Subiectivitatea Rake

Dacă în septembrie 2015 am început cu 500 de euro și în septembrie 2016 am 15.000 de mii, înseamnă că cântăresc corect dacă pierd sau câștig. Acum, dacă așteptăm să spunem dacă valoarea unui meci este inutilă (pierdeți, câștigați).

Dacă într-un an un jucător face acest lucru, cu peste 1000 de pariuri (și spun puțin), atunci putem vorbi cu adevărat despre valoare. Jucătorul care câștigă grebla și cartea este evaluat sistematic în funcție de timpul și numărul pariurilor. care ies în plus. Sunt într-adevăr pariuri Valium și jucători câștigători cu metodă și sistem? La final, care este diferența dintre aceasta și rotirile din sloturi, că dacă ești doar norocos și reușești în slotul la momentul potrivit, îți poate oferi chiar și performanța maximă sau jackpotul de la primele rotiri?
 
Dacă într-un an un jucător face acest lucru, cu peste 1000 de pariuri (și spun puțin), atunci putem vorbi cu adevărat despre valoare. Jucătorul care câștigă grebla și cartea este evaluat sistematic în funcție de timpul și numărul pariurilor. care ies în plus. Sunt într-adevăr pariuri Valium și jucători câștigători cu metodă și sistem? La final, care este diferența dintre aceasta și rotirile din sloturi, că dacă ești doar norocos și reușești în slotul la momentul potrivit, îți poate oferi chiar și performanța maximă sau jackpotul de la primele rotiri?
Vedeți și cu mult mai puțin puteți înțelege dacă pe termen lung veți fi câștigător, pe măsură ce numărul crește vă apropiați de% pe care îl veți câștiga, vorbim doar despre jocuri
 
Nu știu cum putem aborda problema excluderilor - limitarea.
EEEP nu ajută nici cumpărătorul IBAS, schimburile sunt interzise.
Am spus că am avut o părere reciprocă, dar nu depinde de noi. Trebuie să apară una sau mai multe companii care operează cu acest tip de platformă.

Cu toate acestea, există o soluție la problema pariurilor valorice, după cum urmează:
Se va crea o secțiune „pariuri pe valoare”.
Oricine poate posta în această secțiune.
Postez, să spunem, „Manchester City - Real” poimâine și spun „știi, ar trebui concediat un as pentru că așa, kokoretsi și juvetsi”. Alții postează, se trage o concluzie.
Totuși, unitatea va funcționa într-un regim strict de coordonare.
Pentru fiecare prostie, participantul va primi -1 punct și pentru fiecare informație +1 punct.
Acest lucru va avea ca rezultat un top ten sau un tweed de top.
Cei a căror rating îi aduce în top zece / top tweed, vor primi ratingul "makis" de pe forum. Restul vor fi etichetate „moukis”.
În acest fel, sunt convins că ne vom descurca destul de bine, arătând un spirit de cooperare.
De asemenea, cred că nu avem nimic de pierdut.
 
  • Aprecieri
reacţii: Larry și stxma
Nu știu cum putem aborda problema excluderilor - limitarea.
EEEP nu ajută nici cumpărătorul IBAS, schimburile sunt interzise.
Am spus că am avut o părere reciprocă, dar nu depinde de noi. Trebuie să apară una sau mai multe companii care operează cu acest tip de platformă.

Cu toate acestea, există o soluție la problema pariurilor valorice, după cum urmează:
Se va crea o secțiune „pariuri pe valoare”.
Oricine poate posta în această secțiune.
Postez, să spunem, „Manchester City - Real” poimâine și spun „știi, ar trebui concediat un as pentru că așa, kokoretsi și juvetsi”. Alții postează, se trage o concluzie.
Totuși, unitatea va funcționa într-un regim strict de coordonare.
Pentru fiecare prostie, participantul va primi -1 punct și pentru fiecare informație +1 punct.
Acest lucru va avea ca rezultat un top ten sau un tweed de top.
Cei a căror rating îi aduce în top zece / top tweed, vor primi ratingul "makis" de pe forum. Restul vor fi etichetate „moukis”.
În acest fel, sunt convins că ne vom descurca destul de bine, arătând un spirit de cooperare.
De asemenea, cred că nu avem nimic de pierdut.
Există un subiect acum 4 ani ....
 
Pentru că ați rămas cu toții cu limitări și excluderi. Ați fost exclus din toate Eurobook-urile și Asia și nu puteți găsi o platformă pentru a paria;
Îmi amintește de vremurile din 2015 când legislația fiscală privind jocurile de noroc a trecut și toți cei de pe forumurile de poker erau înfuriați, de parcă până atunci toată lumea făcea 35K / an.
Desigur, cei care au făcut 35K și mai sus au găsit soluția imediat.
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
Văd povești, nu văd meciuri.
De asemenea, nu văd un scor și trebuia să fie o secțiune nu un fir.

Unul dintre postări și nu multe pentru că acolo unde ploiește mulți cocoși, este dimineața târziu .... este un alt lucru să crezi că postezi un pariu Valium și este un alt lucru să realizezi acest lucru într-o adâncime de 4 ani cu build + 57% ...
Desigur, există mai multe pariuri valium valoroase, dar nu le puteți mesteca pe toate împreună pentru a posta undeva .... Sans Voir este NUMĂRĂ serie publicată de pariuri Vali care pariază în 4 ani și-a atins construirea nerealistă de + 57% !!!

Și, desigur, nu așteptați de la nimeni care are modalitatea de a vă spune în două rânduri în două cuvinte .... nu pentru că nu vrea, ci pentru că nu poate fi .... ceea ce vă poate arăta este să vedeți cum luptă pas cu pas ...

Urmărește-l dacă vrei ...

: semn:
 
  • Aprecieri
reacţii: nklaps
Unul dintre postări și nu multe pentru că acolo unde ploiește mulți cocoși, este dimineața târziu .... este un alt lucru să crezi că postezi un pariu Valium și este un alt lucru să realizezi acest lucru într-o adâncime de 4 ani cu build + 57% ...
Desigur, există mai multe pariuri valium valoroase, dar nu le puteți mesteca pe toate împreună pentru a posta undeva .... Sans Voir este NUMĂRĂ serie publicată de pariuri Vali care pariază în 4 ani și-a atins construirea nerealistă de + 57% !!!

Și, desigur, nu așteptați de la nimeni care are modalitatea de a vă spune în două rânduri în două cuvinte .... nu pentru că nu vrea, ci pentru că nu poate fi .... ceea ce vă poate arăta este să vedeți cum luptă pas cu pas ...

Urmărește-l dacă vrei ...

: semn:


Nu văd logica.
Știți ce îmi spuneți acum?
Nu ar trebui să existe personal mixt de aviație-armată mixtă, nu trebuie să se țină nicio ședință la pentagon pentru a desfășura operațiuni în Pacific, însă Makis Sougias ar trebui să decidă totul.
Tot ce au nevoie japonezii pentru a petrece pe Fifth Avenue.
 
  • Aprecieri
reacţii: stxma
Nu văd logica.
Știți ce îmi spuneți acum?
Nu ar trebui să existe personal mixt de aviație-armată mixtă, nu trebuie să se țină nicio ședință la pentagon pentru a desfășura operațiuni în Pacific, însă Makis Sougias ar trebui să decidă totul.
Tot ce au nevoie japonezii pentru a petrece pe Fifth Avenue.

Logica este că aveți un exemplu complet tangibil de om care câștigă săbiile pe fruntea sa.

Celălalt câștigă lângă propriul său front etc etc ...

Nu este posibil să le mestecăm pe toate undeva cu ceea ce vreau eu….

Nu este posibil să le mestecăm pe toate, pentru că ceea ce este bine pentru tine, nu este bun pentru mine .... ceea ce este bun pentru mine nu este pentru celălalt, etc etc ...

Orice ar construi unul, celălalt se va demola ...

Puterea din uniunea pe care o spui ...

Oricine o poate face singur, o spun eu spun ...

Dacă doriți să vedeți ce este valabil, faceți un subiect aici pe forum, iar pe termen lung va apărea un sezon ...

În general, cine se poate zgâria pe sine îl face ... nu așteaptă ca vecinul să-l zgârie ....

Nu am idee despre Maki Sougia și japonezi :)
 
valoarea este subiectivă .....
Giorgos numește Olympiakos un as cu PAOK și îl pierde, dar în 1 an a făcut 5 mii.
Dimitris spune de două ori lui Olympiakos și îl prinde și a făcut 100 de euro în 1 an
 
valoarea este subiectivă .....
Giorgos numește Olympiakos un as cu PAOK și îl pierde, dar în 1 an a făcut 5 mii.
Dimitris spune de două ori lui Olympiakos și îl prinde și a făcut 100 de euro în 1 an
Asa de !
Ești complet!
 
Logica este că aveți un exemplu complet tangibil de om care câștigă săbiile pe fruntea sa.

Celălalt câștigă lângă propriul său front etc etc ...

Nu este posibil să le mestecăm pe toate undeva cu ceea ce vreau eu….

Nu este posibil să le mestecăm pe toate, pentru că ceea ce este bine pentru tine, nu este bun pentru mine .... ceea ce este bun pentru mine nu este pentru celălalt, etc etc ...

Orice ar construi unul, celălalt se va demola ...

Puterea din uniunea pe care o spui ...

Oricine o poate face singur, o spun eu spun ...

Dacă doriți să vedeți ce este valabil, faceți un subiect aici pe forum, iar pe termen lung va apărea un sezon ...

În general, cine se poate zgâria pe sine îl face ... nu așteaptă ca vecinul să-l zgârie ....

Nu am idee despre Maki Sougia și japonezi :)

Ei bine, nu contează.
 
  • Aprecieri
reacţii: stxma
valoarea este subiectivă .....
Giorgos numește Olympiakos un as cu PAOK și îl pierde, dar în 1 an a făcut 5 mii.
Dimitris spune de două ori lui Olympiakos și îl prinde și a făcut 100 de euro în 1 an


Poate fi subiectiv, poate fi greșit.
Ideea nu trebuie să fie - am dat un exemplu exact.
Nu spune prostii.
 
  • Aprecieri
reacţii: stxma
Pentru că ați rămas cu toții cu limitări și excluderi. Ați fost exclus din toate Eurobook-urile și Asia și nu puteți găsi o platformă pentru a paria;
Îmi amintește de vremurile din 2015 când legislația fiscală privind jocurile de noroc a trecut și toți cei de pe forumurile de poker erau înfuriați, de parcă până atunci toată lumea făcea 35K / an.
Desigur, cei care au făcut 35K și mai sus au găsit soluția imediat.
Pentru că, în Asia, prietenul meu, vânează fantome pentru a câștiga în raport cu europenii, ești și ilegal, nu poți afișa niciun venit de acolo
 
Pentru că, în Asia, prietenul meu, vânează fantome pentru a câștiga în raport cu europenii, ești și ilegal, nu poți afișa niciun venit de acolo

Ce vrei să spui prin „vânător de fantome”.
Nu este atât de ilegal pe cât credeți, mai ales dacă faceți atât de mult încât trebuie să le arătați.
Ai ars și tu pe toți europenii?
 
Ce vrei să spui prin „vânător de fantome”.
Nu este atât de ilegal pe cât credeți, mai ales dacă faceți atât de mult încât trebuie să le arătați.
Ai ars și tu pe toți europenii?
Adică există o marjă de profit foarte mică în comparație cu europenii
Mentionez problemele pe care le aveti acolo, cu siguranta sunteti ilegali, orice ati aduce, nu le puteti arata, acum daca mergeti in Asia, evident, nu aveti de ales aici
 
Adică există o marjă de profit foarte mică în comparație cu europenii
Mentionez problemele pe care le aveti acolo, cu siguranta sunteti ilegali, orice ati aduce, nu le puteti arata, acum daca mergeti in Asia, evident, nu aveti de ales aici

Nu este exact ceea ce spui, dar ok, nu merg mai departe.
 
  • Aprecieri
reacţii: stpsilan

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: