Experiența mea la novibet

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
46,398
20,914
113
40
CARE ESTE FENERUL
Este timpul să îmi împărtășesc experiența cu novibetul, lucru la care nu mă așteptam să fac, dar a venit.

Ei spun că, dacă nu suferiți, nu veți învăța și nu mă așteptam să spun adevărul să-l sufăr, minciuni rele cel mai mare procent care a venit aici și s-a plâns Am avut impresia că ei sunt de vină și nu compania pe care încă o au această percepție.

Am început să joc în novibet cu mult timp în urmă, poate acum 2 ani nu-mi amintesc că trebuia să-mi deschid un cont acolo pentru că nu ar da nicio rotire gratuită pe care majoritatea dintre voi o știți, am depus un total de 31 de euro acolo (am înțeles aceasta alaltăieri).

În rotirile gratuite pe care le dau, încerc mereu să ajung undeva sus, dar de fiecare dată când pierd. Pe 23 ianuarie, după cum veți vedea mai jos, într-una dintre rotirile gratuite am blocat 7,65 euro, ținta a fost din nou ridicată.

Deci cei 7.65 euro au devenit 189.09 euro.

Acestea nu au fost făcute peste noapte, nici întâmplător, nici cu 1-2 în loc de 3 pariuri. Toate pariurile care s-au jucat, știam la ce joc și de ce joc, unele dintre ele s-au jucat emoțional (vezi baschet Fenerbahce dar nu Panathinaikos), altele au avut noroc, dar altele au fost făcute pentru că, așa cum știu bătrânii, eu sunt un cămătar puternic. Poti sa vezi aici

Așadar, după ce am ajuns pe 29 ianuarie, ultima cursă a fost Porto. Deci, acolo spun că permiteți-mi să fac o retragere de 34 de euro și să las 155 de euro.

Așa că mă duc și arunc următorul 1X Xanthi și văd următoarele în întregime 0,24 minute !!!! Ok spun că C National se joacă ceva nu mă lăsa.

ksanthi.jpg


În acea zi, din întregul cupon, un meci am avut în vedere să joc fie total, fie o mare parte din suma respectivă. În asul Fenerbahce cu Rizespor, pariu emoțional pe lângă faptul că îl am pe Pelka Alani, Ozil, pe care mama lui Rizespor o are acum. Așa că apare totul, cu excepția următoarelor

fener.jpg


Refuzat !!!! Ce spui acum mama mea. Asul a fost 1.42 noaptea trecută, dar apoi a trecut 1.35, este logic să avem o echipă de tren.
S-ar putea crede că nu s-ar fi putut juca niciun fundal și că ar fi fost anulat. Aici îi voi arăta următoarele că am pariat pe Fener, dar infidelitatea mea față de bebeluș hai să mergem puțin mai departe și 161 să devin un pic mai mult să pariez că am făcut bani

fener_cash_out.jpg

Deci aici mi-am dat seama că călătoria noastră aici s-a terminat, așa că am cerut o retragere la 189,09 (da am devenit țigan am cerut 9 cenți) metodă Skrill. Cu siguranță, cu ceea ce citeam, am avut întrebarea cum și dacă îmi vor pune banii și când, cu siguranță aș aștepta o săptămână și apoi aș vedea ce aș face.

Dar pentru că mă zgâriam în nămolul ciobanului, duminică dimineața, într-o rotire gratuită, îmi dă 0,40 de minute, spun să aruncăm ceva și aici este dificil să facem la fel, dar să ne facem răul și îmi pune următoarea limită

gifties.jpg


0,24 cenți? de la 0.40; Aici toată lumea râde amar.

Am avut întrebarea este adevărul în cât timp și dacă îmi vor pune banii. Și totuși banii au venit astăzi. Un miracol va spune cuiva să vă plătească.
Este un miracol, dar permiteți-mi să explic aici. Am intrat și în această companie din wifi-ul casei și al magazinului meu, dar un lucru pe care îl știam era că nu mai intra nimeni de acolo, nici măcar la serviciu, să zicem un client și numai eu. Cont autentificat, depuneri pe care le-am făcut numai cu Skrill Nu știu dacă asta a jucat un rol.

Mă simt mândru de mine că un jucător mic ca mine a reușit să intre pe lista lor pentru un jucător mare, pentru că îmi imaginez ca un jucător mare pe care l-au trecut pe lângă mine că aș închide „magazinul” lor
Mă bucur că o altă companie mi-a stabilit o limită, știu că sună cam anormal, dar pentru mine este așa, ai un alt aer oh copilul meu, imaginează-ți prietenul spunând cu un aer „joc în compania novibet gamat etc "și tu l-ai tăiat și îi spui" și eu mă jucam "te întreabă de ce nu te joci acum și vine piatra funerară" Mi-au pus o limită pentru că le-am mușcat ceva înalt mama "cumva psihologia lui s-a prăbușit .

Netbet îmi stabilise o limită, nu vă imaginați pentru 70-80 de euro pentru că dublurile și triplele când era un meci l-am acoperit, să zicem, și am trecut pentru armber.
Stoiximan mi-a pus doar o limită în Superliga dar ok nu am nimic de spus despre ei și acum au venit.

Deci, aceasta a fost experiența mea pe această pagină. Asa ca fii atent. Mai jos veți vedea întregul parcurs, modul în care am jucat nu este fără precedent așa cum am spus și mai sus este cunoscut tuturor că sunt cămătar, îl puteți vedea în linkul pe care l-am pus.

Am intenționat să pun banii într-o altă companie. Dar nu pentru ceea ce mi-au făcut, îi voi investi în ceva care să le reamintească să spună „Am câștigat de la ei și am obținut acest suvenir pentru mine”
 
Haha. Cea mai bună companie este. Nu-mi mai lasă niciun euro în perechi.
 

atașamente

  • D8644E3C-FD7C-4D03-B4EA-8B1171FCE40D.png
    D8644E3C-FD7C-4D03-B4EA-8B1171FCE40D.png
    406.6 KB · Vizualizări: 333
Pentru a vă oferi 0,19 minute de rotire gratuită și în duo am pus să vă spun pariu maxim 0,10 minute pe duo : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO:

1612360005682.png
 
Este timpul să îmi împărtășesc experiența cu novibetul, lucru la care nu mă așteptam să fac, dar a venit.

Ei spun că, dacă nu suferiți, nu veți învăța și nu mă așteptam să spun adevărul să-l sufăr, minciuni rele cel mai mare procent care a venit aici și s-a plâns Am avut impresia că ei sunt de vină și nu compania pe care încă o au această percepție.

Am început să joc în novibet cu mult timp în urmă, poate acum 2 ani nu-mi amintesc că trebuia să-mi deschid un cont acolo pentru că nu ar da nicio rotire gratuită pe care majoritatea dintre voi o știți, am depus un total de 31 de euro acolo (am înțeles aceasta alaltăieri).

În rotirile gratuite pe care le dau, încerc mereu să ajung undeva sus, dar de fiecare dată când pierd. Pe 23 ianuarie, după cum veți vedea mai jos, într-una dintre rotirile gratuite am blocat 7,65 euro, ținta a fost din nou ridicată.

Deci cei 7.65 euro au devenit 189.09 euro.

Acestea nu au fost făcute peste noapte, nici întâmplător, nici cu 1-2 în loc de 3 pariuri. Toate pariurile care s-au jucat, știam la ce joc și de ce joc, unele dintre ele s-au jucat emoțional (vezi baschet Fenerbahce dar nu Panathinaikos), altele au avut noroc, dar altele au fost făcute pentru că, așa cum știu bătrânii, eu sunt un cămătar puternic. Poti sa vezi aici

Așadar, după ce am ajuns pe 29 ianuarie, ultima cursă a fost Porto. Deci, acolo spun că permiteți-mi să fac o retragere de 34 de euro și să las 155 de euro.

Așa că mă duc și arunc următorul 1X Xanthi și văd următoarele în întregime 0,24 minute !!!! Ok spun că C National se joacă ceva nu mă lăsa.

Vedeți atașamentul 31513

În acea zi, din întregul cupon, un meci am avut în vedere să joc fie total, fie o mare parte din suma respectivă. În asul Fenerbahce cu Rizespor, pariu emoțional pe lângă faptul că îl am pe Pelka Alani, Ozil, pe care mama lui Rizespor o are acum. Așa că apare totul, cu excepția următoarelor

Vedeți atașamentul 31514

Refuzat !!!! Ce spui acum mama mea. Asul a fost 1.42 noaptea trecută, dar apoi a trecut 1.35, este logic să avem o echipă de tren.
S-ar putea crede că nu s-ar fi putut juca niciun fundal și că ar fi fost anulat. Aici îi voi arăta următoarele că am pariat pe Fener, dar infidelitatea mea față de bebeluș hai să mergem puțin mai departe și 161 să devin un pic mai mult să pariez că am făcut bani

Vedeți atașamentul 31515
Deci aici mi-am dat seama că călătoria noastră aici s-a terminat, așa că am cerut o retragere la 189,09 (da am devenit țigan am cerut 9 cenți) metodă Skrill. Cu siguranță, cu ceea ce citeam, am avut întrebarea cum și dacă îmi vor pune banii și când, cu siguranță aș aștepta o săptămână și apoi aș vedea ce aș face.

Dar pentru că mă zgâriam în nămolul ciobanului, duminică dimineața, într-o rotire gratuită, îmi dă 0,40 de minute, spun să aruncăm ceva și aici este dificil să facem la fel, dar să ne facem răul și îmi pune următoarea limită

Vedeți atașamentul 31516

0,24 cenți? de la 0.40; Aici toată lumea râde amar.

Am avut întrebarea este adevărul în cât timp și dacă îmi vor pune banii. Și totuși banii au venit astăzi. Un miracol va spune cuiva să vă plătească.
Este un miracol, dar permiteți-mi să explic aici. Am intrat și în această companie din wifi-ul casei și al magazinului meu, dar un lucru pe care îl știam era că nu mai intra nimeni de acolo, nici măcar la serviciu, să zicem un client și numai eu. Cont autentificat, depuneri pe care le-am făcut numai cu Skrill Nu știu dacă asta a jucat un rol.

Mă simt mândru de mine că un jucător mic ca mine a reușit să intre pe lista lor pentru un jucător mare, pentru că îmi imaginez ca un jucător mare pe care l-au trecut pe lângă mine că aș închide „magazinul” lor
Mă bucur că o altă companie mi-a stabilit o limită, știu că sună cam anormal, dar pentru mine este așa, ai un alt aer oh copilul meu, imaginează-ți prietenul spunând cu un aer „joc în compania novibet gamat etc "și tu l-ai tăiat și îi spui" și eu mă jucam "te întreabă de ce nu te joci acum și vine piatra funerară" Mi-au pus o limită pentru că le-am mușcat ceva înalt mama "cumva psihologia lui s-a prăbușit .

Netbet îmi stabilise o limită, nu vă imaginați pentru 70-80 de euro pentru că dublurile și triplele când era un meci l-am acoperit, să zicem, și am trecut pentru armber.
Stoiximan mi-a pus doar o limită în Superliga dar ok nu am nimic de spus despre ei și acum au venit.

Deci, aceasta a fost experiența mea pe această pagină. Asa ca fii atent. Mai jos veți vedea întregul parcurs, modul în care am jucat nu este fără precedent așa cum am spus și mai sus este cunoscut tuturor că sunt cămătar, îl puteți vedea în linkul pe care l-am pus.

Am intenționat să pun banii într-o altă companie. Dar nu pentru ceea ce mi-au făcut, îi voi investi în ceva care să le reamintească să spună „Am câștigat de la ei și am obținut acest suvenir pentru mine”
Am patit exact la fel cu ei !! Am deschis un cont acum două luni. Fără explicații, uneori îmi oferă o limită de 0,24 EUR, alteori 0,40 EUR etc. Chiar și pariul gratuit pe care mi l-au dat nu mi-a permis să joc. Nu am primit un răspuns la e-mailul trimis din acest motiv. Din fericire am reușit să-mi aduc banii bonusul meu și câteva câștiguri mici pe care le-am făcut. deși pentru a face o retragere (în timp ce eram utilizator certificat) mi-au luat joc de mine, de exemplu mi-au cerut să trimit o fotografie cu mine cu actul de identitate alături. Lucrul amuzant este că mai trimit e-mailuri cu promoții !!! Nu înțeleg ce sunt acești oameni sau mafie pentru festivaluri?
 
Mă țin de cuvânt așa cum v-am spus că nu voi cheltui acești bani pe pariuri, ci îi voi investi în ceva ce va trebui să-mi amintesc. M-am gândit mult să iau o cameră, undiță + unelte de pescuit și diverse, dar nu am reușit să îmi doresc ceva, dar cum să spun că îmi pare rău pentru bani, dar acum nu mi-a părut rău pentru ei, așa că am investit unii dintre ei în următoarea geantă. În decembrie anul trecut am prins un tufiș de 2.2 kg și un tufiș de 5 kg, care se învârtea atât cât au crescut, iar acțiunile mele au trebuit să fie îmbunătățite puțin : bask:

1612808745857.png


1612808767503.png


Pentru că din ce în ce mai mulți oameni ne vor citi de la novibet, aș dori să le mulțumesc încă o dată pentru limita pe care mi-au stabilit-o și m-au „împins” să iau banii și să-i pun în altă parte în ceva util decât să-i mănânc la pariuri pe care, evident, mi-ar fi dor. Voi vedea ce voi face cu cei 121 de euro rămași și o voi posta din nou aici
 
Este timpul să îmi împărtășesc experiența cu novibetul, lucru la care nu mă așteptam să fac, dar a venit.

Ei spun că, dacă nu suferiți, nu veți învăța și nu mă așteptam să spun adevărul să-l sufăr, minciuni rele cel mai mare procent care a venit aici și s-a plâns Am avut impresia că ei sunt de vină și nu compania pe care încă o au această percepție.

Am început să joc în novibet cu mult timp în urmă, poate acum 2 ani nu-mi amintesc că trebuia să-mi deschid un cont acolo pentru că nu ar da nicio rotire gratuită pe care majoritatea dintre voi o știți, am depus un total de 31 de euro acolo (am înțeles aceasta alaltăieri).

În rotirile gratuite pe care le dau, încerc mereu să ajung undeva sus, dar de fiecare dată când pierd. Pe 23 ianuarie, după cum veți vedea mai jos, într-una dintre rotirile gratuite am blocat 7,65 euro, ținta a fost din nou ridicată.

Deci cei 7.65 euro au devenit 189.09 euro.

Acestea nu au fost făcute peste noapte, nici întâmplător, nici cu 1-2 în loc de 3 pariuri. Toate pariurile care s-au jucat, știam la ce joc și de ce joc, unele dintre ele s-au jucat emoțional (vezi baschet Fenerbahce dar nu Panathinaikos), altele au avut noroc, dar altele au fost făcute pentru că, așa cum știu bătrânii, eu sunt un cămătar puternic. Poti sa vezi aici

Așadar, după ce am ajuns pe 29 ianuarie, ultima cursă a fost Porto. Deci, acolo spun că permiteți-mi să fac o retragere de 34 de euro și să las 155 de euro.

Așa că mă duc și arunc următorul 1X Xanthi și văd următoarele în întregime 0,24 minute !!!! Ok spun că C National se joacă ceva nu mă lăsa.

Vedeți atașamentul 31513

În acea zi, din întregul cupon, un meci am avut în vedere să joc fie total, fie o mare parte din suma respectivă. În asul Fenerbahce cu Rizespor, pariu emoțional pe lângă faptul că îl am pe Pelka Alani, Ozil, pe care mama lui Rizespor o are acum. Așa că apare totul, cu excepția următoarelor

Vedeți atașamentul 31514

Refuzat !!!! Ce spui acum mama mea. Asul a fost 1.42 noaptea trecută, dar apoi a trecut 1.35, este logic să avem o echipă de tren.
S-ar putea crede că nu s-ar fi putut juca niciun fundal și că ar fi fost anulat. Aici îi voi arăta următoarele că am pariat pe Fener, dar infidelitatea mea față de bebeluș hai să mergem puțin mai departe și 161 să devin un pic mai mult să pariez că am făcut bani

Vedeți atașamentul 31515
Deci aici mi-am dat seama că călătoria noastră aici s-a terminat, așa că am cerut o retragere la 189,09 (da am devenit țigan am cerut 9 cenți) metodă Skrill. Cu siguranță, cu ceea ce citeam, am avut întrebarea cum și dacă îmi vor pune banii și când, cu siguranță aș aștepta o săptămână și apoi aș vedea ce aș face.

Dar pentru că mă zgâriam în nămolul ciobanului, duminică dimineața, într-o rotire gratuită, îmi dă 0,40 de minute, spun să aruncăm ceva și aici este dificil să facem la fel, dar să ne facem răul și îmi pune următoarea limită

Vedeți atașamentul 31516

0,24 cenți? de la 0.40; Aici toată lumea râde amar.

Am avut întrebarea este adevărul în cât timp și dacă îmi vor pune banii. Și totuși banii au venit astăzi. Un miracol va spune cuiva să vă plătească.
Este un miracol, dar permiteți-mi să explic aici. Am intrat și în această companie din wifi-ul casei și al magazinului meu, dar un lucru pe care îl știam era că nu mai intra nimeni de acolo, nici măcar la serviciu, să zicem un client și numai eu. Cont autentificat, depuneri pe care le-am făcut numai cu Skrill Nu știu dacă asta a jucat un rol.

Mă simt mândru de mine că un jucător mic ca mine a reușit să intre pe lista lor pentru un jucător mare, pentru că îmi imaginez ca un jucător mare pe care l-au trecut pe lângă mine că aș închide „magazinul” lor
Mă bucur că o altă companie mi-a stabilit o limită, știu că sună cam anormal, dar pentru mine este așa, ai un alt aer oh copilul meu, imaginează-ți prietenul spunând cu un aer „joc în compania novibet gamat etc "și tu l-ai tăiat și îi spui" și eu mă jucam "te întreabă de ce nu te joci acum și vine piatra funerară" Mi-au pus o limită pentru că le-am mușcat ceva înalt mama "cumva psihologia lui s-a prăbușit .

Netbet îmi stabilise o limită, nu vă imaginați pentru 70-80 de euro pentru că dublurile și triplele când era un meci l-am acoperit, să zicem, și am trecut pentru armber.
Stoiximan mi-a pus doar o limită în Superliga dar ok nu am nimic de spus despre ei și acum au venit.

Deci, aceasta a fost experiența mea pe această pagină. Asa ca fii atent. Mai jos veți vedea întregul parcurs, modul în care am jucat nu este fără precedent așa cum am spus și mai sus este cunoscut tuturor că sunt cămătar, îl puteți vedea în linkul pe care l-am pus.

Am intenționat să pun banii într-o altă companie. Dar nu pentru ceea ce mi-au făcut, îi voi investi în ceva care să le reamintească să spună „Am câștigat de la ei și am obținut acest suvenir pentru mine”

Exact același lucru mi s-a întâmplat ieri ????? Ce se întâmplă în acest caz? Contul revine la starea inițială la un moment dat sau s-a terminat ???
 
S-a terminat și te duci la companii serioase precum bet365, stoiximan. De asemenea, nu am avut niciodată o problemă cu betshop.
 
S-a terminat și te duci la companii serioase precum bet365, stoiximan. De asemenea, nu am avut niciodată o problemă cu betshop.
stoiximan εχω. Dar oferte precum novibet nu au niciuna. Nu există un caz în care unul dintr-un milion să fie deblocat pentru mine? Și-a deblocat cineva limita?
 
stoiximan εχω. Dar oferte precum novibet nu au niciuna. Nu există un caz în care unul dintr-un milion să fie deblocat pentru mine? Și-a deblocat cineva limita?
Sunt închis de peste 1 săptămână. Am făcut o depunere inițială de 100 € + bonus 100 € = 200 €. M-am descurcat bine și majoritatea pariurilor și a depunerii inițiale de 100 € s-au făcut în două luni de retragere de 10 € datorită, desigur, pariurilor gratuite pe care nimeni nu mi-a interzis să le joc. Până atunci totul este bine. Când m-am dus să retrag 1000 de euro după ce m-au deranjat puțin după ce mi-au cerut din nou verificarea detaliilor pe care le-am prezentat din nou, mi le-au trimis imediat, dar de acum înainte mi-au stabilit limite amuzante, de ex. 100 euro sau 850 €. Concluzia mea este că atunci când judecă că cineva se joacă cu strategia sau folosește (să spunem abuz) ofertele pe care le oferă și este în detrimentul companiei pur și simplu pentru că nu îl doresc, ei stabilesc aceste limite provocatoare. Practic îți spun „pleacă, nu te mai vreau”, din punct de vedere legal nu pot face față în alt mod.
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...