Experiență Championsbet

niciodata norocos

New Member
31 Jan 2020
19
5
3
Salutări companiei, cred că aparțin majorității oamenilor care intră zilnic pe site de mulți ani chiar dacă nu scriu, aș vrea să îi felicit pe băieții care țin atât de sus nivelul și mai ales la pariurile din Orientul Mijlociu guru domnul Iliakis pentru toate fondurile pe care mi le-a dat.
Pe subiect, îmi deschid un cont la championsbet, impresionat de cuvintele tangibile bune pe care le-am citit aici și de randamentele tangibile foarte bune pe care le-a avut, pun 20€, primesc bonusul și încep să joc.
Zece zile mai târziu observ că în bonus rollover nu au inclus un pariu de 10€ împotriva Milan Torino, întreb pe email de ce și îmi răspund pentru că este 0 rake, le răspund că 1x2 a avut zero rake și nicio achiziție asta Am jucat, ei mi-l iau, pariu pe rollover și totul bine.
A doua zi am pariat sub meciul City United pe care obișnuiau să ofere zero rake și nu îl mai pun în rollover, trimit din nou e-mail fără răspuns, 3 zile mai târziu în fiecare zi fără răspuns.
În concluzie, ei merg în mod arbitrar împotriva propriilor reguli, arătând că nu vor deloc să răscumpărați bonusul, iar sprijinul lor este tragic până la batjocură, nu răspund și atunci când o fac, pur și simplu îți trimit copie. lipiți texte.
Aceasta este experiența mea cu această companie anume, îmi pare rău pentru dezordine, dar m-am gândit că ar fi potrivit să actualizez forumul, astfel încât dacă cineva dorește să obțină bonusul championsbet să știe cu ce are de-a face.
 
Așa e prietene, rake-ul zero se aplică doar la achiziționarea rezultatului final al meciului și până la începutul meciului.Toate celelalte puncte au rake-uri normale și trebuie să participe la bonus
 
Ultima editare de administrator:
Salutări companiei, cred că aparțin majorității oamenilor care intră zilnic pe site de mulți ani chiar dacă nu scriu, aș vrea să îi felicit pe băieții care țin atât de sus nivelul și mai ales la pariurile din Orientul Mijlociu guru domnul Iliakis pentru toate fondurile pe care mi le-a dat.
Pe subiect, îmi deschid un cont la championsbet, impresionat de cuvintele tangibile bune pe care le-am citit aici și de randamentele tangibile foarte bune pe care le-a avut, pun 20€, primesc bonusul și încep să joc.
Zece zile mai târziu observ că în bonus rollover nu au inclus un pariu de 10€ împotriva Milan Torino, întreb pe email de ce și îmi răspund pentru că este 0 rake, le răspund că 1x2 a avut zero rake și nicio achiziție asta Am jucat, ei mi-l iau, pariu pe rollover și totul bine.
A doua zi am pariat sub meciul City United pe care obișnuiau să ofere zero rake și nu îl mai pun în rollover, trimit din nou e-mail fără răspuns, 3 zile mai târziu în fiecare zi fără răspuns.
În concluzie, ei merg în mod arbitrar împotriva propriilor reguli, arătând că nu vor deloc să răscumpărați bonusul, iar sprijinul lor este tragic până la batjocură, nu răspund și atunci când o fac, pur și simplu îți trimit copie. lipiți texte.
Aceasta este experiența mea cu această companie anume, îmi pare rău pentru dezordine, dar m-am gândit că ar fi potrivit să actualizez forumul, astfel încât dacă cineva dorește să obțină bonusul championsbet să știe cu ce are de-a face.
Eu, prietenul meu, la Winmasters acum 2 ani nu acceptau jocurile solicitate pentru a acoperi bonusul. si am stat si i-am analizat in rapoarte desi nu au avut absolut nicio problema!!!! Vorbim, am ramas uluit...dar toate companiile incearca sa te faca client cu diverse oferte si apoi prezinta o gramada de litere mici. dar atâta timp cât jucătorii își vor îmbunătăți jocul prin diverse metode, companiile se vor apăra...
 
M-am înscris la multe companii și la cele noi. Singurele pe care le-am primit bonusuri sunt cea verde dar vorbim cu ani în urmă când încă nu aveam banuri și Stoichiman când a intrat prima dată. In nici alta. Motivul? Ca să-mi țin capul în largul meu. Ultima dată când m-am înscris a fost novibet pentru a juca sloturi pentru timp bun. Am citit și am văzut că dacă depuneți cu Skrill nu sunteți eligibil pentru bonus foarte frumos. Am spus că am făcut o depunere și am pierdut-o, deoarece avea sens. Alaltăieri am vrut să pun bani în ele pentru a-mi face Experimentul (în seara asta voi deschide un subiect nou) Mă gândeam printr-o bancă sau Skrill. I-am întrebat din nou dacă sunt eligibil pentru bonus chiar și acum, dacă depun prin bancă, mi-au spus că nu prea am spus și am făcut depunerea. Fiecare poate să gândească ce vrea așa cum vrea, eu le dau bonusurile, vom juca un pariu de căsătorie dacă câștigăm, nu vreau să fiu agresat, frate.
 
Eu, prietenul meu, la Winmasters acum 2 ani nu acceptau jocurile solicitate pentru a acoperi bonusul. si am stat si i-am analizat in rapoarte desi nu au avut absolut nicio problema!!!! Vorbim, am ramas uluit...dar toate companiile incearca sa te faca client cu diverse oferte si apoi prezinta o gramada de litere mici. dar atâta timp cât jucătorii își vor îmbunătăți jocul prin diverse metode, companiile se vor apăra...
Prietene Praya, problema mea nu sunt termenii, care sunt cei mai urâți pe care i-am văzut în bonusurile de rollover, dar i-am acceptat, dacă ar spune că meciurile care au zero rake nu se iau în calcul în rollover, toate achizițiile lor ar trece, dar ei nu spun asta și prima dată când m-au justificat, problema este că nu își respectă propriile reguli și mai presus de toate că sprijinul lor este tragic, limitându-se la batjocura absolută.
 
M-am înscris la multe companii și la cele noi. Singurele pe care le-am primit bonusuri sunt cea verde dar vorbim cu ani în urmă când încă nu aveam banuri și Stoichiman când a intrat prima dată. In nici alta. Motivul? Ca să-mi țin capul în largul meu. Ultima dată când m-am înscris a fost novibet pentru a juca sloturi pentru timp bun. Am citit și am văzut că dacă depuneți cu Skrill nu sunteți eligibil pentru bonus foarte frumos. Am spus că am făcut o depunere și am pierdut-o, deoarece avea sens. Alaltăieri am vrut să pun bani în ele pentru a-mi face Experimentul (în seara asta voi deschide un subiect nou) Mă gândeam printr-o bancă sau Skrill. I-am întrebat din nou dacă sunt eligibil pentru bonus chiar și acum, dacă depun prin bancă, mi-au spus că nu prea am spus și am făcut depunerea. Fiecare poate să gândească ce vrea așa cum vrea, eu le dau bonusurile, vom juca un pariu de căsătorie dacă câștigăm, nu vreau să fiu agresat, frate.
Erjan, ai dreptate, am patit si am invatat, de aceea am deschis topicul pentru ca baietii care vor pretinde bonusul in aceasta firma sa stie cu ce au de-a face, iar din moment ce ai pomenit de novibet, VOI RESPECTA NOVIBET!! Anul trecut, când eram în armată la sfârșitul lunii, am fost scutită de taxe, nici măcar la țigări, mi-au dat un frimpet și am scos 100 de euro și a doua zi au băgat-o în bancă și eu. avea țigări pentru punctul de control din Evros... Dumnezeu să-i binecuvânteze!
 
  • Aprecieri
reacţii: nklaps
Pe subiect, îmi deschid un cont la championsbet, impresionat de cuvintele tangibile bune pe care le-am citit aici și de randamentele tangibile foarte bune pe care le-a avut, pun 20€, primesc bonusul și încep să joc.
Championsbet are si negative.A anulat toate castigurile de la pregame cashout la 4 persoane diferite si ceea ce scriu nu am citit nicaieri dar stiu de prima mana.-proprietar) o scrisoare pe care mi-au trimis-o cu un cod de identificare a adresei iar inainte facusem identificare si alte retrageri prin transfer bancar.Oricum desi nu ma asteptam, l-au trimis imediat, l-am primit 14 zile mai tarziu si in aceeasi zi a fost aprobata retragerea.
 
neverlucky championsbet și toate companiile (dar mai ales aceasta) au un serviciu pentru clienți tragic, foarte lent și complet irelevant. Biletele dvs. ar trebui să conteze pentru cifra de afaceri în mod normal. persistă, trimite din nou e-mail și cere-le să-ți transfere solicitarea către departamentul relevant și să nu te mai copieze și să te lipiți din proprie inițiativă, deoarece sunt irelevante
 
neverlucky championsbet și toate companiile (dar mai ales aceasta) au un serviciu pentru clienți tragic, foarte lent și complet irelevant. Biletele dvs. ar trebui să conteze pentru cifra de afaceri în mod normal. persistă, trimite din nou e-mail și cere-le să-ți transfere solicitarea către departamentul relevant și să nu te mai copieze și să te lipiți din proprie inițiativă, deoarece sunt irelevante
Cel mai rău este că și băieții din sprijin muncesc și mănâncă tot discursul de ură a ordinelor pe care le-au primit sau lipsa de informații superiorii lor tangibili, din păcate nu am de gând să mai studiez prietene, indiferența lor m-a cucerit, dacă Vreau o săptămână de fiecare dată să-mi găsesc a mea. Nu am nici timp, nici psihologie, doar când mă descurc piatra neagră
 
Încă o sâmbătă când site-ul championsbet are o problemă și nu mă pot conecta deloc. Dacă situația nu se remediază curând, voi scutura eșarfa la ei.
 
  • Aprecieri
reacţii: tns
Încă o sâmbătă când site-ul championsbet are o problemă și nu mă pot conecta deloc. Dacă situația nu se remediază curând, voi scutura eșarfa la ei.
La ce oră s-a întâmplat asta? Am intrat normal la 9. Presupun că ai intrat mai devreme, nu? a durat prea mult întreruperea?
 
In sfarsit ieri a durat „doar” 3-4 ore dupa-amiaza, dar de obicei joc dupa-amiaza sambata.
 
Pentru o intrebare despre o problema care are fata prietenoasa nu deschid un topic nou, cineva a preluat Skrill de la 6?
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...