Jucător de pariuri profesionist

vaggbet

New Member
16 Mar 2020
1
0
1
la fel cum jucăm pentru a câștiga exact așa, jucăm și pentru a „pierde” companiile pe care vrem să le extindem.

Phila76

New Member
14 Jan 2020
11
2
3
Chiar dacă aveți suficient profit pentru o lună și jucați drept, este posibil să fiți închis. Am prins odată o cantitate mare de aproximativ 2k în verde. După o lună am fost închis și nu mi-a spus niciodată motivul și mă jucam drept. Toți ceilalți ani jucam contul meu era scăzut și foarte mare, dar după ce am pierdut totul a fost bine . Imediat ce mi-a revenit puțin ... mi-au închis contul. Acum v-au făcut frică să pariați mare.
Ultima editare:

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,263
1,256
113
Ce este „abuz de bonus”?
Fie mi le dau, fie nu mi le dau.
Dacă îmi dau un bonus, cum voi încălca termenii?
Sistemul nu controlează?
Îmi dă de ex. 10 euro bonus și 100, care sunt 110. Dacă cer o retragere 110, cum mi le va da? Îmi va da doar 100.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,263
1,256
113
Limitarea a încetat de mult să fie o chestiune de luptă pentru bande de pariuri sau o lipsă de credibilitate pentru unele companii. Ei consideră că este dreptul lor, un mod adecvat de lucru și este ceva complet conectat la modul în care funcționează sistemul.
Nu am înțeles niciodată de ce nu vă doriți unul pe celălalt.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,263
1,256
113
Deoarece nu există presiune reciprocă, apăsați-o astfel:
Bucks a setat jocuri atunci când un rezultat scrie mult.
De exemplu, asul în cele nouăzeci de minute din finala Spania - Olanda din 2010.
Cine stie ??? Olanda a fost bine acolo unde a ajuns, de unde s-a spus că „primul avion de întoarcere va fi cel olandez”. Oportunitatea lui Robben a durat încă șapte minute pentru a fi finalizată.

Un alt lucru pe care îl obțineți este că rezervările pun cele mai faimoase universități din lume pentru a le oferi topuri de performanță.

Deci, în comun, un randament de 2.00 nu ar fi garantat. Ar putea fi 1.90 sau 2.10.
Deci ce? X ... a fost iapa de la moscheea Geni.
Ultima editare:

McLaren17

IFC # 9 Câștigătorul Cupei 2017-18
Membru al echipei
21 Mar 2003
5,766
2,488
113
127.0.0.1
Și având în vedere că nu toți jucătorii sunt la fel, prefer să evit folosirea termenului „jucător de pariuri profesionale” pentru practici care nu au nicio legătură cu pariurile și sunt asociate cu jocuri bot, înființare, arbing, vânătoare bonus etc.

Este nedrept ca adevăratul jucător profesionist să citească, să-și facă timp să studieze, să introducă jucători / echipe / campionate / cupe, să aprecieze, să asculte, să inspire, să riște sau să nu riște, să aleagă performanță, să decidă dacă se va vinde etc pentru a se bucura de câștigul său în pariu și nu peste carte.
În primul rând, articol foarte frumos.

Deoarece rămânem acasă datorită CoVid19 și avem timp, aș dori să vă împărtășesc propriul punct de vedere despre textul dvs. și în ce moment am blocat

Jucător profesionist de pariuri Îl consider pe cel care trăiește prin pariu cum nu contează și nu uită că aceste categorii de oameni sunt câștigători pe termen lung pentru cei care îi lasă să joace și de aceea companiile lor le taie.

Pentru că îi includ în această categorie pentru că pur și simplu câștigă prin pariuri, da, acest mod de pariere nu trebuie studiat, dar necesită mult capital și cunoștințe bune.
Înțeleg în totalitate modul tău de gândire, din moment ce vorbești despre „pariuri pure”

Și să nu uităm că companiile vor să joace cu același avantaj ca și categoriile de jucători pe care le-ai menționat.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,263
1,256
113
Asta am vrut să întreb în subiectul în care vorbea despre pariurile în Germania, care nu oferă bonusuri jucătorilor greci
cum pot să abuzez de ceva ce îmi oferă compania și mă roagă să-l râd de 10 ori înainte să-l pot sări?
El a fost cel care a susținut că poate deschide mai multe conturi și poate fi mușcat de bonusuri.
Dar nu știu cum ar putea face asta când au cerut identificarea.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,263
1,256
113
Starea Eurobet a erei libertății, înainte de 2004:

Am fost membru atunci, din 2002, înainte de a fi fondată betfair.
Deci, următoarele au fost adevărate:
Vă înscrieți ca membru completând formularul site-ului și cu un simplu e-mail.
Nu-mi amintesc un bonus de înregistrare.
Aveai dreptul de a scrie pe alții, ca afiliat. La acea vreme, majoritatea oamenilor din Grecia nu aveau conturi de pariuri și fără să-mi fac griji prea mari am scris 4-5.
Dacă aș dori o plată, le-aș spune în ce bancă să o pună și să o introducă.
Dar a fost și uimitor:
Mi-a permis să am aproximativ o duzină de subdiviziuni și să schimb bani între ei.
De fapt, unul dintre subordonații mei a fost o maimuță. El a precizat numele vărului său și apoi mi-a spus să-mi transfere 100 de euro, lucru pe care l-am făcut cu o singură mișcare!

Dar pentru excluderi, am citit pe forumuri chiar și atunci.

makis69100

New Member
9 Apr 2020
19
1
3
În primul rând, articol foarte frumos.

Deoarece rămânem acasă datorită CoVid19 și avem timp, aș dori să vă împărtășesc propriul punct de vedere despre textul dvs. și în ce moment am blocat

Jucător profesionist de pariuri Îl consider pe cel care trăiește prin pariu cum nu contează și nu uită că aceste categorii de oameni sunt câștigători pe termen lung pentru cei care îi lasă să joace și de aceea companiile lor le taie.

Pentru că îi includ în această categorie pentru că pur și simplu câștigă prin pariuri, da, acest mod de pariere nu trebuie studiat, dar necesită mult capital și cunoștințe bune.
Înțeleg în totalitate modul tău de gândire, din moment ce vorbești despre „pariuri pure”

Și să nu uităm că companiile vor să joace cu același avantaj ca și categoriile de jucători pe care le-ai menționat.
Profesionistul nu se va uita niciodată la meciuri și nu se va uita niciodată la echipele sale. El se uită doar la cote din sporturi nesemnificative, cumpără și vinde, există și oportunități de pregătiri, dar câștigul cel mai mare în performanța de cumpărare este în timpul jocurilor și în timpul evoluțiilor în care șansele sunt rapide (rapid și fără informații de multe ori în multe ori) . Am văzut recent un meci live. La un moment dat, imediat ce s-a terminat setul, se îndrepta spre setul 5, o companie avea proprietarul în cele 4 cote și o altă companie a găzduit 3.75 !!!!! pariază, vrei să fii la început toată ziua și să găsești oportunități, timp pentru a avea mai multe conturi

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,263
1,256
113
Profesionistul nu se va uita niciodată la meciuri și nu se va uita niciodată la echipele sale. El se uită doar la cote din sporturi nesemnificative, cumpără și vinde, există și oportunități de pregătiri, dar câștigul cel mai mare în performanța de cumpărare este în timpul jocurilor și în timpul evoluțiilor în care șansele sunt rapide (rapid și fără informații de multe ori în multe ori) . Am văzut recent un meci live. La un moment dat, imediat ce s-a terminat setul, se îndrepta spre setul 5, o companie avea proprietarul în cele 4 cote și o altă companie a găzduit 3.75 !!!!! pariază, vrei să fii la început toată ziua și să găsești oportunități, timp pentru a avea mai multe conturi
Îți amintesc că pe baza raționamentului tău, evenimentul de pariuri „alegerile americane Trump împotriva lui Hillary” se repetă din nou.
De asemenea, din nou pentru totdeauna, compania A oferă lui Trump 3.00, Hillary 1.40 ceea ce ne face un rake de 4.5%. iar compania B acordă lui Trump 2.00, Hillary 1.80 ceea ce ne face un rake 5.30%.
Compania A este box office, în timp ce B este cea inteligentă care și-a dat seama că ea îl susține pe Trump.

Așa că profitați acum și jucați la garaj, între 3.00 și 1.80, să zicem.
Deci câștigați cu siguranță 12.5% din capitalul dvs. și adică, pentru a obține acest lucru, trebuie să jucați la 100 de euro, 37.5 euro pentru Trump în A și 62.5 euro pentru Hillary în B.

Spunem același lucru în fiecare zi.
Deci, averea dvs. va crește cu 12.5% de fiecare dată, dar profiturile vor veni de la compania A, în timp ce în compania B contul dvs. va fi zero la un moment dat și va trebui să faceți o depunere.

Deci ce ai făcut?
De fapt, ai făcut un profit de 200% cu 12.5%!
Dar ... este o garanție pe care mi-o vei spune și, probabil, nu știu cine are dreptate, performanța lui Trump sau Hillary?
El nu este de acord însă cu mine, pentru că în astfel de cazuri este evident care carte oferă prețuri față de posibilitățile reale și ai acordat 200%, sau mai degrabă ai dat una probabil, să zicem 100% și ai făcut-o 12.5.

makis69100

New Member
9 Apr 2020
19
1
3
Îți amintesc că pe baza raționamentului tău, evenimentul de pariuri „alegerile americane Trump împotriva lui Hillary” se repetă din nou.
De asemenea, din nou pentru totdeauna, compania A oferă lui Trump 3.00, Hillary 1.40 ceea ce ne face un rake de 4.5%. iar compania B acordă lui Trump 2.00, Hillary 1.80 ceea ce ne face un rake 5.30%.
Compania A este box office, în timp ce B este cea inteligentă care și-a dat seama că ea îl susține pe Trump.

Așa că profitați acum și jucați la garaj, între 3.00 și 1.80, să zicem.
Deci câștigați cu siguranță 12.5% din capitalul dvs. și adică, pentru a obține acest lucru, trebuie să jucați la 100 de euro, 37.5 euro pentru Trump în A și 62.5 euro pentru Hillary în B.

Spunem același lucru în fiecare zi.
Deci, averea dvs. va crește cu 12.5% de fiecare dată, dar profiturile vor veni de la compania A, în timp ce în compania B contul dvs. va fi zero la un moment dat și va trebui să faceți o depunere.

Deci ce ai făcut?
De fapt, ai făcut un profit de 200% cu 12.5%!
Dar ... este o garanție pe care mi-o vei spune și, probabil, nu știu cine are dreptate, performanța lui Trump sau Hillary?
El nu este de acord însă cu mine, pentru că în astfel de cazuri este evident care carte oferă prețuri față de posibilitățile reale și ai acordat 200%, sau mai degrabă ai dat una probabil, să zicem 100% și ai făcut-o 12.5.
Așa cum am menționat, aceste performanțe sunt instantanee, așa că trebuie să fiți în vârf toată ziua, nu vă oferă performanțe de valoare, există doar anumite intervale de timp în care, dacă le urmăriți, dormiți. Compania A și Compania B vor ieși cu aceleași randamente. La dezvoltarea meciului pierzi mingea în principal în meciurile de argint unde actualizarea este 0 !!! și de aceea vrei o mulțime de conturi gt, de exemplu, așa cum mi s-a întâmplat totul s-a prăbușit într-o companie și acolo undeva am mâncat limitele.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,263
1,256
113
Așa cum am menționat, aceste performanțe sunt instantanee, așa că trebuie să fiți în vârf toată ziua, nu vă oferă performanțe de valoare, există doar anumite intervale de timp în care, dacă le urmăriți, dormiți. Compania A și Compania B vor ieși cu aceleași randamente. La dezvoltarea meciului pierzi mingea în principal în meciurile de argint unde actualizarea este 0 !!! și de aceea vrei o mulțime de conturi gt, de exemplu, așa cum mi s-a întâmplat totul s-a prăbușit într-o companie și acolo undeva am mâncat limitele.
Da, cred că acolo unde aveți o imagine clară a situației, este avantajos să jucați un pariu valoric - pentru cel care oferă performanțe bune. Acolo unde nu știi și crezi că sunt confuzi, mergi la pariul sigur.
Acestea sunt puțin rare și, desigur, ele stabilesc și limite. Dacă acum sunteți înregistrat la o a doua companie, știți că nu sunt un consorțiu cu prima și că nu cooperează în dosarele clienților?

makis69100

New Member
9 Apr 2020
19
1
3
Da, cred că acolo unde aveți o imagine clară a situației, este avantajos să jucați un pariu valoric - pentru cel care oferă performanțe bune. Acolo unde nu știi și crezi că erau ude, mergi la pariul sigur.
Acestea sunt puțin rare și, desigur, ele stabilesc și limite. Dacă acum sunteți înregistrat la o a doua companie, știți că nu sunt un consorțiu cu prima și că nu cooperează în dosarele clienților?
Nu numai că lucrează împreună, dar sunt la fel
Da, cred că acolo unde aveți o imagine clară a situației, este avantajos să jucați un pariu valoric - pentru cel care oferă performanțe bune. Acolo unde nu știi și crezi că sunt confuzi, mergi la pariul sigur.
Nu numai că lucrează împreună, dar de multe ori este aceeași companie din spate (vezi gml interactive ltd etc) există un articol frumos cu o tendință care a răspuns la toate. Toate întrebările mele au fost rezolvate acolo, nu despre modul în care voi juca, ci despre cum nu voi juca. Tot ce trebuie să fac este să schimb o foaie de hârtie, o mutare și o nouă slujbă

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,263
1,256
113
Nu numai că lucrează împreună, dar sunt la fel

Nu numai că lucrează împreună, dar de multe ori este aceeași companie din spate (vezi gml interactive ltd etc) există un articol frumos cu o tendință care a răspuns la toate. Toate întrebările mele au fost rezolvate acolo, nu despre modul în care voi juca, ci despre cum nu voi juca. Tot ce trebuie să fac este să schimb o foaie de hârtie, o mutare și o nouă slujbă
Cerse la fam.
Bătăușii vor să ne facă pe toți învinși.
Contabilii își fac treaba, la fel ca burgarii își fac treaba.
  • ca
reacţii: makis69100

Predictii

• 16: 05
    Novasports 1HD
    • Chicago - Seattle
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Vest Brom - Fulham
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • 2019 - Premier League 2020
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • 2019 - Premier League 2020
  • 22: 45
    Novasports 1HD
    • Atalanta - Brescia
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
  • 23: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Benfica - Vitoria Guimaraes
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 11: 10
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Rezistent la apă Forum Bot: Waterproof a început un subiect nou numit „pariuri sau schimburi?” în...