nu te lasă să câștigi mult, da joinbet a făcut bani din lume, da valoarea este pentru fiare, dar cel puțin ei spun clar cine sunt. Ei spun „suntem # @ $ %% # @! $” Și o știi înainte de a juca și pur și simplu nu joci.
în betempepel ai iluzia că te lasă să câștigi, pentru că asta vrei să crezi. vă permite să vă jucați și să depuneți, vă oferă bonusuri și din nou bonusuri și limite mari, iar atunci când cereți o retragere, uleiul iese sau nu vă plătește.

și da sunt de acord că unele sunt profile false, dar DAR

Nu lupți ilegal cu mijloace ilegale, adică căutând tranzacțiile din ultimele 1 luni sau acuzându-l de infractori și spunându-i că ai găsit banii și cerând documente care sunt date cu caracter personal atunci când nu există niciun motiv.

Altfel sunt de acord și am scris că nu toți cei de pe internet sunt la fel de inocenți cum spun unii și nu putem ajunge la concluzii ferme despre rigurozitatea fiecărei companii. Dar în cazul meu, dar oricum mă interesează, vreau să spun că nu sunt un profiler fals și ei îl știu (joc de Rembel de 3 ani acum) și nu am nicio legătură cu sumele ridicole pe care le-am depus în acești 3 ani. lumea râde.

tocmai s-au îmbolnăvit, așa că probabil sunt la fel de arogante cum am scris mai sus când am cerut 600+ euro și fac tot ce pot pentru a îndepărta lumea sau a nu plăti.

Mi se pare mai onorabil să ai o companie de 1 Euro max pariu ca grupul sau să te persecute ca terenul de golf, mai degrabă decât să te lași să joci și apoi să nu-ți plătească, așa cum fac Berbels și să te păcălească pentru a primi bonusuri promițătoare care în cele din urmă nu plătesc. .
  • ca
reacţii: Magon și FunBet

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,090
18,190
113
36
CARE ESTE FENERUL
Lasă-mă să intru în discuția ta și să spun. Nu înțeleg de ce chiar și acum oamenii deschid conturi la betrebels și goalbet. Le citesc de ani buni și aceasta nu este prima dată, ci un număr infinit de ori și întotdeauna discuția se încheie cu ele nu aș deschide cu adevărat, dar totuși văd că oamenii continuă acolo.

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
412
463
63
Toate aceste companii de plăci ar fi închis sau nu v-ar fi dat un număr dacă ar fi un pinac sau Betfair aici
Nu credeți că este improbabil dacă după câțiva ani de pasaje pe care unii dintre ei îi închid .. Până acum 2-3 ani s-ar putea să fie așa.
  • ca
reacţii: FunBet

nklaps

Membru bine-cunoscute
11 Mar 2016
1,481
2,795
113
Lasă-mă să intru în discuția ta și să spun. Nu înțeleg de ce chiar și acum oamenii deschid conturi la betrebels și goalbet. Le citesc de ani buni și aceasta nu este prima dată, ci un număr infinit de ori și întotdeauna discuția se încheie cu ele nu aș deschide cu adevărat, dar totuși văd că oamenii continuă acolo.
Ca Erjan, deoarece unul dintre cei doi este făcut publicitate.

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
106
158
43
Motivele sunt cunoscute. Joci în familiar, granițele intră, apoi joci în cele frumoase, intră granițele și, în cele din urmă, fugi cu ceea ce rămâne în fund.

Cu toate acestea, trebuie să spun că indiferent de practicile pe care le urmează companiile de a îngreuna plățile, fiecare companie are utilitatea sa. De exemplu, bet365 nu este potrivit pentru un anumit stil de joc, spre deosebire de betrebels.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
Voi vorbi cu mine personal.
Nu am mai atins terenul de golf aici de aproape 2 ani.
pentru Rebel, citeam ce spuneau, dar nu sunt un profil fals și nu-mi păsa să-mi ceară stima de sine dacă am spus că nu o vor face, nu vor cere istorie skril 6 luni, pentru că nu am făcut-o skril. depozit cu card, cu salariu etc., așa că nu m-am enervat că mă vor face # $% ^ & *%.
dacă pot mânca vreo limită, bine nu s-a întâmplat nimic.
Am mâncat și în altă parte. primești banii și m-am gândit în altă parte.
Nu mi-am imaginat că vor ajunge la acest ridicol, înșelăciune, minciună, încălcarea datelor cu caracter personal, acuzație de răscumpărare și alte prostii.

De asemenea, așa cum a spus funbetul, uneori rămâneți fără opțiuni. unde să joc unde am un pariu maxim de 1 euro;

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
412
463
63
Sunt de acord cu unii, nu sunt de acord cu alții.

Da, golful nu te lasă să câștigi mult, da joinbet a făcut bani din lume, da valoarea este pentru fiare, dar cel puțin ei spun clar cine sunt. Ei spun „suntem # @ $ %% # @! $” Și o știi înainte de a juca și pur și simplu nu joci.
în betempepel ai iluzia că te lasă să câștigi, pentru că asta vrei să crezi. vă permite să vă jucați și să depuneți, vă oferă bonusuri și din nou bonusuri și limite mari, iar atunci când cereți o retragere, uleiul iese sau nu vă plătește.

și da sunt de acord că unele sunt profile false, dar DAR

Nu lupți ilegal cu mijloace ilegale, adică căutând tranzacțiile din ultimele 1 luni sau acuzându-l de infractori și spunându-i că ai găsit banii și cerând documente care sunt date cu caracter personal atunci când nu există niciun motiv.

Altfel sunt de acord și am scris că nu toți cei de pe internet sunt la fel de inocenți cum spun unii și nu putem ajunge la concluzii ferme despre rigurozitatea fiecărei companii. Dar în cazul meu, dar oricum mă interesează, vreau să spun că nu sunt un profiler fals și ei îl știu (joc de Rembel de 3 ani acum) și nu am nicio legătură cu sumele ridicole pe care le-am depus în acești 3 ani. lumea râde.

tocmai s-au îmbolnăvit, așa că probabil sunt la fel de arogante cum am scris mai sus când am cerut 600+ euro și fac tot ce pot pentru a îndepărta lumea sau a nu plăti.

Mi se pare mai onorabil să ai o companie de 1 Euro max pariu ca grupul sau să te persecute ca terenul de golf, mai degrabă decât să te lași să joci și apoi să nu-ți plătească, așa cum fac Berbels și să te păcălească pentru a primi bonusuri promițătoare care în cele din urmă nu plătesc. .
Este ilegal să o ceri Skrill Betrebels istoric este, de asemenea, atât de ilegal încât ai o limită la bet365 de la orice altă companie.
Pe cât de personală este istoria Skrill Ceea ce solicită ceilalți betrebels este ca toți ceilalți membri ai personalului să trimită cartea de identitate a poliției pe care o solicită toate companiile. Nu; Nu este personal? Hârtia CAP care indică adresa dvs. nu este o problemă personală; Ne deranjează să vedem tranzacțiile lui Rimbaud Skrill dar nu ne deranjează să cunoaștem 24 de companii 124 comercianți și 500 de angajați, oameni pe care nu îi cunoaștem, care este exact casa noastră, să ne cunoaștem ID-ul fiscal, să avem fotografia noastră, semnătura noastră, documente că unii dintre ei sunt teoretic posibili a fi falsificat. Suntem păcăliți de privirile noastre.
Ceea ce nu pot înțelege este de ce pariați online când te deranjează atât de mult să ceri anumite înregistrări.
Lucrurile sunt foarte simple.
- Nu doriți să trimiteți date personale către străini? Mergeți la o agenție OPAP.
- Te joci distractiv pentru a avea timpul și când va ieși? Joci la bet365 sau online OPAP.
-Ești un jucător bun, ai toate cele 24 de companii și în loc să mergi în Asia, dealerul preferă să joace un alt tur în cei 24 de greci? Cu numele propriu mai întâi, vă formați o opinie și alegeți să continuați.
-Degeți vânătorul de bonusuri, deci aceste companii sunt pe strada unidirecțională? Ei bine, îți pare atât de rău, dragă prietenă, acum te-ai supărat companiile care nu se plâng că au cerut o mulțime de documente pentru că din cauza ta m-au întrebat amândoi și am fost chinuit și toată distracția pe care i-am jucat drept nu mi-am făcut plângere.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
Este ilegal să o ceri Skrill Betrebels istoric este, de asemenea, atât de ilegal încât ai o limită la bet365 de la orice altă companie.
Pe cât de personală este istoria Skrill Ceea ce solicită ceilalți betrebels este ca toți ceilalți membri ai personalului să trimită cartea de identitate a poliției pe care o solicită toate companiile. Nu; Nu este personal? Hârtia CAP care indică adresa dvs. nu este o problemă personală; Ne deranjează să vedem tranzacțiile lui Rimbaud Skrill dar nu ne deranjează să cunoaștem 24 de companii 124 comercianți și 500 de angajați, oameni pe care nu îi cunoaștem, care este exact casa noastră, să ne cunoaștem ID-ul fiscal, să avem fotografia noastră, semnătura noastră, documente că unii dintre ei sunt teoretic posibili a fi falsificat. Suntem păcăliți de privirile noastre.
Ceea ce nu pot înțelege este de ce pariați online când te deranjează atât de mult să ceri anumite înregistrări.
Lucrurile sunt foarte simple.
- Nu doriți să trimiteți date personale către străini? Mergeți la o agenție OPAP.
- Te joci distractiv pentru a avea timpul și când va ieși? Joci la bet365 sau online OPAP.
-Ești un jucător bun, ai toate cele 24 de companii și în loc să mergi în Asia, dealerul preferă să joace un alt tur în cei 24 de greci? Cu numele propriu mai întâi, vă formați o opinie și alegeți să continuați.
-Degeți vânătorul de bonusuri, deci aceste companii sunt pe strada unidirecțională? Ei bine, îți pare atât de rău, dragă prietenă, acum te-ai supărat companiile care nu se plâng că au cerut o mulțime de documente pentru că din cauza ta m-au întrebat amândoi și am fost chinuit și toată distracția pe care i-am jucat drept nu mi-am făcut plângere.
actul de poliție etc. Legea vă obligă să trimiteți.
istoricul tranzacțiilor nu vă obligă. dimpotrivă. Pot să cumpăr chiloți și să îi port cu banii mei. Doar nu mă lăsa să le arăt ofertele mele. știind numele meu, ei nu știu nimic grozav. toata lumea o stie.
nu le nivelează pe toate.

la urma urmei, avem un punct de vedere diferit în unele lucruri. nu este rău, desigur. nu putem fi cu toții de acord.

Predictii

• 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Chelsea - Bayern Munchen
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Napoli - Barcelona
  • Mâine 26-02-2020
  • 05: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 12: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • Mâine 26-02-2020
  • 02: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 04: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • P PANATHA:
    Un alt joc din Serie A a dus la o amânare duminică la prânz, întrucât Turin - Parma nu va fi rulat până la urmă ca urmare a răspândirii coronei ...
  • G GRaptakis:
    +1
  • P PANATHA:
    Sub 0.5 - Obiective peste / sub PAOK - Olympiacos @
    4.60
  • Coria Forum Bot:
    Utilizatorul Coria a lansat o nouă temă numită "ATP Santiago„la tenis.
  • BetLaden BetLaden:
    Concurența de nivel 3 la Superleague cu Savrinio, Loco-3 și tsitoni pentru a avea exact același număr de 26 de puncte !!!
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Conform regulilor, o loterie este urmată în astfel de cazuri, iar procesul a transformat câștigătorul savrinio!
    +1
  • V vangosmt:
    Bună dimineața, săptămână bună
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Bună dimineața Vangos
    +2
  • BetLaden BetLaden:
    ATENȚIE pentru a clarifica ceva despre competiții, deoarece au existat interpretări greșite ...
    1. Bine pentru premii, există curse care nu au nevoie de o remiză, deoarece există criterii de nivel pentru a câștiga. În meciurile anterioare nu au existat remize, deoarece câștigătorul a venit cu criterii precum cine a obținut mai multe puncte decât câștigătorul sau punctajul exact al meciului. Astăzi a fost în primii trei cu TOATE aceleași numere, astfel încât să nu poată câștiga pe baza unei remize, așa că s-a făcut o remiză.
    2. De asemenea, pentru a clarifica faptul că ultimul meci din Liga Campionilor și Europa League nu s-a încheiat încă ... întreaga fază (ambele meciuri) trebuie finalizată și apoi va apărea un câștigător. Așadar, cei care sunt primii în ultima săptămână trebuie să aștepte toată faza cu repetatoarele.
    Pentru orice întrebare vă stăm la dispoziție.
    +1
  • betover Forum Bot:
    Utilizatorul betover a lansat o nouă temă numită "Randament de peste 1,30 pe zi.„la Fotbal Predictii.
  • cosmicsports Forum Bot:
    Utilizatorul cosmicsports a lansat o nouă temă numită "tinaftore;„la Pachete de conversații.
  • Balaton Balaton:
    Erjan vă va răspunde într-un tipule întrebându-mă în seara asta de ce nu îmi deschid ușile pentru a vă răspunde acum
  • P PANATHA:
    Hamas din Turcia ... Basak câștigă prin gol târziu și urcă din nou primul loc
  • Ertzan Ertzan:
    cel rău și noi am spart un blestem de 20 de ani și 2 luni. În 2 ani, noul președinte a făcut toate urletele, la baschet, la fotbal
  • P PANATHA:
    Alafouzos l-a luat pe Fener? Pentru că numai el ar face totul ușor
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    nu ce să obții.
  • Ertzan Ertzan:
    Ce veți face în această seară și cum se joacă Euroliga atât de devreme?
  • P PANATHA:
    va fi diseară (22:00), deoarece stadionul spaniol Wizink Center nu va fi disponibil în zilele următoare, deoarece va găzdui evenimentul Disney On Ice.
  • P PANATHA:
    meci dificil, desigur .... iar echipa nu este convinsă ... mai ales în deplasare
  • Ertzan Ertzan:
    dintr-o sursă bună am aflat că Zoc a respins prost noul contract
  • P PANATHA:
    da, dar este definitiv; poate nu sunt de acord cu termenii încă
  • Ertzan Ertzan:
    am citit un comentariu că până acum a fost respins de 2-3 ori
  • P PANATHA:
    iar lucrul despre baschet este că antrenorii mari sunt puțini
  • Ertzan Ertzan:
    Ideea este că, după Zoc, la revedere de la viață
    Ertzan Ertzan: Ideea este că, după Zoc, la revedere de la viață