Întrebări doar pentru ARBITRAJ

  • Topic lansator UTILIZATOR001
  • Data de începere
U

UTILIZATOR001

Oaspete
BĂIETI SUBIECTUL S-A POZIT DE MULTE DORI DAR VREAU SĂ VĂD ȘI CE SE ÎNTÂMPLĂ ÎN ZIILE NOASTRE ACUM.ACU CĂȚI ANI 2015-16 AM FACUT MULTE ARBARE ACOLO, DAR DUPĂ CU CONTURI ȘI EFĂCĂM CONTURI DATORITĂ PRIEI NU ESTE FORȚAT SĂ ÎNCERC.DORI TOTUL AM COMPLET ȘI EPERNS.ACUM VREAU SĂ ÎNCEP VREAU SĂ CEREAU CUNOAȘTERII DE ARBING SPORTS CĂ SUNTEM MULTI.LUI BANII SAU S-A SCHIMBAT CEVA ÎN ZIILE NOASTRE SI EL NU SE DĂ ȚI-I PUTEA SĂ NE SPUNE CINEVA DE AICI DACĂ LE-A PIERDUT SI NU LE-A FOST DAT PENTRU CA AU FACUT ARBING SI DOAR CA PROBLEMA SA NU TRECE NICHEIE ALTA.SI SA IMPIEDIA SA FACETI ARBING SI NU AM AM CONTURI DUBLE.ADICA DIN PARTEA MEA INcerc SA FIU CURATA SA NU DA FIECARE FIRMA SA NU MA PLATESTE.SI ȘI CU ip SUNT FOARTE ATENȚIE DECI DIN NOU SA NU D VREAU SA NU MA PLATESTE.IN FINAL VREAU SA VA SPUN CA VORbesc DESPRE CELE 3 MARI SI SINGUR PARI ALBASTRU, VERDE, NOBI SI DEAsupra ELE VREAU EXPERIENTA TA DACA TI-AI PIERDUT BANII TOTAL NU TI-AU PLATIT PENTRU CA TU DID ARBING
 
Ultima editare de administrator:
BĂIETI SUBIECTUL S-A POZIT DE MULTE DORI DAR VREAU SĂ VĂD ȘI CE SE ÎNTÂMPLĂ ÎN ZIILE NOASTRE ACUM.ACU CĂȚI ANI 2015-16 AM FACUT MULTE ARBARE ACOLO, DAR DUPĂ CU CONTURI ȘI EFĂCĂM CONTURI DATORITĂ PRIEI NU ESTE FORȚAT SĂ ÎNCERC.DORI TOTUL AM COMPLET ȘI EPERNS.ACUM VREAU SĂ ÎNCEP VREAU ȘI CER CUNOAȘTEREA SPORTURILOR ARBING CĂ SUNTEM MULTI.LUI BANI SAU S-A SCHIMBAT CEVA ÎN ZIILE NOASTRE SI EL NU DĂ LA VOI? ESTE CINEVA AICI SA NE SPUNE DACA LE-A PIERDUT SI NU L-A DAT PENTRU CA A FACUT ARBING SI DOAR CA NU MAI SA APARA PROBLEMA SI SA VA IMPIEDIA DOAR SA FACETI ARBING SI EU NU MAI APARI. AM CONTURI DUBLE.Adică DIN PARTE MEA ÎNCERC SĂ FIU CURAT SĂ NU DAU FIECĂRII FICHII SĂ NU MA PLATEȘTE.ȘI ȘI CU ip SUNT FOARTE ATENȚĂ DECI DIN NOU SĂ NU LE PLAT. ÎNCERC SĂ NU FIȘ PLATITĂ.ÎN sfârșit, VREAU SĂ ȚI SPUN CĂ VORbesc DESPRE CELE 3 MARI ȘI SINGURI PARIATE ALBASTRU, VERDE, NOBI ȘI DEASTE ACESTEA VREAU EXPERIENȚELE DACĂ ȚI-AI PIERDUT BANII NU ȚI-AU PLATIT LA TOATE
novi este foarte violent..Trebuie sa ai grija la ip.S-a intamplat sa-mi inchida contul cu banii in el.Ceilalti doar au pus limite repede.
 
novi este foarte violent..Trebuie sa fii atent la ip-ul meu.Se intampla sa mi-au inchis contul cu banii in el.Ceilalti doar au pus limite repede.MULTUMESC
novi este foarte violent..Trebuie sa ai grija la ip.S-a intamplat sa-mi inchida contul cu banii in el.Ceilalti doar au pus limite repede.
Multumesc prietene pentru raspuns.Am auzit si citit multe comentarii despre novi dar din partea mea am grija sa nu plateasca.Tu prietene daca e permis te-ai certat? Si ce ti-a spus firma din ce motiv te-a blocat?
 
la început mă logheam de pe același ip. Dacă o faci corect, ei pun doar o limită, dar mai repede decât ceilalți.
nu-ți spun niciodată motivul clar
 
mi-au dat primul depozit înapoi.doar nu lăsa sume mari acolo
Mulțumesc prietene, fii bine, o să-mi țin mintea la ei....și un ultim lucru dacă e permis...cât ai jucat înainte de a fi închis, măcar a durat contul?
 
@BetLaden @Ertzan Buna seara baieti, pentru ca am vazut mai multe postari vechi, aveti multe cunostinte si experienta pe tema mea, as fi bucuros daca mi-ati putea spune si mie cunostintele voastre. Multumesc anticipat
 
Personal, nu am arbitrat niciodată. Dar am avut mai multe cunoștințe pe care le-am întâlnit aici, care au făcut și încă mai fac. Este o filozofie pe care nu o urmez si ma lupt cu ei de multi ani! Două lumi diferite. Într-una pariezi și în cealaltă nu pariezi.
Doar dacă arbitrați, aveți curajul să nu vă văitați despre nimic din ceea ce vi se întâmplă de la companii. Acolo... ei bine, riști totul.
Dar dacă începi să „plângi” și să „arunci” și apoi cei mici... acolo ești dublu tragic.

În ceea ce privește noua eră, în companiile mari din câte am înțeles este nevoie de multă organizare și disciplină pentru a nu fi prins. În firmele mici care caută cifre de afaceri și nu au arme anti-arbage acolo vei mânca dar riști să nu fii plătit niciodată.
 
Personal, nu am arbitrat niciodată. Dar am avut mai multe cunoștințe pe care le-am întâlnit aici, care au făcut și încă mai fac. Este o filozofie pe care nu o urmez si ma lupt cu ei de multi ani! Două lumi diferite. Într-una pariezi și în cealaltă nu pariezi.
Doar dacă arbitrați, aveți curajul să nu vă văitați despre nimic din ceea ce vi se întâmplă de la companii. Acolo... ei bine, riști totul.
Dar dacă începi să „plângi” și să „arunci” și apoi cei mici... acolo ești dublu tragic.

În ceea ce privește noua eră, în companiile mari din câte am înțeles este nevoie de multă organizare și disciplină pentru a nu fi prins. În companiile mici care caută cifre de afaceri și nu au arme anti-arbage acolo vei mânca dar riști să nu fii niciodată plătit
Mulțumesc, prietene. Un ultim lucru, dacă poți și cunoști pe cineva aici despre postarea mea despre arbitraj, îl poți eticheta aici, astfel încât să pot obține o perspectivă de la cineva care încă mai face acest lucru și cunoaște bine sportul. Mulțumesc, prietene. din nou prietene
 
Ultima editare de administrator:
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
DACĂ aveți mai multe conturi verzi și de pariuri disponibile, puteți câștiga bani frumoși făcând pur și simplu pariuri cu valoare și nu arbing.

Cu pariuri de valoare, practic vei câștiga mult mai mult, dacă găsești puncte cu valoare suficientă, acoperind aceste pariuri de valoare, în esență pierzi bani pe termen lung. Trebuie să lași pariurile cu valoare mare neacoperite. Cel puțin asta am făcut și Nu am regretat.

novibet este o companie nebună și o mare risipă și, deși are oportunități bune de profit, ce ar trebui să faci dacă în cele din urmă ai șanse de 70-80% ca contul tău să fie blocat atunci când solicitați o retragere, trebuie să asteapta 6 luni sa iti revina chiar si declaratia initiala si altele dragute care scriu aici membrii pe care le-a facut uneori acest circ.Nu merita riscul dupa parerea mea.

Nu poți folosi alte companii pentru că sunt travesti, fie oferă 50 de meciuri în timp ce green și stoichiman oferă 150+ (pamestoixima, interwetten, betshop, netbet), fie au cote ridicole (pamestoixima, betshop), fie pun 3. limită de euro pentru fiecare pariu de la primul pariu (bwin/sportingbet/vistabet, fonbet), fie că este TOTALY cafe (betsson, fonbet).

Acum, dacă aveți 1-2 conturi la dispoziție, mulgeți-le atâta timp cât vă lasă (maxim 2-3 săptămâni dacă jucați pariurile „potrivite”) și apoi ocupă-te de altceva, de exemplu cripto.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: UTILIZATOR001
DACĂ aveți mai multe conturi verzi și de pariuri disponibile, puteți câștiga bani frumoși făcând pur și simplu pariuri cu valoare și nu arbing.

Cu pariuri de valoare, practic vei câștiga mult mai mult, dacă găsești puncte cu valoare suficientă, acoperind aceste pariuri de valoare, în esență pierzi bani pe termen lung. Trebuie să lași pariurile cu valoare mare neacoperite. Cel puțin asta am făcut și Nu am regretat.

novibet este o companie nebună și o mare risipă și, deși are oportunități bune de profit, ce ar trebui să faci dacă în cele din urmă ai șanse de 70-80% ca contul tău să fie blocat atunci când solicitați o retragere, trebuie să asteapta 6 luni sa iti revina chiar si declaratia initiala si altele dragute care scriu aici membrii pe care le-a facut uneori acest circ.Nu merita riscul dupa parerea mea.

Nu poți folosi alte companii pentru că sunt travesti, fie oferă 50 de meciuri în timp ce green și stoichiman oferă 150+ (pamestoixima, interwetten, betshop, netbet), fie au cote ridicole (pamestoixima, betshop), fie pun 3. limită de euro pentru fiecare pariu de la primul pariu (bwin/sportingbet/vistabet, fonbet), fie că este TOTALY cafe (betsson, fonbet).

Acum, dacă aveți 1-2 conturi la dispoziție, mulgeți-le atâta timp cât vă lasă (maxim 2-3 săptămâni dacă jucați pariurile „potrivite”) și apoi ocupă-te de altceva, de exemplu cripto.
Ai dreptate în toate, sunt de acord. De asemenea, joc valoric des, dar le închid și obțin bani buni... După cum știi, toate jocurile cu valoare au un risc și pentru că m-am săturat de riscuri, am în principal concentrat pe arb.Dar valoarea este de asemenea buna si tactica incercata.Pastrez deocamdata ce ai spus,s-a stricat aud mai multe (in trecut a facut multe greseli, dupa cum vad acum,dar acuma nu" nu plătesc haha) Mulțumesc, prietene...
 
Ultima editare de administrator:
Nu-mi place arbing din cauza randamentelor foarte mici.
În afară de problema interzicerii, mi-e teamă să nu meargă ceva și până când voi juca, se va strica returnările-garanția, la fel cum mi-e teamă să joc în multe companii pentru că una dintre ele s-ar putea dovedi a fi frauduloasă.

Dar care este logica din spatele „interzicerii” arbing-ului?
Nu am înțeles-o niciodată.
Înțeleg logica interzicerii „pariurilor croate”, precum și logica interzicerii „pariurilor croate posibile”.
Dar arbing?

Ne poate spune cineva care a lucrat în companii sau cineva care știe mai bine?

Permiteți-mi să vă spun o poveste despre cum cineva a călcat pe ea.
Nu a fost chiar arbing, dar a vrut să împartă jocul, așa că a pierdut doar 10%.
Motivul ;
Era agent și OPAP urma să-și închidă mașina din cauza cifrei de afaceri scăzute și, pentru a preveni acest lucru, a vrut să facă el însuși un mare pariu.
Alegeți un meci Santos - Botafogo, liga braziliană.
Așa că scot distribuția pentru el folosind patru multiplicatori pentru fiecare pariu de la 1-X-2 dar nu a trecut!
Așa că sunăm un alt agent și ne spune „hei băieți, a existat o limită de la Kokkalis până la trei multiplicatori pe bilete”.
Dar până să corectăm și să o facem cu trei, cu ceva mai puțină precizie, pasărea a zburat!
Meciul a început și a reușit să parieze doar banii asului (circa o mie cinci).
Și mila a venit dublu!
 
Nu-mi place arbing din cauza randamentelor foarte mici.
În afară de problema interzicerii, mi-e teamă să nu meargă ceva și până când voi juca, se va strica returnările-garanția, la fel cum mi-e teamă să joc în multe companii pentru că una dintre ele s-ar putea dovedi a fi frauduloasă.

Dar care este logica din spatele „interzicerii” arbing-ului?
Nu am înțeles-o niciodată.
Înțeleg logica interzicerii „pariurilor croate”, precum și logica interzicerii „pariurilor croate posibile”.
Dar arbing?

Ne poate spune cineva care a lucrat în companii sau cineva care știe mai bine?

Permiteți-mi să vă spun o poveste despre cum cineva a călcat pe ea.
Nu a fost chiar arbing, dar a vrut să împartă jocul, așa că a pierdut doar 10%.
Motivul ;
Era agent și OPAP urma să-și închidă mașina din cauza cifrei de afaceri scăzute și, pentru a preveni acest lucru, a vrut să facă el însuși un mare pariu.
Alegeți un meci Santos - Botafogo, liga braziliană.
Așa că scot distribuția pentru el folosind patru multiplicatori pentru fiecare pariu de la 1-X-2 dar nu a trecut!
Așa că sunăm un alt agent și ne spune „hei băieți, a existat o limită de la Kokkalis până la trei multiplicatori pe bilete”.
Dar până să corectăm și să o facem cu trei, cu ceva mai puțină precizie, pasărea a zburat!
Meciul a început și a reușit să parieze doar banii asului (circa o mie cinci).
Și mila a venit dublu!
Raspunsul este simplu.Arbing-ul este interzis pentru ca stiu ca ii bateti treptat la egal.Cand vad ca ii ia cineva il taie fara prea multe cuvinte.Arber nu este un parior, pe cand ei vor doar jucatori.Lasa unii comerciantul spune-ne dacă greșesc
 
Ultima editare de administrator:
Raspunsul este simplu.Arbing-ul este interzis pentru ca stiu ca ii bateti treptat la egal.Cand vad ca ii ia cineva il taie fara prea multe cuvinte.Arber nu este un parior, pe cand ei vor doar jucatori.Lasa unii comerciantul spune-ne dacă greșesc

Este simplu?
Vreau sa cumpar un pepene si un pepene si am 5 euro.
În magazinul a, un pepene verde costă 3 euro, iar un pepene galben costă 2.10 euro. Deci nu ies.
În magazinul B, un pepene verde costă 3.30 euro, iar un pepene galben costă 1.80 euro. Deci nu mai ies din nou.
Dar dacă cumpăr pepenele de la a’ și pepenele de la b’ ies.
Unde este ilegalitatea?
Un vânzător de legume are pepeni Domokos care sunt mai ieftini, iar celălalt are pepeni Mithymnis, care sunt ceva mai scumpi. Nici nu i-am jefuit pe niciunul dintre cei doi vânători de legume.
 
Interdicția este complet arbitrară și nu are temei juridic.
În primul rând, dacă suntem trei arbori, Kostas, Giannis și Maria, cine ne va prinde și cum?
Mă întreb de ce nu s-au deranjat diferitele organizații naționale de jocuri de noroc (cu excepția E.E.E.P.).
 
Interdicția este complet arbitrară și nu are temei juridic.
În primul rând, dacă suntem trei arbori, Kostas, Giannis și Maria, cine ne va prinde și cum?
Mă întreb de ce nu s-au deranjat diferitele organizații naționale de jocuri de noroc (cu excepția E.E.E.P.).

Interdicția este complet arbitrară și nu are temei juridic.
În primul rând, dacă suntem trei arbori, Kostas, Giannis și Maria, cine ne va prinde și cum?
Mă întreb de ce nu s-au deranjat diferitele organizații naționale de jocuri de noroc (cu excepția E.E.E.P.).
Pentru ca interzicerea este arbitrara, stii ce fac ei asa, iti pun limita si te saluta si nici nu iti spun motivul pentru care s-a atins limita cafenelelor-companii aici ce mai astepti. Câștigi un pariu mare și nu știi dacă ți-l vor da. Oricum, prietene, nu văd o soluție la orizont, e în fiecare an și e mai bine să decidem (pe performanță) să jucăm in OPAP unde te vei pierde cu astfel de greble
 
Ultima editare de administrator:

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...