În concluzie. Ce optiuni avem?

user005

New Member
19 Dec 2022
25
2
3
O mie de cuvinte? Da. Dar din moment ce mai ales în ultima lună s-au auzit lucruri incredibile de la prieteni, pun din nou întrebarea veșnică. Să spunem că Stoichiman a trecut acum pe locul 1 și pe locul 365 pe al doilea. Cred că suntem de acord cu asta. Dacă cineva dorește să joace și pe un terț. Din diferite motive. Ce recomandati si de ce? Fiecare opinie are valoare. Învățăm ceva nou tot timpul, chiar și cei care au scris kilometri cu mine.
 
Nu contează dacă unii dintre noi au deschis conturi pentru toate din când în când. Putem distinge unele diferențe minore de-a lungul anilor. De exemplu, am citit pe un site cu autoritate că novibet a avut o creștere semnificativă a profitului în 22. De ce s-a întâmplat asta? butonul de contor datorat a văzut vreun prieten ceva în compania cuvenită pe care noi ceilalți nu îl putem vedea?
 
Alegerea companiei de pariuri are de-a face cu mulți factori și care dintre aceștia „acoperă” „dorințele” fiecărui „jucător”. Aceasta este opinia mea
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
Omule Jim, ai vrea să spui pentru ce altă companie în afară de cei 2 joci? și du-te la necaz, spune-mi de ce. Este important pentru noi toți
 
Sunt deja înregistrată în 2 companii de pariuri. Nevoile mele sunt acoperite de ei, nu inteleg motivul sa ma inregistrez la o a treia firma. Trebuie să numesc unul? .
 
Nu aveți nicio obligație. Raționamentul meu de la început a fost să numesc companii pentru a izola ceea ce este mai rău și a tinde către cel mai bun. Sau chiar compromis.
 
Pariez de ani de zile și sunt mulțumit de retragerile mele. Nu mi-au pus nici cea mai mica problema si am banii in banca in 6-7 minute. Tot cu 365 am descărcări mari, unul de fapt 8k fără nici cea mai mică problemă, dar am ceva timp să mă joc acolo.
Am avut o mulțime de probleme cu Fonbet, care după ce mi-a pus limite pentru că jucam max bet, apoi a decis să-mi fac numere și să-mi cer o grămadă de documente de identificare, în timp ce o făcusem și mai făcusem o retragere în trecut, sa anulez 4-5 cereri de retragere, dar pana la urma m-au platit dupa 7 zile. De asemenea, Novibet a făcut progrese în ultimul an. În general, a întârziat foarte mult cu plățile, dar în ultima vreme a plătit relativ repede.
Restul nu le-am jucat.
 
Pariez de ani de zile și sunt mulțumit de retragerile mele. Nu mi-au pus nici cea mai mica problema si am banii in banca in 6-7 minute. Tot cu 365 am descărcări mari, unul de fapt 8k fără nici cea mai mică problemă, dar am ceva timp să mă joc acolo.
Am avut o mulțime de probleme cu Fonbet, care după ce mi-a pus limite pentru că jucam max bet, apoi a decis să-mi fac numere și să-mi cer o grămadă de documente de identificare, în timp ce o făcusem și mai făcusem o retragere în trecut, sa anulez 4-5 cereri de retragere, dar pana la urma m-au platit dupa 7 zile. De asemenea, Novibet a făcut progrese în ultimul an. În general, a întârziat foarte mult cu plățile, dar în ultima vreme a plătit relativ repede.
Restul nu le-am jucat.
Mulțumesc pentru răspuns, prietene. Numai pariurile și jocul 365 sunt cunoscute. Am făcut acest thread pentru a împărtăși păreri despre alte companii decât cele 2 și ceea ce ați spus despre novibet și progresul său este cu adevărat interesant. Țin un cont acolo, dar l-am lăsat deoparte. Ca a treia alegere (de fapt a doua) pentru că am fost interzis de la 365 de 10 ani, folosesc betshop. Totul este bine pentru că sunt pur și simplu pierdut în ea. Ideea este ce se întâmplă când câștigi. Un prieten scrisese in thread cu limitele pe care i le spusese betshop 'cand si-a cerut castigurile, sa ne intalnim de aproape' ??este valabil asa ceva?? dacă prietenul citește, lăsați-l să confirme.
 
Cat despre a 3-a companie pe care o cereti, as spune Betshop....pentru mine, care am pariat pe Over, am vazut ca un procent foarte mare are cele mai bune randamente in selectia specifica
 
Exact. betshop are cele mai mari cote la overs. Cred că au primit premiul corespunzător al publicului în ceea ce privește spectacolele. Desigur, sunt pierdut în această companie anume, așa cum am spus mai sus. Prietene panatha, daca ai un semn pozitiv in firma cu pricina scrie daca vrei cum se comporta ei in conturile castigatoare.
 
Personal pe tot 2022 am facut urmatoarele....orice meci am scris aici pe site am pariat si pe Betshop....toate meciurile au fost doar cu un pariu de 10 euro....da am fost în profit, dar să nu vă imaginați că a fost o sumă mare așa că nu puteți spune că este un bun exemplu de comportament al companiei față de un cont câștigător.....anul acesta fără niciun motiv am decis să nu mai joc și a închis contul
 
Nu există companie care să nu mă acopere! Găsesc o modalitate de a scoate ceva din toată lumea... calea nu este importantă. In ultimul an am pierdut mult timp sa ies putin din conturile limitate intr-un punct care m-a inchis si cu un euro maxbet sau Sportingbet!!!
Ei bine, problema este dorințele tuturor și vreau, de asemenea, de la cei care cred că, cu o limită la pariu și un cazinou gratuit, îmi vor primi câștigurile înapoi...
Fiecare cont nefuncțional va trebui să-mi plătească cel puțin 10 euro pe lună, așa că m-am dus la un moment dat să le deschid!
Așa că trebuie să plătească o taxă pentru că m-au făcut clientul lor.
Doar @Ertzan ma va intelege... :):);)
 
Bună seara se adună prieteni. Evident, nivelul tău este foarte ridicat în ceea ce privește pariurile. Accept și respect asta. Ceea ce nu am înțeles este de ce o companie care te are drept societate cu răspundere limitată nu îți interzice permanent contul și te lasă să-l dai peste cap pentru fiecare euro. Dacă vrei, scrie ce companie nu te-a limitat. As aprecia.
 
Continui să citesc recenzii excelente despre bet365 și chiar nu înțeleg de ce. Sunt de acord că are randamente bune, dar cu siguranță nu este cel mai bun, deoarece 0% este absent. Nu există oferte de pariuri gratuite sau rotiri gratuite. Fiabilitate în retrageri; Este suficient asta singur pentru a o plasa în top? Există ceva ce nu am observat? Chiar voi fi foarte fericit dacă am subestimat-o și mă vei face să mă răzgândesc
 
Eu personal nu am (mai) o părere despre 365 pentru că, după cum am menționat mai sus, mi-au închis definitiv contul acum 10 ani. Pentru un comentariu în chat mult mai blând decât comentariul unui prieten pe care l-am văzut cu ochii mei scriindu-i reprezentantului în chat „îmi vei primi @@vl@k@”. Prietenul meu continuă și joacă normal în companie. Cred că această companie specifică operează selectiv. Face distincții între clienți cu propriile criterii de măsurare și ponderi.
 
Am avut o seară prietenoasă Newells - goți. Au făcut 0-1 la pauză și așa s-a terminat. Nu ne deranjează asta, știm. Desigur, dacă ar scrie în pariu de la început că se vor juca 2 reprize de 40 de minute, nu m-aș atinge, nici măcar de distracție. Mă jucasem în mod repetat cu ei și cu altă companie. Cealaltă companie, când a început, a scos-o imediat din live și mi-a luat o unitate. Anulare. În pariul meu, au pierdut-o! La naiba. Am râs, nu știam ce să spun. Lucrul amuzant este că făceam trei locuri de muncă. Oricum ar fi, dacă l-ar pune, aș primi jumătate. Dacă era un gol, îl anulau și îmi spuneau că s-au jucat 2 reprize de 40 de minute și nu au avut nicio actualizare! Iată-vă, domnilor, compania de top...
 
De parcă l-aș fi știut și am deschis un topic pentru alte companii decât 365 și pariuri. Dă-i naibii băieților. Intră în chat-uri și e-mailuri și spune-le. Și plângeri constante. Că oricine poate. Și dacă cele 200 de milioane făcute de pariul anul trecut te sperie, vrei să-ți amintesc cât de mult avea Gaddafi când era pe locul 5 pe lista Forbes? vrei să-ți amintesc de sfârșitul lui Gaddafi? Acela care se considera un învingător de-a lungul vieții a fost înecat.Totul este atât de schimbător încât vedem deja vechi castele puternice căzând și câte vom mai vedea.
 
Ultima editare:
Am decis să încerc să joc și alte companii, în afară de Stoiximan și 365.
Rezultatul este că am următoarele limite de pariere.
Betshop = 0.10 €
fonbet = 10 EUR și restricții de timp
Winmasters = in jur de 3-4€ in functie de joc
Pamestoixima = 1 €
Bwin = 1 €
Sportingbet = 1 €
Betsson = 25-30€ in functie de meci.
Vorbim de limite care au fost introduse în mai puțin de o lună. Reușisem să le câștig pe toate. La altele este minim, la altele în jur de +1000€.
Din nefericire, ei vor doar prostii. Oricine ii poate bate, nu ii fac si il taie.
Deci, cred că opțiunile noastre sunt specifice și puține, din păcate.
Și trăim într-o țară în care ei lasă corporațiile să facă tot ce vor
 
  • Aprecieri
reacţii: betover și Grosan
De acum, cei care au mai ramas vor fi toti raportati si o sa merg pana la capat pentru defaimare si orice iese, dar mai ales pentru dracu.
Va fi o plângere nu doar despre limite, ci și despre acțiunile promoționale, deoarece și acestea au legătură cu o presupusă suspiciune de abuz cu scopul de a obține un profit sigur.
Când vine momentul să văd cum vor justifica bănuiala: când cei 2 ani de cont pe care îi pierdeam, după ceilalți 3 am câștigat împreună cu misiunile pe care le-au scos undeva în 2017 și am adus contul la același + + . Dar i-am luat timp de 2 ani, astfel încât în ​​2022, la începutul lunii iunie, mi-au tăiat misiunile când s-au asigurat că profitabilitatea este un dat și nu mai există retur.
Nu numai atât, dar mi-au tăiat și ofertele de la cazinoul 12/22! într-un cont pe care, când au dat rotiri gratuite cu misiunile, nu le-am jucat!
Să vedem cum vor justifica bănuiala de ceva neregulat-ilegal, pentru că a te tăia în jumătate pentru distracție nu există în termenii lor.
Nimic din cele de mai sus nu este autocomandat!!!
Voi spune că fac ce vor când dau de ei și pierd!
Până atunci, ei fac ce pot pentru că eu nu fac nimic!

Iată, în cazul Patsis, el nu ar putea urmări penal în scenariul teoretic:
A) Niciunul dintre cei 300 nu a depus plângere!
B) Cineva din circumscripția lui!
Eu, care sunt al altuia, nu pot!

Ne așteptăm ca cineva să facă ceva pentru noi fără ca noi să facem ceva?

Limitele pe care le pun sunt corecte! dar pentru un motiv greșit! (profitabilitate)
E in mainile noastre...
 
  • Aprecieri
reacţii: betover

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...