205 € au dispărut din contul meu la pamestoixima.gr

Yios1991

New Member
13 Jan 2019
21
7
3
Am jucat 60 € la Luton Middlesbrough Draw vineri. Alaltaieri.
Am câștigat 205, 2€ brut.
Contul meu arată 0,05 EUR. Adică ce aveam chiar înainte să depun cei 60 de euro.
Pariul a fost stabilit ca câștigător.
nu am urcat.
Nu am mai jucat un pariu.
Banii tocmai au dispărut.
Am trimis un email azi sambata.
Zilele de duminică nu am primit nici banii, nici un răspuns serios. Doar clasicul „vom analiza”.
Fii atent și uită-te mereu la toate pariurile tale, în special la cele care joacă multe pariuri cu multe companii
 

atașamente

  • WP_20190803_15_36_50_Pro.jpg
    WP_20190803_15_36_50_Pro.jpg
    375 KB · Vizualizări: 458
Nu mi s-a întâmplat așa ceva de atâția ani... scriind ca câștigat și nu ai bani, sau cel puțin eu nu am înțeles. ;)

Ai încercat să joci ceva, te-ai văzut pe ceilalți într-un mod diferit? poate este un mic bug care nu vă arată doar acolo, dar ele există
 
Am jucat 60 € la Luton Middlesbrough Draw vineri. Alaltaieri.
Am câștigat 205, 2€ brut.
Contul meu arată 0,05 EUR. Adică ce aveam chiar înainte să depun cei 60 de euro.
Pariul a fost stabilit ca câștigător.
nu am urcat.
Nu am mai jucat un pariu.
Banii tocmai au dispărut.
Am trimis un email azi sambata.
Zilele de duminică nu am primit nici banii, nici un răspuns serios. Doar clasicul „vom analiza”.
Fii atent și uită-te mereu la toate pariurile tale, în special la cele care joacă multe pariuri cu multe companii
Păstrați întotdeauna o captură de ecran a pariului jucat până la finalizarea procesului....
Întotdeauna, din multe motive diferite...
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2
desigur că este o problemă tehnică, dar orice ai, este tragic. Nu pot să cred că nu ți-o vor da. daca nu ti-l da, reclama imediat.
 
Aveți răbdare, o tăie în somn în weekend, o vor găsi. Dacă ar construi altceva. Apăsăm butonul și habar nu avem ce am jucat, dacă am jucat, la ce performanță am jucat, etc etc. Nu cred că mulți oameni se ocupă de lucrurile astea, doar oameni vicioși ca noi haha.
Oricum nu fac escrocherii, banii vor apărea mâine.
 
  • Aprecieri
reacţii: BLIZARD și jogo
Aveți răbdare, o tăie în somn în weekend, o vor găsi. Dacă ar construi altceva. Apăsăm butonul și habar nu avem ce am jucat, dacă am jucat, la ce performanță am jucat, etc etc. Nu cred că mulți oameni se ocupă de lucrurile astea, doar oameni vicioși ca noi haha.
Oricum nu fac escrocherii, banii vor apărea mâine.

Sunt de acord, platforma opap este tragică. foarte lent și greu de folosit.se blochează, lent să accepte pariuri...tragic...
iar din câte se pare acum, și banii jucătorilor dispar.
Nu joc foarte des pe opap, dar chiar și de puținele ori când îl joc tot mă obosesc și de pe computer, platforma lor este lentă. să recunoaștem, pentru a găsi liga boliviană, de exemplu, trebuie să cauți o oră, pentru că clasificarea platformei este tragică.
 
Banii au apărut în sfârșit astăzi.

Nu am primit o actualizare prin e-mail.
Am observat din greșeală asta pentru că mă autentificam...
Am cerut o retragere.
Aştepta
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA
Cu toate acestea, pentru mine nu aveau cum să te mănânce după ce ai văzut-o...
Chiar și șansele ca să fie o eroare deliberată a sistemului să mănânce cât pot de la cei care nu o observă, sunt pentru mine minime, o problemă reală ar fi, au probleme cu pagina
 
Aveți răbdare, o tăie în somn în weekend, o vor găsi. Dacă ar construi altceva. Apăsăm butonul și habar nu avem ce am jucat, dacă am jucat, la ce performanță am jucat, etc etc. Nu cred că mulți oameni se ocupă de lucrurile astea, doar oameni vicioși ca noi haha.
Oricum nu fac escrocherii, banii vor apărea mâine.
Și totuși o fac.
Cu toții veți fi observat oferta lui opap în meciul Olympiakos Plzeň, precum și în Magester Chelsea, unde dacă pariază 25 €, vă oferă un pariu gratuit de 25 €.
Am participat la ambele oferte și nu am primit niciodată pariul gratuit.
 
Descâlci fericit prietena mea kardas1980
Nici nu mi-am cerut scuze.EEEP nu a raspuns la reclamatia mea.Macar am primit banii de pe card nici dupa cateva zile
Sunt tragice
 
  • Aprecieri
reacţii: qazdas
cuvântul tragic este prea puțin.
aici și de cât timp am jucat un pariu. banii au dispărut, dar pariul nu apare în istoria mea, în pariurile deschise. la fel s-a întâmplat în pregătire. apoi a apărut pariul după 15 minute. in chat-ul cu care am mai vorbit nu stiu daca pariul a fost jucat sau nu.... au o problema tehnica scrie. platformă groaznică, serviciu groaznic
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...