Companii și bonusuri

Phila76

New Member
14 Jan 2020
11
2
3
Ce companii din opinia ta recompensează cel mai bine jucătorii pe care pariem? stoichiman Aproape că nu primesc niciodată un bonus în timp ce joc des și vreau să văd ce se întâmplă cu alte companii și care dintre ele îți dau înapoi chiar și atunci când joci
Ultima editare:

NASH

IFC # 12 campion 2015-16, campion IFC # 13 2016-17,
20 Sep 2009
1,724
940
113
31
Stoichiman Compania nr. 1, cu o jumătate de milion, care va fi un pilot în ceea ce privește recompense, în timp ce nr. 2, aș spune că este Novibet care oferă de mai multe ori freebet cu anumite condiții de cifră. Acum, ultimele oferte bune au online OPAP.
Aș recomanda aceste 3 companii din punct de vedere al recompenselor, deși personal prefer bet365.

: cool!:: cool!:
  • ca
reacţii: Phila76

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
175
205
43
Se pare că winmasters a revizuit suma bonusului de 50 euro freebet (50% din pariu până la 100 euro pariuri totale) pe meci în superligă.
El îți spune că, din moment ce alții dau firimituri, o să-l joc eu mare?
30 de euro freebet și ai multe, ligouria!

GATHS

Membru activ
4 Sep 2018
105
52
28
ATENA
n
Se pare că winmasters a revizuit suma bonusului de 50 euro freebet (50% din pariu până la 100 euro pariuri totale) pe meci în superligă.
El îți spune că, din moment ce alții dau firimituri, o să-l joc eu mare?
30 de euro freebet și ai multe, ligouria!
NAI, haideți să nu avem o conversație bună imediat, lăsați trucurile să înceapă imediat! da da trucuri pentru că da, logo-ul lor spune 50% din suma pe care o vei juca până la 30 de euro, dar cu pariu min 30 și pariu maxim 60 euro avem următoarele:
1) joacă 3 single-uri. adică cel puțin 90 de euro pe single pentru a obține 30 !!! deci la simplu nu este de 50% !!!!
2) un set de 2 opțiuni și una singură. aici cu 2 pariuri de 30 este 50%
3) un set de 3 opțiuni cu un pariu de 60 de euro este 50% freebet.
Deci, atunci când termenii vă oferă 3 opțiuni, iar la 3 ar trebui să acordați pariul maxim pariu minim pe care l-ați setat pentru a da 50% Freebet dacă trebuie să jucați 90 de euro pentru a obține 30 nu puteți avea o cadă care să spună 50%, dar va Pana la 50%. Este înșelător ... cred.

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
175
205
43
NAI, haideți să nu avem o conversație bună imediat, lăsați trucurile să înceapă imediat! da da trucuri pentru că da, logo-ul lor spune 50% din suma pe care o vei juca până la 30 de euro, dar cu pariu min 30 și pariu maxim 60 euro avem următoarele:
1) joacă 3 single-uri. adică cel puțin 90 de euro pe single pentru a obține 30 !!! deci la simplu nu este de 50% !!!!
2) un set de 2 opțiuni și una singură. aici cu 2 pariuri de 30 este 50%
3) un set de 3 opțiuni cu un pariu de 60 de euro este 50% freebet.
Deci, atunci când termenii vă oferă 3 opțiuni, iar la 3 ar trebui să acordați pariul maxim pariu minim pe care l-ați setat pentru a da 50% Freebet dacă trebuie să jucați 90 de euro pentru a obține 30 nu puteți avea o cadă care să spună 50%, dar va Pana la 50%. Este înșelător ... cred.
Înainte de a privi din nou detaliile ofertei, textul a fost revizuit după cum urmează:

„Pentru a participa la oferta pentru freebet-ul fiecărui meci din playoff, va trebui să pariați cu pariuri în bani reali, cu o valoare totală de la 30 € la 60 € la pre-meci (3 pariuri single sau o mână de 2 opțiuni și 1 single sau o mână de 3 opțiuni) exclusiv în jocurile din același joc de Playoff cu o cotă de 1,80 sau mai mare pe opțiune. Având în vedere că sunt îndeplinite condițiile de mai sus, veți primi un freebet 50% din valoarea totală a pariurilor dvs. plasate pe jocul specific Playoff pentru 1 joc live din aceeași competitiv. "

Nu-mi amintesc dacă până ieri a spus un pariu minim pe punct sau în total pentru toate cărțile, dar aici cel puțin este clar. Cu toate acestea, până la modificarea acesteia, titlul ofertei a avut diferențe semnificative cu acest text, în primul rând cantitatea maximă de freebet. Cu toate acestea, nu cred că are legătură cu înșelăciunea, ci cu tratamentul neprofesional al problemei. Desigur, aceasta nu este prima companie care a făcut acest lucru, am văzut-o într-o grămadă de companii, care atunci când încarcă noi oferte sau reînnoiesc cele vechi, uită să schimbe informațiile și termenii, folosind cele vechi cu o copie-pastă.

Deci, mai bine să nu dăm nimic ... pentru a nu ne numi liguri?
Practic, cel mai bine este să nu dați nimic (toate companiile, nu doar aceasta), ci să nu aplicați celelalte măsuri (pe care le știm cu toții).
Ultima editare:

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
175
205
43
În urma numărului de freebet winmasters pentru superligă, văzând în CONTUL MEU oferta specifică, am ales compania specifică pentru a plasa câteva pariuri pe care mi le doream. După plasarea pariurilor, am observat că nu s-a creditat niciun freebet și i-am trimis un e-mail către asistența ei winmasters pentru a afla când îl vor credita.

Răspunsul de la asistență a fost verbatim (copy-paste): „Vă rugăm să rețineți că această ofertă este disponibilă numai pentru clienții eligibili, iar contul dvs. nu este eligibil pentru această ofertă."

Nu am nicio problemă cu asta, depinde de ei pentru care sunt clienții oferta. DAR, de ce se încarcă oferta în contul meu? Dacă nu aș fi văzut această ofertă, aș fi pus pariurile la alte companii.

Dacă ați vedea o ofertă într-o fereastră a magazinului, ați intrat, ați cumpărat un produs și în chitanță ați văzut că oferta nu este valabilă pentru TINE, ce ați spune dacă proprietarul afacerii dvs. v-ar da un astfel de răspuns?

nikos_8384

Membru bine-cunoscute
13 Nov 2012
509
402
63
V-au trimis un e-mail relevant cu oferta? Dacă s-a întâmplat ceva de genul acesta, este o idee bună să le trimiteți într-o captură de ecran, astfel încât să vedeți răspunsul. Alte companii trimit și e-mailuri atunci când promovează ceva, cel puțin am opțiunea să mă informez prin e-mail, unde este oferit.

Sunt de părere că este mult mai bine să oferi mai multe jocuri cu cote îmbunătățite, aproape de 0% rake, revine la 0-0 sau chiar răscumpărarea profiturilor în 2 obiective diferite, mai degrabă decât să dai un coș gratuit, jumătate de milion, etc., cu o grămadă de print fin și termeni ciudați. Bănuiesc, desigur, că primul nu i se potrivește.
  • ca
reacţii: FunBet

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
175
205
43
Nu, nu mi-au trimis un e-mail cu oferta și, în general, nu îmi trimit un e-mail pentru oferte, deși am opțiunea pe care o spuneți activată. Chiar și în ofertele anterioare, la care fusesem creditate cu pariurile gratuite, am fost notificat prin bannere în contul meu, așa cum sunt acum.

Oricum, nu mă interesează freebet și nu merită să fac față unei astfel de sume. O menționez doar ca un fapt pentru a informa cei care ne-au citit. Nu este posibil să vedeți o ofertă atunci când vă conectați la contul dvs. și apoi i se spune că contul dvs. nu este eligibil pentru ofertă. Hai să o facem așa stoichiman cu misiuni, pentru care actualizează doar conturile care pot participa la ele, iar restul nu le învață niciodată.

GATHS

Membru activ
4 Sep 2018
105
52
28
ATENA
Mâine are o super liga, un prieten de-al meu m-a sunat cu un cont nou winmasters & Pariu gratuit nu l-am obținut pentru mâine, contul este deja pierdut .... deci nu există niciun caz de excludere, intru în oferte, nu mai există oferta de misiune în bătălia de titlu. Știți dacă oferta continuă sau dacă doar o reduc?

Predictii

• 19: 15
    Novasports 2HD
    • Aris - Olympiacos
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Manchester City - Newcastle
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Sheffield United - Lupii
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • West Ham - Burnley
  • 20: 30
    Novasports 3HD
    • Genoa - Napoli
    Novasports 4HD
    • Fiorentina - Cagliari
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Betis - Osasuna
  • 21: 00
    PAOK TV
    • PAOK - Panathinaikos
  • 21: 30
    Novasports 1HD
    • AEK - OFI
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Betis - Osasuna
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Brighton - Liverpool
  • 22: 45
    Novasports 2HD
    • Roma - Parma
    Novasports 3HD
    • Atalanta - Sampdoria
    Novasports 4HD
    • Bologna - Sassuolo
    Novasports 5HD
    • Torino - Brescia
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 21: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    H Forum Bot: Herrera a lansat o nouă temă numită „Premier” în Predicțiile Fotbalului.