Etos !!!

Nikitas

New Member
9 Nov 2005
16,083
8,536
0
Unde vă plac cu voi și cu tine
Tot ce uneori am ridicat greșelile domnului Dimitrios Giannakopoulos, care nu sunt puțini câțiva ani dl mutatis care se ocupă cu Panathinaikos (ne) -sau ca aceasta sau nu la kapoious- Dar, în acest an se va concentra pe atitudine onestă și etică către Katangelopoulous sale în special în Stadionul Olimpic, dar în declarația de ieri, pentru a nu pedepsi Olympiakos copii buni pentru ofense care admirate mesa în SEF, nepedepsiți de oamenii de stiinta lor. Nu a fost pedepsit solicitat de Olympiakos și acest lucru indică etosul și măreția sufletului.

Y.G. împotriva tuturor Cupelor Panathinaikos a întors campionul 2017, împotriva finaliștilor luminoși ai Euroleague, dar acest lucru nu este știri
  • ca
reacţii: animusbet

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,451
18,537
113
36
CARE ESTE FENERUL
Răspuns: Ethos !!!

Fac niște apariții, niciodată nu ascund, nu m-am ocupat de calea atletică, încetul cu vestea, dar cu motivul principal extra-competitiv!
Ați spus odată că "durata normală pe care o jucăm împreună sunt jocuri amicale" și acum se pare că finalele au devenit meciuri "prietenoase". Îmi imaginez că te gândești acum :)

Nikitas

New Member
9 Nov 2005
16,083
8,536
0

Așa s-a sărutat Erdjan. copacei, am câștigat o altă liga din finaliștii Euroliga. Asta mă face fericit de unul, pentru că nu ai putut suporta să audă Ioan vorbesc de o săptămână de ERT pentru St. George și refuză să piardă Osfp, dar acolo. Baschet campionat la fel de mult ca și există alte grupuri decât Olympiakos pentru a ajunge la final ca, de exemplu, la Universitatea din Atena, sau mai târziu, Aris AEK, etc va fi un proces plictisitor cu paranteze olimpice vesele. Aceste ..

Eric Castel

IFC # 11 Câștigătorul Cupei 2019-20
31 Oct 2011
3,517
4,084
113
Grecia

Mare coleg de echipă pentru a ieși să continue lupta și să nu fie pedepsit prin eliminarea punctelor de către OCSP, dar cu afirmația el nu credea că arată etos. Dacă voia să-și arate moralitatea, nu va completa ultima propoziție, care este o armă în mâinile celor care au făcut-o.

vaf3

Membru activ
13 Jan 2016
199
89
28

Tot ce uneori am ridicat greșelile domnului Dimitrios Giannakopoulos, care nu sunt puțini câțiva ani dl mutatis care se ocupă cu Panathinaikos (ne) -sau ca aceasta sau nu la kapoious- Dar, în acest an se va concentra pe atitudine onestă și etică către Katangelopoulous sale în special în Stadionul Olimpic, dar în declarația de ieri, pentru a nu pedepsi Olympiakos copii buni pentru ofense care admirate mesa în SEF, nepedepsiți de oamenii de stiinta lor. Nu a fost pedepsit solicitat de Olympiakos și acest lucru indică etosul și măreția sufletului.

Y.G. împotriva tuturor Cupelor Panathinaikos a întors campionul 2017, împotriva finaliștilor luminoși ai Euroleague, dar acest lucru nu este știri
: wc2:: wc2:: wc2:: ciocan:: ciocan:: ciocan:: dope:: dope:: dope:

Ei bine, spui ... a continuat. MIRDY esti?

vaf3

Membru activ
13 Jan 2016
199
89
28

Cunoscut pentru etosul și caracterul său. Trakis nu ia dat-o din cauza numelui său.

: caked:: caked:

Nikitas

New Member
9 Nov 2005
16,083
8,536
0

Mare coleg de echipă pentru a ieși să continue lupta și să nu fie pedepsit prin eliminarea punctelor de către OCSP, dar cu afirmația el nu credea că arată etos. Dacă voia să-și arate moralitatea, nu va completa ultima propoziție, care este o armă în mâinile celor care au făcut-o.
La început, chiar dacă președintele Panathinaikos a avut mama lui Teresa, episoadele ar deveni, precum și ceilalți le-a permis să posta de fiecare dată, cu ochii bulbucați de surpriză condamnă anarmostes comportamente pe care le vedem aici, dle ani. În al doilea rând p principal Dimitrios Giannakopoulos nu amintesc de a avea ceva a spus, dincolo de faptul că a cerut să nu aplice Legea sport pentru Olympiakos (cunoaște, de asemenea, probabilitatea ca acesta nu va fi pus în aplicare) și pe care dorim să le câștige la SEF, care este un pragmatikotita.Fetos de două ori mai mult (câte ori este necesar) pentru a obține un titlu. De multe ori nu sa rupt scaunul (atunci când este necesar) a rămas fără un campionat. E bine pentru toată lumea

Eric Castel

IFC # 11 Câștigătorul Cupei 2019-20
31 Oct 2011
3,517
4,084
113
Grecia

La început, chiar dacă președintele Panathinaikos a avut mama lui Teresa, episoadele ar deveni, precum și ceilalți le-a permis să posta de fiecare dată, cu ochii bulbucați de surpriză condamnă anarmostes comportamente pe care le vedem aici, dle ani. În al doilea rând p principal Dimitrios Giannakopoulos nu amintesc de a avea ceva a spus, dincolo de faptul că a cerut să nu aplice Legea sport pentru Olympiakos (cunoaște, de asemenea, probabilitatea ca acesta nu va fi pus în aplicare) și pe care dorim să le câștige la SEF, care este un pragmatikotita.Fetos de două ori mai mult (câte ori este necesar) pentru a obține un titlu. De multe ori nu sa rupt scaunul (atunci când este necesar) a rămas fără un campionat. E bine pentru toată lumea
Nikita Sunt de acord că episoadele ar fi, dar eu spun că, cu astfel de afirmații și atitudini, faceți din ce în ce mai rău lumea și astfel oamenii care nu fac probleme. Afirmația dacă o auziți ca un adversar te face să vrei să spargi televizorul. Și oricum, ca Panathinaikos, nu mă potrivesc întregului stilou pe care îl are tipul. Nu mă exprima și cu ceea ce spune și a făcut de atâția ani (și nu mă refer la curse), ma împins din baschet. Anul care va începe va fi 3 sezonul meu de abținere de pe stadionul pe care l-am avut în fiecare an de durată. L-am întrebat pe Marinaki 24XXXXXX, nu voi susține acum un manechin într-o versiune mai slabă.
Ultima editare:

nklaps

Membru bine-cunoscute
11 Mar 2016
1,592
3,089
113

Deci, cât de mult vrei ca cineva să înțeleagă că omul spune ironic că "nu e pedepsit de Olympiacos"? Vrea multă minte?
Vreți să credeți că el spune de la ... simpatie și ... horsiness și că toate acestea sunt semne (presupuse) moralitate?
Nu glumeste acum intre noi.

Și sunt total de acord cu Anthony, că, în parte, episoadele sunt cauzate și de "casuura" greșit interpretată, fie cu insulte, fie implicite, care se face împotriva lui (de fiecare dată) ratat. Nu o reproduce între noi.

MAN7

New Member
9 Nov 2005
11,311
9,687
0
50
N. HERAKLION

o pauză după stocurile 2
cani la promisiunea de la revedere și prostii lui Dimitris. În acest sport există surprize și este frumos. Surprizele nu se referă la comportamentul oamenilor și acolo
Kourambies a dat din nou un recital. Un cod de procedură mobil este formula.

MAN7

New Member
9 Nov 2005
11,311
9,687
0
50
N. HERAKLION

1 la 3 este ... ... o bucurie pentru tine să fii fericită pentru noi la 2 la 3. Mai ales dacă vom juca toate meciurile europene furnizate de calendarul Euroligi ... și nu se va opri. ...... Halloween Hahaha
Bună dimineața, mulțumesc pentru dialog. .... Mi-a lipsit

Predictii

• 19: 00
    Novasports 1HD
    • PAOK - Atromitos
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Hamburg - Fortuna Düsseldorf
  • 20: 30
    Novasports 2HD
    • Olympiacos - Steaua de la Tripoli
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Famalikao - Benfica
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Bayern Munchen - Schalke
  • 21: 45
    Novasports 3HD
    • Coventry - QPR
  • 22: 00
    Novasports 1HD
    • Lyon - Nimes
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Getafe - Osasuna
  • 23: 15
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Vitoria Guimaraes - Belenenses
  • 11: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • 21: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • Mâine 19-09-2020
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • 09: 55
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 10: 50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 11: 50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 12: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 14: 10
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 15: 05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 16: 05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 18: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 18: 20
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • H Hercules:
    așa ceva se întâmplă de obicei
  • H Hercules:
    γμτ 1-2
  • H Hercules:
    Göteborg pierde \
  • H Hercules:
    nu suntem bine transformați Copenhaga în 2 minute 1-2 din 1-0
  • H Chat Bot:
    Hercules a părăsit încăperea.
  • Rezistent la apă Rezistent la apă:
    ok am prins u3,5 la 1.97
  • P PANATHA:
    Aris - Kovalivka 1-2 la 73΄ .... Peste 3,5 sto 1.80 destul de posibil ....
  • P PANATHA:
    Deci, campionatul nostru se termină în fiecare an și vedeți locul 4 și locul 5 în clasament organizând festivaluri și dansuri pentru că spune că au primit un bilet european bine .... ce sărbătoriți domnul Karamitros .... pentru a intra în grupuri trebuie să excludeți cel puțin 2 echipe .... și tu nu faci acest an
    nu treci nici măcar pe primul și de fapt într-un meci de pe stadionul tău ....
    și pierde în fața unei echipe numite Kolos Kovalivka
  • Ertzan Ertzan:
    Cât de mult ți-ai dori să fii în locul lor acum? :p
  • Ertzan Ertzan:
    Grecia Europa Olympiacos :p
    să-l jeneze pe fan să spună pe care l-a pierdut
  • Ertzan Ertzan:
    Să-ți spun „Am pierdut din Kolo” : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO:
    Batska Topola se va califica
    a marcat 4 goluri cu 1 și 2 cartonașe roșii
    Nu cred că vor fi mâncați cu penalizări
    în cele din urmă au mâncat 4-5
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a lansat o nouă temă numită "CONCURENȚE DE GRUP„la Concursul IFC.
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a lansat o nouă temă numită "PROGRAMUL MECIULUI GRUPA B„la Concursul IFC.
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a lansat o nouă temă numită "DATELE MECIULUI IFC 2020-21„la Concursul IFC.
  • K Koulos87:
    Din acest weekend vom începe sau vom fi informați? De asemenea, oferim doar puncte sau chiar depășiri; Mulțumiri. Joc pentru prima dată și încă nu sunt pregătit mental !!! hahaha
  • Ertzan Ertzan:
    pentru ifc spui?
    +1
  • Eric Castel Eric Castel:
    Ertzan îi spune doar să ia peste meci pe hârtie. Îl am pentru prima dată :p