Jucător de pariuri profesionist

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
39,142
26,182
113
52
Infobeto Town
www.infobeto.com
Citind subiectele care se deschid cu jucătorii și pariază litigiile zilnic, simt nevoia să deschid un subiect pentru utilizarea corectă a termenului Jucător profesionist.

Îmi fac griji că suge pe ambele părți. Nu toți jucătorii sunt la fel și nici pariurile nu sunt la fel.

Și pentru că nu toți jucătorii sunt la fel, prefer să evit folosirea termenului „jucător profesionist” pentru practicile care nu sunt pariuri asociate cu roboții, cercurile, arborele, vânătoarea de bonusuri etc.

Este nedrept ca adevăratul jucător profesionist să citească, să-și facă timp să studieze, să introducă jucători / echipe / campionate / cupe, să aprecieze, să asculte, să inspire, să riște sau să nu riște, să aleagă performanță, să decidă dacă se va vinde etc pentru a se bucura de câștigul său în pariu și nu peste carte.

Cine are un inamic în carte aparține altei categorii. Nici o carte serioasă nu deranjează astfel de jucători. Pun punct „serios”. Serios pentru acest tip de jucător. Da, identific cărți serioase și fără greutate pentru un jucător profesionist așa cum l-am definit.

Cărțile serioase îi vor enerva, limita, bloca pe cei care nu pariază, dar fac altceva. Pentru acești „jucători” serioși sunt companiile care le vor permite să își facă „jocul” și cele care îi vor împiedica să fie ușori. Și așa începe ciclul vicios.

Da, există companii de pariuri ușoare care doresc astfel de „jucători” și le permit să joace un astfel de joc din propriile motive. Situație câștig-câștig pentru această parte.

Deci, are sens că, dacă există astfel de companii, vor exista astfel de jucători. Piața în sine creează clienții pe care și-i doresc.

Doar pentru a separa părțile și pentru a nu numi toți jucătorii în același mod. Nu toată lumea este la fel și să nu uităm că, din cauza unei acțiuni, nimeni nu se bucură de privilegii mai bune (bonusuri mai bune, termeni mai buni, rentabilități mai bune, identificare mai ușoară, tranzacții mai rapide etc.).

Deoarece toate tipurile de companii se află pe aceeași piață, vor exista tot felul de jucători. Fiecare să găsească ceea ce îl exprimă ... și acceptă înfrângerea cu capul înălțat, deoarece își acceptă victoria față de oricine îl consideră adversarul. Pentru a face acest lucru, el trebuie în primul rând să accepte ce fel de jucător este.
 
Nici o carte serioasă nu deranjează astfel de jucători. Pun punct „serios”. Serios pentru acest tip de jucător.

Cărțile serioase îi vor enerva, limita, bloca pe cei care nu pariază, dar fac altceva. Pentru acești „jucători” serioși sunt companiile care le vor permite să își facă „jocul” și cele care îi vor împiedica să fie ușori. Și așa începe ciclul vicios.

Pariurile care sunt active din punct de vedere legal în Grecia îi deranjează pe jucătorii profesioniști, care nu folosesc „roboți, înființare, arborare, vânătoare bonus”? Îi tolerează? Le permit să-și continue jocul și să se bucure de câștigurile lor, atât timp cât profitabilitatea provine din studiu, cunoștințe și abilități?

Putem pretinde că unele dintre aceste pariuri sunt o carte serioasă?
 
Ultima editare:
Nu sunt de acord și voi explica de ce nu sunt de acord. Juc doar ligi de top de pe planetă, RISKARO Nu câștig toate pariurile mele și totuși, mai devreme sau mai târziu, știu că va veni limita, pentru că știu că nu este o companie de caritate care să-mi reducă salariul în fiecare lună. Dar nu mă plâng, dar nu-i fur, îmi dau 1,10 la un meci pe care îl știu și îl văd singuri (nu joc tipul, joc un meci pe care antrenorul îl vede așa cum fac eu) și îmi dau 1,10 în detrimentul meu, pentru că știu că, în mod normal, ar fi trebuit să-mi dea 1,13 sau 1,14, comparativ cu 3-4 ani în urmă. Așa că mi-au dat-o acum câțiva ani. Și deși joc cu atâta adversitate, nu îmi spun bine, nu contează ce câștigi nu te limitez, ci dimpotrivă, de la 2500 de euro și mai mult, abia aștept ziua în care pariez că pariul meu nu este acceptat!
 
Pariurile care sunt active din punct de vedere legal în Grecia îi deranjează pe jucătorii profesioniști, care nu folosesc „roboți, înființare, arborare, vânătoare bonus”? Îi tolerează? Le permit să-și continue jocul și să se bucure de câștigurile lor, atât timp cât profitabilitatea provine din studiu, cunoștințe și abilități?

Putem pretinde că unele dintre aceste pariuri sunt o carte serioasă?

În general acesta este prietenul meu. Că seriosul nu deranjează jucătorii obișnuiți.
 
Nu sunt de acord și voi explica de ce nu sunt de acord. Juc doar ligi de top de pe planetă, RISKARO Nu câștig toate pariurile mele și totuși, mai devreme sau mai târziu, știu că va veni limita, pentru că știu că nu este o companie de caritate care să-mi reducă salariul în fiecare lună. Dar nu mă plâng, dar nu-i fur, îmi dau 1,10 la un meci pe care îl știu și îl văd singuri (nu joc tipul, joc un meci pe care antrenorul îl vede așa cum fac eu) și îmi dau 1,10 în detrimentul meu, pentru că știu că, în mod normal, ar fi trebuit să-mi dea 1,13 sau 1,14, comparativ cu 3-4 ani în urmă. Așa că mi-au dat-o acum câțiva ani. Și deși joc cu atâta adversitate, nu îmi spun bine, nu contează ce câștigi nu te limitez, ci dimpotrivă, de la 2500 de euro și mai mult, abia aștept ziua în care pariez că pariul meu nu este acceptat!

Bună Balaton,

nu ești de acord, dar de fapt nu ai încă compania cu care joci. Pur și simplu îți este frică să nu fii deranjat. Este logic să vă temeți de ceea ce auziți, dar ideea este că nu v-au atins. Deci, în momentul în care mă confirmați.
 
  • Aprecieri
reacţii: Balaton
Bună Balaton,

nu ești de acord, dar de fapt nu ai încă compania cu care joci. Pur și simplu îți este frică să nu fii deranjat. Este logic să vă temeți de ceea ce auziți, dar ideea este că nu v-au atins. Deci, în momentul în care mă confirmați.

Marte contul meu a fost închis de 3 ani acum cu o limită.
 
În general acesta este prietenul meu. Că seriosul nu deranjează jucătorii obișnuiți.

Și totuși, toate companiile deranjează jucătorii obișnuiți care câștigă. Pentru că va reduce segmentul de risc atunci când depășiți marja de profit pe care au stabilit-o.

Este adevărat că limitele vor ajunge lent și că, în general, veți avea mai puține dificultăți pentru a vă pune în valoare banii. Dar până la urmă, jucătorul serios va fi tăiat, așa cum l-ați descris.

În consecință, în Grecia nu există companii serioase, așa cum ați spus-o, fără ca totul să fie în aceeași pungă.
 
Sunt de acord că nu toți jucătorii sunt la fel, dar compania este interesată de rezultat, din jucătorii care fac, de exemplu, arborează compania știu că nu vor pierde cu adevărat atunci când compania știe că nu va câștiga pe termen lung, pur și simplu are de-a face cu unde punctele vor fi verificate. Jucătorul care studiază introducerea este și este un adevărat profesionist îl va tăia ca profesionist. La urma urmei, ar trebui să joci doar pentru distracție, adică Olympiacos este primul cu 10 puncte Duminică se joacă cu Kalamaria afară, stadionul plouă și miercuri are meci cu liverpool dacă cumperi 2 cu 1,27 ești ok. jucați o echipă care trebuie să câștige dacă cumpărați asul la 9 ca urmare a introducerii și editării datelor și nu ați terminat cu vânătoare de arborizare și bonus. Ați terminat înainte de a face chiar un profit, mai ales dacă jucați într-o singură companie cu rezultatul văzării și evaluării planului dvs. de pariuri. Înainte de a detecta chiar și un rezultat negativ, sondează profesionalismul.
 
Mi-ar plăcea să știu, în epoca internetului și în boomul jocurilor online, sumele sunt cele menționate ca jucători profesioniști reali în postarea inițială și din ce motive (dincolo de tipic, care sunt considerate ilegale în conformitate cu legea greacă), Ei nu joacă în schimb și în asiatici. De asemenea, dacă acești jucători au perspective atât de bune, îmi pot imagina jucând într-o agenție fără a fi nevoie să vă faceți griji pentru limitele și închiderea contului.
 
În general acesta este prietenul meu. Că seriosul nu deranjează jucătorii obișnuiți.
Toate companiile vor stabili mai devreme sau mai târziu limite, indiferent dacă joci arbs sau joci un fel de analiză statistică. În niciun caz nu ești un jucător câștigător care joacă cu avantaj (indiferent cum se întâmplă asta) și te mențin să le învingi. Există aici granițe și asiatici (într-o măsură mai mică) și magazinul de comoditate din Grecia nu va stabili limite?

Dincolo de asta, așa cum am menționat mai sus, jucătorii profesioniști despre care vorbești și-au mutat în mod evident jocul în principal în Asia și schimburi. Când joci pentru un profit de 3%, atunci nu ai luxul de a cumpăra 1.91 la 1.87. Nici nu ai dorința de a-ți risca banii la companiile pe care managementul riscului se poate trezi până astăzi și să-ți scoată sufletul să te plătească.

Singura categorie de jucători fără probleme sunt gălețile. Ceea ce este chiar relevant, deoarece dacă primiți un card de glumeț, este posibil să aveți probleme cu plata. Jucătorii care pierd și știu, dar nu le pasă pentru că pot juca pentru jucătorii care au hali, bolnavi, jucători care au iluzia de a câștiga pentru că au dezvoltat un sistem bazat pe statistici sau nu știu ce cred că este profitabil în timp ce de fapt sunt doar norocoși. Mai ales ultima categorie de jucători a umplut acum internetul și puteți vedea peste tot în guru-ul analizei statistice luându-i din cărți. Celălalt vine și îmi spune că câștig, deoarece am dezvoltat un formular bazat pe goluri, goluri etc și l-am încercat în 50, 100 sau 500 de meciuri și dă rezultate foarte bune. Bine, bro, să-l vedem din nou când ai jucat 5-10K jocuri pentru a vedea câți bani ai pierdut din sistemul altfel lucrativ.

Și așa este iluzia că există jucători profesioniști care câștigă la softuri și nu au nicio problemă. Dacă o companie vă permite să vă jucați jocul netulburat, compania respectivă nu vă sperie, ceea ce înseamnă că probabil vă va pune la marinadă și vă așteaptă doar să vă mâncați banii încet cu grebla.

În ceea ce privește softurile, linia de jos este că, dacă nu doriți niciodată să aveți o problemă, atunci trebuie să pierdeți. Frumos, simplu și frumos. Softurile nu sunt companii create pentru jucători profesioniști, așa cum ați numi un profesionist. Dacă sunteți un jucător care joacă cu avantaj asupra companiei, atunci nu există niciun soft pe planeta care să vă accepte jocul. Imediat ce te ridică, îți dau dorințele și pantofii în mână. Când să obții barba este o altă conversație.
 
Ca să spun adevărul, nu joc doar în companii doar pentru a nu-mi pierde banii. absurd? Se poate!
Dar în cei doi mari nu am avut niciodată o problemă cu mai multe retrageri, dar pot spune în cantități nu mari.
De ceva timp, însă, pentru că vânăm profituri mari, prefer să nu risc și să joc agenția.
 
Mi-ar plăcea să știu, în epoca internetului și în boomul jocurilor online, sumele sunt cele menționate ca jucători profesioniști reali în postarea inițială și din ce motive (dincolo de tipic, care sunt considerate ilegale în conformitate cu legea greacă), Ei nu joacă în schimb și în asiatici. De asemenea, dacă acești jucători au perspective atât de bune, îmi pot imagina jucând într-o agenție fără a fi nevoie să vă faceți griji pentru limitele și închiderea contului.
În agenția cu rake-ul OPAP nu este posibil să câștigi și, de asemenea, nu este posibil din motive practice, adică vei sta și aștepta în agenție când se vor deschide cotele; Nu se poate face
În celălalt acum, nu ești născut prietenul meu profesionist de gamer, într-un meci european care face ROI de 10% și, dintr-o dată, trebuie să mergi la 3% și să-ți crești mult cifra de afaceri și să-ți mănânci puiul mai des și să ai și mai puține opțiuni și nu atât sporturi necunoscute etc
Mulți se tem să facă tranziția
În sfârșit, ești ilegal, că nu poți câștiga profituri, dacă faci 10000 de euro pe an acolo, îi vei trimite la banca ta; Nu evident
 
Citind subiectele care se deschid cu jucătorii și pariază litigiile zilnic, simt nevoia să deschid un subiect pentru utilizarea corectă a termenului Jucător profesionist.

Îmi fac griji că suge pe ambele părți. Nu toți jucătorii sunt la fel și nici pariurile nu sunt la fel.

Și pentru că nu toți jucătorii sunt la fel, prefer să evit folosirea termenului „jucător profesionist” pentru practicile care nu sunt pariuri asociate cu roboții, cercurile, arborele, vânătoarea de bonusuri etc.

Este nedrept ca adevăratul jucător profesionist să citească, să-și facă timp să studieze, să introducă jucători / echipe / campionate / cupe, să aprecieze, să asculte, să inspire, să riște sau să nu riște, să aleagă performanță, să decidă dacă se va vinde etc pentru a se bucura de câștigul său în pariu și nu peste carte.

Cine are un inamic în carte aparține altei categorii. Nici o carte serioasă nu deranjează astfel de jucători. Pun punct „serios”. Serios pentru acest tip de jucător. Da, identific cărți serioase și fără greutate pentru un jucător profesionist așa cum l-am definit.

Cărțile serioase îi vor enerva, limita, bloca pe cei care nu pariază, dar fac altceva. Pentru acești „jucători” serioși sunt companiile care le vor permite să își facă „jocul” și cele care îi vor împiedica să fie ușori. Și așa începe ciclul vicios.

Da, există companii de pariuri ușoare care doresc astfel de „jucători” și le permit să joace un astfel de joc din propriile motive. Situație câștig-câștig pentru această parte.

Deci, are sens că, dacă există astfel de companii, vor exista astfel de jucători. Piața în sine creează clienții pe care și-i doresc.

Doar pentru a separa părțile și pentru a nu numi toți jucătorii în același mod. Nu toată lumea este la fel și să nu uităm că, din cauza unei acțiuni, nimeni nu se bucură de privilegii mai bune (bonusuri mai bune, termeni mai buni, rentabilități mai bune, identificare mai ușoară, tranzacții mai rapide etc.).

Deoarece toate tipurile de companii se află pe aceeași piață, vor exista tot felul de jucători. Fiecare să găsească ceea ce îl exprimă ... și acceptă înfrângerea cu capul înălțat, deoarece își acceptă victoria față de oricine îl consideră adversarul. Pentru a face acest lucru, el trebuie în primul rând să accepte ce fel de jucător este.
Realitatea în legătură cu ceea ce scrii nu are nicio legătură cu ea, doar dacă nu au făcut-o
Când compania vede că jocul tău pe termen lung te va face să-l pierzi îl întâmpină
 
  • Aprecieri
reacţii: JordanRules
Este nedrept ca adevăratul jucător profesionist să citească, să-și facă timp să studieze, să introducă jucători / echipe / campionate / cupe, să aprecieze, să asculte, să inspire, să riște sau să nu riște, să aleagă performanță, să decidă dacă se va vinde etc pentru a se bucura de câștigul său în pariu și nu peste carte.
Se presupune că acești jucători sunt 20 de 30 de oameni în toată Grecia. Nu pot verifica numărul lor, deoarece procentul total este 0.0000% etc.
Ceea ce fac este să afle prețurile greșite la campionatele pe care le cunosc foarte bine și cu câteva zile înainte de deschiderea Asiei.
Merită, evident, felicitări.
Pe lângă faptul că se ocupă de fotbal, altul decât fotbalul, pe care îl consider un om fără creier, sunt puțini în baschet și tenis care, de asemenea, câștigă bani contând cu o disciplină imensă în jocul lor de non-jucător decisiv și profesional. softurilor. Dacă vor ieși apoi în schimburi sau în Asia, nu știu.
Și în final, categoria care folosește brațe care mănâncă mult lemn în trecut, deoarece au fost foarte supărate pe buncărele care încercau să eradice acea categorie.
Restul este marinada. Această categorie nu crede că casa de pariuri te limitează să joci pur și simplu un penny pentru nebun când îl menționezi. reglementate de înainte.
Le dau o mulțime de tipii ăștia !!! : paidi:
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
În agenția cu rake-ul OPAP nu este posibil să câștigi și, de asemenea, nu este posibil din motive practice, adică vei sta și aștepta în agenție când se vor deschide cotele; Nu se poate face
În celălalt acum, nu ești născut prietenul meu profesionist de gamer, într-un meci european care face ROI de 10% și, dintr-o dată, trebuie să mergi la 3% și să-ți crești mult cifra de afaceri și să-ți mănânci puiul mai des și să ai și mai puține opțiuni și nu atât sporturi necunoscute etc
Mulți se tem să facă tranziția
În sfârșit, ești ilegal, că nu poți câștiga profituri, dacă faci 10000 de euro pe an acolo, îi vei trimite la banca ta; Nu evident

Am vorbit despre prognoză, nu despre jocuri, despre pariuri pe agenție. Practic, nu am înțeles în postarea inițială, o mulțime de jucători joacă așa și sunt profesioniști. Evident, dacă au un avantaj din punct de vedere al informațiilor sau al prețurilor mai bune. , ei joacă la deschiderea mesei, la alți asiatici sau la schimb, iar subiectul s-a terminat. Acum, dacă ar privi prețurile, evident că ar juca la cei care ar da prețuri mai mari decât Asia, dar atunci cred că au intrat în categoria de alergare a jucătorilor. dolii.

Când vine vorba de venituri din străinătate, nu le arătați, dar există întotdeauna modalități de a le legaliza sau de a le gestiona. Oricum, nu cred că cineva le va arăta vreodată atât de ușor unei bănci grecești.
 
Am vorbit despre prognoză, nu despre jocuri, despre pariuri pe agenție. Practic, nu am înțeles în postarea inițială, o mulțime de jucători joacă așa și sunt profesioniști. Evident, dacă au un avantaj din punct de vedere al informațiilor sau al prețurilor mai bune. , ei joacă la deschiderea mesei, la alți asiatici sau la schimb, iar subiectul s-a terminat. Acum, dacă ar privi prețurile, evident că ar juca la cei care ar da prețuri mai mari decât Asia, dar atunci cred că au intrat în categoria de alergare a jucătorilor. dolii.

Când vine vorba de venituri din străinătate, nu le arătați, dar există întotdeauna modalități de a le legaliza sau de a le gestiona. Oricum, nu cred că cineva le va arăta vreodată atât de ușor unei bănci grecești.
Previziunile nu sunt despre profit
Cu rake-ul agenției nu poți câștiga
La deschiderea Asiei, profiturile sunt deja ajustate pentru asta și spun că mergi la profituri mult mai puține
Pentru a gestiona și utiliza bani pe care nu aveți în Grecia nu știu, intrați pe alte căi
Câți sunt profesioniști nu pot spune, evident puțini
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
Previziunile nu sunt despre profit
Cu rake-ul agenției nu poți câștiga

Vei câștiga la agenție, există doar foarte puține oportunități, nu din cauza greblei, ci din cauza timpului în care șansele sunt în continuare. În acest fel, fluctuația te poate zdrobi.

La deschiderea Asiei, profiturile sunt deja ajustate pentru asta și spun că mergi la profituri mult mai puține

Exact.
 
Este nedrept pentru un jucător profesionist adevărat să citească, să-și facă timp pentru a studia, parametri pentru jucători / echipe / campionate / cupe, pentru a aprecia, asculta, inspira, risca sau nu să riște, să aleagă performanță, să decidă dacă să vândă etc pentru a se bucura de câștigul său în pariu și nu peste carte.
Cine are un inamic în carte aparține altei categorii. Nici o carte serioasă nu deranjează astfel de jucători. Pun punct „serios”. Serios pentru acest tip de jucător. Da, identific cărți serioase și fără greutate pentru un jucător profesionist așa cum l-am definit.
Cărțile serioase îi vor enerva, îi vor bloca pe cei care nu pariază, dar fac altceva.
Nici o companie europeană de pariuri nu poate limita jucătorii care câștigă jucând direct. Doar unele case de pariuri puternice pot. Dacă jucați un maxbet la cota 2.00 pe bet365 sau unul pe Pinnacle, NU este același lucru. Bet365 NU funcționează cu cote de sistem automate, Pinnacle funcționează cu el. Este posibil ca 10 jucători diferiți să joace maxbet pe bet365 în câteva secunde. Toate cotele 2.00. cote, sistemul va arunca automat atâta timp cât este setat să arunce, automat cotele vor scădea 10 sau 2.00 , cel de-al doilea jucător va juca 1.95 sau 1.90. Și atunci când merge să joace și al 1.95-lea, cotele vor fi ajuns sub 1.90 sau 10. un pariu sigur și arberii vor intra pentru a juca contrariul. „Câștigătorii sunt bineveniți” și „arbitrul” prietenoase cu vârsta "pe care a avut-o cândva pe pagina sa de pornire. Dimpotrivă, bet1.70 va plăti cu cote 1.60 pe toți cei 365 clienți ai săi, astfel încât grebla sa de 2.00% poate fi convertită la 10% sau chiar mai puțin. De aceea va fi limitată .
Am menționat mai sus cărțile ascuțite.
1) Betfair se limitează în felul său. Taxe premium. Brokerii care acordă betfair (chiar și cei cunoscuți) vor doar arberi (deoarece se știe că acoperirea pierde pe termen lung) sau jucătorii de pariuri. pentru a „limita”. Cea mai ușoară punere în comision de 2%.
2) Sbobet îl limitează de asemenea.10-20 euro maxbetul său și, în plus, îl limitează 1xbet, îl vedeți când vă conectați și randamentul 2.00 se transformă la 1.90.
Și stăm și discutăm dacă companiile grecești „serioase” îi limitează pe cei care câștigă jucând direct.
 
Citind subiectele care se deschid cu jucătorii și pariază litigiile zilnic, simt nevoia să deschid un subiect pentru utilizarea corectă a termenului Jucător profesionist.

Îmi fac griji că suge pe ambele părți. Nu toți jucătorii sunt la fel și nici pariurile nu sunt la fel.

Și pentru că nu toți jucătorii sunt la fel, prefer să evit folosirea termenului „jucător profesionist” pentru practicile care nu sunt pariuri asociate cu roboții, cercurile, arborele, vânătoarea de bonusuri etc.

Este nedrept ca adevăratul jucător profesionist să citească, să-și facă timp să studieze, să introducă jucători / echipe / campionate / cupe, să aprecieze, să asculte, să inspire, să riște sau să nu riște, să aleagă performanță, să decidă dacă se va vinde etc pentru a se bucura de câștigul său în pariu și nu peste carte.

Cine are un inamic în carte aparține altei categorii. Nici o carte serioasă nu deranjează astfel de jucători. Pun punct „serios”. Serios pentru acest tip de jucător. Da, identific cărți serioase și fără greutate pentru un jucător profesionist așa cum l-am definit.

Cărțile serioase îi vor enerva, limita, bloca pe cei care nu pariază, dar fac altceva. Pentru acești „jucători” serioși sunt companiile care le vor permite să își facă „jocul” și cele care îi vor împiedica să fie ușori. Și așa începe ciclul vicios.

Ne pare rău, dar nu au nimic de a face cu realitatea ceea ce scrii.

Probabil că veți șterge și această postare, așa că nici măcar nu mă apuc de analiză.
În general voi spune că jocul a fost rezolvat de unii, cum nu este prezent.
Și până la urmă, totul este acolo, cine caută găsește.
Este, de asemenea, interesant faptul că unii oameni joacă jocul pisicii și mouse-ului cu buzunarele respective.
 

Predictii

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Fiorentina - Victoria Plzen
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Lille - Aston Villa
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show ediția greacă 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • PAOK - Club Brugge
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Fenerbahce - Olympiacos
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Roma - Milano
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • West Ham - Leverkusen
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atalanta - Liverpool
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Marsilia - Benfica
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Salonul European de Fotbal 2023-24
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Olympiacos - Nantes
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Nasr - Al Fayha
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Porto - Milano
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Nürnberg - Paderborn
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Genova - Lazio
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Ahly - Al Hilal
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Eintracht Frankfurt - Augsburg
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Palermo - Parma
  • 21:30
    Start Novasports
    • Tenerife - Leganes
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cagliari - Juventus
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Athletic Bilbao - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Nisa - Lorient
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Rio Ave - Aruca
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - Prometeu
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 20:15
    ERT3
    • Panathinaikos - Peristeri
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Baskonia - Virtus Bologna
  • Mâine 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 06:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Calificare
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    de aceea a fost întreruptă, vă spun ce s-a întâmplat aici
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    conform presei grecești, din câte am citit, Panathaspor a decis să cumpere Giannis Goumas din Turcia. Foarte buna miscare, bravo : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Potrivit antrenorului Ismail Kartal, cu excepția lui Ostervolde unde a operat și Perez nu există absență. Deci, ceea ce aștept și ceea ce 99% dintre cei care urmăresc Fener așteaptă este următoarea gamă

    Livakovic

    Osagi Samuel-Tsikou-Bekao-Kantioglou

    Ismail Yuksek-Fred
    Shimansky
    Kahveji-Tadic
    Jacko
    aceasta este setarea din fabrică a lui Fener aici, nici măcar nu aveți nevoie de un autocar, totul funcționează pe auto
  • PANATHA PANATHA:
    Unde ai citit asta?
  • Ertzan Ertzan:
    conform beisports Turcia este o publicație a sportime spune
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului