Aventura mea investițională cu pariuri cu valoare

Buna dimineata! Subiectul nostru de astăzi este care sunt diferențele dintre rentabilitatea investiției, randament și cote. În video Voi explica și cum să le calculez. Vă vom spune în următorul videoclip!
 
Ați întâlnit vreodată termenii case de pariuri blânde și ascuțite? Pe aceasta video, vom explica ce înseamnă acești termeni și de ce industria pariurilor sportive este împărțită în aceste două categorii.
 
Buna dimineata! Astăzi subiectul nostru este pariurile de valoare la casele de pariuri ascuțite. Prin video Voi explica în detaliu de ce pariurile de valoare sunt diferite în sharps în comparație cu casele de pariuri soft. În plus, vă explic ce parametri ar trebui să țineți cont atunci când faceți pariuri valorice pe ascuțiți.
 
Bună seara! Astăzi vă voi explica în detaliu cât de mare ar trebui să fie crama dumneavoastră originală atunci când începeți să faceți pariuri de valoare sau sigure. M-ați întrebat recent despre asta și cred că vă pot ajuta făcând asta video.
 
Crama este în creștere și, în același timp, pariurile cresc. Astazi video Vă descriu ce case de pariuri merită să alegi atunci când faci pariuri valoroase.
 
Bună seara! Cursul nostru este destul de profitabil în măsura în care veți putea observa în diagrama lui video, care conține întregul nostru curs. Subiectul nostru de astăzi este ce sporturi sunt susținute de Rebelbetting.
 
Bună dimineața lumii întregi! La început video veți observa cursul săptămânii precedente și apoi vă descriu în detaliu ce piețe sunt suportate în Rebelbetting. Să aveți o nouă săptămână fericită!
 
Bună seara! Cursul a continuat destul de profitabil săptămâna aceasta, așa cum veți putea observa în graficul său video. Subiectul nostru de astăzi, pe care vi-l prezint în detaliu, este care sunt tipurile de pariuri și semnificația lor.
 
Bună seara! Profiturile noastre cresc rapid acum, așa cum puteți vedea din graficul de mai jos video. Astăzi vă voi arăta câteva sfaturi avansate pentru utilizarea mobilă în timp ce faceți pariuri cu valoare. Au o săptămână bună!
 
Bună seara! Am ajuns la peste 5.000 de pariuri săptămâna aceasta, așa că am decis să postez o fotografie la mijlocul săptămânii!

7BF1B29A-5534-4BAC-8391-25AFD46A1447.jpg
 
Cu ce ​​abonament din cele 2 are programul? Merita un an? PARIU SIGUR SAU PARIU DE VALOARE?
 
Cu ce ​​abonament din cele 2 are programul? Merita un an? PARIU SIGUR SAU PARIU DE VALOARE?
Bună seara! Acum am versiunea Pro. Desigur că merită, puteți începe cu versiunea Starter pentru început. În ceea ce privește dilema dintre sure bet și value bet, vă sugerez să vă uitați la asta video.
 
Ultima editare:
Bună seara! După cum puteți vedea din graficul din această săptămână față de cel precedent, avem o creștere mare a cramei totale. În video Explic despre pariu maxim în raport cu crama cu un exemplu. O vom spune din nou în următorul videoclip!
 
Bună seara! Acum este timpul să vedem rezultatele generale ale cursului nostru de Pariuri Valoare, care a durat aproximativ 6,5 luni. Cursul general de până acum a fost minunat! Prin video vei vedea in detaliu diverse lucruri importante care te vor face sa intelegi ce am facut in tot acest timp! Săptămâna viitoare vă pregătesc ceva nou, așa că rămâneți pe fază!
 
Bună seara! Astăzi vă voi arăta pagină web pe care l-am făcut prin nou video. Prin acel site veți găsi toate informațiile despre Value și Sure Betting în limba greacă. În partea de jos a paginii veți găsi toate rețelele mele de socializare. De asemenea, mă puteți contacta prin Discord pentru orice subiect doriți despre pariuri sigure sau de valoare.
 
Hi,
Ce setari ai folosit, ce crezi ca sunt ideale pentru max valium.
De asemenea, ce sporturi/piețe ai preferat în funcție de statisticile tale.
Referitor la limitare, ce parere aveti?
 
Pe lângă posterul original, există altcineva care s-a ocupat de această platformă specială pentru a răspunde la întrebările de mai sus.

Noroc
 
Da eu. Găleată. Nu merita.
Iată graficul meu.

La început fredonam că vine la mine. După ce am văzut că nu se lucrează și după ce am vorbit cu ei, mi-au spus să pun un filtru. Ce filtru baieti? Pariul valoric nu este dat? Asta înseamnă că cu cât joc mai mult, cu atât mai bine. UM, nu.
Sau sa pui un filtru pentru ca esti blocat undeva, ceva nu ti se potriveste, ceva are limite...
Am pus si filtru doar la sporturile care au doar 2 rezultate si punem si factorul noroc la mijloc. Aceiași pantofi ai mei. Cu siguranță am salvat banca într-o oarecare măsură, dar dacă includem și abonamentul lor împreună cu timpul nostru, am ieșit perdanți...
Screenshot 2022-11-21 205833.png
 
Da eu. Găleată. Nu merita.
Iată graficul meu.

La început fredonam că vine la mine. După ce am văzut că nu se lucrează și după ce am vorbit cu ei, mi-au spus să pun un filtru. Ce filtru baieti? Pariul valoric nu este dat? Asta înseamnă că cu cât joc mai mult, cu atât mai bine. UM, nu.
Sau sa pui un filtru pentru ca esti blocat undeva, ceva nu ti se potriveste, ceva are limite...
Am pus si filtru doar la sporturile care au doar 2 rezultate si punem si factorul noroc la mijloc. Aceiași pantofi ai mei. Cu siguranță am salvat banca într-o oarecare măsură, dar dacă includem și abonamentul lor împreună cu timpul nostru, am ieșit perdanți...
Vedeți atașamentul 37447
Pacat de efortul!!!Companiile s-au imbunatatit foarte mult in preturile oferite.Si-au facut propriul software cu posibilitati foarte bune in cadrul evenimentelor.
 
Testul a avut loc în perioada 6 - 11 și a implicat un total de 2018 pariuri.

Într-o altă perioadă în care am făcut tranzacții cu hârtie, am avut aceleași rezultate.

Mă întreb cum funcționează această valoare la final.
Aici joc Rebel de atâția ani în spațiu cu mulți bani și nu face profit...

În special, undeva mi-a atras atenția că metoda de calcul a valorii este următoarea:
Se uita la întoarcerile lui Pinnacle. Dacă o altă carte oferă o rentabilitate mai mare, atunci este valoare!
Deci valorile sunt și în puterea arb...
Luați oul și radeți-l.
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: