Întrebare despre cel mai potrivit mod de a juca

martini32

New Member
12 Mar 2020
5
1
3
Întrebare despre cel mai potrivit mod de a juca

Bună seara. va rog parerea dvs
În fiecare zi aleg aproximativ 10 potriviri cu o ieșire de 1,80 până la 2,20 (un pic mai mare, puțin mai mică)
dintre acestea alegerile mele aproximativ jumătate sunt verificate. (unul sus unul jos)
Vă rog să-mi spuneți cu datele de mai sus, care credeți că este cel mai eficient mod de a juca?
Cum pot profita la maximum de alegerile mele inteligente și să am un semn pozitiv în portofel la sfârșitul zilei?
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
Buna dimineata si bine ai venit.

Faptul ca obtii 5 din 10 este un procent satisfacator si eu as obtine cam la fel in aceeasi situatie. Dar cu aceste șanse vă învârti coada. Așa m-am întors când am jucat acele cote și când am primit mai puțin de jumătate a fost foarte greu să recuperez terenul pierdut după aceea.
Dar din moment ce evident iti place sa joci astfel de cote sau vezi ca acolo ai rate de succes mai mari, parerea mea este ca poate ar trebui sa incerci sa le faci in perechi sau in trio pentru ca randamentul sa creasca in cazul unui profit.

parerea mea asa? Ascultă părerile altor copii.
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
da asta intreb. Vreau pareri pentru ca ok, fac asta cu doi si trei, dar va rog puneti toate greselile pe o carte si alegerile corecte pe cealalta. Am incercat si sisteme 3/4, 4/5/6 dar am constatat ca de obicei pierdeam cu ele. De asemenea, am încercat să joc totul în regulă, dar asta ai spus că mă duc singur. apoi am incercat o pereche si am lipit una usoara (teoretic) de 1,30 dar s-a stricat mereu, (ca Parisul de ieri s-a terminat).

practic asta fac, adun pareri.
 
Nu, nu o lua ușor. Găsiți calea care funcționează cel mai bine pentru dvs. și rămâneți în acest fel. Nu te rătăci dacă pierzi câteva pariuri și încasați la sfârșitul anului sau oricând decideți.
 
În primul rând, în ce eșantion aveți acest procent. Dacă acest lucru se dovedește a fi pe termen lung și implică opțiuni înainte de joc, pot spune pur și simplu că ai rezolvat problema vieții tale.

Acum, deoarece sunteți în jur de 2 performanțe, încercați câteva secvențe întotdeauna singure.

De asemenea, încearcă să tachineze dimensiunea pariurilor.... acest lucru, desigur, necesită experiență în a ajunge la criteriile pe care te vei baza, astfel încât să-ți ofere cele mai bune rezultate.
 
Prietene, unul dintre cele mai de bază principii ale pariurilor spune că dacă nu poți câștiga cu un eșantion mare de meciuri la mize de nivel, adică pariând aceeași sumă pe fiecare pariu, indiferent de metoda pe care o aplicați la conducerea pivniței, nu va putea câștiga.
 
  • Aprecieri
reacţii: Larry
În primul rând, în ce eșantion aveți acest procent. Dacă acest lucru se dovedește a fi pe termen lung și implică opțiuni înainte de joc, pot spune pur și simplu că ai rezolvat problema vieții tale.

Acum, deoarece sunteți în jur de 2 performanțe, încercați câteva secvențe întotdeauna singure.

De asemenea, încearcă să tachineze dimensiunea pariurilor.... acest lucru, desigur, necesită experiență în a ajunge la criteriile pe care te vei baza, astfel încât să-ți ofere cele mai bune rezultate.


Cum am rezolvat problema vieții mele? acest eșantion este pentru ultima lună să zicem, aproape zilnic. câteva zile din cele 10 opțiuni voi primi 3. unele zile 7. de obicei sunt aproape de 5.

Dacă am înțeles bine, îmi sugerați să joc toate meciurile doar acceptabile? asta am facut 3 saptamani si am vazut ca eram pe langa banii mei. ultima săptămână mi-a crescut caseta acum că am început să cânt în duouri și triouri, dar adevărul este că am avut noroc. adică biletele pierdute în toate cele 3 meciuri. iar un alt bilet era câștigător. De asemenea, foarte des văd o alegere pierdută în 3 meciuri la rând.

acestea sunt datele, de aceea caut cum să transfer aceste date + în fondul meu.
p.s. Citesc mereu dimineața și până la prânz am făcut alegerile mele. Nu cânt live. numai în Cashout live. Și asta încerc să evit.

dupa ce selectez meciurile 10-12 joc 5 euro in 4-6 bilete. in jur de 30-40 de euro in total. pana seara se vor fi terminat niste slipuri, voi fi gasit un alt meci, mai nasturez 2-3 slips pentru noaptea de baschet etc si a doua zi o sa fac suma. pana acum pariul meu este mereu la 5 euro, nu vreau sa pariez mai mult. și de câte ori am făcut am pierdut.
 
Pot să sugerez ceva care cred că vă va ajuta destul de mult, dar care necesită puțină muncă din partea dvs.?
Este o modalitate relativ ușoară de a verifica în timp și ratele de succes (dacă sunt într-adevăr ceea ce spui) și ce sisteme se potrivesc stilului tău de joc și dacă funcționează cu adevărat.
Dacă aveți puține cunoștințe de bază despre Excel, veți face următoarele:
Vei găsi bilete vechi de weekend care au mai multe meciuri și sunt deja jucate, vei ascunde rezultatele și vei face selecțiile ca acum fără să schimbi nimic.
Vei trece rezultatele în excel și vei aplica aceste rezultate pe diferite sisteme care crezi că pot fi profitabile și vei vedea în care dintre ele ai o rubrică câștigătoare.
Adică vei juca virtual, ceva de genul antrenamentului.
Și un sfat. Dacă vrei să-l asculți: Nu juca în fiecare zi. Pe de o parte, distruge sufletul, pe de altă parte, pariurile necesită răbdare, așa că dacă nu o ai, eu nu te vad ca tine pivnita potrivita, ceea ce este un factor foarte important, altfel chiar si cel mai profitabil sistem pe care il aplici, fara un management corespunzator vei ajunge din nou cu zero fonduri.
Personal aplic cele de mai sus de câțiva ani, joc doar în weekend, iar în toate celelalte zile joc virtual, îmi scot selecțiile și le am într-un excel în aproximativ 30 de sisteme diferite (care sunt actualizate în mod constant în consecință ) și îmi spune automat dacă am câștigat, ce am câștigat și pe ce sistem. În acest fel, pot să „joc” din partea sigură și să fac teste jappa nesfârșite cu ceea ce am în minte de fiecare dată. Dacă văd că unul sau unele dintre sistemele pe care le joc practic funcționează în timp, îl adopt și acum îl integrez în sistemele mele obișnuite de bani reali.
 
  • Aprecieri
reacţii: loxagos marca
Ai adus în discuție un subiect bun...pentru mine modalitatea corectă este să pariezi în perechi...depinde bineînțeles de crama ta...și eu fac ceva asemănător.....atâta timp cât nu se poate pariază mereu singur. Dar fiecare trebuie să-și asume riscurile corespunzătoare... uneori, să zicem pentru economie de pariu, vor fi trei. Oricum, de mult nu pariez pe puncte, ci pe goluri...toate biletele mele sunt fie gg, fie peste si chiar daca cred in victoria unei echipe voi paria pe peste 1,5 goluri...ok s-a intamplat. sa fiu blocat in 1 gol dar de cele mai multe ori am fost justificat....
 
Răspunsul este simplu și nici nu am nevoie să citesc ce au scris anterior, îmi imaginez că cineva ar fi menționat deja.
SINGUR cu START FIX.

Știi că asta fac cu remizele, dar cu aceste șanse tipul joacă, ar trebui să aibă peste 60% succes pentru a merita.
 
Doar că el însuși nu știe exact nici MO a randamentelor, nici rata de succes.

Dacă este M.O 2.00, atunci chiar și cu 52,5 este bine
Monas asigură cel puțin un hash mai mic dacă este un jucător negativ.
 
  • Aprecieri
reacţii: stpsilan
În general, este bine să știm ce spunem despre cifre și procente.

Mentionez ca unul dintre cei mai buni tipsteri din Grecia dupa parerea mea (serviciul platit desigur) a avut anul trecut o rata de succes apropiata de 52,5% iar in cei mai buni ani ai sai din punct de vedere al profitului (si randamentului) sub 50..undeva 49,8, XNUMX %.
Evident, nu pot obține M. de retururi, dar peste 2 aproape că o exclud.

Cu miza plată, după cum ai înțeles, ar fi frână și cei mai mulți dintre cei care îl urmează ar fi în pușcărie.

Acum, ceva de genul 60% din ceea ce citesc se referă la science fiction.
 
Prietene, unul dintre cele mai de bază principii ale pariurilor spune că dacă nu poți câștiga cu un eșantion mare de meciuri la mize de nivel, adică pariând aceeași sumă pe fiecare pariu, indiferent de metoda pe care o aplicați la conducerea pivniței, nu va putea câștiga.
Nu este absolut ceea ce spui, să nu spui că este greșit,
dar pentru că OP este probabil un începător, nu are sens să-l analizeze.
 
  • Aprecieri
reacţii: JordanRules
În primul rând, prietenul care a deschis subiectul ar trebui să decidă dacă pariază pentru haval, sau pentru a face bani. cu o miza de 5 euro la 2,00 retururi nu a facut nimeni bani. pai daca nu ai o kava serioasa nu poti face bani, pentru ca in prima serie proasta, la revedere kava.
de fapt, stria proastă din cauza înclinării vine mai ușor atunci când vezi că-ți scad kava. una e sa pierzi 20 de euro din cele 50 de kava, iar alta e sa pierzi 100 de euro din cele 20 de kava.
de aici înainte pentru că așa cum a scris corect EPiO, pentru că este probabil pentru un începător analiza nu are sens, și din păcate orice i-am propune, în cel mai bun caz va fi în limitele lui. toata lumea un pic prea mult la inceput, asa este. pierdut sau aproape de banii lor. trebuie să suferi pentru a învăța.
in ceea ce priveste miza, nici eu nu sunt in favoarea mizei plate. dacă este ceva fix, sunt mai mult decât un profit net fix pe pariu. adica sa cer mereu acelasi profit net, ca sa nu pariez 100 euro la 1,20 si 100 euro la 10,00. nu are sens. posibilitatea este sa prind 1,20 si sa-l pierd pe celalalt, deci voi fi -80 euro. cu siguranță, pe meci există o performanță de 5,00 p.c. dar sunt sigur că performanța corectă este 3,00 p.c. Întotdeauna întreb pe baza returului de 3,00, nu 5,00.
tot dincolo de alegerea mizei, extrem de importantă pentru mine este alegerea randamentelor și a cotei acestora. mai ales dacă pariezi întotdeauna pe miză plată, nu este posibil ca jumătate din meciuri să fie 1,20, iar cealaltă jumătate să fie 10,00. dar cu orice miza pariezi, trebuie sa gasesti care randamente sunt cele in care ai cel mai mare succes in proportie cu procentul lor teoretic de verificare. de exemplu, pe o bază teoretică și cu o rake presupusă de 0%, 5,00 corespunde la 20%. dacă reușești să găsești mai mult de 2 meciuri din zece cu o performanță de 5,00 care poate fi verificată, te pricepi să mirosi cei din afară sau ai găsit firma care le oferă o performanță nerezonabil de mare.
dimpotrivă, dacă la cota de 1,50, ceea ce într-un rake asumat 0%, înseamnă 66,67 probabilitate de verificare, realizezi 55% din previziunile tale, înseamnă că companiile te prind în favoare.
știi, nu toată lumea este pentru orice. altii sunt buni la baschet, altii la fotbal, altii la viraje, altii la turnovere, altii la performante mici, altii la performante mari, altii la pre-joc, altii la ive etc.

deci alegeți un sport, înainte de joc sau live, o gamă de randamente care vi se potrivește și variația mizei.
 
SINGUR cu START FIX.

Nici măcar cu un starter solid.
Deci îmi spui că voi paria la fel pe punctul care are 58% și pe punctul care are 88% Nici măcar.
Miza plată este pur și simplu un mod sigur de a juca pentru cineva care nu poate aprecia în mod adecvat o valoare.
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
Hei martini32, nu ai putut găsi un moment mai invalid pentru a-ți exprima întrebarea. Cu siguranță, vei aduna multe răspunsuri și opinii. Vei gasi puncte???
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...