Valoare la 1 euro

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,246
18,349
113
36
CARE ESTE FENERUL
Cu siguranță am ajuns la 10 euro. Aici vom împărți cele 10 ori în două și vom continua mai departe, așa că vom vedea ce să mai facem în continuare.

@ protothema13 Aveți punctul de plecare pe care l-ați avea în mod rezonabil dacă le-ați jucat ar fi trebuit să ajungă la 100 de euro. Așadar, luați spatele de 10 ori (decolare) și continuați cu nu 50, ci 30 de euro. Celelalte 60 se aruncă deoparte pentru timpul de urgență. Dacă doriți, desigur, altfel continuați cum doriți a mea este doar o părere

protothema13

Membru bine-cunoscute
27 Jan 2017
466
265
63
Cu siguranță am ajuns la 10 euro. Aici vom împărți cele 10 ori în două și vom continua mai departe, așa că vom vedea ce să mai facem în continuare.

@ protothema13 Aveți punctul de plecare pe care l-ați avea în mod rezonabil dacă le-ați jucat ar fi trebuit să ajungă la 100 de euro. Așadar, luați spatele de 10 ori (decolare) și continuați cu nu 50, ci 30 de euro. Celelalte 60 se aruncă deoparte pentru timpul de urgență. Dacă doriți, desigur, altfel continuați cum doriți a mea este doar o părere
puțin mai puțin, dar puțin. O voi rupe în 4 metri! Hai să mergem!

Predictii

• Nu există emisiuni de fotbal astăzi
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    L Forum Bot: Lefos a început o nouă temă numită „Cumpărați o mașină” în anunțuri ...