VALOAREA SILENTULUI

Multumesc pentru sfat baieti, dar din moment ce nu ma pricep foarte bine la pc o sa incerc ceva simplu pe forum: semn: : semn:
PS Îmi pare rău, piravle, am încurcat subiectul tău
 
Ultima editare:
nu cred ca va gasi cineva... Dar am o oferta sa te fac... Incepand de la 400 de euro (de ce te ingrijorezi ca peste o luna o sa ii dai jos) trimite oferte cu privat pana duminica seara unde o voi anunta pe cea mai mare. Cel care a făcut-o va ști ce făcea racheta!!!

(scuze prietene, dar am niște probleme financiare : twis:: twis:: twis:)
 
Cred că e 0-0



edit.am spus prostii.acum ca am recitit postarea originala
 
Ultima editare:
Inca cred ca merge la noi!!! (cu simpatie)
Se întâmplă să aibă o pagină cu profit de la LAY și ne arată toată mândria!
Nu există nicio modalitate de a lovi fără milă cartea (chiar dacă este un simplu jucător) și de a avea totuși profit.
Acum doi ani, în nordul Italiei, am jucat la repriza X cu un randament de 2,00 și am câștigat 1000 de euro într-o lună.A doua lună randamentul a mers automat (!) la 1 și dacă aș continua să joc așa cum jucam aș face-o. fii in banii mei.
În ceea ce privește pariul, cu siguranță este peste 4 euro (mai jos nu este permis de Betfair) și nu așa cum spui.
 
Ultima editare:
Sigur, prietene, mathman, poti juca cat vrei (cu BACK-LAY de anumite sume) dar exact 2 euro de fiecare data... Cred ca nu are niciun motiv.Profitul specific rezulta din pariarea a 2 euro pe LAY cu o obligatie necunoscuta.Cat despre experienta mea...nu o sa comentez.
 
Sigur, prietene, mathman, poti juca cat vrei (cu BACK-LAY de anumite sume) dar exact 2 euro de fiecare data... Cred ca nu are niciun motiv.Profitul specific rezulta din pariarea a 2 euro pe LAY cu o obligatie necunoscuta.Cat despre experienta mea...nu o sa comentez.

există o modalitate de a juca cantități foarte mici
 
Inca cred ca merge la noi!!! (cu simpatie)
Se întâmplă să aibă o pagină cu profit de la LAY și ne arată toată mândria!
Nu există nicio modalitate de a lovi fără milă cartea (chiar dacă este un simplu jucător) și de a avea totuși profit.
Acum doi ani, în nordul Italiei, am jucat la repriza X cu un randament de 2,00 și am câștigat 1000 de euro într-o lună.A doua lună randamentul a mers automat (!) la 1 și dacă aș continua să joc așa cum jucam aș face-o. fii in banii mei.
În ceea ce privește pariul, cu siguranță este peste 4 euro (mai jos nu este permis de Betfair) și nu așa cum spui.


PARIU DE 1 CENT LA BETFAIR
 
Sigur, prietene, mathman, poti juca cat vrei (cu BACK-LAY de anumite sume) dar exact 2 euro de fiecare data... Cred ca nu are niciun motiv.Profitul specific rezulta din pariarea a 2 euro pe LAY cu o obligatie necunoscuta.Cat despre experienta mea...nu o sa comentez.

NU POT VORBIT PENTRU EXPERIENTA DVS. PERSONALA SI AI DREPTUL DE A SPUNE Orice VREI.CU TOATE CU PRIVIRE LA EXPLICAREA DVS. PARIEI LA RACHETE IMI PARU DAR ESTI DIN TEMA
 
Adică ești în domeniu și cu experiență și vrei să-mi spui că există o modalitate de a obține bani din pariu în mod continuu, cu un profit fix fără escrocherii și fără risc... Bine atunci,,, mă duc oricum.Lasa experienta sa vorbeasca... Sincer nu am intentia de a crea impresii, dar personal am petrecut ore interminabile pe EXCEL, ACCESS, PASCAL, SPSS si GRAFSTAT si singurul lucru pe care l-am reusit (eu sunt cel irelevant!) este a avea un profit minim (în raport cu pariurile) pe termen lung. (parind doar LAY).Mă înclin...
 
Pariul minim Betfair

http://www.betmatching.co.uk/Betfair-Minimum-Bet.html

http://reviews.ebay.co.uk/Betfair-b...-min-stake-allowed_W0QQugidZ10000000000965759

http://www.boards.ie/vbulletin/showpost.php?p=51132624&postcount=8

videoclipuri + pdf
pune
http://www.laybetting.com/vids/ScreenCap018.html

http://www.layexpert.com/sitebuilder/file/MinBet.pdf


video din spate

[video=metacafe;367195/how_to_make_a_bet_on_betfair_under_the_minimum_sta]http://www.metacafe.com/watch/367195/how_to_make_a_bet_on_betfair_under_the_minimum_sta ke/[/video]
 
Adică ești în domeniu și cu experiență și vrei să-mi spui că există o modalitate de a obține bani din pariu în mod continuu, cu un profit fix fără escrocherii și fără risc... Bine atunci,,, mă duc oricum.Lasa experienta sa vorbeasca... Sincer nu am intentia de a crea impresii, dar personal am petrecut ore interminabile pe EXCEL, ACCESS, PASCAL, SPSS si GRAFSTAT si singurul lucru pe care l-am reusit (eu sunt cel irelevant!) este a avea un profit minim (în raport cu pariurile) pe termen lung. (parind doar LAY).Mă înclin...
Prietenul are dreptate să se îndoiască.
Nu spun că ceea ce a încărcat Pyraulos este rău, dar orice ar încărca cineva fără să spună cum o face, nu are nicio valoare pentru mine.
A spus că vrea să păstreze sistemul pentru el. De acord, dar nu înțeleg pentru ce este proiecția atunci?
Într-adevăr, acest subiect confirmă titlul de „valoarea articolului nesemnificativ”.

Pyraule, nu contest capturile tale de ecran, dar nici nu le-am crezut niciodată. Dacă nu ne spui cum le-ai câștigat, capturile de ecran nu contează. Aici, mai devreme, cineva a prezentat o captură de ecran cu un profit de 300.000 € la fiecare moment în care cifra de afaceri era de 200.000 €!
 
  • Aprecieri
reacţii: stxma
Adică ești în domeniu și cu experiență și vrei să-mi spui că există o modalitate de a obține bani din pariu în mod continuu,cu profit stabil fara escrocherii si fara risc...Ei bine, atunci,,, voi merge oricum. Lasă experiența să vorbească

Spune-mi cine și unde a spus asta și îți voi răspunde...

...sincer nu am nicio intentie sa creez impresii dar personal am petrecut ore interminabile pe EXCEL, ACCESS, PASCAL, SPSS si GRAFSTAT si singurul lucru pe care l-am reusit (eu sunt cel care este irelevant!) este sa am un minim. (in raport cu mizele) profit pe termen lung. (parind doar LAY).Mă înclin...


Ia creier, nu muschi... : twis: (Glumesc, acum are nevoie și de puțin efort : emb:)
 
Prietenul are dreptate să se îndoiască.
Nu spun că ceea ce a încărcat Pyraulos este rău, dar orice ar încărca cineva fără să spună cum o face, nu are nicio valoare pentru mine.
A spus că vrea să păstreze sistemul pentru el. De acord, dar nu înțeleg pentru ce este proiecția atunci?

Proiecția lui are o mare valoare pentru cineva - nu un sceptic - care va înțelege că există în sfârșit o modalitate de a nu mai fi donator de sânge pentru casele de pariuri și va căuta puțin mai departe. S-ar putea să nu găsească nimic, s-ar putea să găsească ce juca racheta sau fiecare rachetă, s-ar putea să găsească ceva mai bun... Cauți cu alt apetit ceva ce nu știi dacă există și cu altul dacă știi că e undeva acolo.. .

Într-adevăr, acest subiect confirmă titlul de „valoarea articolului nesemnificativ”.

Dacă există chiar unul care este preocupat și caută noi modalități de pariuri și profituri, atunci automat proiecția sistemului capătă valoare.

Pyraule, nu contest capturile tale de ecran, dar nici nu le-am crezut niciodată. Dacă nu ne spui cum le-ai câștigat, capturile de ecran nu contează. Aici, mai devreme, cineva a prezentat o captură de ecran cu un profit de 300.000 € la fiecare moment în care cifra de afaceri era de 200.000 €!

De ce nu vrei sa intelegi ceea ce este evident??? Că dacă îți spune cum a câștigat atunci capturile de ecran nu vor avea nicio semnificație!

Și din câte știu, nu credem că o contestăm.

: semn:
 
De ce nu vrei sa intelegi ceea ce este evident??? Că dacă îți spune cum a câștigat atunci capturile de ecran nu vor avea nicio semnificație!

Și din câte știu, nu credem că o contestăm.

: semn:
OK, deci din moment ce nu contesti sistemul, vezi cât de ușor ies banii...
 
OK, deci din moment ce nu contesti sistemul, vezi cât de ușor ies banii...


ai uitat sa faci suma. De 7 ori 49.5 face 346.50.

Am scris motivul pentru care fotografia a fost încărcată în primul mesaj.
pentru că mulți oameni s-au uitat la un mesaj, dar evident că nu știu să citească, lasă-mă să-l rescriu

„mica ta schimbare” valorează mult mai mult decât crezi. nu-i arunca cu nesăbuință într-o eliberare condiționată de tip loto/joker cu speranța de „dacă mi se întâmplă mie”.
și sculptorul te poate lua, dar nu ai stat o scenă în afara casei, așteptând visul.
Este mult mai probabil ca voi să puteți lovi colțul cu toate lucrurile pe care le puteți face, dar skelearnikova (parlli)


lăţimea nesemnificativă poate da mare valoare pivniţei dumneavoastră.
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...