Experiență Championsbet

niciodata norocos

New Member
31 Jan 2020
4
1
3
Salut compania, cred că aparțin majorității persoanelor care au fost zilnic pe site de mulți ani, deși nu scriu, aș dori să îi felicit pe copiii care mențin nivelul atât de ridicat și, mai ales, în guruul din Orientul Mijlociu, domnul Eliakis, pentru toate fondurile. asta îmi dă.
Așadar, pe subiect, îmi deschid un cont la Championsbet cu doar cuvinte bune pe care le-a citit aici și cu șansele sale foarte bune, câștig 20 € și obțin bonusul și încep să joc.
Un deceniu mai târziu am observat că rover-ul bonus nu a inclus un pariu de 10 dolari pe Milan Turin, vă întreb de ce îmi răspund pentru că sunt 0 rake, îi răspund că 1x2 au zero rake și niciun cumpărător nu l-am făcut Pariază pur și simplu rollover și bine.
A doua zi am pariat în cadrul meciului de la City United care a oferit din nou zero zgârieturi și din nou nu îl pun pe rover, nu trimit din nou niciun răspuns, la 3 zile după fiecare e-mail fără răspuns.
În concluzie, sunt împotriva propriilor lor reguli, arătând că nu au nimic de-a face cu bonusul și sprijinul lor este tragic, nu răspund și atunci când pur și simplu răspund, vă trimit textele de copiere pe lipit.
Aceasta este experiența mea cu această companie specială, îmi pare rău pentru lenjerie, dar am crezut că este corect să actualizez forumul, astfel încât dacă cineva dorește să obțină bonusul de la championsbet să știe cu ce are de-a face.

Phila76

New Member
14 Jan 2020
9
2
3
Corect, rake zero este doar pentru jocul final al meciului și până la începerea cursei.Toate celelalte puncte au un rake regulat și ar trebui să fie eligibile pentru bonus.
Ultima editare:

Pragias

New Member
19 Sep 2019
1
0
1
48
Salut compania, cred că aparțin majorității persoanelor care au fost zilnic pe site de mulți ani, deși nu scriu, aș dori să îi felicit pe copiii care mențin nivelul atât de ridicat și, mai ales, în guruul din Orientul Mijlociu, domnul Eliakis, pentru toate fondurile. asta îmi dă.
Așadar, pe subiect, îmi deschid un cont la Championsbet cu doar cuvinte bune pe care le-a citit aici și cu șansele sale foarte bune, câștig 20 € și obțin bonusul și încep să joc.
Un deceniu mai târziu am observat că rover-ul bonus nu a inclus un pariu de 10 dolari pe Milan Turin, vă întreb de ce îmi răspund pentru că sunt 0 rake, îi răspund că 1x2 au zero rake și niciun cumpărător nu l-am făcut Pariază pur și simplu rollover și bine.
A doua zi am pariat în cadrul meciului de la City United care a oferit din nou zero zgârieturi și din nou nu îl pun pe rover, nu trimit din nou niciun răspuns, la 3 zile după fiecare e-mail fără răspuns.
În concluzie, sunt împotriva propriilor lor reguli, arătând că nu au nimic de-a face cu bonusul și sprijinul lor este tragic, nu răspund și atunci când pur și simplu răspund, vă trimit textele de copiere pe lipit.
Aceasta este experiența mea cu această companie specială, îmi pare rău pentru lenjerie, dar am crezut că este corect să actualizez forumul, astfel încât dacă cineva dorește să obțină bonusul de la championsbet să știe cu ce are de-a face.
Prietenul meu Winmasters În urmă cu doi ani, nu au acceptat niciun joc bonus pentru a satisface bonusul. și le analizez și pe mai multe panouri publicitare care nu aveau nicio problemă !!!! Vorbește-mi că țipau ... dar toate companiile încearcă să te facă un client cu diverse oferte și apoi sunt prezentate o grămadă de scrisori mici. dar cu cât jucătorii își îmbunătățesc jocul, cu atât companiile vor apăra mai mult ...

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,285
18,385
113
36
CARE ESTE FENERUL
M-am abonat la multe companii și la noi. Singurul bonus pe care l-am primit este verde, dar am vorbit cu ani în urmă, când încă nu aveam interdicții Stoichiman când a început prima dată. În niciun altul. Motivul? Tine-mi capul linistit. Ultimul lucru pe care l-am scris a fost novibetul de a juca fructe timp bun. Am citit asta dacă faceți o depunere cu mine Skrill Nu sunt eligibil pentru un bonus foarte frumos, am spus că am făcut o depunere și l-am pierdut, deoarece era rezonabil. Ieri am vrut să le dau bani pentru a-mi face Experimentul (voi deschide unul nou în seara asta) gândind printr-o masă sau Skrill. I-am întrebat din nou dacă sunt eligibil pentru un bonus chiar și acum, dacă am făcut un depozit bancar mi s-a spus că nu, am spus perfect și mi-am făcut depozitul. Toată lumea poate crede că își dorește bonusurile atât cât vreau eu, un pariu al dracului pe care îl vom juca dacă vom câștiga nu vreau să mă deranjez.

niciodata norocos

New Member
31 Jan 2020
4
1
3
Prietenul meu Winmasters În urmă cu doi ani, nu au acceptat niciun joc bonus pentru a satisface bonusul. și le analizez și pe mai multe panouri publicitare care nu aveau nicio problemă !!!! Vorbește-mi că țipau ... dar toate companiile încearcă să te facă un client cu diverse oferte și apoi sunt prezentate o grămadă de scrisori mici. dar cu cât jucătorii își îmbunătățesc jocul, cu atât companiile vor apăra mai mult ...
Dude Pray my point is not the terms, care sunt cei mai răi care s-au văzut într-un bonus la listă, dar i-am acceptat, dacă ar spune că meciurile cu zero rake nu ar conta pe rover, toate achizițiile lor ar fi pliate, dar nu spun așa și pentru prima dată m-au justificat, ideea este că nu respectă propriile lor reguli și, mai ales, că susținerea lor este tragică în limitele fraudei totale.

niciodata norocos

New Member
31 Jan 2020
4
1
3
M-am abonat la multe companii și la noi. Singurul bonus pe care l-am primit este verde, dar am vorbit cu ani în urmă, când încă nu aveam interdicții Stoichiman când a început prima dată. În niciun altul. Motivul? Tine-mi capul linistit. Ultimul lucru pe care l-am scris a fost novibetul de a juca fructe timp bun. Am citit asta dacă faceți o depunere cu mine Skrill Nu sunt eligibil pentru un bonus foarte frumos, am spus că am făcut o depunere și l-am pierdut, deoarece era rezonabil. Ieri am vrut să le dau bani pentru a-mi face Experimentul (voi deschide unul nou în seara asta) gândind printr-o masă sau Skrill. I-am întrebat din nou dacă sunt eligibil pentru un bonus chiar și acum, dacă am făcut un depozit bancar mi s-a spus că nu, am spus perfect și mi-am făcut depozitul. Toată lumea poate crede că își dorește bonusurile atât cât vreau eu, un pariu al dracului pe care îl vom juca dacă vom câștiga nu vreau să mă deranjez.
Erjan ai dreptate, am învățat, așa că am deschis copiii locali care vor solicita bonusul în acea companie pentru a ști cu ce să ai de-a face și pentru că ai menționat NOBBETUL, VĂ RESPECT NOBBETUL !! Anul trecut am fost în armată la sfârșitul lunii fără țigară, am fost lovit de un încărcător și am prins 100 €, iar a doua zi le-am pus în bancă și am avut țigări pentru un ceas în Evros ... Dumnezeule bun!
  • ca
reacţii: nklaps

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
Championsbet negativ.A anulat toate profiturile încasării pregame pe 4 persoane diferite și ceea ce scriu nu am citit nicăieri, dar nu știu de la prima mână. - proprietar) o scrisoare care mi-a fost trimisă cu un cod pentru identificarea adresei mele și înainte de identificarea acesteia și alte retrageri prin remitere.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
neverlucky championsbet și toate companiile (dar mai ales aceasta) au un serviciu pentru clienți tragic, foarte lent și total neîntrerupt. insistă, trimite din nou un e-mail și roagă-i să transfere solicitarea ta către departamentul responsabil și încetează să le mai copieze din proprie inițiativă, deoarece sunt irelevante

niciodata norocos

New Member
31 Jan 2020
4
1
3
neverlucky championsbet și toate companiile (dar mai ales aceasta) au un serviciu pentru clienți tragic, foarte lent și total neîntrerupt. insistă, trimite din nou un e-mail și roagă-i să transfere solicitarea ta către departamentul responsabil și încetează să le mai copieze din proprie inițiativă, deoarece sunt irelevante
Cel mai rău este că și copiii susținuți lucrează și mănâncă toate mesajele urâte pe care le-au primit, fie prin faptul că nu au informat șefii lor, din păcate nu voi mai fi un tip, indiferența lor m-a câștigat dacă vreau vreodată o săptămână. să nu-mi găsesc nici ai mei, nici timpul, nici psihologia pe care o am, tocmai când scap de piatra neagră nenaturală

knemon

New Member
8 Feb 2014
27
8
3
Încă o altă sâmbătă, având o problemă cu site-ul Championsbet și nu pot continua cu nimic. Dacă situația nu este corectată în curând, voi agita eșarfa.
  • ca
reacţii: tns

knemon

New Member
8 Feb 2014
27
8
3
În sfârșit ieri a durat „doar” 3-4 ore după-amiaza, dar de obicei joc sâmbătă după-amiaza.

Predictii

• 14: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hamburg - Vehen Wiesbaden
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Dinamo Dresda - Stuttgart
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Gladbach - Uniunea Berlinului
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Paderborn - Dortmund
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • 2020 Seria GP Virtual MotoGP

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: Unul l-a mâncat ... Cred că foarte puțini, dacă este cazul, spun că nu este de acord cu deciziile și ...