stupiditatea

Zorian

IFC # 5 Cupa câștigătoare 2013-14
Membru al echipei
11 Oct 2005
29,366
19,011
113
49
Pe o insulă a oceanului, pe un vârf pustiu
Cel mai stupid lucru pe care l-am văzut astăzi este că, cu ajutorul videoclipului, în buzunare. Nu știu când a fost implementat, am observat-o astăzi (și nu știu dacă a fost aplicată la o altă ligă).
Două meciuri pe care le-am văzut, Gladbach-Hannover în kodi și Augsburg-Dortmund pe satelit și într-adevăr a fost cel mai deștept din ambele. În al doilea meci, în timp ce mingea a fost în regiunea Dortmund, informează cioara că faza anterioară a fost toppling jucător din Dortmund de la defensiv Augsburg (Jersey tragerea) și părăsește Soare dietetice și du-te pentru a vedea stadiul în margine și găsește încălcare. Și toți jucătorii merg și merg la finisajul de la Augsburg pentru a lovi cu piciorul lovitura de pedeapsă, pe care jark-ul trebuie să-l afle ulterior. Râzând fără sfârșit. Aubameyang a făcut o batjocură și a lovit cel mai mare lovitură de departajare pe care o lovise vreodată. Și pe bună dreptate, regizorul arată o fază similară în care Socrates a tras și a aterizat un Augsburgian și a făcut gargara responsabil.
În celălalt meci, întârzierile lui 1-1 și scorurile 2-1 sunt răsturnate de un jucător de la Gladbach, iar arbitrul aruncă o lovitură de pedeapsă. L-au sunat la interfon, spune "Owls Worries", "așteaptă-mă să văd ce sa întâmplat". De asemenea, el merge la linia laterală, vede că a fost de fapt o lovitură de pedeapsă și dă OK să devină în cele din urmă XNUMX-XNUMX din Gladhat.
Nu știu dacă intenționează să pună în aplicare un astfel de sistem în fotbal și să-i facă pe toți o pălărie nudă. Vom face sport pentru umflături. Asistența video poate fi implementată prin comunicarea instantanee pe interfon și evitând erorile tragice făcute de corbii atât pe câmp cât și pe linii laterale. Dar așa am văzut-o astăzi, este complet defectuoasă.

Siomos1

prezentator
6 Apr 2016
183
153
43
Răspuns: Stupiditate

Da, este, de asemenea, pregătită în Grecia. Italia este lungă, înceată în toate țările. „The«Instant Replay», sau altceva ...“ Arbitru video „vine în viața noastră, în scopul de a reduce factorul«greșit»în podosfairoo« a declarat reporterilor sportive și nu a mai greșit, dar ... Există un»dar" . Este pierdut sau impuls? imprevizibil? poate să existe ... oboseală din sărbătorile succesive? Cine știe ... Opinia mea este să așteptăm ca noi să o vedem în practică și ... aici, dar mai ales în marile jocuri europene, pentru că acum a început să intre ... în viețile noastre și vedem cum va merge.

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,239
18,343
113
36
CARE ESTE FENERUL

În Turcia, au mers să o pună în aplicare, dar sa întâmplat ceva și nu a fost pus în aplicare.

Dar ce să fac atunci când nu vede asta în fața lui? Definiția red

• ca
reacţii: Siomos1 și Grosan

Siomos1

prezentator
6 Apr 2016
183
153
43

Îl luăm ... Talisca !!!! :p (trebuie să rănească foarte mult)

Predictii

• Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • AEK - PAOK
  • 13: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Fenerbahce - Karsiyaka
  • 11: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Lyttos Beach ITF World Tour 2020

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: Duminică (03/00) la ora 29:03 ne stabilim marcajele ceasului pentru o oră ...