Aventura mea investițională cu pariuri cu valoare

13; 14; Am uitat când am început să fac arb-value și conexe
înregistrați fiecare pariu în detaliu cu sport și cote. vorbim despre logare și sute de mii de pariuri de-a lungul atât de mulți ani
ca urmare, există acum o cifră constantă în majoritatea companiilor, deoarece înțeleg unde doare toată lumea

Îți înțeleg entuziasmul și pariurile de valoare de 750 pe care le-ai făcut, dar aventura în aceste „mări” are un final glorios. Dacă joci 10 arika-talira-100 arikă vei vedea sfârșitul destul de sigur
limit limit limit până când te oprești.

si ceva pentru culme....da pana la culme poti castiga dar vei manca si acolo limita
„arbers welcome” spuneau ei. dar când erau mușcați în tenis, știau exact și își puneau o limită.

cei care ies... nu vorbeau si sunt de obicei batrani
majoritatea au intrat și au scos-o, au mâncat un zid și după un timp au făcut-o... au scos ceva și au mers după o criptă

nu este o „călătorie” ușoară
 
Mătușa care scrie acolo ne spune că e înainte cu 3%.
Procent slab, dacă este cazul.
De asemenea, ne spune că 3% este bine pentru că te vei rostogoli. Adică acolo unde ai jucat douăzeci de euro, vei avea apoi ocazia să joci patruzeci de euro, apoi optzeci de euro și așa mai departe.
Dar acesta este un basm pentru că durează mult.

De asemenea, toată lumea vrea să facă ceva care merită din banii pe care îi are, nu cincizeci de cenți.
Portofoliul este întotdeauna ceva relevant.
Am găsit odată 10,000 de jetoane drahme într-un cazinou într-un aparat de slot. După ce m-am asigurat că mă aflu în limitele zonei jucătorilor din încăpere și după ce am așteptat cu răbdare revenirea proprietarului lor, i-am luat și am plecat triumfător.
Dar cel care i-a lăsat cu siguranță pierduse 10 milioane în acea noapte și cei zece mii ce să facă? S-a dus și a căzut în mare.

Deci 3% este un procent mic.
 
Nu am vazut videoakia pentru ca ma deranjeaza
dacă scrie că vei primi suficient pentru că mai târziu vei rula, este o problemă și nu are nimic de-a face cu spațiul de pariuri cu valoare

„roll up” vei face și vei obține profituri mai mari atunci când „roll down”
cine a inteles a inteles
 
  • Aprecieri
reacţii: theo_krom_pro
Nu am vazut videoakia pentru ca ma deranjeaza
dacă scrie că vei primi suficient pentru că mai târziu vei rula, este o problemă și nu are nimic de-a face cu spațiul de pariuri cu valoare

„roll up” vei face și vei obține profituri mai mari atunci când „roll down”
cine a inteles a inteles
Bună seara.
Dacă aveți un cont Google, aveți automat un cont YouTube. Dacă sunteți autentificat la contul dvs., videoclipul se va deschide bine.
Cât despre roll up sau cu alte cuvinte paroli nu are nimic de-a face cu pariurile valorice pentru a crește profiturile. Voi face un videoclip în viitor despre ceea ce funcționează dacă unul câte unul aruncați o eliberare condiționată aleatorie casei de pariuri.
 
Bună seara.
Dacă aveți un cont Google, aveți automat un cont YouTube. Dacă sunteți autentificat la contul dvs., videoclipul se va deschide bine.
Cât despre roll up sau cu alte cuvinte paroli nu are nimic de-a face cu pariurile valorice pentru a crește profiturile. Voi face un videoclip în viitor despre ceea ce funcționează dacă unul câte unul aruncați o eliberare condiționată aleatorie casei de pariuri.
Dacă iei 2 puncte de valoare și faci un slot cu 2 elemente, le poți îmbina, adică, în caz contrar, roll up va crește teoretic valoarea, dar nu este în interesul tău atât de mult cât ai 3% roi
trebuie sa prinzi 2 la rand

Eu care am + 10% in stoiximan, de exemplu, as putea sa o fac pentru ca ar fi mai usor sa iau 2 la rand
și din nou joacă variabil pentru a schimba valoarea în a doua etapă
De exemplu, valoarea iese în spate, o joci și cu puțin timp înainte de meci se face anunț că Giannis nu va juca din cauza accidentării. valoarea ta dispare

ce am inteles din ce scrii este ca nu ai o proba suficienta pentru a-ti face propriile filtre. indiferent cât de bine ai citit și ai înțeles cifrele, experiența este întotdeauna experiență
un sfat prietenesc ca un mai in varsta mai ales in anii de covid sa renunti la valori chiar inainte de inceperea meciurilor daca joci inainte de meci
vei vedea rezultate mult mai bune

trebuie sa inveti ce sa joci....
într-un grup de fotbal în 10 minute în piață sub 2.5 Novibet face un valium bun
îl luați
în minutul 40 intră un gol și primești din nou un valium bun Novibet chiar acum la peste 2.5
un jucător A a trecut sub 2.5 un jucător B a trecut de 2.5. Cine a jucat corect?
Din experiență știu ce jucător a înțepat valoarea bună pentru că știu unde doare Novibet

cand sa il joci....
în pre-meci chiar înainte de meci dacă intri vei primi valoarea normală
traiesc.... colt cumpara
începe meciul Olympiacos-Apollon Smyrni. Valium sub 10.5 este dat de stoix...
0-0 pe meci
crede-ma ca nu este in interesul tau....daca a iesit si meciul era deja 1-0 intră....este valoare
daca a iesit si meciul a fost 0-1... scuze dar iti vei manca fata

si cel mai important
asta dăunează fiecărei companii... cărțile de sub colț numiți asta

toate acestea și multe alte detalii sunt cele care schimbă profitul final
dar te voi duce la un post anterior pe care l-am scris....
acest traseu are intotdeauna END sau jocuri 1-10-100 euro
 
Dacă iei 2 puncte de valoare și faci un slot cu 2 elemente, le poți îmbina, adică, în caz contrar, roll up va crește teoretic valoarea, dar nu este în interesul tău atât de mult cât ai 3% roi
trebuie sa prinzi 2 la rand

Eu care am + 10% in stoiximan, de exemplu, as putea sa o fac pentru ca ar fi mai usor sa iau 2 la rand
și din nou joacă variabil pentru a schimba valoarea în a doua etapă
De exemplu, valoarea iese în spate, o joci și cu puțin timp înainte de meci se face anunț că Giannis nu va juca din cauza accidentării. valoarea ta dispare

ce am inteles din ce scrii este ca nu ai o proba suficienta pentru a-ti face propriile filtre. indiferent cât de bine ai citit și ai înțeles cifrele, experiența este întotdeauna experiență
un sfat prietenesc ca un mai in varsta mai ales in anii de covid sa renunti la valori chiar inainte de inceperea meciurilor daca joci inainte de meci
vei vedea rezultate mult mai bune

trebuie sa inveti ce sa joci....
într-un grup de fotbal în 10 minute în piață sub 2.5 Novibet face un valium bun
îl luați
în minutul 40 intră un gol și primești din nou un valium bun Novibet chiar acum la peste 2.5
un jucător A a trecut sub 2.5 un jucător B a trecut de 2.5. Cine a jucat corect?
Din experiență știu ce jucător a înțepat valoarea bună pentru că știu unde doare Novibet

cand sa il joci....
în pre-meci chiar înainte de meci dacă intri vei primi valoarea normală
traiesc.... colt cumpara
începe meciul Olympiacos-Apollon Smyrni. Valium sub 10.5 este dat de stoix...
0-0 pe meci
crede-ma ca nu este in interesul tau....daca a iesit si meciul era deja 1-0 intră....este valoare
daca a iesit si meciul a fost 0-1... scuze dar iti vei manca fata

si cel mai important
asta dăunează fiecărei companii... cărțile de sub colț numiți asta

toate acestea și multe alte detalii sunt cele care schimbă profitul final
dar te voi duce la un post anterior pe care l-am scris....
acest traseu are intotdeauna END sau jocuri 1-10-100 euro
Mulțumim pentru răspuns și ne bucurăm să avem o conversație generală pe această temă.
În cadrul site-ului RebelBetting, cineva are posibilitatea de a alege variația valorii pe care o dorește, adică de la 3% sau mai mult, de exemplu.Pot alege și cu câte ore înainte de meci îmi trimite alegeri de valoare.
Dar de unde știu dacă chiar am cumpărat valoare cu acest site?
Acest site după alegeri ne poate arăta și CLV, adică valoarea medie a pariurilor chiar înainte de începerea meciului (linia de închidere). În aceasta se poate vedea dacă, de fapt, în majoritatea alegerilor dinaintea liniei de închidere, ați făcut cumpărături la un randament mai bun, adică ați făcut un pariu de valoare. Dacă acest lucru este pozitiv, înseamnă profit pe termen lung.
Statistic, până acum în 1,5 luni am un ROI de aproximativ 75% și un randament mediu de 2,04.
 
Mulțumim pentru răspuns și ne bucurăm să avem o conversație generală pe această temă.
În cadrul site-ului RebelBetting, cineva are posibilitatea de a alege variația valorii pe care o dorește, adică de la 3% sau mai mult, de exemplu.Pot alege și cu câte ore înainte de meci îmi trimite alegeri de valoare.
Dar de unde știu dacă chiar am cumpărat valoare cu acest site?
Acest site după alegeri ne poate arăta și CLV, adică valoarea medie a pariurilor chiar înainte de începerea meciului (linia de închidere). În aceasta se poate vedea dacă, de fapt, în majoritatea alegerilor dinaintea liniei de închidere, ați făcut cumpărături la un randament mai bun, adică ați făcut un pariu de valoare. Dacă acest lucru este pozitiv, înseamnă profit pe termen lung.
Statistic, până acum în 1,5 luni am un ROI de aproximativ 75% și un randament mediu de 2,04.
adică ai jucat 1000 și ai luat 1750? cu ce miza?
2 euro ca in videoclipurile tale?
 
Hi!

Este important să privim pariurile cu valoare ca pe o modalitate pe termen lung de a câștiga.
Care este relația dintre variabilitatea rezultatelor în raport cu dimensiunea eșantionului?
Ce ar trebui să știi când începe valuebetting?
Răspunsuri la aceste întrebări în videoclip aici.

Bună seara pentru toată lumea!
 
vei scăpa de clone? nici nu-ti vor da capitalul inapoi, macar cei 365 iti vor parea rau si il vor intoarce... Cat despre brokeri, nu exista valoare acolo, stii de ce? pentru ca exista posibilitati reale softurile nu le cunosc pentru ca nu au cifra de afaceri acolo. pana apune soarele sa joace in betinasia value bet negativ roi vei avea. Concluzie in 2022 castigatorul pariului este doar cel care vinde abonamente .value arbs tipster etc tot teoretic in practica zero pentru ca cine are modul de a juca nume si nu vorbeste..Din fericire marea majoritate a jucatorilor lor a primit o lovitura . .
Asta cu „Asia care știe să facă cote” în timp ce „europenii moale nu știu” este un mit. Oricât de mult 1xbet și bet365 știu să facă cote, atât de multe știu asiaticii. Nu vreau sa spun ca nu stiu, ei stiu foarte bine de fapt.Eu zic ca ei stiu la fel, dar cu atatea mii de achizitii in fiecare zi are sens sa gresesti.
Principalele diferențe dintre asiatici și restul este că sunt stocați deschizând cu maxbet foarte scăzut care crește treptat în zilele următoare, sistemul lor funcționează prin scăderea automată a performanței astfel încât să poată fi jucat de unul dintre clienții lor, schimbând setul ca necesar în funcție de sumă.bet per maxbet și deschideți ultimele cote după ce softurile au fost deschise mai întâi și s-a făcut marea schimbare acolo, astfel încât ei să facă din ce în ce mai puține și mai mici greșeli.
Toate acestea dacă vorbim de un joc pregame, pe care este posibil să-l câștigăm în cele asiatice pe care le au brokerii, va avea doar un roi mai mic decât a avut la soft. Și pentru pariuri cu valoare reală care dau profit real în fiecare lună și sunt confirmate de cote de închidere de cele mai multe ori sau de tendința în live altele, și nu de valoare prin logică, fac arbing fără acoperire, cote uitate la bwin până la un punct care a scăzut Acum 5 minute în Asia (și poate crește din nou mai târziu sau chiar aproape mai sus decât a jucat)
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: defecte
În urmatoarele video vei găsi ghidul despre cum să pariezi folosind serviciile Rebelbetting.
Vă explic și în detaliu setările utilizatorului pe care le veți găsi în interior.

Mult succes tuturor!
 
În ziua de azi video veți vedea la început cum cursul nostru a continuat să facă valuebetting.
În cele ce urmează voi prezenta în detaliu, 9 pași în total, care sunt sfaturile pentru începători despre pariurile valorice. Cred în a ajuta în acest fel pe cineva care încă știe puțin sau nimic despre pariuri cu valoare.
 
Scopul zilei de azi video este de a ajuta oamenii să construiască o cramă solidă pentru a începe valuebetting profitând de bonusurile de înregistrare a companiei de pariuri. Un exemplu va înțelege mai bine ce trebuie să știți înainte de a obține un bonus de înscriere de la compania dvs. de pariuri.
 
Bună seara! În urmatoarele video Fac o comparație detaliată a pariurilor de valoare cu pariuri sigure, pentru a înțelege și mai bine diferențele dintre ele. Săptămâna bună tuturor!
 
Buna dimineata! Subiectul nostru de astăzi este managementul capitalului folosind criteriul Kelly. Prin video Vă voi explica de ce este important să gestionați capitalul în acest fel făcând pariuri valorice și cu exemple! O vom spune din nou în următorul videoclip!
 
Bună seara! Voi începe de la început video să vă arăt cursul meu săptămâna aceasta făcând pariuri valoroase. În continuare, voi explica cum să înțelegeți dacă o strategie de pariuri este profitabilă sau doar norocoasă în detaliu și prin exemplu. Săptămâna fericită tuturor!
 
Cursul nostru de pariuri de valoare merge constant și în sus, așa cum se va observa din pariurile pe care le fac și din graficul relevant. Subiectul nostru de astăzi este să vă adaptați crama în timp ce pariați pentru a reduce volatilitatea. Prin video acest lucru veți putea înțelege de ce este importantă adaptarea pivniței, cum o putem realiza dând un exemplu. Vă vom spune în următorul videoclip!
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...