Ruptura interguvernamentală este adusă de ogari

Infobetakias

prezentator
Membru al echipei
17 Sep 2005
3,334
1,633
0
18
Internet
www.infobeto.com
Rift interguvernamental cu privire la problema ogarul OPAP cauze scrisoarea potrivit informațiilor exclusive ale ziarului nostru ministrul adjunct al Agriculturii, Milena Apostolakis la OPAP, solicitând imediat interdicție releu ogarul de la agențiile din întreaga țară. Decizia concretă a doamnei Apostolaki, care o onorează absolut și este o justificare pentru ziarul nostru, care a ridicat prima dată problema cu baraj de publicații. Aceasta este o decizie care expune în mod iremediabil ministrul Culturii și Turismului. Paul Geroulanos, care după protestele tuturor organizațiilor de bunăstare a animalelor în țară, a aruncat mingea la numit de aceeași administrație al agenției, renunțând la responsabilitate !!!

Inelul se înrăutățește și mai mult în jurul lui OPAP, care este acum cu spatele zidului, și trebuie să-și ia locul pentru "jocul" pe care îl împinge de ceva vreme.

Pe lângă bunăstarea animalelor țării nu au da mult loc pentru cei responsabili și așa cum au menționat de multe ori prin intermediul ziarului nostru, dacă nu vedeți un rezultat imediat se va apela la toate căile de atac prevăzute și va colabora cu organizațiile pentru bunăstarea animalelor în Europa și America , care au luptat mult timp pentru a elimina ogoarele, mai ales în America, deoarece statele interzic acest teribil "sport".

Opoziția față de OPAP este acum foarte așteptată, deși Organizația nu a avut până acum nicio intenție de a retrage ogoarele, în ciuda răului pe care îl comunică Guvernului, mai ales atunci când vine împotriva membrilor săi ca este Milena Apostolaki.

greeknews.biz

djroof

Poker Proffessor
26 și 2005
7,850
2,826
113
37
Las Vegas copil!
www.juicydevils.gr
Re: Ruptura interguvernamentala aduce ogari

câte medicamente le iau pe toate în această stare ...

olandezi, au fost ani infinit în străinătate, acum suntem gardienii pentru a proteja animalele sărace ...

ceilalți sunt de pe altă planetă și nu știu ... vom face revoluția ...

milă cu fiecare papă!

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
27 IOL 2010
5,981
3,708
113
Alexandroupolis

câte medicamente le iau pe toate în această stare ...

olandezi, au fost ani infinit în străinătate, acum suntem gardienii pentru a proteja animalele sărace ...

milă cu fiecare papă!
doar câinii alergă, asta e ceea ce îi risipește ... câinii sunt doar gât și pumnale; mila în acest pământ .....

Lilis

prezentator
Membru al echipei
7 Nov 2003
9,591
9,056
113

MA ce sunt băuturile pe care le beau și nu ne dau ???

Vorbind și nimeni altcineva nu merge, ci vorbește și

pensionarul din Olympiaki (!!!)

care a răpit Grecia și a plătit și ea

INATI de NO 20aria mii Evropouloi plecat prea.

TaXalia (Macedonia): sentință condamnată la Curtea Europeană de Justiție pentru ridicarea imunității de către Milena Apostolaki

kiriole .....

cu excepția cazului în care ............. place să mănânce ca în

unii "oaspeți" recent

Sparta

: bask:
Ultima editare de administrator:
  • ca
reacţii: venoss

dovadă

New Member
10 Sep 2009
540
254
0

Cu această logică ar trebui să avem sclavi negri (cu mulți ani în urmă au avut costume de peste mări) .. Vă expune - cel puțin - să fi batjocorit despre sport și brigăzi din Grecia .. Tot Jocurile Olimpice Nu sunt numiți de Olympiacos, nici de Jocurile Olimpice de la Marsilia.: emb:

În țările asiatice se luptă cu insecte *, din moment ce noi nu suntem „Fruntea“ să-l urmeze în fiecare rănit nu am ajuns la care a distrus natura, și vrea să parieze pe ea.: preot:

* există, de asemenea, bine-cunoscutul handicap asiatic la poalele centipei : twis:

pariați peste el

New Member
19 Jan 2012
2,723
2,259
0
Valia Calda

milă cu fiecare papă!
Dacă îmi permiteți, posibilitatea ca câinii să fie văzuți?
Dacă cineva care dorește să fie dopat pentru a fi înclinat are posibilitatea de a face o mie de ori să parieze pe ea, să-mi iau bara de protecție!
Dar câinele sau caii nu au de ales!
Pentru mine, deoarece sunt atât de multe evenimente în fiecare zi, cu oameni de ce ar trebui să torturăm animalele?
Tu-mi spui după ce acest lucru a făcut sau eu, altfel, ar fi prevenit? Poate că, dacă nu pariu nimeni nu va desființa! În plus, sunt pur și simplu pentru pariuri, spre deosebire de sport!
Din moment ce OPAP are încă o implicare de stat, nu cred că poziția lui Apostolakis este greșită oricum îmi pare rău!
Nu mă aștept ca societățile speculative și chiar jocurile de noroc să aibă astfel de sensibilități, dar dacă OPAP-ul semipomotorial joacă o responsabilitate socială, nu poate exploata cățeluși greoi pe lângă jucătorii săi!
Vă respect punctul de vedere și nu sunt dispus să îl schimbați, spun doar propria mea!
Deși vorbim Kinosnu suntem așa cinici
Ultima editare:
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Forum Bot: Cosmicsports a început o nouă temă numită „Pariuri reciproce - Cel mai bun ...