Aventura mea investițională cu pariuri cu valoare

7 Jan 2022
37
1
6
Bună dimineața!

Am început să creez conținut pentru vorbitorii de greacă YouTube despre călătoria mea la valuebetting, folosind Rebelbetting (https://www.rebelbetting.com).
Scopul meu este să informez săptămânal aici în infobeto despre cursul meu și, în același timp, să explic diverse aspecte importante despre pariuri cu valoare, astfel încât oamenii să înțeleagă despre ce este vorba.

Multumesc pentru ajutor!

Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Krona_978
7 Jan 2022
37
1
6
Cum detectează RebelBetting pariurile valorice?

În videoclip explic în general cum funcționează platforma RebelBetting pentru a găsi pariuri de valoare. După toamna la mijlocul săptămânii, avem o tendință ascendentă, așa cum veți observa din grafic. Această perioadă este momentul în care a fost realizat videoclipul desigur. Există suișuri și coborâșuri constante, dar ceea ce contează este că pe termen lung obținem întotdeauna profit.

Pentru noul videoclip, apăsați aici

Ultima editare:

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
38,982
25,883
113
51
Infobeto Town
www.infobeto.com
Deoarece videoclipurile sunt tăiate din cauza restricțiilor de vârstă, dacă doriți, vă rugăm să nu continuați conectarea subiectului cu canalul.
Scrieți în timp ce scriem cu toții despre orice informație pe care doriți să o împărtășiți comunității noastre.

7 Jan 2022
37
1
6
Deoarece videoclipurile sunt tăiate din cauza restricțiilor de vârstă, dacă doriți, vă rugăm să nu continuați conectarea subiectului cu canalul.
Scrieți în timp ce scriem cu toții despre orice informație pe care doriți să o împărtășiți comunității noastre.
Buna dimineata si multumesc pentru comentariu. Eu însumi am pus restricția de vârstă să fie corectă în ceea ce privește publicul care vede de peste 18 ani. Am intenționat să fac des videoclipuri despre evoluția cursului meu fără alt scop. Vreau să fiu de acord cu regulile infobeto ori de câte ori fac ceea ce sugerați. De fiecare dată intenționez să scriu o postare scrisă. Dacă bineînțeles că este ok să inserați în fiecare postare și linkul în format de presă, faceți clic aici pentru a deschide fereastra YouTube, spuneți-mi. Adică, pentru ca fereastra video să nu apară în postare așa cum am făcut-o pentru testarea acum în cele două postări anterioare (le-am editat).
Dacă asta și asta nu sunt în regulă, vă rog să-mi spuneți.
Vă mulțumim anticipat.

Ultima editare:
7 Jan 2022
37
1
6
Câți bani pot câștiga cu pariurile rebele?
Folosesc calculatorul Rebelbetting pentru a putea înțelege cât de mult profit puteți obține făcând valuebetting.
Vă explic cât de ușor vă puteți plasa pariurile cu serviciul Rebelbetting.
De asemenea, subliniez cât de important este să folosim Tracker-ul pentru fiecare dintre noile noastre pariuri.

Sa aveti o saptamana buna in toata lumea!

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,688
1,404
113
Adică ar trebui să găsească niște pariuri de valoare.
Se spune de ex. Aston Villa - United sâmbătă poimâine = pariu valoare, dă 3.20 - unde ar fi trebuit să fie 2.50.
Ca să înțeleagă ignoranții, nu știe că vreun Aston Villa va câștiga dar știe că dacă joacă de 1000 de ori în aceleași condiții Aston Villa va câștiga 400 (± puțin), așa că am primit în total în jur de 1280 de euro. minus 1000 pe care i-am jucat egal cu un profit de aproximativ 280 de euro.
Desigur, nu vor juca de 1000 de ori, dar 1000 de jocuri diferite pe care ni le va oferi
faceți suma pozitivă pe care o dorim cu legea probabilității.

Dimpotrivă, Mann. Uniți în același meci ar trebui să fie un pariu cu valoare x, iar cei care îl joacă sunt nepoliticoși.

Dar este așa cum spune el? Acestea au fost cuvintele lui Hermes din Praxitelos și l-au făcut săpun.

• Aprecieri
reacţii: nmpropo
7 Jan 2022
37
1
6
Adică ar trebui să găsească niște pariuri de valoare.
Se spune de ex. Aston Villa - United sâmbătă poimâine = pariu valoare, dă 3.20 - unde ar fi trebuit să fie 2.50.
Ca să înțeleagă ignoranții, nu știe că vreun Aston Villa va câștiga dar știe că dacă joacă de 1000 de ori în aceleași condiții Aston Villa va câștiga 400 (± puțin), așa că am primit în total în jur de 1280 de euro. minus 1000 pe care i-am jucat egal cu un profit de aproximativ 280 de euro.
Desigur, nu vor juca de 1000 de ori, dar 1000 de jocuri diferite pe care ni le va oferi
faceți suma pozitivă pe care o dorim cu legea probabilității.

Dimpotrivă, Mann. Uniți în același meci ar trebui să fie un pariu cu valoare x, iar cei care îl joacă sunt nepoliticoși.

Dar este așa cum spune el? Acestea au fost cuvintele lui Hermes din Praxitelos și l-au făcut săpun.
Buna dimineata! Chiar cu pariuri de valoare pe termen lung, facem profit. Este dovedit matematic. Am facut si videoclipuri pe acest subiect. Cu cât fișierul este mai mare, adică cu atât este mai bun, cu atât mai precis va fi ROI-ul nostru pozitiv. Alături de bătăile de valium, pivnița noastră trebuie să fie adaptată zilnic la instrumentele Rebelbetting, astfel încât prin utilizarea planului de miză să ne ofere sumele de pariu potrivite.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,688
1,404
113
Buna dimineata! Chiar cu pariuri de valoare pe termen lung, facem profit. Este dovedit matematic. Am facut si videoclipuri pe acest subiect. Cu cât fișierul este mai mare, adică cu atât este mai bun, cu atât mai precis va fi ROI-ul nostru pozitiv. Alături de bătăile de valium, pivnița noastră trebuie să fie adaptată zilnic la instrumentele Rebelbetting, astfel încât prin utilizarea planului de miză să ne ofere sumele de pariu potrivite.

Spune măcar niște valori de referință pe care le-a prins?

7 Jan 2022
37
1
6
Spune măcar niște valori de referință pe care le-a prins?
În mod constant, vin zeci pe zi. De exemplu, am deja peste 750 de pariuri valorice prinse până acum. Tendință ascendentă constantă, cu suișuri și coborâșuri, desigur, ca întotdeauna. Dar pe termen lung avem profit. Cât de mare în ghilimele valorice pariurile pe care doriți să le acceptați, le setați singur în setări.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,688
1,404
113
În mod constant, vin zeci pe zi. De exemplu, am deja peste 750 de pariuri valorice prinse până acum. Tendință ascendentă constantă, cu suișuri și coborâșuri, desigur, ca întotdeauna. Dar pe termen lung avem profit. Cât de mare în ghilimele valorice pariurile pe care doriți să le acceptați, le setați singur în setări.
750 de la?

• Aprecieri
reacţii: chrisa60
7 Jan 2022
37
1
6
Hi!
În videoclipul de astăzi explic exemplul de răsucire a monedelor și cum ne ajută să înțelegem și mai bine termenul de pariuri valorice.
Știți cum se calculează valoarea? Întrebarea dvs. video va primi răspuns.
De asemenea, clarific ce alte caracteristici ia în considerare și Rebelbetting.

Bună continuitate pentru toată lumea!

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,688
1,404
113
Fouli Dimitriou era prost.
Olympiakos - Egaleo ar da 50-30-20.
Cu alte cuvinte, ar pune 5, 3 și 2 mingi la tragerea la sorți în cazul în care meciul nu ar avea loc din cauza ploii torenţiale.
Pentru a juca, vrem ca diferența cu dolari să fie egală cu <predicțiile PROPO din 1966 - Fouli Dimitriou>.

Lilis

prezentator
Membru al echipei
7 Nov 2003
9,698
9,146
113
confirmare varsta......
.
... pentru a trimite un ID pentru a viziona un video ????

constat că nu înghit o ........ cutie ace

: ciocan:: ciocan:: ciocan:: ciocan:

• Aprecieri
reacţii: jogo

ankaxnumx

New Member
1 Jan 2022
10
7
3
Hi!
În videoclipul de astăzi explic exemplul de răsucire a monedelor și cum ne ajută să înțelegem și mai bine termenul de pariuri valorice.
Știți cum se calculează valoarea? Întrebarea dvs. video va primi răspuns.
De asemenea, clarific ce alte caracteristici ia în considerare și Rebelbetting.

Noroc pentru

SA VEZI UN VIDEO..... VINURI BUNE

.
Nu se numește o aventură investițională, este o ceremonie modestă, este după o săptămână de bătăi de cap în fiecare software.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,688
1,404
113
confirmare varsta......
.
... pentru a trimite un ID pentru a viziona un video ????

constat că nu înghit o ........ cutie ace

: ciocan:: ciocan:: ciocan:: ciocan:

De ce te urmărește Interpolul?
Am trimis. De fapt, el a fost un rus care a explicat de ce spune că rușii au dreptate în Crimeea și dorea o confirmare a vârstei pentru a-l vedea.

7 Jan 2022
37
1
6
Bună dimineața.
Există, de asemenea, alegerea de Pinnacle sau brokeri de pariuri pentru un grec din străinătate, de exemplu. Nu vor limita niciodată pe nimeni acolo. De asemenea, există suficiente clone moi pentru a-și face treaba.

ankaxnumx

New Member
1 Jan 2022
10
7
3
Bună dimineața.
Există, de asemenea, alegerea de Pinnacle sau brokeri de pariuri pentru un grec din străinătate, de exemplu. Nu vor limita niciodată pe nimeni acolo. De asemenea, există suficiente clone moi pentru a face treaba

Bună dimineața.
Există, de asemenea, alegerea de Pinnacle sau brokeri de pariuri pentru un grec din străinătate, de exemplu. Nu vor limita niciodată pe nimeni acolo. De asemenea, există suficiente clone moi pentru a-și face treaba.
vei scăpa de clone? nici nu-ti vor da capitalul inapoi, macar cei 365 iti vor parea rau si il vor intoarce... Cat despre brokeri, nu exista valoare acolo, stii de ce? pentru ca exista posibilitati reale softurile nu le cunosc pentru ca nu au cifra de afaceri acolo. pana apune soarele sa joace in betinasia value bet negativ roi vei avea. Concluzie in 2022 castigatorul pariului este doar cel care vinde abonamente .value arbs tipster etc tot teoretic in practica zero pentru ca cine are modul de a juca nume si nu vorbeste..Din fericire marea majoritate a jucatorilor lor a primit o lovitura . .

7 Jan 2022
37
1
6
vei scăpa de clone? nici nu-ti vor da capitalul inapoi, macar cei 365 iti vor parea rau si il vor intoarce... Cat despre brokeri, nu exista valoare acolo, stii de ce? pentru ca exista posibilitati reale softurile nu le cunosc pentru ca nu au cifra de afaceri acolo. pana apune soarele sa joace in betinasia value bet negativ roi vei avea. Concluzie in 2022 castigatorul pariului este doar cel care vinde abonamente .value arbs tipster etc tot teoretic in practica zero pentru ca cine are modul de a juca nume si nu vorbeste..Din fericire marea majoritate a jucatorilor lor a primit o lovitura . .
În primul video pe care l-am postat aici explic cum sunt aceste pariuri valorice, cu ce criterii. Scriu asta din nou pentru că poate părea ciudat că cineva poate face pariuri valoroase folosind Pinnacle, de exemplu.

Predictii

• 19: 00
    Novasports 2HD
    • Fiorentina - Torino
  • 20: 00
    Novasports 3HD
    • Nantes - Marsilia
    Novasports Extra 1
    • Lille - Clermont
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Maritimo - Porto
  • 21: 45
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Kilmarnock - Dundee United
    Știri Novasports
    • Union Saint Gilois - Anvers
  • 22: 00
    Novasports 1HD
    • Betis - Barcelona
    Novasports 2HD
    • Roma - Cremonese
    Novasports 3HD
    • Montpellier - Paris Saint-Germain
    Novasports 4HD
    • Lance - Nis
    Novasports 6HD
    • Monaco - Auxerre
    Acțiunea 24
    • Manchester United - Nottingham Forest
    Start Novasports
    • Rennes - Strasbourg
  • 23: 15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Sporting Lisabona - Braga
  • 05: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
    Novasports 6HD
    • Prometei Slobozanske - Badalona
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Darussafaka - Tenerife
  • 19: 30
    Novasports 4HD
    • Anatolou Efes - Zalgiris
  • 21: 00
    Novasports 5HD
    • Alba Berlin - Monaco
    Novasports Prime
    • Real Madrid - Panathinaikos
  • Mâine 02-02-2023
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Brooklyn Nets
  • 04: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Olympiacos - Dukla Liberec
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Stuttgart - Lodz
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Rezistent la apă Rezistent la apă: iar în a 5-a a condus cu 2-1 înainte să devină 2-2